Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Musko-zensko prijateljstvo...

Ići dole 
+14
Misho
komunikativn@
doctorr67
Gea
Tricky
Crna_ovca_chata
dadaa
bora1
Lora
zutaruzasadunava
SNEZA_
neven
gorskooko
Sumadijacafee
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 20:14

E, Storm, samo sam zamislila sebe da rešavam test i počela da se smejem naglas, hvala Ti lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 15:07

MUŠKO-ŽENSKO PRIJATELJSTVO


" nema toga, mislim imat razumjevanja i biti rame za plakanje a da nema nikakvog zbližavanja..."

"... ipak mislim kao što sam već rekao da će svaki muškarac svoju prijateljicu pogledati i u onom drugom svijetlu,to je nemoguće izbjeći pogotovo ako je cura zgodna.A uostalom mislim da curama i paše da se njihov frend malo i zaljubi u njih..."

"...musko zenska prijateljstva ne postoje...ako znamo sta znaci " prijateljstvo " u pravom smislu rijeci , to ne postoji..osim ako naravno netko od tih dvoje je gay , asexualan ili neki freak od tog dva pojma."

"Postoji m/z prijateljstvo ,ali ipak svaki će muškarac ako mu je prijateljica zgodna malo bacit oko i na njene obline Very Happy"

"Ma nema šanse! Kad-tad će nekome tu past na pamet sex, pogotovo kad je kriza. :wink: mi smo ljudi tako programirani da mislimo većinom na sex. "Prijateljstvo" će trajat dok se oboje mogu kontrolirat. Razz"

"muško-ženska prijateljstva ne mogu funkcionirati jer uvijek barem jedan želi nešto više (čitaj romansu)."

"...postoje muskarcima u genima programirano da misle samo na onu stvar. Prijateljstva su izmedju zene i muskarca nemoguca.Ako se sa ženom-prijateljicom slaže u svemu, ako imaju zajedničke ineterese, ako s njom može o svemu razgovarati bez ustručavanja, onda će se svaki kad tad zapitati a kako bi s njom bilo u krevetu.
znam da musko-zensko prijateljstvo ne moze postojati a da barem jedno od njih nema neke skrivene osjecaje prema tom drugom/drugoj...povrsna prijateljstva jos i idu ali sve sto je vise od 2 druzenja tjedno 100% nije samo prijateljstvo...ja sam do sada imao nekih takvih frendica i uhvatio sam se da im se toliko javljam i zbog toga sto mi se svidaju.a opet neke su frendice takav odnos odrzavale sa mnom i na kraju je ispalo da su bile zaljubljene...to tako ide,normalno je da nas lijepe cure privlace pa ako smo sprijeceni to priznat sami sebi (imas curu il nes tako) onda ces to nazvat prijateljstvom...uglavnom musko zensko prijateljstvo bez osjecaja sa barem jedne strane ne postoji
nema toga... mora minimalno jedna strana bit zainteresirana da bi to nekak funkcioniralo."

"....da vjerovala sam i ja decku da mu je to najbolja frendica i da nikad s njom nije nista imao sve dok jednom na cugi,di smo sjedili nas troje, nisam ispod stola vidjela njezinu nogu kako se trlja o njegovu........kao prijateljski!!! ma zajebi to!!!nepostoje takva prijateljstva jer ga ta frendica u vecini slucajeva svojata sebi i nemoze si objasnit neke stvari "

"...meni su jednom objasnili da muški prijatelji samo žele poševiti svoje ženske frendice a sad da li to istina ili ne..
nekak s godinama mislim da je to istina.."

"Nema samo prijateljstva između muškaraca i žena! Iskustvo i svakodnevica to potvrđuje! POčne kao prijateljstvo i kad-tad se poželi i intimno druženje,što je i normalno,tako smo stvoreni! I kad to iskustvo prođemo,tek onda smo pravi prijatelji! Provjerite,svi koji kažu da imaju frenda-icu,prošli su ili će to proći! I zato smo i muškarci i žene ljubomorni na frendove-ice svojih partnera! Osjećamo ih kao konkurenciju!Nitko ne želi gledati svog partnera kako grli svog frenda-icu!"


SM: ??????el ovako???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 21:30

DOBRI PRIJATELJI

TVOJE LICE POPUT UHODE
PRATI ME KROZ PREDUGE UVODE
SPOTIČEM SE NESPRETNO
O RIJEČI ŠTO SAM IH PRIPREMIO

STOJIM POKRAJ SEBE I S GAĐENJEM
SLUŠAM KAKO TE OBRAĐUJEM
PRIČAM TI O VEZAMA
O NAMA, BITANGAMA, PRINCEZAMA

I KRENE KAO LOŠ REFREN
KOJI TE RASTUŽUJE
DA SI TI NJEŽNI CVIJET
A JA PROBISVJET
ŠTO TE NE ZASLUŽUJE

ALI RECI ZAŠTO NEBI HTJELA
IMATI ME ZA PRIJATELJA
EVO JA ĆU BITI TVOJ NAJBOLJI DRUG
PA SVRATI NA KAVU ILI NA FUK

NIKOGA NE MUČI PITANJE SMJEŠNO
DOK SE RASTAJEMO U IDILI
KAKO ČEMO SAMO OSTATI NEŠTO
ŠTO NIKADA NISMO BILI
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 08:44

KAD LJUBAV ZAKASNI

Poslije prijateljstva ljubav
... Ona i on se srecu slucajno. Postaju prijatelji, postuju se, izlaze zajedno, ali bez ikakvog emotivnog vezivanja. A onda, posle nekoliko mjeseci ili nekoliko godina, u jednom trenutku, sve se promjeni. Dovoljan je jedan pokret i oni postaju zrtve zakasnijele Amorove strele. Razdaljine se potpuno smanjuju i prijateljstvo prerasta u ljubav. Veza razumevanja i dogovora puca i stvara se nov odnos ispunjen emocijama i strastima. Zajedno su provodili citave dane i kada su verovali da se razumeju utonuli su u nesto neocekivano, nejasno, tajanstveno...

Prijateljstvo nije nista drugo do ljubav koja dobija odrednice "nemoguce ljubavi" i na takvom ogranicenju gradi plodno tlo za razvijanje odnosa. Zato kada se odstrane sve psihicke blokade, svako pravo prijateljstvo sadrzi potencijalnu ljubavnu pricu.

Emotivne erupcije mogu da se izliju sa zakasnjenjem. Strast moze da izbije u jednom trenutku, naglo ili da se polako razvija. Cesto se desava da se njih dvoje odmah svide jedno drugom, ali da nemaju hrabrosti da to priznaju, cak ni sebi. Godinama se bore protiv osjecanja, izjasnjavajuci se kao prijatelji, a onda najzad otvore oci. Ljubav je kao podzemna rijeka koja dugo tece, dobro sakrivena, pa izbije na povrsinu kada joj se najmanje nadate.

Neki put je potrebno da neko bude povredjen, da se korjenito prekine s prosloscu. To je tipican slucaj sa vezom koja se lose zavrsila. Partner vas razocara pa se ponovo vracate provjerenim vrednostima. Tada veliki znacaj ima umirujuce i prijatno prisustvo prijatelja vaseg srca. Razni faktori igraju bitnu ulogu u skladnom odnosu izmedju muskaraca i zene i nije seks taj koji je uvek na prvom mestu. Za mnoge su duhovni sklad i razumevanje govora duse vazniji od fizicke privlacnosti.

Poezija solidarnosti umesto poezije strasti, razumevanje umesto erotske privlacnosti. Prijateljski odnos je zasnovan na dijalogu, ljubavni na sukobljavanju. Ako za partnera odaberete vaseg najboljeg prijatelja, mozete da budete sigurni da je vas odnos stabilan, uravnotezen i pun topline. Nasuprot avanturama bez predaha, strastima koje sve unistavaju, ukljucujuci i energiju i volju za zivotom, danas se vise ceni postovanje, uzajamna prednost, skladan zivot udvoje.

Porodicni prijatelj, drug iz djetinjstva, iz skole, prijatelj sa posla: to su kategorije uvek na prijelazu izmedju prijateljstva i emotivnog zanosa. Svima je zajednicko dugo poznanstvo koje "samo sebe opravdava". Na koji nacin? Ne zavisi od vaseg izbora: htjeli vi to ili ne, vi se redovno vidjate. Odnos postoji silom prilika i spontano postaje dio vaseg zivota. Nostalgija, sjecanje, postovanje cine ostalo. A ako prica pocne da se razvija, nema potrebe da prodjete kroz fazu udvaranja, kada ulazete nadljudski napor da izgledate drugacije nego sto jeste.

Nije potrebno lagati ili varati. Dovoljno je jednostavno voljeti.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 13:59

Pa kao mogućnost ništa nije isključeno. Ali 'aj'mo ovako: Koliko se stvarnih muško-ženskih prijateljstava završi vezom?
Ili se ovde samo posmatraju ljudi koji su slobodni, uopšte nisu, ili nisu u kvalitetnoj u vezi koja ih ispunjava. Isto tako - koliko je realizovano tih mogućnosti da proverene kolege/prijatelji ostvare vezu? Po prednjim kvalifikacijama same prirode odnosa - takodje je moguće da po istom ključu udju u vezu dve osobe istog pola.
Samo hoću reći da je istinsko prijateljstvo prvenstveno ljudski, medjuljudski odnos (bez obzira na pol).
Nazad na vrh Ići dole
Misho
[*_-]
[*_-]
Misho


Broj poruka : 81
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 09.05.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 15:18

Većina ljudi je uverena da muško-žensko prijateljstvo ili postoji ili ne postoji. Taj odnos većina nas uzima kao zdravo za gotovo, a ne nešto što se gradi vremenom, trudom i uzajamnom podrskom i kod muškarca i kod žene. Kao i prijateljstvo između dva muškarca ili dve žene, i prijateljstvo dve osobe različitog pola podleže apsolutno istim zakonitostima: međusobno poverenje, obostrano ulaganje u kvalitetan odnos, zajedničko druženje i sl.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 17:18

...I naravno da u musko-zenskom prijateljstvu postoji jedna stvar na koju zensko uvek moze da se osloni... geek
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 19:13

Crna_ovca_chata ::
...I naravno da u musko-zenskom prijateljstvu postoji jedna stvar na koju zensko uvek moze da se osloni... geek


ih,zaboravi..stha ako "ta stvar" zakaze,,gdje onda da se osloni Rolling Eyes Ke:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 20:08

komunikativn@ ::
Crna_ovca_chata ::
...I naravno da u musko-zenskom prijateljstvu postoji jedna stvar na koju zensko uvek moze da se osloni... geek


ih,zaboravi..stha ako "ta stvar" zakaze,,gdje onda da se osloni Rolling Eyes Ke:
Uvek se najde neki oslonac
koji ne zakaze
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 20:38

Smatracu da nista nisam procitala o osloncima u prijateljstvu geek geek geek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 21:57

Opet ponavljam, musko zensko prijateljstvo, nema sanse Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 11:16

Musko - zenska prijateljstva postoje. I ona su najiskrenija i najlepsa. Jedini uslov je da postoji apsolutna seksualna neprivlacnost izmedju muskarca i zene. A to je moguce, imam takve prijatelje.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 14:13

zvrchak ::
Musko - zenska prijateljstva postoje. I ona su najiskrenija i najlepsa. Jedini uslov je da postoji apsolutna seksualna neprivlacnost izmedju muskarca i zene. A to je moguce, imam takve prijatelje.
Nista ne razumem...?
"zenska prijateljstva postoje. I ona su najiskrenija i najlepsa."- Znam postoje - i ostaju prijateljstva i u seksualnoj privlacnosti, ako se prizna privlacnost, i nemogucnost takve ljubavne veze, vec radi braka ili druge veze, uz odricanja i sikusenja.
U ala svrbi, da kresnem svog prijatelja i da ostanemo prijatelji. Moguce ili Ne.
geek geek geek
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 17:42

Da li ti, Nevene, ne umes da citas il tvoj um iskrivljeno prihvata sliku? Mada me ne cudi, vidim da imas problem u vezi raznoraznih prijateljstava. Stalno cvilis i prizivas neke prijatelje, (sto muske, sto zenske) al ja te nisam pitala jel to na seksuanoj osnovi (u oba slucaja). Mozda ti, tako posten i iskren, prizeljkujes takvo pitanje?
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 21:10

zvrchak ::
Da li ti, Nevene, ne umes da citas il tvoj um iskrivljeno prihvata sliku? Mada me ne cudi, vidim da imas problem u vezi raznoraznih prijateljstava. Stalno cvilis i prizivas neke prijatelje, (sto muske, sto zenske) al ja te nisam pitala jel to na seksuanoj osnovi (u oba slucaja). Mozda ti, tako posten i iskren, prizeljkujes takvo pitanje?
Malo zezam:
ne verujem u musko zensko prijateljstvo - po iskustvu.
Zene su po prirodi ljubomorne, i ne vole nista deliti. Ja prijatelje ne trazim, Imam ih, tu sam bogat.
Iskren sam samo sa ljudima koji to, zele sa mnom biti. Davorka, Snezana, Jaca, jesu moji prijatelji, koji su uvek pozeljeli da imaju vlast nad muskarcem, i bas je ona morala biti veca ili bolja od druge. Eh, kasno je, a ja se raspisao.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeUto 10 Jun 2008, 06:11

zvrchak ::
Musko - zenska prijateljstva postoje. I ona su najiskrenija i najlepsa. Jedini uslov je da postoji apsolutna seksualna neprivlacnost izmedju muskarca i zene. A to je moguce, imam takve prijatelje.

Bravo zvrchak, lično sam se uverila, moj najbolji prijatelj je muškarac, naš odnos nikad nije doveden u sumnju, niti će
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Musko-zensko prijateljstvo   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeUto 10 Jun 2008, 18:42

S prijateljem mogu da mislim nagas!
Prujatelj je osoba sa kojom mogu biti iskrena.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePet 18 Jul 2008, 17:44

SUZANA_NIS ::
S prijateljem mogu da mislim nagas!
Prujatelj je osoba sa kojom mogu biti iskrena.
Slazem se sa tim,ali mislis li da sve sto kazes prijatelju u poverenju da to ostaje samo kod njega?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 19 Jul 2008, 05:25

hahaha Sjaj
kod prijatelja najcesce ostaje, nego ima ona moje majke: ``Svoju tajnu cuvas samo ti!`` Basketball
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 19 Jul 2008, 05:30

gorskooko ::
hahaha Sjaj
kod prijatelja najcesce ostaje, nego ima ona moje majke: ``Svoju tajnu cuvas samo ti!`` Basketball
Mogu je i ja sacuvati..Tajnu
Ima li stogod dobrog za ispricati.
Jel, - gorskooko sta vi to znate a ja ne znam ?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 19 Jul 2008, 05:38

Mnogo toga nevene, kako sa moje tako i tvoje strane Very Happy
Jedino su nam zajednicka univerzalna znanja. Ostalo moze biti samo slicno. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nikola45
Prijatelji
Prijatelji
nikola45


Broj poruka : 20
Datum upisa : 15.08.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePet 15 Avg 2008, 22:54

iz prijateljstva se deca radjaju
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 16 Avg 2008, 06:54

prijateljstva verujem bezrezervno.
Svako na svoj nacin poput cveta treba da se neguje,zaliva ....i voli.
Ni jedno nije isto!
Ljudi najvishe greshe po meni,kada svako prijateljstvo uopste i podrede pravilima.
Svaka moja osoba u kojoj vidim prijatelja ,razlikuje se od neke druge individue iz moga zivota.
sa muskarcima sam bila i ostala najveci prijatelj !
Uvek su me voleli vishe,cuvali i negovali na svakoj igranci,branili od mene same,jer mnogo puta sam bila hrabrija od njih....i voleli,bili zaljubljeni na svoj divni nezni nacin
tada sam shvatila da velike ljubavi i jesu ,najveca i najbolja drugarstva.
Mozda i nisu,ali su iskrenija i bolje se odrze.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 06 Dec 2008, 07:41

Citat :
Ljudi najvishe greshe po meni,kada svako prijateljstvo uopste i podrede pravilima.

KOS LL daaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeČet 11 Dec 2008, 16:25

verujem u prijateljstvo!!!

https://servimg.com/view/11987534/584
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimePet 12 Dec 2008, 15:43

[quote="SUZANA_NIS"]verujem u prijateljstvo!!!
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Untitled
Vidim imas mnogo prijatelja, Spremi mene u koji kutak, kad navratim da nam reci budu mile.
Radost putuje sa nevenom u obliku srca, upisano u reci u stihu u prici u prijateljstvu...
Melem tuge tocim, samo vedrinu ispijam, na ex do dna,i podelicu stobom, pola na pola...
Saptom peglam dan, u dobro, bit ce nam lepo ooboma...
Dodoirom brisem crne snove, i kistom zenica svojih nanosim prolecne boje, samo za hrabre, samo za dobre, iskrene ja sam prijatelj, koji dolazim kad su tuge i kad su radosti u ocima.
Da se smesimo i da drugujemo. Evo delicemo, dan.Evo, i snove vedre i radosne delice mo, samo mi nemoj prijatelju biti razocaran ...
Nazad na vrh Ići dole
Rita
Prijatelji
Prijatelji
Rita


Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.03.2009

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeČet 12 Mar 2009, 11:51

Hmmmm mislim tesko.
I ja sam imala musko zensko prijateljstvo, cak sam ga kao brata smatrala ... ali ...
Znaci uvek ima ali ...
Ispostavilo se, posle niz godina, da druga strana to nije dozivljavala kao prijateljstvo samo.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitimeSub 02 Jan 2010, 12:53

ŽENI je potrebno više tipova muškaraca
Subota | 02.01.2010 (http://www.lepotaizdravlje.rs)

Ulogu brutalno iskrenog prijetelja najbolje igra muškarac, "gik" pomaže ženama da shvate muškarce, logičko razmišljanje, a šarmer je veoma usrećuje.

Malo više od 70 odsto žena uz sebe ima muškog prijatelja na kojeg uvek može da računa. Međutim, različiti tipovi muških prijatelja su dobro došli svakoj ženi. Šarmer je tako tip muškarca koji će instantno podići raspoloženje, udeliti koji kompliment i brzopotezno vas zabaviti. Njegovo dodvoravanje omekšava ženske crte lica u zadovoljan osmeh, a uz to pruža i savršen uvid u psihološki profil muškaraca poput njega.Iskrena ženska prijateljstva neretko završe neprijateljstvom, a muškarci bez okolišanja i vređanja osećaja mogu da kažu kako drugi muškarci razmišljaju i najvažnije - kako vas vide.

Štreber ili "gik" takođe je tip prijatelja kojeg je dobro imati jer razvija širu i potpuniju sliku o muškom rodu, a i pomaže da shvatite jednostavno logičko razmišljanje većine muškaraca. Uz to, njegove tehničke sposobnosti naučiće vas ponešto i o svetu izvan onog društvenog.

Pustolovi i ekscentrik su prijatelji koji stvaraju uspomene. Uz njih ćete probiti svoje granice i iskusiti ono što nikad niste. Mada njih nije lako zauzdati jer im treba puno prostora, ali su odlični zabavljači.

Muškarci se retko ljute, ne bole ih sitna zafrkantska podbadanja i lako opraštaju, zbog čega su odlični prijatelji. Zato možete da budete sigurni da na platonskog muškog prijatelja uvek možete da računate.

Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 5 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Musko-zensko prijateljstvo...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» HOROSKOP
» musko-zenski razgovor-zasto to nismo radili cesce
» Prijateljstvo....
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: