Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali prijatelji ipak tracare....

Ići dole 
+16
zvrchak
SUZANA_NIS
neven
K-6_Predator_
Oci-ANDJELA^Z
anja007
RADASIN
SNEZA_
doctorr67
Crna_ovca_chata
julijana
bora1
Lora
zutaruzasadunava
gorskooko
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 20:55

LJUB ja tebe doktorr67 pa nek tracare CM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 21:07

E sad imam o chemu da pricham na trach party Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2008, 08:15

/me ubira po 10 euro po svakom prijateljskom traču - aj' u red Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2008, 10:16

Prvo pare pa ti kazem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 18:20

Storm_z ::
Prvo pare pa ti kazem Very Happy
A? Na moj račun ležu plaFušoooooooo ;) Odo' da kupim crtanku šarenu za tebe CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 06:00

Odo' na trač partiju, ko još želi - Lora na tapetu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 16:19

gorskooko ::
Odo' na trač partiju, ko još želi - Lora na tapetu Razz
Shta Lora na tapetu,e oko shapni mi neshto za nju jepo Ke: Ke: d060
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 01:01

E,da vam kazem: :SJ: se zaljubio ali u kogaaaa tr Kazite vi meni mr lala I love you
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 07:15

SJaj ::
gorskooko ::
Odo' na trač partiju, ko još želi - Lora na tapetu Razz
Shta Lora na tapetu,e oko shapni mi neshto za nju jepo Ke: Ke: d060

Golem bi to post bio Smile))) Ipak, specijalno za tebe - Sjajna je uz kaficu u dobrom lokalu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 07:17

Storm_z ::
E,da vam kazem: :SJ: se zaljubio ali u kogaaaa tr Kazite vi meni mr lala I love you

:SJ: je uFek sjajno zaljubljen u koga god da je lala ''Zoro čučkušo'' CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 11:02

Svi koji kažu da su prijatelji i da nikad ne tračare, prosto lažu. Tračare bre. Samo kad oni to čine to ne krste tračom, a drugom pripisuju trač i kad govori činjenice.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 13:58

Prijatelji ne tracare iz zlobe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 14:37

Tačno. I kad to rade rade afirmativno Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:00

Ne znam da li trachare, samo znam da je nekima to "dushevna hrana". I to me uzasno nervira. Zato se u sushtini i jako malo druzim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:11

Oko aj ti sapnem-Ako ona ufati onoga Very Happy ima ga utepa DG: :BRA: PIV:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:32

Ma ja netracarim nimalo,ako meni neko neshto poveri to ti je isto kao da je to napisao na putu kredom,tako da netracarim jock cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:35

A JOS AKO PADNE KISA KOS
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 16:37

i pokisne frizura (jednom davno, skockala se, leto, svetla haljina, stavila ehoton zbog nijanse pramenova na srebrno plavo pa na seminar u V.Banju sO svE ''elita''. Pred Zvezdom gužva, parkirali se dalje, kad ono pravi letnji pljusak, mi bez kišobrana... ostalo znate, a kako sam ''uživala'', to znam ja No
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 07:28

Nikada ne ogovaram niti tracarim....jer me to apsolutno ne zanima .
Moji prijatelji?
Ne znam !ALI AKO SAZNAM ,to prerasta u zaborav.Mislim na nase priajteljstvo .
Ko skim i zasto >
Nisu moje zone interesovanja,niti ce ikada biti .
Ovaj moj stav nema veze sa mojim moralom
Ja ne podnosim da slusam takve stvari o bilo kome jer su ogovaranja obicno:zlurada i iz njih proviruje ljubomora,znatizelja i pakost.Meni je dosadno da slusam o tome i tacka.Mozda zbog toga i ako se razumem u politicke opcije i strujanja....ne mogu da ostvarim visok politicki rejting i mozda zbog toga ne odlazim u komsiluk na kafe i "casice"razgovora tipa:jel si cula majke ti .....
Shocked
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:27

Moji prijatelji su dobili unuku super: :igra: :igra: :igra: :igra: :igra:
Za Vas :ziv: :ziv: :ziv:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:28

Cestitamooooooooo flower flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:35

Ogovaram,citajte.Forumasi Sumadinaca su naj naj naj naj.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy NAJBOLJIiiiiiiiiiiiiii BR:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:44

Storm_z ::
Ogovaram,citajte.Forumasi Sumadinaca su naj naj naj naj.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy NAJBOLJIiiiiiiiiiiiiii BR:
Ubedljivo hahhahahah cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:46

Napisah ja vise nego za mesec dana, ufff, umorila sam se, odoh u selo na kafu
srecno sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:49

Jes ogovaranje ali tacno,bravo LJiljo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 09 Apr 2008, 11:41

"Prijateljstvo je zvijezda koja život krasi, a uspomena ju čuva da se ne ugasi"

Svet je tako pust ako u njemu zamislimo samo bregove, reke i gradove, ali znati da se ponegde neko s nama slaže i da s njim možemo i ćuteći dalje živeti: tek to nam zemaljsku kuglu pretvara u nastanjen vrt. (Gete)

Pravilo je u prijateljstvu: kad nepoverenje uđe na prednja vrata, ljubav izlazi na zadnja. (Džems Horvel)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 12:37

...Vaš je prijatelj zadovoljenje vaših potreba.
On je vaše polje koje zasijavate s ljubavlju, a žanjete sa zahvalnošću.

On je vaša trpeza i vaše ognjište.
Jer dolazite k njemu gladni, i ištete od njega spokoja.

Kad vaš prijatelj iznosi svoje mišljenje, ne bojite se reći "ne", niti se suzdržavate od "da".

I kad on ćuti, vaše srce ne prestaje osluškivati njegovo srce;

Jer, bez reči, u prijateljstvu, sve se misli, sve čežnje, sva iščekivanja rađaju i dele s radošću koja se ne izvikuje.

Kad se opraštate s prijateljem, ne žalostite se;
Jer, što najviše volite u njemu, može biti jasnije kad je odsutan, kao što je planina planinaru jasnija iz doline.

I neka u prijateljstvu ne bude druge svrhe osim produbljivanja duha.

Jer, ljubav koja ne traži ništa drugo do objašnjavanja vlastite tajne nije ljubav nego bačena mreža: hvata samo što je beskorisno.

I neka vaše najbolje bude za prijatelja.
I ako mora upoznati vašu oseku, neka upozna i vašu plimu.

Jer, šta vam je prijatelj ako ga tražite da s vama ubija vreme?

Potražite ga uvek da oživite vreme.
Jer, njegovo je da vam ispuni potrebu, a ne prazninu;

I neka u slatkoći prijateljstva bude smeha, i deobe radosti.

Jer, u svežini sitnica srce nalazi svoje jutro i okrepljuje se
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 14:58

Storm, odavno nisam ''naletela'' na sličan tekst o prijateljstvu. Pročitah dva puta. Čije je ovo? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 16:30

Naleteh dok sam trazila slicice-sa jednog foruma.Svuda je rasirena tema prijateljstvo i drugarstvo.Odusevila me tema-Drugarstvo jos postoji.Samo se vise ne secam koji je forum Neutral
Nazad na vrh Ići dole
RADASIN
Urednik
Urednik
RADASIN


Broj poruka : 22
Location : Semedraz
Datum upisa : 14.01.2008

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitimePet 11 Apr 2008, 19:32

Ma gde tracare sacuvaj Boze :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali prijatelji ipak tracare....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sloboda ......ili ipak nesto drugo
» Prijateljstvo....
» Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
» Sarenilo Pogleda
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: