Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali prijatelji ipak tracare....

Ići dole 
+16
zvrchak
SUZANA_NIS
neven
K-6_Predator_
Oci-ANDJELA^Z
anja007
RADASIN
SNEZA_
doctorr67
Crna_ovca_chata
julijana
bora1
Lora
zutaruzasadunava
gorskooko
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 14:40

TRACARENJE JE ZDRAVO

secate se umorno, bezvoljno i besno? Imate mnogo briga u poslednje vreme i ne znate kako da se izborite sa svim tim? Ne morate da pijete lekove, dovoljno je da pozovete na kafu onu komsinicu koja je nezvanicni nosilac Nagrade za najvecu lokalnu tracaru. Bar je to ono sto predlaze Britansko udruzenje psihologa. Oni smatraju da razgovori tog tipa imaju pozitivan uticaj na nase zdravlje.

Desi li vam se nekad da se posle dobre trac-partije osecate opustenije? Britanski psiholozi su sada pronasli naucno objasnjenje za to. Zahvaljujuci rezultatima njihovog istrazivanja, tracarenje moze da postane deo uobicajene covekove zdravstvene rutine, poput pranja zuba, na primer?!

Studija koju su uradili psiholozi otkriva da sirenje traceva iliti tracarenje, ima terapeutsko dejstvo i ljudi se posle toga osecaju znacajno bolje. Glasine su nacin izrazavanja emocija - upravo tako se covek "prazni" od ljutnje i frustracija.
NEZNAM DALI JE OVDE NAUKA U PRAVU...ALI AKO BIH KOJIM SLUCAJEM BILI ZAJEDNO KAO NAPRIMER U KUCI VELIKOG BRATA A TO NEBIH VALJALO..
MA CHATAJTE SA UZIVANJEM,JA TAKO TO VIDIM,ALI I SVAK POJEDINACNO TREBA DA PREISPITA SEBE KOLIKO SAM DOPRINOSI DA BUDE LOSA KLIMA U NJIHOVOM OKRUZENJU,
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 14:41

Свако ће барем некада да трачари. Причаће се о разним људима, како о звездама (Бред и Анџелина ово, Парис Хилтон оно...) тако и о сопственом комшилуку, колегама и колегиницама, некада и пријатељима, родбини... Трачариће и мушкарци и жене. Међутим, овакво понашање би по сваку цену требало избегавати када се тек упознајете с новим мушкарцем или новом женом.

Можда сте ви од оних који редовно прате све трач-рубрике, као и све што вам се дешава у комшилуку, фирми, у родбини, и у стању сте да сатима и сатима причате о томе. Ма, чини вам се да бисте књигу могли да напишете о таквим стварима и обогатите се! Ипак, ма колико вама такве теме биле занимљиве, на првом састанку, као и у комплетном периоду упознавања новог мушкарца или нове жене, приче те врсте требало би заобилазити у широком луку.

Зашто? Шта је толики проблем? Проблем је што, ако ви почнете са: "Бред и Анџелина су урадили то-и-то", "Замисли шта је урадила моја комшиница врата до врата!" причицама, испада да сами никакав лични живот немате. Да је ваш лични живот толико незанимљив и толико безвредан да то покушавате да надокнадите опсесивним ишчитавањем трач-рубрика, тиме што практично "висите" на шпијунци кад сте код куће и тиме што се на радном месту најмање бавите својим послом, а највише оговарањем колега и шефова. Признаћете, то вам баш и не говори у прилог.

Ако никакав лични живот немате (а немате га ако је све што умете да кажете трачарење о туђим животима), не можете никога ни да заинтересујете за себе као за личност - коју личност? Ваш потенцијални партнер или партнерка ће из таквог понашања закључити да би вам и они, ако би постали део вашег живота, служили само као још један извор трачева, а то нико не жели да буде. Зашто би?

Зато, чак и ако заиста волите различите сочне причице, заборавите на њих на првом састанку - иначе ће први састанак истовремено бити и последњи.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 14:43

Tracare i to skoro svi. Ma ja sam za struku, pa kad je tako zdravo da Vas pitam - ko je od mojih prijatelja ovde za jedan dobrar trac:BR:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSub 01 Dec 2007, 20:00

ja se ne foliram .
verujem da neko voli ili ne voli.
ja ga ne podnosim !
Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeUto 04 Dec 2007, 15:53

Svi tracarimo,samo je pitanje namera i trenutka,jer,nikada ne znamo kakve ce srazmere sve to dobiti ali to nije tema.
Nazad na vrh Ići dole
bora1
Prijatelji
Prijatelji
bora1


Broj poruka : 13
Datum upisa : 18.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeČet 13 Dec 2007, 08:44

gorskooko ::
Tracare i to skoro svi. Ma ja sam za struku, pa kad je tako zdravo da Vas pitam - ko je od mojih prijatelja ovde za jedan dobrar trac:BR:
jedino sto ovde ne razumem je kako moze biti dobar prijatelj A tracariti? No
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 11:55

bora1 ::
gorskooko ::
Tracare i to skoro svi. Ma ja sam za struku, pa kad je tako zdravo da Vas pitam - ko je od mojih prijatelja ovde za jedan dobrar trac:BR:
jedino sto ovde ne razumem je kako moze biti dobar prijatelj A tracariti? No
Ali Bora, stvarno tracare skoro svi. Smile A vidis da je trac zdrav Razz Salu na stranu. I medju tracarenju i tracevima ima rang. affraid Kao i medju tracarima queen
Pa ako od prijatelja nebudes "visoko kotiran" king si. A ima i ona da se samo za nekim prasina dize. Kao i ona da su prijatelji bogastvo daa:
Svako prema sebi i svome elephant A cini mi se najcesce prema sopstvenoj moci i nemoci drunken I sve je to ljudski Nego, aj` ti ispricam jedn dobar trac SM: :santa: :santa: :santa:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:06

bora1 ::
gorskooko ::
Tracare i to skoro svi. Ma ja sam za struku, pa kad je tako zdravo da Vas pitam - ko je od mojih prijatelja ovde za jedan dobrar trac:BR:
jedino sto ovde ne razumem je kako moze biti dobar prijatelj A tracariti? No

bora1...ja imam najboljeg prijatelja...pa ponekad...malko...tracarimo...ON ima najboljeg prijatelja....i tako...(uzmi digitron) bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:12

Ja znam da ove iz Uzica zovu ertzovi,a zenske ercovke evo e trac super:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:16

Ja ne znam kako nazivaju ove iz GM,ali,znam da imaju veoma vrednu i neumornu Saobracajnu policiju SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:17

Lora ::
Ja ne znam kako nazivaju ove iz GM,ali,znam da imaju veoma vrednu i neumornu Saobracajnu policiju SM:
Uaaaaaa GM panduri,daj bre sredi mi da mi nenaplate neku kaznu bounce
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:34

Dok sredim sebi....hihiihihi Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeNed 30 Dec 2007, 10:18

E, kako zovu one sto iz GM prave paketice razne, a?
love PL PL PL
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeNed 20 Jan 2008, 09:37

gorskooko ::
E, kako zovu one sto iz GM prave paketice razne, a?
love PL PL PL
Kakve paketice,jel mislish na slatkishe? Question
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeNed 20 Jan 2008, 14:49

SJaj ::
gorskooko ::
E, kako zovu one sto iz GM prave paketice razne, a?
love PL PL PL
Kakve paketice,jel mislish na slatkishe? Question
es, kad ti slatko zapakuju - ma rasturis se skrozzzzzz SM: SM: SM:
E, Sjaj, ostavi ovu zelenu obozavam jeeeeeeee :RU:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeČet 24 Jan 2008, 14:28

Cacani su GREBICI SM:
eto traca... PIV:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePet 01 Feb 2008, 18:13

Storm_z ::
Cacani su GREBICI SM:
eto traca... PIV:
hahahahahahaha i to dooooobroooog skroz lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimePet 01 Feb 2008, 18:18

Dolazi neki dan jedna koleginica u moju kancelariju da ''isprazni dusu'', pa prica i sta treba i netreba (sta jeste i nije) o trecoj koleginici. Sve tri smo u odlicnim odnosima. Taman da joj za jednu izjavu -pružim punu podrsku i setih se ove nase price ovde. I napravim stos u vezi tracarenja. Pa neka mi neko kaze da ovaj forum ne utice pozitivno na ovu ''mladunicu'' bezi
Nazad na vrh Ići dole
julijana
Prijatelji
Prijatelji
julijana


Broj poruka : 291
Datum upisa : 29.02.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeNed 02 Mar 2008, 17:00

nista sladje od traca.kad ja i moja lilika se raspisemo i otpocnemo trac...samo mi to ne zovemo trac to vam je brate slatki merak.ma ko ne traca.cuj kao mi zene tracarimo...ha, a muskarci smo komentarisu oni ne tracare
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeNed 02 Mar 2008, 22:13

Ček', ček', meni ništa nije jasno... plaviša pa to ti je Smile
Koja je to razlika između komentara i trača? Zna li ko? Basketball
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 05 Mar 2008, 14:44

El' ima neko od prijatelja da mu sapnem dobar trac lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 07:38

juuhuuuu.Aj,sapni,niko nece znati,samo prijatelji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 14:37

Sjaj je obezbedio DOBRU rezervu za večerašnju utakmicu, al' nikom ni rec psssssssssssssssssssss affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 15:38

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :DD: :pr: ura :vrata:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 16:02

gorskooko ::
Sjaj je obezbedio DOBRU rezervu za večerašnju utakmicu, al' nikom ni rec psssssssssssssssssssss affraid
hahahahha OKO moje neotkrivaj taktiku SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 18:01

/me wiri.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 18:39

Nema wiri,uleci u sesnaesterac :GLI: :GL: :FRI: KS:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 19:52

Mogu ja da ti uletim? :FRI:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 20:02

samo tracari GG: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Urednik
Urednik
doctorr67


Broj poruka : 2336
Godina : 57
Location : Singidunum
Datum upisa : 04.03.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 20:41

jok...netracare uopste ali zato ogovaraju za sve pare:)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali prijatelji ipak tracare.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali prijatelji ipak tracare....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sloboda ......ili ipak nesto drugo
» Prijateljstvo....
» Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
» Sarenilo Pogleda
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: