Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali prijatelji ipak tracare....

Ići dole 
+16
zvrchak
SUZANA_NIS
neven
K-6_Predator_
Oci-ANDJELA^Z
anja007
RADASIN
SNEZA_
doctorr67
Crna_ovca_chata
julijana
bora1
Lora
zutaruzasadunava
gorskooko
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 I_icon_minitimeSub 04 Jul 2009, 10:08

Skoro sam u vezi virtuelnog prijateljstva popricala sa dve osobe koje osecam kao svoje prijatelje u ovom svetu, a ubedjena sam da bi i u reali tako funkcionisali. Poklopila su nam se misljenja o ljudima koje bismo voleli upoznati licno, sto ukazuje na medjusobno bavljenje, razumevanje kroz "citanje".

Inace i u virtuelnom i u realnom svetu tracare, sto iz sujete, sto iz licne praznine, cega god, ali nekako me to ne dotice, godine i iskustvo cine svoje, uostalom sve je to ljudski.

Skoro mi se dogodilo da prisustvujem svadji izmedju dve prijateljice, nisam imala priliku da klisnem, ali.... strasno je koliko su ljudi istanjeni, koliko su im nervi na ivici, ali jos je strasniji taj drasticni pad kriterija, vrednosti. No tako je kako je.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali prijatelji ipak tracare....   Dali prijatelji ipak tracare.... - Page 5 I_icon_minitimeNed 05 Jul 2009, 07:40

Sve posle tvog komentara bilo bi suvishno.Slazem se
Nazad na vrh Ići dole
 
Dali prijatelji ipak tracare....
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sloboda ......ili ipak nesto drugo
» Prijateljstvo....
» Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
» Sarenilo Pogleda
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: