Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Musko-zensko prijateljstvo...

Ići dole 
+14
Misho
komunikativn@
doctorr67
Gea
Tricky
Crna_ovca_chata
dadaa
bora1
Lora
zutaruzasadunava
SNEZA_
neven
gorskooko
Sumadijacafee
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 14:38

Neznam verovatno je moguce,ali u principu nisam za sebe siguran
imam puno koleginica sa kojima sam fer igrac,medjutim neznam ni
sam ako bih morao sa nekom dobrom "prijateljicom"ici na odmor 15
dana,neznam kako bih se u toj situaciji ponasao...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePet 23 Nov 2007, 16:55

Pravo, cisto i potpuno prijateljstvo izmedju muskarca i zene je moguce i faktom postoji. Srecna sam sto imam istinskog prijatelja (istih godina), jednog takvog (medju muskarcima sa kojima se inace lepo druzim), za mene nezamenljivog. Istina, mozda je ovakvo prijateljstvo nuzno steci u ranoj mladosti. Dobri smo poznanici jos od detinjstva a prijatelji od gimnazije. Da ne bude zabune, moj prijatelj je pozitivan, svestran, dobro izgleda, obrazovan je, sposoban, kulturan, zanimljiv, pazljiv, organizovan, pravi muskarac i ima finu porodicu. Naravno, nije savrsen, ima vise svojih slabosti kao uostalom i ja, svi mi. To je osoba u koju imam apsolutno poverenje, na koju uvek mogu da se oslonim, sa kojom sam potpuno otvorena i iskrena, ja - takva kakva sam. Sa njim se konstruktivno bavim, kao i on i to sa svima i svim onima/m sto me istinski okupiraju/a, sto mi je vazno, naravno kad je to potrebno. Divno se druzimo iako se ne slazemo uvek u svemu ali je prava retkost da se ne razumemo ili medjusobno "gusimo". Naravno cesto se druzimo se porodicno, iako po svojoj prirodi i njihovim interesovanjima, ni jednom od nas supruznik onog drugog i nije bas "broj''. I nikada, bas nikada ni jedno od nas nije posmatralo ono drugo kao suprotan pol. A svi znamo da se to ne moze sakriti. Jednostavno se oseti, zna bez reci i cinjenja. Zahvalna sam Bogu sto ga imam, tim pre sto znam da su zaista retki oni koji me u ovoj prici mogu potpuno razumeti.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: gorskooko   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 24 Nov 2007, 07:47

kapitulirao sam.
Postoji prijateljstvo, muskarca i zene


Poslednji izmenio dana Uto 27 Nov 2007, 06:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 24 Nov 2007, 10:36

neven ::
gorskooko ::
Pravo, cisto i potpuno prijateljstvo izmedju muskarca i zene je moguce i faktom postoji. Srecna sam sto imam istinskog prijatelja (istih godina), jednog takvog (medju muskarcima sa kojima se inace lepo druzim), za mene nezamenljivog. Istina, mozda je ovakvo prijateljstvo nuzno steci u ranoj mladosti. Dobri smo poznanici jos od detinjstva a prijatelji od gimnazije. Da ne bude zabune, moj prijatelj je pozitivan, svestran, dobro izgleda, obrazovan je, sposoban, kulturan, zanimljiv, pazljiv, organizovan, pravi muskarac i ima finu porodicu. Naravno, nije savrsen, ima vise svojih slabosti kao uostalom i ja, svi mi. To je osoba u koju imam apsolutno poverenje, na koju uvek mogu da se oslonim, sa kojom sam potpuno otvorena i iskrena, ja - takva kakva sam. Sa njim se konstruktivno bavim, kao i on i to sa svima i svim onima/m sto me istinski okupiraju/a, sto mi je vazno, naravno kad je to potrebno. Divno se druzimo iako se ne slazemo uvek u svemu ali je prava retkost da se ne razumemo ili medjusobno "gusimo". Naravno cesto se druzimo se porodicno, iako po svojoj prirodi i njihovim interesovanjima, ni jednom od nas supruznik onog drugog i nije bas "broj''. I nikada, bas nikada ni jedno od nas nije posmatralo ono drugo kao suprotan pol. A svi znamo da se to ne moze sakriti. Jednostavno se oseti, zna bez reci i cinjenja. Zahvalna sam Bogu sto ga imam, tim pre sto znam da su zaista retki oni koji me u ovoj prici mogu potpuno razumeti.
______
Ako bi, kojim slucajem morala se gorskooko odluciti, ili, ili, prijatelj, ili muz, - sto bi izabrala, stavi ne papir, da i ne, za i protiv, dobit ces rezultat...ne mozes imati muza i prijatelja i da se oni slazu, a mozes izgubiti oboje...
U stvari sta vas dvoje veze, u toj prijateljskoj vezi, mozda skrivena zelja, da se "ne daj boze" pozicije zamene...

Nevene, ne mogu ni da zamislim takvu situaciju. Ni od jednog od njih dvojice. Naravno da porodica ima prednost. Svaki pravi prijatelj to razume. Prosto, te dve stvari se ne mogu mesati. Sta nas veze - pa prijatelji smo. Musko-zensko prijateljstvo... 329340
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 24 Nov 2007, 14:56

Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 14:48

Verujem da moze da postoji mushko zensko prijateljstvo, ili zensko-mushko. Chak shta vishe, takvo prijateljstvo moze da bude josh mnogo iskrenije nego zensko-zensko, ili mushko-mushko, prijateljstvo. Kao shkolarka, uvek sam se vishe druzila sa dechacima iz razreda, nego sa devojchicama. Tvrdim, ako je stvarno pravi drug, prijatelj, da tje muskrac uvek biti iskreniji, nego li zena, prijateljica.

flower
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeNed 25 Nov 2007, 19:33

SNEZA_ ::
Verujem da moze da postoji mushko zensko prijateljstvo, ili zensko-mushko. Chak shta vishe, takvo prijateljstvo moze da bude josh mnogo iskrenije nego zensko-zensko, ili mushko-mushko, prijateljstvo. Kao shkolarka, uvek sam se vishe druzila sa dechacima iz razreda, nego sa devojchicama. Tvrdim, ako je stvarno pravi drug, prijatelj, da tje muskrac uvek biti iskreniji, nego li zena, prijateljica.

flower
Sneza, volim sto si ovde :ME: :RU:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: I JA VOLIM STO JE SNEZA OVDE   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 07:55

SNEZA_ Dobro dosla..
dadaa, Dobro dosla.. vidim nasmesena si i vedra,
kad pre si me uspela u vrecu zaborava strpati...


Poslednji put izmenio dana Uto 27 Nov 2007, 11:54, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 21:32

gorskooko ::
SNEZA_ ::
Verujem da moze da postoji mushko zensko prijateljstvo, ili zensko-mushko. Chak shta vishe, takvo prijateljstvo moze da bude josh mnogo iskrenije nego zensko-zensko, ili mushko-mushko, prijateljstvo. Kao shkolarka, uvek sam se vishe druzila sa dechacima iz razreda, nego sa devojchicama. Tvrdim, ako je stvarno pravi drug, prijatelj, da tje muskrac uvek biti iskreniji, nego li zena, prijateljica.

flower
Sneza, volim sto si ovde :ME: :RU:

CM: CM: CM:
Hvala ti na lepim rechima gorskooko. I ja volim shto sam sa vama ovde. Prija mi neka smirenost, opushtenost i uvazavanje ovde na forumu. bounce flower I love you bounce ;) Smile
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 22:03

neven ::
gorskooko ::
SNEZA_ ::
Verujem da moze da postoji mushko zensko prijateljstvo, ili zensko-mushko. Chak shta vishe, takvo prijateljstvo moze da bude josh mnogo iskrenije nego zensko-zensko, ili mushko-mushko, prijateljstvo. Kao shkolarka, uvek sam se vishe druzila sa dechacima iz razreda, nego sa devojchicama. Tvrdim, ako je stvarno pravi drug, prijatelj, da tje muskrac uvek biti iskreniji, nego li zena, prijateljica.

flower
Sneza, volim sto si ovde :ME: :RU:

ALI. Imao sam najranijih, dana odrastanja, nekoliko prijateljica (Zana, Davorka,Julijana, Sandra), sve su one volele me ko prijatela i ipak zeljele da me prisvoje. Ja toliko ruzan nisam se usudio dodirnuti, ih...Ipak, SNEZA_
veze me nesto za tebe, lepo, ali ne mogu verovati u "musko - zensko" prijateljstvo i obratno, niti prijateljstvo
poslije razvoda. Jesam zavolio te, jednim dalom ovog mog luckastog srca, ali? - Ne mogu da verujem.
__ Pokucao sam dva puta.
SNEZA_ mi otvori vrata svoje sobe, i sa smeskom rece, -"nevene dobro vece":
"Cao nevne kako si"?
SNEZA_ cao, pomalo tuzno, Sneza - (htedoh se nasaliti)
-"Ostavila me zena SNEZA_:
-"A, zasto nevene"?-
-"Prevario sam je, SNEZA_"
Ko je kriv, upita SNEZA_," rekoh, - JA, SNEZA_"
Tad, rece Snezana, "ti i ja nevene nemamo o cemu pricati" .... |KLICK|.
Gledao sam dugo zadivljen u tvoj nock...Ima radosti na ovom chatu, i tako ostajem, i borim se...
Sneza_, hvala ti sto si samnom. I ovo je razlog zbog cega ti Sneza pozelim uvek dobrodoslicu na 44+.
___ Ali ipak ne verujem, da bi sa vama Snezana, mogao biti prijatelj, previse ste pozeljni...
EU, vas uci lazi gorskooko, kod nas srba to nema,_ ili das, ili ne das... " u svakom selu slavonskom, gde je radio (kao zidar) moj deko je imao kurvu, a ne prijateljicu... Zbog ljubomore baka tresla glavicom, i nju sam pokopao 40 dana za dekom, silna je to ljubav bila... Deka je zasluzio dio pakla, a baka sami RAJ u vernosti svojoj, i onako nepismena znala je citati ljubav...(Tri godine, deka je zbog blagajnice radio u C.G. u cirkusu,imao je svoju pricu, i ja danas svoju, " volim SEKS ali ne i prevare, kurvanje")___ :twisted: neven


:suspect: :suspect: :suspect: Embarassed Embarassed Embarassed

Nevene, postideo si me nevene. Bez obzira na sve shto si napisao, primere koje si navodio, stojim iza svojih rechi, da i dalje verujem u musko-zensko prijateljstvo. Ako neko ne veruje, treba sebe da preispita, zashto je to tako.
Mada, moram priznati, ostavio je utisak na mene ovaj tvoj komentar, znash li iz kog razloga? Pa, da po ko zna koji put upadnem u zamku predrasude i kazem sebi "Dakle svi mushkarci su isti". Medjutim, ta pomisao samo na kratko proleti mojom sveshtju i evo, ipak mislim da niste svi isti, u stvari znam da niste, jer ima i onih koji ne vide u zeni samo "pozeljnu" zensku osobu, manje i vishe zgodnu i privlachnu. E, veruj nevene, moze takav mushkarac zeni da bude prijatelj, ali moram naglasiti u isto vreme da nije ni homoseksualac.
Trebao bi da znash da ni mi zene ne vidimo u svakom mushkarcu, pozeljno i manje pozeljno muzevno telo. Shto znachi, postoje zene koje sex vezuju samo i iskljucivo za vodjenje ljubavi, za emociju, ili ti za jednu osobu koju vole u datom trenutku ili vremenu.
I dalje stojim iza svojih rechi, da ako si varao zenu i trebala je da te ostavi, nije mi te zao. Kao shto mi ne bi bilo zao ni neke zene u istoj situaciji.
Ne zelim da moralishem, ne "lezi" mi to. Kada tek chuju da sam dva puta razvedena, ljudi onda tek tada pomisle vidi ovu, da je dobra ne bi bila dupla raspushtenica.
A vidish nevene, da sam htela da varam, bila bih josh u tom svom prvom braku i kao i veliki broj njih "bila verna i dobra zena".
Medjutim nije mi zapisano tako u DNK, pa ne mogu.
Molim te nevene, chak ni u shali mi ne pishi da sam pozeljna, jer takve rechi chine da se osetjam neprijatno i neopushteno. Svaka zena voli da je pozeljna, ali nekom mushkarcu kojeg voli i koji je voli. Valjda je tako?


Embarassed Embarassed :silent:

I znash shta, zelim da se shalimo, nevene :bom: flower
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 01 Dec 2007, 20:12

verujem u prijateljstvo i dobar sam i odan prijatelj.
takodje,sistemom eliminacije....
musko0zenski odnos,ne moze opstati do kraja
menja se....postaje slozeniji,ponekad se pretvara u ljubav ,ponekad ostaje nedovoljno dobro definisan.
sa aspekta zene,razmisljam kao muskarac i obrnuto.jedino cu tada znati da li sam u pravu .razmislite koliko tu ima istine?! Idea
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeUto 04 Dec 2007, 15:49

Moja najbolja drugarica,je bio muskarac,dok nas rat nije rastavio.Od detinjstva do zrelih godina.Uvek.
Nemam problem sa musko-zenskim odnosima,onaj ko mi je dobar drug nikada ne moze uci u vezu sa mnom.
Sve je crno-belo,bar do sada,mozda poludim pa se promenim...
Nazad na vrh Ići dole
bora1
Prijatelji
Prijatelji
bora1


Broj poruka : 13
Datum upisa : 18.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeČet 13 Dec 2007, 08:47

SJaj ::
Neznam verovatno je moguce,ali u principu nisam za sebe siguran
imam puno koleginica sa kojima sam fer igrac,medjutim neznam ni
sam ako bih morao sa nekom dobrom "prijateljicom"ici na odmor 15
dana,neznam kako bih se u toj situaciji ponasao...
Pa valjda kao PRIJATELJ BR:
Nazad na vrh Ići dole
bora1
Prijatelji
Prijatelji
bora1


Broj poruka : 13
Datum upisa : 18.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeČet 13 Dec 2007, 08:54

ljiljana ::
Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
PA NIJE BAS TO TAKO LJILJANA.Nemoj mo banalizovati tu stvar?
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeČet 13 Dec 2007, 11:46

bora1 ::
ljiljana ::
Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
PA NIJE BAS TO TAKO LJILJANA.Nemoj mo banalizovati tu stvar?
Musko-Zensko prijateljstvo je Tuc-Tuc
HeHeHeHeHaHaHa
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeČet 13 Dec 2007, 20:40

neven ::
bora1 ::
ljiljana ::
Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
PA NIJE BAS TO TAKO LJILJANA.Nemoj mo banalizovati tu stvar?
Musko-Zensko prijateljstvo je Tuc-Tuc
HeHeHeHeHaHaHa

Question Question Question Question Shta li ti znachi to " tuc-tuc"?
:suspect: Embarassed Rolling Eyes affraid
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 05:18

SNEZA_ ::
neven ::
bora1 ::
ljiljana ::
Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
PA NIJE BAS TO TAKO LJILJANA.Nemoj mo banalizovati tu stvar?
Musko-Zensko prijateljstvo je Tuc-Tuc
HeHeHeHeHaHaHa

Question Question Question Question Shta li ti znachi to " tuc-tuc"?
:suspect: Embarassed Rolling Eyes affraid
HaHaHaHa SNEZA_ nemoj ti molim te, da mi postavljas takva pitanja... TUC TUC - je naslov jedne pesme.
Ako se ne varam peva Sena M. u toj pesmi ona mnogo stenje, vristi, svrsava...HaHaHaHa (sex- dva prijatela)
desi se slucajno poslije nekoliko casa vina. I dalje tvrde da su prijatelji,- ono, onda na onom mestu se desilo slucajno, krivo je vino. Ma nema tu neke potrebe za zblizavanjem, samo trenutak slabosti, kaze ponela je tuga u njegovim ocima.
* Jest ovaj neven ruzan,*
Hahaha - SNEZA_
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 19:38

neven ::
SNEZA_ ::
neven ::
bora1 ::
ljiljana ::
Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
PA NIJE BAS TO TAKO LJILJANA.Nemoj mo banalizovati tu stvar?
Musko-Zensko prijateljstvo je Tuc-Tuc
HeHeHeHeHaHaHa

Question Question Question Question Shta li ti znachi to " tuc-tuc"?
:suspect: Embarassed Rolling Eyes affraid
HaHaHaHa SNEZA_ nemoj ti molim te, da mi postavljas takva pitanja... TUC TUC - je naslov jedne pesme.
Ako se ne varam peva Sena M. u toj pesmi ona mnogo stenje, vristi, svrsava...HaHaHaHa (sex- dva prijatela)
desi se slucajno poslije nekoliko casa vina. I dalje tvrde da su prijatelji,- ono, onda na onom mestu se desilo slucajno, krivo je vino. Ma nema tu neke potrebe za zblizavanjem, samo trenutak slabosti, kaze ponela je tuga u njegovim ocima.
* Jest ovaj neven ruzan,*
Hahaha - SNEZA_


I jaooo kakvu ti "pokvarenu" mashtu imash nevene. :tongue: Embarassed Sleep lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 23:52

neven ::
bora1 ::
ljiljana ::
Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball
PA NIJE BAS TO TAKO LJILJANA.Nemoj mo banalizovati tu stvar?
Musko-Zensko prijateljstvo je Tuc-Tuc
HeHeHeHeHaHaHa
Hm. FOT: Ovo ti je bas prijateljski nevene FOT:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:02

Vidim ja..odosmo u offtopic...a sta ce svet misliti o nama... SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:05

Lora ::
Vidim ja..odosmo u offtopic...a sta ce svet misliti o nama... SM:
Kakav offtopic ahahhah ko ode :BEND:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:09

E,kad smo vec kod musko-zenskog prijateljstva,ajd` ti na Musko-zensko prijateljstvo... 329340
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 17 Dec 2007, 22:10

Lora ::
E,kad smo vec kod musko-zenskog prijateljstva,ajd` ti na Musko-zensko prijateljstvo... 329340
E to ti je pametno moze,hvala na pozivu daa:
Nazad na vrh Ići dole
dadaa
Prijatelji
Prijatelji
dadaa


Broj poruka : 6
Location : AUSTRIJA
Datum upisa : 26.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: musko i zensko prijateljstvo   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 16:03

neven ti si jedno svecko
cudo
i jedan dobar
prijatelj
ljubi tebe tvoja zemljakinja
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 18:27

Ja i dalje tvrdim da prijateljstvo izmedju muskarca i zene ne postoji.
Svi se zavaravamo ali....kad tad naidje momenat kad to prijateljstvo moze da predje u nesto vise i tu je kraj. Basketball



po meni ljiljana,ne banalizuje,naprotiv!
slazem se da nije princip,ali moze da se desi.Znaci,obratite paznju na to!.Nije receno da je praksa,vec da kad _tad moze da preraste upravo i najvishe zbog same blizine u neshto drugo.
nazalost,ako se ne zavrshi hepi_endom,izgubi se i ljubav i prijateljstvo.,shto i jeste razlog da se te dve situacije ne meshaju i iskristalishu od samog pocetka.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeČet 24 Jan 2008, 15:17

Ja znam da jesmo najbolji prijatelji al neznam kako svojoj zelji da odolim.
Sve moje tajne znao si ti al nisi znao da te volim.
Nocas ti priznajem to,ispijam casu do dna a
sutra cu ti reci da sam bila pijana.
Boli me dusa kad te druge imaju,kad trazis utehu na mome ramenu
ma,sve smo prosli,daj da probamo i to
ionako misli da smo zajedno. Very Happy
_obicno jedna strana zeli nesto vise..._
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePet 25 Jan 2008, 08:05

Storm_z ::
Ja znam da jesmo najbolji prijatelji al neznam kako svojoj zelji da odolim.
Sve moje tajne znao si ti al nisi znao da te volim.
Nocas ti priznajem to,ispijam casu do dna a
sutra cu ti reci da sam bila pijana.
Boli me dusa kad te druge imaju,kad trazis utehu na mome ramenu
ma,sve smo prosli,daj da probamo i to
ionako misli da smo zajedno. Very Happy
_obicno jedna strana zeli nesto vise..._
Sta? Reci ces da si bila pijana? A iiiiiiiiiiiii! Takav mi ne bi ''umakao''. To nije prijateljstvo ''smotusu'' moj. I to se ne zavija u ''ko biva'' foliju. To se ''iskljuce'' misli, iskreno se gledi u okice direkt' i živi se skroz. Da. Izem nam nesigurnost, stid, strah, glupa tudja pravila... sve čemu robujemo dok zivot prolazi u čekanju :hug:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 09:20

Cinjenica je da se iz musko-zenskog prijateljstva razvije i ljubav.Da li obnostrano ili samo sa jedne strane,ali desava se.Neko je gore napisao da za jedno pravo musko-zensko prijateljstvo to prijateljstvo treba da se desi u mladim danima(od detinjstva) i ja se slazem sa tim,ali isto tako verujem da je i u ovim godinama moguce imati kvalitetno prijateljstvo sa osobom suprotnog pola bez teritorijalnih pretenzija sa bilo koje strane.Kao i sve u zivotu i ovde su vazne te licnosti i njihovi pogledi na svet oko sebe.Kako god bilo covek u zivotu "nahvata" mozda 5-6 pravih prijatelja.Ostalo su poznanici,kolege sa posla...itd.Pravi prijatelji su retki zato ih treba cuvati bili oni muskog ili zenskog pola.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimePon 11 Feb 2008, 22:09

Crna_ovca_chata ::
Cinjenica je da se iz musko-zenskog prijateljstva razvije i ljubav.Da li obnostrano ili samo sa jedne strane,ali desava se.Neko je gore napisao da za jedno pravo musko-zensko prijateljstvo to prijateljstvo treba da se desi u mladim danima(od detinjstva) i ja se slazem sa tim,ali isto tako verujem da je i u ovim godinama moguce imati kvalitetno prijateljstvo sa osobom suprotnog pola bez teritorijalnih pretenzija sa bilo koje strane.Kao i sve u zivotu i ovde su vazne te licnosti i njihovi pogledi na svet oko sebe.Kako god bilo covek u zivotu "nahvata" mozda 5-6 pravih prijatelja.Ostalo su poznanici,kolege sa posla...itd.Pravi prijatelji su retki zato ih treba cuvati bili oni muskog ili zenskog pola.
Potpuno si u pravu,slazem se sa tobom od A-S BR:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitimeČet 14 Feb 2008, 15:51

Nije baš tema, ali bih volela da znam da li više volite da se družite sa vašim muškim ili ženskim prijateljem, ako ih imate oba (mislim na pravo i čisto prijateljstvo). Lično i uopšteno govoreći, više mi godi društvo sa mojim prijateljem, muškarcem. Medjutim, postoje neke teme ili situacije o kojima ne pričam sa njim, niti ih se setim, iako bih iste spontano ''prosula'' svojoj najboljoj prijateljici. Nije stvar u nedostatku poverenja ili razumevanja, jednostavno po prirodi stvari, nekako ''ne ide''. Sa druge strane, upravo ova ''kočnica'' i način komunikacije opredeljuju me da dam prednost druženju sa prijateljem. Kontraverzno, ali tako je. Ovo zato što mi je druženje sa njim nekako jednostavnije, bez preteranog detaljisanja i pridavanja preteranog značaja nečem, samo priče ili utiska radi... ili grešim Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Musko-zensko prijateljstvo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Musko-zensko prijateljstvo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» HOROSKOP
» musko-zenski razgovor-zasto to nismo radili cesce
» Prijateljstvo....
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: