Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali vam je tesko reci "IZVINI"?

Ići dole 
+16
Mirko S. Kojotovski
zvrchak
slatkicass
kpt
Tatko-Pantelija
Oci-ANDJELA^Z
sonia
Crna_ovca_chata
komunikativn@
zutaruzasadunava
julijana
Tricky
gorskooko
neven
SNEZA_
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 14:33

Ma niko nije bezgresan ili nema toga da nekoga nije povredio prilikom svoje "zute minute".
Ma treba se truditi da nedodje do izvinjavanja,cim je do toga doslo onda si nekoga dobro povredio.najlakse je reci
IZVINI pitanje i ako neko prihvati to izvinjenje dali si i dalje u njegovim ocima kao pre.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeČet 22 Nov 2007, 23:06

Uhhh... setjam se, kako mi je do pre par godina to bilo toliko teshko. Ma skoro da mi je bilo ponizavajutje. Da kazem, izvini? ne nikao, pa chak i kada sam 100% shvatila da nisam u pravu, da sam pogreshila. Medjutim, sada primetjujem da se to promenilo. dokaz da se menjamo, ne samo fizichki, vetj i mentalno, kako godine prolaze Rolling Eyes Nazalost, najchestje sam u prilici da se izvinjavam svojoj deci

study flower
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: MA, NE   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 08:25

SNEZA_ ::
Uhhh... setjam se, kako mi je do pre par godina to bilo toliko teshko. Ma skoro da mi je bilo ponizavajutje. Da kazem, izvini? ne nikao, pa chak i kada sam 100% shvatila da nisam u pravu, da sam pogreshila. Medjutim, sada primetjujem da se to promenilo. dokaz da se menjamo, ne samo fizichki, vetj i mentalno, kako godine prolaze Rolling Eyes Nazalost, najchestje sam u prilici da se izvinjavam svojoj deci

study flower

I danas tesko OPRASTATE, Snezana... osetih,
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 09:40

neven ::
SNEZA_ ::
Uhhh... setjam se, kako mi je do pre par godina to bilo toliko teshko. Ma skoro da mi je bilo ponizavajutje. Da kazem, izvini? ne nikao, pa chak i kada sam 100% shvatila da nisam u pravu, da sam pogreshila. Medjutim, sada primetjujem da se to promenilo. dokaz da se menjamo, ne samo fizichki, vetj i mentalno, kako godine prolaze Rolling Eyes Nazalost, najchestje sam u prilici da se izvinjavam svojoj deci

study flower

I danas tesko OPRASTATE, Snezana... osetih,

Embarassed Embarassed Evo sada si me postideO, nemoj mi persirati nevene. Mozda si i u pravu, ali trudim se, veruj mi.

flower
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 07 Dec 2007, 15:29

Najčešće nije. Ali postoji situacija u kojoj nisam sposobna na izvinjenje ljudima prema kojim verbalno ili stavom preteram kad reagujem na njihovo neprimereno ponašanje, bolje reći bezobrazluke i prostakluke (npr. ono kad te ''dodirnu'' kao usput ili sa komocijom ''stipnu za obraščić'', ''čupnu za kosicu'', pitaju nešto intimno, ponašaju se kao da su ti ''rod rođeni'' a ti ne znas ni ko su... affraid ). Tad jeste, nema izvini No iako znam da u redovnim okolnostima ne bih prevrsila meru (po mojim kriterijumima, naravno). Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeČet 24 Jan 2008, 14:47

Nije mi tesko reci izvini ako shvatim da sam pogresila,samo...
da li sam uvek svesna toga...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeUto 05 Feb 2008, 19:10

Storm_z ::
Nije mi tesko reci izvini ako shvatim da sam pogresila,samo...
da li sam uvek svesna toga...
Ako si stvarno pogresila - jesi svesna, nema tu spasa - grizeeee Dali vam je tesko reci "IZVINI"? 329340
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeUto 05 Feb 2008, 19:17

IZVINI hVa:
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeČet 28 Feb 2008, 11:19

Ja ne znam zashto je ljudima teshko da izgovore neke stvari pa i rech IZVINI.Ako sam pogreshio negde i znam da nisam u pravu,uvek cu reci tu famoznu rech za neke mnogo teshku.Ipak mislim da to zavisi do choveka,neki su uvek u pravu i ne odstupaju od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 29 Feb 2008, 17:00

Samo ako sam zaista pogresila i povredila nekoga
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 29 Feb 2008, 17:45

IZVINI......eto bash je lako bounce
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 29 Feb 2008, 21:27

SJaj ::
IZVINI......eto bash je lako bounce
Aj' Te povredim, ono da probam, 'es' pristao? :DD:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 29 Feb 2008, 22:35

gorskooko ::
SJaj ::
IZVINI......eto bash je lako bounce
Aj' Te povredim, ono da probam, 'es' pristao? :DD:


On pristaje uvek,garant SM: (utepace me :11: )
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeSub 01 Mar 2008, 00:06

Storm_z ::
gorskooko ::
SJaj ::
IZVINI......eto bash je lako bounce
Aj' Te povredim, ono da probam, 'es' pristao? :DD:


On pristaje uvek,garant SM: (utepace me :11: )
a ja cu da virim daa:
Nazad na vrh Ići dole
julijana
Prijatelji
Prijatelji
julijana


Broj poruka : 291
Datum upisa : 29.02.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeNed 02 Mar 2008, 16:56

lakse mi je reci izvini nego gledati nekoga da sam mu nanela nepravdu.jako vodim racuna o tome.mada...retko kad ja gresim...hahahahahah skoro da sam uvek u pravu ali ipak kazem :izvini ,zao mi je sto nisi u pravu:P drug
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeNed 02 Mar 2008, 20:29

julijana ::
skoro da sam uvek u pravu ali ipak kazem :izvini ,zao mi je sto nisi u pravu:P drug

Ekstra, hvala na ideji - sad ima svaki dan da prosipam izvinjenja na sve strane SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 18:27

Jutros mi se jedan izvinuo kad sam zamolila prodavačicu da mi doda samo cigare preko reda. Mog užasa.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 22:15

Malocas mi prodavac nije stavio cigare u kesu i trco za mnom ja nisam cula,na kraju ja rekoh"izvini"------------------hahaaaa
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 05:59

julijana ::
lakse mi je reci izvini nego gledati nekoga da sam mu nanela nepravdu.jako vodim racuna o tome.mada...retko kad ja gresim...hahahahahah skoro da sam uvek u pravu ali ipak kazem :izvini ,zao mi je sto nisi u pravu:P drug
Vrći se bre - Zautaviću ti Drinu a možda dobiješ poruku u flaši CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 01:02

IZVINITE,prijatelji CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 07:10

Već tri dana se iskreno trudim da savatam razloge kako bih mogla prihvatiti jedno iskreno izvinjenje... još ne ide. pale
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 09:44

ljiljana ::
Samo ako sam zaista pogresila i povredila nekoga
Veoma retko susrecem osobu, bas takvu, bas kao Ljiljana. Toliko nepristupacnu i neosvojivu... Koja zivi u sebi i za sebe, za druge,( recimo mene) bas je boli cosak, bas kao da hoce da slomi ovu malu slamcicu dobre volje u ljudima. Kako ne bi procvetali u svojoj iskrenosti upoznavanja ugrozavajuci njenu tajanstvenost i samoljublje. Ljiljana voli sebe i vise nikog, a ja volim Ljiju i cio svet oko ljilje. Eto.
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 10:23

neven ::
ljiljana ::
Samo ako sam zaista pogresila i povredila nekoga
Veoma retko susrecem osobu, bas takvu, bas kao Ljiljana. Toliko nepristupacnu i neosvojivu... Koja zivi u sebi i za sebe, za druge,( recimo mene) bas je boli cosak, bas kao da hoce da slomi ovu malu slamcicu dobre volje u ljudima. Kako ne bi procvetali u svojoj iskrenosti upoznavanja ugrozavajuci njenu tajanstvenost i samoljublje. Ljiljana voli sebe i vise nikog, a ja volim Ljiju i cio svet oko ljilje. Eto.
:nev:
:BRA:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 16:48

Nije mi tesko da se izvinim ako sam kriva.Takodje ne cenim snishodljivost kod ljudi i poltronstvo !
Ti se izvinjavaju stalno ali stalno i prave iste ili jos vece greske... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 15:28

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeNed 06 Apr 2008, 22:50

nemojte ovo jutro trositi na uzdisanje i kajanje
zbog onoga sto je bilo juce.
pokusajte da danas izbegnete ono zbog
cega biste se mogli kajati sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 11:47

Nekada davno živela je devojčica koja je imala lošu narav. Njena majka joj je dala kesu punu eksera i kazala joj da svaki puta kad izgubi živce mora zabiti jedan ekser u ogradu. Prvi dan je morala zabiti čak 37 eksera!

Tokom sledećih nekoliko nedelja kako se je učila kontrolisati, broj eksera zabijenih smanjivao se iz dana u dan. Shvatila je da joj je lakše obuzdavati ljutnju nego zabijati ekser u tvrdu ogradu.

Napokon, stigao je dan kada devojčica nije izgubila živce ni jedanput! Kazala je to majci i ona joj je savetovala da svaki takav dan koji prođe u miru - izvuče jedan ekser. Stigao je dan kada je devojčica rekla majci da više nema niti jednog eksera u ogradi!

Majka je uzela kćer za ruku i odvela je do ograde, i rekla joj:

"Dobro si učinila kćeri moja...ali pogledaj rupe koje su ostale u ogradi...ograda više nikada neće izgledati isto! Kada kažeš nekome nešto u ljutnji povrediš ga. Kao da zabiješ nož u tu osobu i potom ga izvadiš napolje. Nema veze koliko puta kazes: "Žao mi je"..rana je ipak još uvek tu.
Povrediti nekoga rešima je ponekad gore nego fizički. Prijatelji su naše retko bogatstvo i treba ih čuvati. Oni te nasmejavaju kada si tužna, ohrabruju te kada trebaš uspeti nešto u životu, pozajmljuju ti rame za plakanje, uši za slušanje i otvaraju ti srce."

ČUVAJTE SVOJE PRIJATELJE!
I IZVINITE IM SE AKO STE IKADA NAPRAVILI KAKVU RUPU U NJIHOVOJ OGRADI!
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 21 Apr 2008, 11:37

Oprosti, izvini, jos sam onaj stari
dusa ce mi uvek biti u gitari
oprosti, izvini, u srcu mi mesta
za jos dva zivota i ljubavi dvesta
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePon 21 Apr 2008, 17:17

Rijec "IZVINI" upotrijebim samo onda kad zaista smatram da se iskreno izvinem,
i naravno da poradim na tome da mi se ista greska vise ne dogodi. ( da se ne moram ponovno izvinjavati ) :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 15:04

Izvini ne mijenja ljude

(Telekom Srbija- Besplatno obavestenje-
Pozvani korisnik trenutno nije dostupan-
Molimo , pokusajte kasnije.Hvala.)



Nije mi lako
da opet ostanem sam
jer tvoje u devet
ja ipak najbolje znam
i nije svejedno
da uvijek izgovor budem
pogledaj malo
neki se jos i trude

Bolje ovako
pa sta nam bog da
bolje za tebe
za mene ko zna....


Ne zelim da
me nosis na dusi
da suza ti krene
kada razbistris glavu
srecna dodjes do stana
i pred vratima ugledas mene

Ne zelim nikada
da me se sijetis
kada ti dosadno bude
lukavo promolis pogled
lazni osmijeh navuces
jos jedno izvini
ne mijenja ljude

Ne mogu vise
da budem broj dva
koliko boli
znamo jesen i ja
ne zelim vise
da ti olako prastam
da budem iskreno bolje
o tome jedino mastam

Bolje ovako
pa sta nam Bog da
bolje za tebe
za mene ko zna...

Izvini ne mijenja ljude....

Vanja Radovanovic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali vam je tesko reci "IZVINI"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» INTERNER CAROLIJE...
» Dali prijatelji ipak tracare....
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED
» Blog Duse
» Kada kazemo ljubav,dali prvenstveno mislimo na sex...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: