Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Musko-zensko prijateljstvo...

Ići dole 
+14
Misho
komunikativn@
doctorr67
Gea
Tricky
Crna_ovca_chata
dadaa
bora1
Lora
zutaruzasadunava
SNEZA_
neven
gorskooko
Sumadijacafee
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 13:34

Storm_z ::
Lepo je imati pored sebe nekog ko razume.Takvi brakovi i veze su po meni prava stvar BR:
Ali retki bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue0/0Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 14:24

Pa devojke da polako zakljucujemo diskusiju. Prilicno smo iscistili stavove. Udate, pri tome srecne u brakovima su sigurne da ne moze doci do nikakvog preokreta u druzenju sa drugarima. Neudate moraju biti vrlo oprezne jer pitanje je trenutka i date situacije kad se mogu dosetiti da ispred sebe imaju zenu.
Sad se setih kad sam bila mala i imala ogranicenje izlaska na moru do 12,0 sati. Mnogo su mi bili strogi roditelji. Bio je jedan mladic, oko 20 godina nesto stariji od mene. Lep ko lutka Embarassed Posto sam godinama odlazila u isto mesto, drustvo je bilo staro i mnogobrojno i uglavnom muskarci. Uvek bi se neko, dobrovoljno javljao od njih da me isprati kuci, morao se jedan deo proci koji nije osvetljen. Te vece se javio ON, rekao je da mora nesto da me pita. Ja srecna, mala je to rec, obamrla i utnula od iscekivanja. Zmarci samo mile. On poceo sa pricom, meni usi rastu. Javila mu devojka iz Beograda da je zatrudnela. Pa mene pita za savet sta da radi. bezi
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 16:43

Ovo je prevazišlo i Marfia SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 04:00

ljiljana ::
Storm_z ::
Lepo je imati pored sebe nekog ko razume.Takvi brakovi i veze su po meni prava stvar BR:
Ali retki bounce
Nisu retki, "ako dame mnogo ne biraju". A budjuci da mi imamo mnogo mana, i uvek se neka mana najde, tesko zadovoljavamo base stroge vase kriterije...HeHeHe. :twisted: :twisted: :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue0/0Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeSre 09 Apr 2008, 19:31

Question "ako dame mnogo ne biraju" Question

Cesto se mota ta misao ili konstatacija "ako dame mnogo ne biraju", pa kakve su sto dame, srecnice koje mnogo nebiraju. One imaju onda od svega, mnogo geek , sta naleti, ako naleti njima sve odgovara. Vesele, ne zahtevne, "mnogo ne pitaju" i ceo zivot im prodje u igri i veselju. jocolor
Koji mi je "andrak" pa nemogu da budem takva :BG:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 12:02

Prijateljstvo među ženama:

Jednu noć supruga nije došla kući i suprug ju je upitao gdje je spavala?
Ona odgovori da je spavala kod jedne svoje prijateljice.

Suprug je nazvao deset njenih najboljih prijateljica
ali ni jedna od njih nije potvrdila njen alibi


Prijateljstvo među muškarcima:

Jednu noć suprug nije dosao kući i supruga ga je upitala gdje je spavao
On joj odgovori da je spavao kod jednog prijatelja.

Supruga je nazvala deset njegovih najboljih prijatelja, 8-orica je
potvrdilo da je spavao kod njih a 2-jica tvrde da je još uvek tamo. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue0/0Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 18:21

Negde sam pokupila, citajuci, neciju konstataciju "da nema pravog prijateljstva" medju zenama zato sto su uvek rivalke. Mislim da je to neka muska konstatacfija.
Licno sam uvek bila sklonija da branim, stitim stavove ili na bilo koji nacin stajem na zensku stranu u tim odnosima musko-zenskim. Valjda bolje razumem razloge ove "nase strane" pa bi sigurno se prijavila kao jatak, mada bi se morala suociti sa nekim mojim licnim stavom o tome.
Nazalost upravo sam u tom nekom rascepu. Prijatelji i meni stvarno dragi ljudi se razvode. Na zenskoj strani sam kao podrska u teskim trenucima. Stav mi je da je najbolje za oboje da se sto pre zavrsi ta faza deljenja i sam cin rastave i krene dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 18:56

Iskreno ja ne gledam tako.Mnogo je brakova koje je unistila bas zena.Moja majka ima obicaj da kaze"ako si zena,pokri se"uvek sagledam tako.Nista vise nisu krivi muskarci u tim nekim situacijama.(Jes da skrenusmo sa teme Very Happy )Mnogo puta su zene te koje varaju,koje ostavljaju decu ili jos gore vode svoju decu u neizvesnost i zive ko zna kakvim zivotom jer je "mama"htela promenu.Isto vazi za oba pola.Istina bolje prekinuti nesto sto ne valja i sto ne ide.Onog momenta kad se oseti treba prekidati jer sve sto se vise odugovlaci biva gore-ovo iz svog iskustva.Ovde na netu sam cula dosta prica i uverila se da nas ima raznih.Nikada ne treba suditi na osnovu pola vec postupaka a i ko smo mi da sudimo-pogresan izraz,izvinjavam se.Imam muske prijatelje za koje znam da su super ljudi,da im se desilo nesto sto su najmanje zeleli i najvecim delom nije krivica do njih.Uvek su problem deca jer njima trebaju oba roditelja.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 19:56

Priznajem da generalno ''držim žensku stranu''. Čak i kad to ne treba (izuzev kad to baš ne ide. Iz razno-raznih razloga, a najčešće jer, priznali to ili ne, većina žena je preopterećena i još suočena sa nizom predrasuda.

A ovaj Storm-in post me podseti na jednu situaciju. Izašla sam pri kraju radnog vremena sa posla na ''jedno pićence'' i ostala u restoranu do uveče, jer bila je takva atmosfera da se nisam ni setila da se javim. Hitno sam bila potrebna kući (tada nisam imala mob.), pa me muž potražio najpre na poslu. Tamo se javio jedan kolega (koji je radio neki obračun po podne), ali je odgovorio da ne zna, jer je tek došao. Muž pozove koleginicu sa kojom sam se inače vraćala sa posla (iz istog kraja grada), kaže joj da mu hitno trebam, a ona, mudrica: ''Zar još nije došla?'' Pa kad je ''ukačila'' vreme (oko 19,30h)- iz poteza slaže da sam otišla na neki službeni sastanak posle 2h i da smo, verovatno, posle toga otišli na piće - i još pomene neki lokal bzv. Oboje su znali gde sam, kao i moje kućne odnose i oboje slagali. A ja ''bistrica'' kad mi muž ispričao sve to, posle partije smeha izjavim kako 'ladno mogu u švaleraciju. I isteram vraga:)))
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 20:01

gorskooko ::
Priznajem da generalno ''držim žensku stranu''. Čak i kad to ne treba (izuzev kad to baš ne ide. Iz razno-raznih razloga, a najčešće jer, priznali to ili ne, većina žena je preopterećena i još suočena sa nizom predrasuda.

A ovaj Storm-in post me podseti na jednu situaciju. Izašla sam pri kraju radnog vremena sa posla na ''jedno pićence'' i ostala u restoranu do uveče, jer bila je takva atmosfera da se nisam ni setila da se javim. Hitno sam bila potrebna kući (tada nisam imala mob.), pa me muž potražio najpre na poslu. Tamo se javio jedan kolega (koji je radio neki obračun po podne), ali je odgovorio da ne zna, jer je tek došao. Muž pozove koleginicu sa kojom sam se inače vraćala sa posla (iz istog kraja grada), kaže joj da mu hitno trebam, a ona, mudrica: ''Zar još nije došla?'' Pa kad je ''ukačila'' vreme (oko 19,30h)- iz poteza slaže da sam otišla na neki službeni sastanak posle 2h i da smo, verovatno, posle toga otišli na piće - i još pomene neki lokal bzv. Oboje su znali gde sam, kao i moje kućne odnose i oboje slagali. A ja ''bistrica'' kad mi muž ispričao sve to, posle partije smeha izjavim kako 'ladno mogu u švaleraciju. I isteram vraga:)))
SM: super: Ke: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 16:39

Opet ste iskočile iz teme... bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue0/0Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 17:40

Super je prica BR:
Sta fali malo zakoraciti malo sire u temu. Pa tesko je napraviti raspored i raspodelu po fijokama a kamoli zivot razgraniciti po temama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 17:48

Ja obavezno kad krenem sa kuckanjem promasim,aiiii affraid Izvinite opet CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 17:50

Ma nema gorih od mene. Mašim na sve strane. Izgub, skroz na skroz confused
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:21

Ajmo se organizirat Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:27

Aj ti doleee Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:28

Shta treba da se radi,nisam u toku,el neka fizikalija... :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:29

ti gore SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:30

Ma samo upali svetlo ,ja vetj treci put push*m SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:34

TEBI SE SMRKLO :twisted: OS JOS Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:35

I to mi je prijateljica... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:38

ja sam zensko, i to ispod affraid el sam onda "prijatelj" Rolling Eyes ha ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:40

GRUPNJAKKKK,TO BRE U LJUBAV affraid BEZTEeeeeeeeeeeeeeeee Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:41

Osh sa nama? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:44

Negoooooooooo affraid Aeeee pa mi smo prijatelji SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 18:55

Ako nocas prezivim sa ove dve,mislim da ce to biti kraj jednog lepog musko-zenskog prijateljstva SM:
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 19:03

gorskooko ::
Tricky ::
Ja sam bio sa prijateljicom na moru zajedno.Mislim da moze da se odrzi takav odnos,ali da ne bude nishta vishe od toga.Tokom letovanja sam i sam ukapirao da je ona htela neshto vishe,pa videlo se iz aviona.Razmislio sam o tome i rekao sam sebi,moze tu biti svashta i sex i avantura.Samo shta posle??Da se pravimo kao da nishta nije bilo i ostanemo prijatelji??Ja bi to drugachije gledao od nekih,ako si sa nekim prijatelj to i ostani.Drugo su kres kombinacije,posle kojih bi mi bilo sve jedno i dal mi taj neko vishe ishta znachi u zivotu.To bi bila samo josh jedna "recka".
Tricky, ti si pravi prijatelj super:
Nego, reckaš a-a, No molim SM: SM: SM: SM:


Sa kim sam prijatelj ostajem prijatelj,a koga reckam onda ga reckam.K`o u tablicima.cetri pa prekrsti petu. :DAV:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 19:05

TREP,TREP CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 03:09

IMATE LI LAŽLJIVO SRCE

Znate li da je moguce prevariti svog decka/muža a da i ne dodirnete drugog muškarca? Emocionalna prevara može vam se dogoditi da to i ne primetite, i može biti razorna kao i telesna. Psiholozi kažu da nam se emocionalna intimnost s drugom osobom cini nevinom jer nema seksualne dimenzije, ali ona može uništiti zajedništvo jednako kao i telesna izdaja.
Prema studiji psihologinje Shirely Glass, emocionalna prevara dogadja se kad blisko prijateljstvo žene i muškarca priedje granicu bezazlenosti i zadje u opasnu zonu, koju karakterisu tri faktora: intenzivna emocionalna bliskost, seksualna hemija i tajnovitost...
Evo kako mozete proceniti varate li vi svog decka (ili možda on vas) i zašto je rušenje brana vašeg srca jednako destruktivno kao i skidanje farmerki.

ANALIZIRAJ OVO:
Jesam li emocionalna preljubnica?

Oznacite izjave koje su istinite
· Sretniji ste kad ste sa svojim muškim prijateljem nego s deckom.
· Njemu cete ispricati šta je novo u vašem životu pre nego decku.
· Imate osecaj da nešto skrivate i osecate se krivom kad provodite vreme s njim.
· Flertujete i ponekad maštate o seksu s njim.

Ako ste zaokružili tri izjave, vaša prijateljska veza je preintimna da biste mogli u njoj uživati. Što najpre trebate uciniti? Stavite embargo na svoje prijateljstvo. I to metodom oštrog reza. Taj vam se muškarac uvukao pod kožu i ne možete se potpuno posvetiti svom decku/mužu. Prestanete li se družiti s tim prijateljem, moci cete ocistiti misli i sve emocionalne resurse uložiti u svoju vezu. Naravno, ako vam je taj muškarac kolega s posla, bice nešto teže. Za pocetak, prekinite SMS i e-mail dopisivanje, nemojte odlaziti zajedno na ruckove i svedite svoj odnos na profesionalni u što vecoj mjeri. On ce shvatiti šta mu porucujete.

A onda razmislite o svojim motivima. Ocito od tog muškarca dobijate nešto što ne dobijate od partnera. Otkrijete li gdje je rupa koju ste popunjavali druženjem s njim, otkrit cete i što vam je potrebno da biste ponovno bili zadovoljni svojom vezom. Prvo, pitajte se u cemu najviše uživate s tim svojim prijateljem.

Primer:
Ako pre sastanka s njim osjecate onu smušenost i nepromišljenost koja karakterise zaljubljenost, i ako je to ono što vas vuce k njemu, to vam nedostaje u vezi.
Da biste ponovno osetili visoki napon, energiju koju trošite na koketiranje uložite u svoju vezu. Nije tako komplikovano: nazovite dragog na posao kako bi znao da mislite na njega ili zajednicko vece ispred TV-a zacinite erotikom. Tako ce se osecati željenim i, najvjerojatnije, uzvratiti jednakom pažnjom.
Treci najcešci motiv emocionalne prevare jeste dosada. Ako ste zapali u kolotecinu, a novi je frajer zabavan i od njega vam srce brže kuca, logicno je da cete radije provoditi vreme s njim. Buduci da svaka veza, ako se u nju ne unosi svežina i uzbudjenje, doživi zamor, morate pronaci zajednicke interese kojima cete je oživeti. Naravno, možda ste se vezali uz drugog muškarca jer doista želite prekinuti vezu.

Prekidi su cesto veoma teški i bolni, pa , ljudi traže povod za odlazak, najcešce u obliku obecavajuce nove veze. Kako cete znati je li vaša veza vredna popravke? Ako vam je želja da je popravite ravna nuli, prekinite i zbog sebe i zbog njega.

__________________Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 TulpenwitMusko-zensko prijateljstvo... - Page 4 CicibanMusko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Tulpenpaars
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 18:34

Zanimljivo bash... :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Musko-zensko prijateljstvo...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» HOROSKOP
» musko-zenski razgovor-zasto to nismo radili cesce
» Prijateljstvo....
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: