Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali prijatelji ipak tracare....

Ići dole 
+16
zvrchak
SUZANA_NIS
neven
K-6_Predator_
Oci-ANDJELA^Z
anja007
RADASIN
SNEZA_
doctorr67
Crna_ovca_chata
julijana
bora1
Lora
zutaruzasadunava
gorskooko
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 15:10

Cist primer tracarenja-neven SM: SM: SM: SM: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 15:41

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Pon 09 Jun 2008, 21:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 19:26

K-6_Predator_ ::
neven ::
Upucaj te se vas dvoje, ili recite nesto o tracu hoooooooooohooooooohooooooo, ili pojedite burek i onako ceo zivot je srnje

sinak ajd jednom se izjasni da li si NEVEN ili NEVIN jer sam zapazio da 67 % na netu pise - NEVIN a koliko poznajem tastaturu nesto mi slova I - E nisu bas jedno do drugoga
Gospon Predator, NEVIN sam dok se dokaze suprotno. hehehehe. Al' sva nevinost nasa procurula kroz sito, u bezdan, u potrazi za avanturom.
CM: CM: CM: i tri su dosta... SM: SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 19:35

Predator zna da se samo zeza Oci-ANDJELA^Z, on ne zna da traca... Sto vise sa njim pises polako se uvlaci pod kozu. i postaje uzasna navika.
SU: nek te greje a KS: uspavljuju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:29

k-6 nek ti je na dobro Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:41

[quote="neven"]Predator zna da se samo zeza Oci-ANDJELA^Z, on ne zna da traca... Sto vise sa njim pises polako se uvlaci pod kozu. i postaje uzasna navika.
SU: nek te greje a KS: uspavljuju.[/quote
Neven, necu te pocupati iz korena, shvatila sam da volim neven:))) Very Happy
Ali mozda :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSre 28 Maj 2008, 13:46

Oci,esi li ti vaga SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 11:30

Prijatelji....,dovode nas do najviseg vrha,ali i do najdubljeg ponora!Propalo prijeteljstvo boli mnogo vise nego propala ljubav,jer to od prijatelja ne ocekujemo!Kako bilo,bez njih se ne moze!
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 17:16

Prijatelji mnogo trachare.Bash,bash onako iz uzivanja...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 20:40

U prijateljstvu ili tračarenju, a? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 16:25

Da Laughing
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Dli prijatelji ipak tracare   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 21:56

Ne govori da si jak-naicices na jaceg.
Ne govori da si lukav-naici ces na lukavijeg.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeUto 10 Jun 2008, 06:06

'es', Suzi, svaka nas stigne ;) Koliko dajemo, toliko primamo, samo još da to zaista razumemo ovako drunken
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 15:47

Samo kada im je dosadno ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 16:10

Ja nevolim da tracarim,jedino onog Predatora volim da olajavam:lol!: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 16:43

affraid
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Dali prijatelji ipak tracare   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 18:05

Ne shvatajtesvoje misli preozbiljno !
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeČet 17 Jul 2008, 13:48

Ko nas poznaje bolje od prijatelja? Zato oni i imaju najvise materijala za tracarenje :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 19 Jul 2008, 05:40

hihihihi zvrchak, tako nekako.
Samo, retke su stvari koje svoji na svome ne mogu da ponesu i ako su u javnosti. Trac je nesto drugo, ili sam ja plavlja no sto mislim Laughing
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimePon 21 Jul 2008, 08:03

Ha.... prijatelji, kao prijatelji - nikad ne odaju tajnu. Oni samo
nagoveste nesto, daju poneki detalj. i tako krene trac....
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSub 09 Avg 2008, 06:31

Evo jedan:

Ova nasa Gea se zaljubila. Briga nju za prijatelje, pogubila sve rabose i bacila se u ljubavne zavrzlame Klasican primer letnjeg sindroma Laughing
Aj` nek mi neki prijatelj sapne - valja li cemu taj njen andjeo kre
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeSre 10 Sep 2008, 07:19

Ne volim i ne podnosim tracarenje i definitivno mi smeta svuda ! Suprotno od toga volim fer play i da kazem ono sto mislim
Ako je i to vrsta tracarenja...ok onda sam u tome ne nadmasna.
Najvishe me iritira kada pocnu da tracarenjem i prepricavanjem kao nacinom :tako su nastale bajke,pocnu da dodaju....izpredaju,steluju,stemuju....i na sve to udare pikanteriju kao da ce za to dobiti pulicerovu nagradu.
ne,ne....ne podnosim takve ljude.
nisu mi potrebni cak ni mene radi....
jedino mi je zao ...sto da mi je to malo vise u krvi,verovatno bih bila odlican politicar....najgore vrste spletkarosh Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mirko S. Kojotovski
Urednik
Urednik
Mirko S. Kojotovski


Broj poruka : 245
Datum upisa : 31.07.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeČet 25 Sep 2008, 12:17

Retke su osobe za koje bi se moglo reći da nikad ne tračaju. Funkcionišem tako da u svakom vidim samo dobro (bar u početku). Ponekad prijateljski razgovor odluta u trač vode, ali nikad na zloban način.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeUto 30 Sep 2008, 08:25

lepo kojote,tako i treba Smile
slazem se.
tracarenje kod mene je toliko zapostavljeno,da me zovu;kostunicina-ruza-neobavestena-u-totalu:)
hyhyhyhy.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeUto 30 Sep 2008, 08:43

Najčešće kažem što imam Face to face. Ne podnosim ljude koji
dođu da mi prenose abrove niti im dajem prostora za to.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska
Urednik
Urednik
Slovenska


Broj poruka : 299
Godina : 62
Location : Tu...negde u beskraju
Datum upisa : 08.12.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeUto 30 Sep 2008, 12:00

Mirko S. Kojotovski ::
Retke su osobe za koje bi se moglo reći da nikad ne tračaju. Funkcionišem tako da u svakom vidim samo dobro (bar u početku). Ponekad prijateljski razgovor odluta u trač vode, ali nikad na zloban način.

Ovde bi se napisalo...ovo potpisujem.

Naravno da mi se deshava,ponekad pa sa prijeteljicom "pretresem" neku situciju koja se tiche i osobe koja nije prisutna,koja me je,mozda povredila,mozda uchinila neshto shto ne mogu da opravdam ili je neshto drugo u pitanju...a nije tu,sa nama, u ragovoru.Umem da prokomentarishem,priznajem,ali zaista to nije "tracharenje" u onom najruznijem smislu te rechi...naprosto nisam takav chovek.

"Greshna" ili ne...eto..desi mi se...

Slovenska
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue0/0Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeČet 20 Nov 2008, 21:06

Nije mi baš u potpunosti jasan taj pojam tračanje. Pričanje ružnih stvari o poznaniku, odavanje poverene priče, iznošenje drugačijeg mišljenja o osobi koja nije tu a prema istoj biti lažno srdačan. Postoji ta potreba u ljudima generalno da se dopadneš nekom, ružno je to raditi tako što se bilo ko pri tome omalovažava. U klasičnom smilu trač je malo moguće sprovesti. Ono što sam poverila svojim prijateljima nije interesantno drugima koje ja ne poznajem i do čijeg mišljenjama samim tim i nije stalo. Ogovaranje ili tračanje tu ne postoji. U svom krugu poznanika gradim otvorenost i skoro uvek postavljam direktna pitanja koja me interesuju.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeNed 21 Dec 2008, 18:49

Naravno da tracare, narocito kad mene nema.... Laughing :evil:
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimePon 22 Dec 2008, 09:14

ma ljudi sta filozofirate,tracarimo olajavamo,i sve ostalo...
to je zivot i to smo mi!!!
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitimeČet 02 Jul 2009, 17:58

Pravi prijatelji NE tracare.Ovi lazni,virtuelni nemaju druga posla.bave se svim i svacim da dodju do informacija To posle u 'slast"podele sa istomishljenicima.Razlika je samo u grupama.Razne ljude kategorishu grupe.
Tako ili slicno ovome,nalazi se i u realnom svetu.Razlika je drasticno uocljiva.U reali,vi mozete reci shta mislite ;licem u lice,ovde se ili nasmejete ili okrenete ledja i odete.Ponekad se pokajem,ponekad se i nasmejem...ali ne potresam se ama ic` ...nije vredno ni pomena .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali prijatelji ipak tracare....
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sloboda ......ili ipak nesto drugo
» Prijateljstvo....
» Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
» Sarenilo Pogleda
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: