Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prijateljstvo....

Ići dole 
+11
komunikativn@
TREN
Crna_ovca_chata
Gea
zutaruzasadunava
gorskooko
Lora
dadaa
neven
SNEZA_
Sumadijacafee
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 14:25

PRIJATELJSTVO

* Ko ima jednog prijatelja taj je bogat, ko ima dve prijatelja taj je miljenik bogova, a ko misli da ima tri taj je budala.
* Prijatelj se lako nade kad se peva i veseli, ali kad ti tonu lade vidiš ko ti dobro želi.
* Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!
* Prijatelji su kao gromobrani - dok ne pocne oluja ne mislimo dovoljno na njih.
* "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."
* Prijateljstvo, su zvijezda koje život krase..... zato ih treba cuvati da se nikad ne ugase!!!!!!!!
* Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš uciniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života vec koga imaš na putu života.
* Za prijateljstvo neznaš da ga imaš dok ga ne izgubiš.
* Pogledaj me barem jednom, ispuni mi ovu želju, jer ja te još uvijek volim moj najbolji prijatelju.
* Ako se ikad sretnemo, pružit cemo ruke kao prijatelji stari. Dignut cemo cašu za one koji se vole, jer mi to nismo znali.
* A ko te netko pita od naše lubavi šta smo hteli, ti im reci da smo bili najbolji prijatelji.
* Prijateljstvo je poput kule od pijeska. Teško ga je sagraditi, a lako izgubiti!
* Nase prijateljstvo mi toliko znaci-kad se ti places i ja se placem, kad se ti smijes i ja se smijem, kad ti skocis s zgrade ja pogledam dolje i opet se smijem!
* Nemoj me zaboraviti niti kada odeš daleko, kada sjecanja izblijede i kosa posijedi, sjeti se mene i moje recenice: SAMO PRIJATELJ COVJEKU NAJVIŠE VRIJEDI! )
* Tolko na svjetu ljudi a prijatelja nemam .... Mozda i bolje ovako jerbo svako samo zlo sprema !!!
* Kad zelite snekim da se druzite prvo ga iskusajte kakav je, prije nego mu tajne otkrijete!!
* 1000 je suza u mojim ocima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio, malo je ljubavi koju osjecaju svi, a još manje takvih prijatelja KAO STO SI TI!
* Vrijeme ide, sta nam zivot znaci, zajedno bi bili i bolji i jaci, ali zivot nisu snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja...
* Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te neko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me i ja bicu tu!
* Meni mozes reci sve, sve tajne i sve strahove, ljubavi bolne i srusene sne, meni mozes priznati sve, i kada si sretna i kada te boli, znaj da te tvoja drugarica voli.
* Muško i žensko nikad nemogu biti prijatelji... samo se mogu je...ti!
* Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu.
* Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja ne moze da shvati.
* Hej ba zasto se nejavis nekada ti znas moj broj prijatelju moj.
* M.O. možda je ludo da te volim, možda ponizno da za ljubav molim al´jednog dana kada shvatiš rijeci moje saznat ceš da si izgubio nešto što je moglo biti tvoje!
* Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice, ako se u svemu razocaras, uvijek cu bit uz tebe, jer moje je ime PRIJATELJ!!!
* Kad covjek na los karakter promjeni od njega treba bjezati i samoga pustiti dok neshvati sta prijateljstvo znaci.
* Prijetelja nemas danas, trazi se kod neprijetelja spas!!!! (Nemoj nikad to da radis)
* Prijatelja lako nac sve jedan do drugoga samo cekaju nekoga. Koga ce u propast dovest i sa sobom u sramotu odvest.
* Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju.
* Prijateljsto zlato vrjedi i zato budi iskren i ne stedi!!
* Covek je bogat onoliko koliko ima prijatelja.
* Ljubav je slijepa, prijateljstvo se trudi da nista ne vidi.
* Jedna munja ne znaci nista na nebu u kojem su urezane godine, snovi i druženja, jer ljubavi dolaze, bivaju i gube se, a prijatelii traju kao i vjecnost... PUSTA!
* Prijateljstvo je kao ptica u kavezu, ako ne paziš na nju odletjet ce!
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 16:15

SJaj ::
PRIJATELJSTVO

* Ko ima jednog prijatelja taj je bogat, ko ima dve prijatelja taj je miljenik bogova, a ko misli da ima tri taj je budala.
* Prijatelj se lako nade kad se peva i veseli, ali kad ti tonu lade vidiš ko ti dobro želi.
* Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!
* Prijatelji su kao gromobrani - dok ne pocne oluja ne mislimo dovoljno na njih.
* "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."
* Prijateljstvo, su zvijezda koje život krase..... zato ih treba cuvati da se nikad ne ugase!!!!!!!!
* Nikoga ne možeš natjerati da te voli. Jedino što možeš uciniti je da dopustiš biti voljen. I nije najvažnije što imaš na putu života vec koga imaš na putu života.
* Za prijateljstvo neznaš da ga imaš dok ga ne izgubiš.
* Pogledaj me barem jednom, ispuni mi ovu želju, jer ja te još uvijek volim moj najbolji prijatelju.
* Ako se ikad sretnemo, pružit cemo ruke kao prijatelji stari. Dignut cemo cašu za one koji se vole, jer mi to nismo znali.
* A ko te netko pita od naše lubavi šta smo hteli, ti im reci da smo bili najbolji prijatelji.
* Prijateljstvo je poput kule od pijeska. Teško ga je sagraditi, a lako izgubiti!
* Nase prijateljstvo mi toliko znaci-kad se ti places i ja se placem, kad se ti smijes i ja se smijem, kad ti skocis s zgrade ja pogledam dolje i opet se smijem!
* Nemoj me zaboraviti niti kada odeš daleko, kada sjecanja izblijede i kosa posijedi, sjeti se mene i moje recenice: SAMO PRIJATELJ COVJEKU NAJVIŠE VRIJEDI! )
* Tolko na svjetu ljudi a prijatelja nemam .... Mozda i bolje ovako jerbo svako samo zlo sprema !!!
* Kad zelite snekim da se druzite prvo ga iskusajte kakav je, prije nego mu tajne otkrijete!!
* 1000 je suza u mojim ocima bilo, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio, malo je ljubavi koju osjecaju svi, a još manje takvih prijatelja KAO STO SI TI!
* Vrijeme ide, sta nam zivot znaci, zajedno bi bili i bolji i jaci, ali zivot nisu snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja...
* Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te neko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me i ja bicu tu!
* Meni mozes reci sve, sve tajne i sve strahove, ljubavi bolne i srusene sne, meni mozes priznati sve, i kada si sretna i kada te boli, znaj da te tvoja drugarica voli.
* Muško i žensko nikad nemogu biti prijatelji... samo se mogu je...ti!
* Kad god tebe i mene nema, drugima smo najveca tema. Zele da nas raskinu hoce da nas ukinu.
* Ako ti nista neznacim ja, bar me ne jebi sa svijuh strana. Srce najvise pati kad prijatelja ne moze da shvati.
* Hej ba zasto se nejavis nekada ti znas moj broj prijatelju moj.
* M.O. možda je ludo da te volim, možda ponizno da za ljubav molim al´jednog dana kada shvatiš rijeci moje saznat ceš da si izgubio nešto što je moglo biti tvoje!
* Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice, ako se u svemu razocaras, uvijek cu bit uz tebe, jer moje je ime PRIJATELJ!!!
* Kad covjek na los karakter promjeni od njega treba bjezati i samoga pustiti dok neshvati sta prijateljstvo znaci.
* Prijetelja nemas danas, trazi se kod neprijetelja spas!!!! (Nemoj nikad to da radis)
* Prijatelja lako nac sve jedan do drugoga samo cekaju nekoga. Koga ce u propast dovest i sa sobom u sramotu odvest.
* Kad god sam te trebao bio si tu, ali na ovom svjetu je tolko dusmana da nam prijateljstvo razvaljuju.
* Prijateljsto zlato vrjedi i zato budi iskren i ne stedi!!
* Covek je bogat onoliko koliko ima prijatelja.
* Ljubav je slijepa, prijateljstvo se trudi da nista ne vidi.
* Jedna munja ne znaci nista na nebu u kojem su urezane godine, snovi i druženja, jer ljubavi dolaze, bivaju i gube se, a prijatelii traju kao i vjecnost... PUSTA!
* Prijateljstvo je kao ptica u kavezu, ako ne paziš na nju odletjet ce!
* Ljubav je velika, ali prijateljstvo je još vece. Ljubavi dolaze i odlaze, a samo pravi prijatelji ostaju!



Potpuno se slazem sa gore navedenom prvom stavkom. Imam jednu prijateljicu, drugaricu od detinjstva. Od prvog razreda osnovne shkole, pa sve do kraja tada takozvane usmerene shkole sedele smoklupi zajedno. Zajedno smo odrastale, radovale se, zaljubljivale, svadjale, jedna drugoj kumovale, razvodile se..... kroz sve smo zajedno prolazile. Ne kazem da nas zivotni putevi ponekada nisu na trenutak udaljavi jednu od druge, medjutim i tada smo je dna na drugu mogle "da rachunamo". 34 godine se druzimo, pomazemo, jedna drugoj ispovedamo, teshimo. Malo li je?
Ona je na prvom mestu, moje liste prijatelja.
Posle nje je drugo mesto. Na njemu je moj prvi muz, verovali ili ne. razvedeni jesmo, deset godina unazad, ali znam da mi je prijatelj, isto kao shto i ja njemu jesam.
Sve ostale, za koje sam smatrala i mislila da su mi prijatelji, prebacila sam na listu poznanika. neke od njih malo bolje poznajem i oni mene, a neka su "povrshna" poznanstva, slobodno mogu retji.
Shta mi u svemu ovde pisanom i rechenom teshko pada. Prosto je neverovatno, ali mi se chini istinito, da svakodnevno imamo vishe vremena za neke tamo poznanike, uz njih provodimo svoje dragoceno vreme, a manje vremena svog svakodnevnog zivota posvetimo pravim prijateljima. Valjda smo svesni te chinjenice da se oni na nas nikada ne mogu izistinski naljutiti i ne zameraju nam te "sporedne" stvari.

flower I love you
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 08:34

Ljubav umiruje ljude i stisava burena na moru; ljubav uspavljuje vetrove...


Poslednji put izmenio dana Sub 05 Jan 2008, 13:15, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 08:52

Very Happy nevene, ma neka SJaj i prepisuje, ali ipak mudre stvari prepisuje.
Shto se tiche vremena, a i ono je tu da prolazi. Mozda sada od 40-setih definitivno i proletje, a ne leti. Hvala ti na ovim lepim rechima i zeljama, pitanje je da li ja od toga neshto zaista i zelim. Sretju, da.
Hahahahaha, a shto se tebe nevene tiche, evo mog saveta za tebe. Morash uvek biti vrlo oprezan, jer moze ti se desiti da verujesh u pogreshne ljude. Nisi mali Smile))) nemoj da te ja upozoravam.


flower Rolling Eyes bounce
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: 'VOLIM" je oruzje moje   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 12:38

Ako... I treba mi tako...
Bez poverenja sam niko i nepostojim...
Necu da komentarisem...


Poslednji izmenio dana Uto 27 Nov 2007, 06:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 14:31

neven ::
SNEZA_ ::
Very Happy nevene, ma neka SJaj i prepisuje, ali ipak mudre stvari prepisuje.
Shto se tiche vremena, a i ono je tu da prolazi. Mozda sada od 40-setih definitivno i proletje, a ne leti. Hvala ti na ovim lepim rechima i zeljama, pitanje je da li ja od toga neshto zaista i zelim. Sretju, da.
Hahahahaha, a shto se tebe nevene tiche, evo mog saveta za tebe. Morash uvek biti vrlo oprezan, jer moze ti se desiti da verujesh u pogreshne ljude. Nisi mali Smile))) nemoj da te ja upozoravam.


flower Rolling Eyes bounce
,
NE, kako mozes povrediti nekog ko ne postoji, Bar talo Ljilja kaze... Da li postojim. Ne vidis me, a, mozes li mi verovat.i
SNEZA_ ala Vam vera ako bude uspeo da razume sta si napisala shvatice,a verujem da hoce daa:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 21:24

Smile nevene, nevene, molim te ne persiraj mi. E nevene kako ti negirash sebe.Napisa ti meni , kako mogu povrediti nekoga ko ne postoji? Ili te ja nisam najblje razumela? Kako onda Ti, mozesh verovati u istog nekog takvog "nepostojetjeg" ? :suspect: confused flower lol!
Nazad na vrh Ići dole
dadaa
Prijatelji
Prijatelji
dadaa


Broj poruka : 6
Location : AUSTRIJA
Datum upisa : 26.11.2007

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 20:39

PIXI
ti si jedan drug veliki
a posebno si drug za pomaganje nisi za
moje drustvo
posto volis da puno pricas
a to nije dobro za tvoje
zdravlje
zato skrati jezik malo
da nebi nagrabusio
pozdravlja te tvoja bivsa drugarica
IZ BECA DADAA bounce Very Happy :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 24 Dec 2007, 13:15

dadaa ::
PIXI
ti si jedan drug veliki
a posebno si drug za pomaganje nisi za
moje drustvo
posto volis da puno pricas
a to nije dobro za tvoje
zdravlje
zato skrati jezik malo
da nebi nagrabusio
pozdravlja te tvoja bivsa drugarica
IZ BECA DADAA bounce Very Happy :evil:


Predlazem da otvorimo temu: UDRI PO BIVSIM PRIJATELJIMA ILI PLJUVAONICA...
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 24 Dec 2007, 18:50

Kad bi birala reci dadaa, slozila ih u jedan divan stih, neku anegdotu ili samo pozeljela nesto lepo nekom svom
drugu, drugaroci, bilo bi mnogo lepse.
Neupotrebljavaj neumerenost, i ne odmerenost reci. Dozivela si neugodnosti na hatu kao svi mi, ali zbog i radi to malo lepog sacuvaj nas od negativnog vlastitog naboja energije. Vec je pretvori u pozitivni i stvaralacku.
i Kloni se starijih, mudrih i bezobraznih... Slika ti je Ok. :twisted: neven


Poslednji izmenio dana Sub 05 Jan 2008, 12:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 24 Dec 2007, 22:56

''Predlazem da otvorimo temu: UDRI PO BIVSIM PRIJATELJIMA ILI PLJUVAONICA...''
Otvaram oglas za bivse prijatelje SM: SM: SM:
Ko sme ;)
Aj' lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeNed 30 Dec 2007, 10:10

Dobra vam noc prijatelji,
sedite tu i i zapevajmo svi :ME: :JE: KS:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeUto 01 Jan 2008, 20:07

Jedan profesor je drzao predavanje svojim studentima. Doneo je teglu za dzem i napunio je lopticama za golf do vrha. Kada je pitao svoje studente da li je tegla puna, odgovorili su da jeste. Onda je sipao sitne kamencice, koji su usli u prazan prostor oko loptica za golf. Ponovo je postavio pitanje da li je tegla puna i studenti su odgovorili da jeste.
Kada je sipao saku peska preko svega toga, pesak je popunio sitne praznine, a studenti su ponovo odgovorili da je tegla puna. Onda je profesor sipao kafu, koja je sve to natopila. Definitivno, tegla je sada bila puna.

Onda je profesor rekao:
"Ova tegla je vas zivot. Loptice za golf su sve najvaznije stvari u vasem zivotu, kao sto su porodica, ljubav, prijatelji. Mali kamencici su posao, auto, kuca, a pesak je sve ostalo, kao sto je ciscenje kuce, popravka ves masine, popravka auta... Ako prvo stavite pesak ili kamencice, nece biti mesta za loptice za golf. Onda nikada necete imati mesta u svom zivotu za one stvari koje su vam najvaznije. Ako se velike i vazne stvari uklone iz vaseg zivota, onda vam ostaju one male, ali ne sustinski vazne.
Zato, budite veoma kriticni u svom zivotu. Kucu uvek mozete pocistiti. Vodite racuna o prioritetima, jer sve ostalo je kao pesak." Rolling Eyes

A onda je jedan student zapitao: "Sta je sa kafom?" Profesor je odgovorio:
"Ti si veoma pametan momak i poenta mog predavanja je upravo u kafi. Bez obzira koliko ti se zivot cinio prepun od svega onoga sto ga cini, uvek postoji jos malo prostora da se setis svojih prijatelja i popijes solju kafe sa njima." Prijateljstvo.... 329340 daa:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePet 04 Jan 2008, 11:48

Gorskooko, divna si, veoma poucno, duboko sam se zamislila... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSub 05 Jan 2008, 08:46

ljiljana ::
Gorskooko, divna si, veoma poucno, duboko sam se zamislila... Very Happy Very Happy Very Happy
E, sad ces da mi pleses argentinac sve do 9-tog, da znas lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSub 05 Jan 2008, 10:47

ma samo do 8. daa:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSub 05 Jan 2008, 11:01

ljiljana ::
ma samo do 8. daa:
neMEre 8-og je zenit breeeeeeeeeeeeeeee rodj:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSub 05 Jan 2008, 11:57

SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePet 11 Jan 2008, 18:03

:stop: SM: SM: SM: :SRB: PIV: iga ruz:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePet 11 Jan 2008, 18:23

SJaj ::
:stop: SM: SM: SM: :SRB: PIV: iga ruz:
SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM:
crvenoooooooooooooooooooooooooooo, moja omiljena boja :CC: :DD: :DD: :DD: :DD:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 14 Jan 2008, 19:43

Ako jednom budes sam, ostavljen i slomljen zivotom, ako ti suze poteku niz lice, ako se u svemu razocaras, uvijek cu bit uz tebe, jer moje je ime PRIJATELJ!! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeUto 15 Jan 2008, 06:54

Ako jednom budes sam, ostavljen - zasluzio si!
Slomljen zivotom - jer ne znas da zivis!
Ako ti suze poteku niz lice - isplači se da se isperes!
Ako se u svemu razočaraš - neznalica si!
Uvek ću biti uz tebe - da me potopis!
Jer moje je ime PRIJATELJ - Biser
Ljubbb ja tebe ukrasu :GRL:
:pap: :pap: :pap:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeUto 15 Jan 2008, 17:42

Ako jednom budes sam, ostavljen - zasluzio si!
Slomljen zivotom - jer ne znas da zivis!
Ako ti suze poteku niz lice - isplači se da se isperes!
Ako se u svemu razočaraš - neznalica si!


Kao da je za mene pisano Smile
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeSre 16 Jan 2008, 07:40

SJaj ::
Ako jednom budes sam, ostavljen - zasluzio si!
Slomljen zivotom - jer ne znas da zivis!
Ako ti suze poteku niz lice - isplači se da se isperes!
Ako se u svemu razočaraš - neznalica si!


Kao da je za mene pisano Smile
hihihihi a za koga nije :DD:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 21 Jan 2008, 17:09

Jednog dana pita ljubav prijateljstvo:
-Zasto ti postojis kad postojim ja?
Odgovara prijateljstvo:
-Postojim da delim osmehe tamo gde ti ostavljas tugu! CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 21 Jan 2008, 17:10

:CC:


Poslednji izmenio dana Pon 21 Jan 2008, 17:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 21 Jan 2008, 17:11

Prijatelji sluze da kad imamo los dan
odemo i upropastimo dan i njemu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimePon 21 Jan 2008, 17:29

Storm_z ::
Prijatelji sluze da kad imamo los dan
odemo i upropastimo dan i njemu Very Happy
SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: DRAGI PRIJATELJI   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeUto 22 Jan 2008, 08:26

jutros se "zaprepastih" od srece,koliko je ovo josh uvek lep ,jednostavan i normalan forum,pa VAS u to ime sve ljubim!!! sunny flower
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitimeUto 22 Jan 2008, 10:19

zutaruzasadunava ::
jutros se "zaprepastih" od srece,koliko je ovo josh uvek lep ,jednostavan i normalan forum,pa VAS u to ime sve ljubim!!! sunny flower



Ljubim i ja tebe, ako imam udela u ovom forumu:))))))) A i ako nemam:)))) flower KS:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljstvo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Musko-zensko prijateljstvo...
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: