Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Musko-zensko prijateljstvo...

Ići dole 
+14
Misho
komunikativn@
doctorr67
Gea
Tricky
Crna_ovca_chata
dadaa
bora1
Lora
zutaruzasadunava
SNEZA_
neven
gorskooko
Sumadijacafee
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSub 16 Feb 2008, 18:59

gorskooko mogu ja da budem tvoja najbolja prijateljica pa da vodimo abrove Ke: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSub 16 Feb 2008, 19:19

Ja sam bio sa prijateljicom na moru zajedno.Mislim da moze da se odrzi takav odnos,ali da ne bude nishta vishe od toga.Tokom letovanja sam i sam ukapirao da je ona htela neshto vishe,pa videlo se iz aviona.Razmislio sam o tome i rekao sam sebi,moze tu biti svashta i sex i avantura.Samo shta posle??Da se pravimo kao da nishta nije bilo i ostanemo prijatelji??Ja bi to drugachije gledao od nekih,ako si sa nekim prijatelj to i ostani.Drugo su kres kombinacije,posle kojih bi mi bilo sve jedno i dal mi taj neko vishe ishta znachi u zivotu.To bi bila samo josh jedna "recka".
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 17 Feb 2008, 06:39

SJaj ::
gorskooko mogu ja da budem tvoja najbolja prijateljica pa da vodimo abrove Ke: Ke: Ke: Ke:
Yessss, tim povodom - organizujem aber-žurku sa najboljim prijateljicama lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 17 Feb 2008, 06:42

Tricky ::
Ja sam bio sa prijateljicom na moru zajedno.Mislim da moze da se odrzi takav odnos,ali da ne bude nishta vishe od toga.Tokom letovanja sam i sam ukapirao da je ona htela neshto vishe,pa videlo se iz aviona.Razmislio sam o tome i rekao sam sebi,moze tu biti svashta i sex i avantura.Samo shta posle??Da se pravimo kao da nishta nije bilo i ostanemo prijatelji??Ja bi to drugachije gledao od nekih,ako si sa nekim prijatelj to i ostani.Drugo su kres kombinacije,posle kojih bi mi bilo sve jedno i dal mi taj neko vishe ishta znachi u zivotu.To bi bila samo josh jedna "recka".
Tricky, ti si pravi prijatelj super:
Nego, reckaš a-a, No molim SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 17 Feb 2008, 12:20

Samo potvrda da je vecina musko zenskih prijateljstava-sa jedne strane ljubav ili simpatije a sa druge prijateljstvo.Ko je veci prijatelj od onog ko te voli Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePon 18 Feb 2008, 10:22

Nemam sto dodati, Strom_z.
Nekoliko mojih prijateljica, ( poznajuci moje vrline i mane, nikad im nista nisam skrijo),znali su moje strahove, zelju za... mastanje i poneku fantaziju sex_a, jer za to sluze prijatelji. pozeljeli su one vise, no sto sam bio spreman dati. Znale su za moje neuspehe, u sex-u, koliko mrzim zivot, uopste sto sam rodjen.Zasto nisam volio porodicu,(zato jer su bili nesretni). zasto ovo, zasto ono... itako.
Sad znam, da da su posjedujuci, taj divni majcinski instikt i instikt zene, htele dio mene u sebi, i dovoljna je bila moja suza,da legnu golisave pored mene.
Nikad nisam njih iskoristio...
jer sam ih lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePon 18 Feb 2008, 15:46

Jaooooj nevene znaci na suze si hvatao zene,e Plac....o Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeUto 19 Feb 2008, 14:21

Na sta ti SJaj hvatas zenske Very Happy AJ sad eto i novo pitanje SM:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSre 20 Feb 2008, 07:09

Na sta ti SJaj hvatas zenske Very Happy AJ sad eto i novo pitanje SM:


:GRL: :rasp: :kis3: super:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSre 20 Feb 2008, 18:14

1. SJaj: ''Jaooooj nevene znaci na suze si hvatao zene,e Plac....o''
2. Storm_z: ''Na sta ti SJaj hvatas zenske AJ sad eto i novo pitanje'', i na kraju
3. zutaruzasadunava: ''Na sta ti SJaj hvatas zenske Very Happy AJ sad eto i novo pitanje SM:''
SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM:

Konačan zaključak ove plavuše skroz na skroz je: Muško zensko prijateljstvo znači Sjajno hvatanje na nešto ženskog od strane muškog prijatelja!
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 07:42

Esmo mi plafuse al znate ono i tata bi sine lol! Umeju i zenske da fate muskog prijatelja,sto jes,jes SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 14:25

Storm_z ::
Esmo mi plafuse al znate ono i tata bi sine lol! Umeju i zenske da fate muskog prijatelja,sto jes,jes SM:
e, jesi plava 100% lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 11:28

Moj Mars je u opoziciji s Venerom, veoma loše stojim sa ženama, generalno.Vidim ono što mnogi ne vide. Da li je za to krivac Mars ili to što sam se uvek družila sa dečacima,sad ne znam. Nekako mi je sa njima jednostavnije jer, ja znam šta oni od mene očekuju, skoro uvek. Sa ženama nikad nisam načisto. Ne mislim ništa loše, jednostavno, tako sam izbaždarena, tako opstajem, mada, iskreno rečeno, više cenim žene, mnogo su jače i stabilnije, sposobnije, manje tračare i podmeću i kad su pravi prijatelji, onda su baš prijatelji.

Ko je razumeo, shvatiće me :star:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 16:22

Lora ::
Moj Mars je u opoziciji s Venerom, veoma loše stojim sa ženama, generalno.Vidim ono što mnogi ne vide. Da li je za to krivac Mars ili to što sam se uvek družila sa dečacima,sad ne znam. Nekako mi je sa njima jednostavnije jer, ja znam šta oni od mene očekuju, skoro uvek. Sa ženama nikad nisam načisto. Ne mislim ništa loše, jednostavno, tako sam izbaždarena, tako opstajem, mada, iskreno rečeno, više cenim žene, mnogo su jače i stabilnije, sposobnije, manje tračare i podmeću i kad su pravi prijatelji, onda su baš prijatelji.

Ko je razumeo, shvatiće me :star:
Kapiram kapiram... SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 17:28

Cek koja tema zensko-zenska prijateljstva SM: Et ja znam da se SJaj mnog bolje slaze sa zenama :BRA: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 18:15

Odo' ja ispod duge, krećem u zoru Razz
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 18:48

bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 22:10

gorskooko ::
Odo' ja ispod duge, krećem u zoru Razz


povedi i ja,ocu budem muski prijatelj pa mufam oko i SNEZA_ SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSre 26 Mar 2008, 06:36

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 9rrvrk
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeSre 26 Mar 2008, 07:14

Ko je kome sad ovde prijatelj,oko,aaaaaaaaaaaa SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 05:57

Obrati pažnu na lokacije SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 07:02

SJaj ::
Crna_ovca_chata ::
Cinjenica je da se iz musko-zenskog prijateljstva razvije i ljubav.Da li obnostrano ili samo sa jedne strane,ali desava se.Neko je gore napisao da za jedno pravo musko-zensko prijateljstvo to prijateljstvo treba da se desi u mladim danima(od detinjstva) i ja se slazem sa tim,ali isto tako verujem da je i u ovim godinama moguce imati kvalitetno prijateljstvo sa osobom suprotnog pola bez teritorijalnih pretenzija sa bilo koje strane.Kao i sve u zivotu i ovde su vazne te licnosti i njihovi pogledi na svet oko sebe.Kako god bilo covek u zivotu "nahvata" mozda 5-6 pravih prijatelja.Ostalo su poznanici,kolege sa posla...itd.Pravi prijatelji su retki zato ih treba cuvati bili oni muskog ili zenskog pola.
Potpuno si u pravu,slazem se sa tobom od A-S BR:

Pridruzujem se pohvalom komentara BR:

Prijateljstvo se stvara na osnovu nekog dopadanja, lepotom duha, stava prema zivotu, nacinu razmisljanja, toplinom deljenja. Tako uglavnom biramo i partnera sa dodatkom i fizicke privlacnosti. Tanka je to razlika izmedju muskog - zenskog prijateljstva. Ni sa jednim prijateljem nebi planirala letovanje Exclamation Preispitivala sam svoj stav prema takvim druzenjima posle jedne ne prijatne situacije. pre godinu dana, posle visecasovne otvorene price sa prijateljem iz gimnazije. Pokusao je da me poljubi. To sam dozivela kao izdaju tolikih godina druzenja.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 17:52

Zasto, kad pozelim da odem. Eto dojde neko i osvoji me u par reci. "Gea", veci si mislilac od drugih. Bas kao i "Crna_Ovca_chata".
Osecas vise, i vidi ne predajes se lako. Tvoji odgovori nisu kratki, samo da se nesto kucka, radi broja poruka. Gea, dopadas mi se, i verovtno, te prijatelj pokusao poljubiti, zbog viska njeznosti, no samog cina uzimanja. To dojde, to je trenutak, to je zelja, to e posljedica musko - zenskog prijateljstav, u koje ni ja mnogo ne verujem, jer se uvek u tom prijateljstvu ocekuje nesto vise kao potvrda njegove velicine. Pa ne izgledas, da te prijatelj ne poljubi. Bogme bih JA.
AH...- Dali si ikad poljubila osobu koja je tebe smatrala prijateljem, od nje ocekujuci nesto vise..
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 19:17

:SJ: Zamoljava zenu koja nije dobila ovako lepe komplimente od nevena da se hitno javi da ja pokusham :BRA: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 00:55

:SJ: :nev: je toliko ishvalio :STO: na forumu naseg prijatelja Danubius,da nema mesta za druge.Izvini,drug ali covek brzi SM: BR: CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 07:40

Gea, ne znam da li je u konkretnom slučaju koji si navela postojao kontinuitet u prijateljskom druženju i da li Te je školski drug zaista dožvljavao kao prijatelja, a ne kao ženu. Meni se dva puta desilo nešto slično, ali zbog toga nisam bila povredjena, iako nisam o tome razmišljala, jednostavno sam znala da nismo bili prijatelji, već dobri drugari, srodnih stavova i karakteristika. Ali nisam ni promenila svoj stav po ovoj temi. Moj najbolji prijatelj je muškarac. Prezadovoljna sam što ga imam.

Ne slažem se ni sa mišljenjem nevena da se u prijateljstvu izmedju muškarca i žene UVEK očekuje nešto više, što me je, ustvari, isprovociralo da ovo pišem. Ne mislim da je muško-žensko prijateljstvo na tako kristalno-krhkim nogicama. Mogućnost postoji, naravno, kao u slučaju koji si navela. Ali ovde govorimo o istinskom prijateljstvu. Odnosu čoveka prema čoveku, gde ni jedna strana ne doživljava, ne vidi drugu - kao ženu ili muškarca. O odnosu bez ikakve ''igre''. Čistom, bez zavrzlama. Ovo ne znači da se iz prijateljstva ne može razviti ljubav. Samo znači da postoji iskreno, pravo prijateljstvo izmedju muškarca i žene. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 13:43

https://www.youtube.com/watch?v=6sfoV07KO7Q
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 15:37

Hvala Nevene na lepim recima.

Pa coveka iz datog primera poznajem 30 godina. To nije bilo neko intenzivno druzenje ali bi se uvek lepo ispricali kad bi se videli, par puta godisnje, npr. Nisam ocekivala tu reakciju, neprijatno sam se iznenadila. Posle smo to prevazisli na nekom druzenju generacijskom, uz ples.
Redak je muskarac koji voli da igra pa je omiljen na takvim druzenjima. Malo se zbunio tog dana i moje ljubavne jadikovke shvatio kao poziv na kaciju.
Ovo sam mogla da dodam zbog mog stava da ne zaboravljam i ne oprastam. Pa ovo je bezazlena situacija koja se moze i oprostiti i zaboraviti.
Nisam ja bas MRGUD kako su me poceli neki zvati na ovom forumu. U svakom slucaju se necu vise tako poveravati "drugovima".
ruk Za svaki slucaj
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 15:45

Gea ti si jako fina dama,i forumi slize za iskazivanje mishljenja o nekim temama,a ti nisi nikakav MRGUD KOS
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 17:10

Gea.
Obican sam. pomalo ruznjikav. dosta zgodan i komunikativn. Kunem ti se istinom svojom. Imao sam drugarice. Lepe, i danas mislim da su najlepse.
Zeljele su me, nekako posedovati. i danas mislim da je to iz sazaljenja zbog mog ruznog oziljka po sred lica, i to sto su osecale, da mi je tesko naci dvojku zbog mog karaktera i nemira. Moji prijtelji su danas veliki i najveci.Coveku je samo trenutak potreban da zavoli osobu, kao ti.iskrenu i misaonu. U ovo moje nesretno pisane stavljali su mi, sve lazi cata, ruzne osobine nepoznatog. Ali jebem im, iskrenost se uvek prepozna, izvire kap po kap iz pisanja, kucanja nasih zelja i mogucnosti. Pisemo si Gea. Osvojila si me sad, imas me. Hehehehe - Koja sam ja budala...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Musko-zensko prijateljstvo...   Musko-zensko prijateljstvo... - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Musko-zensko prijateljstvo...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» HOROSKOP
» musko-zenski razgovor-zasto to nismo radili cesce
» Prijateljstvo....
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: