Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta

Ići dole 
+9
Tatko_Pantelija
Sumadijacafee
SNEZA_
gorskooko
doctorr67
neven
Gea
Crna_ovca_chata
Lora
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 19:37

Htedoh nešto da dodam, ali mi živo ''upade u oko'' dobar odgovor:
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."

es, bre super:
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 20:08

Mozda sad to nije pitanje ovde ali bi zvuchalo ovako " Sta je to shto mushkarce vuche ka drugim zenama"? Ako je neko u braku ili u vezi dugoj sa devojkom.shta bi ga odvuklo da bi je kresnuo jednom ili vishe puta?To se odmah proshiruje pitanje na neverstvo.i dal bi neko mogao da bude sa nekom zenskom a da nema emocija?E o tome sam prichao da ovakvim temama nema kraja.E sad i ko ce biti iskren da prizna tako neshto,neko od vas ovde?Na chatu sam sreo mnogo zena koje su u braku po 10-15 godina i sad su nezadovoljne svojim zivotom i brakom,traze nekog za avanturu.Mozda sam odlutao od teme mnogo i ako je tako neka neko izbrishe sve ovo.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePet 06 Jun 2008, 21:31

Pa koliko "puta kres varijanta" se ne racuna u prevaru. Odlicno, ajde o tomje da pricamo. I da dopunim temu koliko puta sme to da uradi zena ili devojk mr a pa da se onako olako moze shvatiti kao "ne varanje".
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 07:52

I dalje mislim da je seks bez emocija čist promašaj. A da se veza seksa radi ne smatra prevarom -es malo sutra, kao što sam ja curica. Pričam ti priču. Samo je pitanje kakav će izvinjavajući razlog (sebi ili drugima) biti prihvaćen ili prezentiran.
Samo ne znam sa kim golemnina od muškarčine kojoj po prirodnom pravu pripada ''kres varijanta'' ima tu varijantu. A nemam ni dileme da po istom ključu ženi pripada žig k* ve. Zašto je to tako prihvaćeno i koliko je opravdano, druga je tema, samo svi bi pozorište u tudjoj kući. Svi mi ustvari znamo istinu, sama se crta, ostalo je druga priča.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 08:26

Nesto sam cula o tome da su zene mnogo otvorenije i agresivnije na netu kad imaju za cilj seks.
Ima nas raznih i ne treba to generalizovati. Pa kako muskarci reaguju na takve ponude!? Verovatno razlicito. Neko ce ladno prihvatiti, sto da ne i njemu ce prijati jedna avantura. Nadam se vecina ce razmisliti, kakva je to zena koja tako nastupa, koliko ih je imala tako na brzaka i kakve bolesti nosi sa sobom.
Pominju se tu neke duge veze 15 godina i kao da je nemoguce ostati zadovoljan i srecan u takvim vezama. Nije tacno, partneri se poznaju, opusteni su i zadovoljstvo je punije, sadrzajnije je i nema promasaja.
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 09:28

Evo ovako,poshto smo se udaljili od teme malo vishe a pitanje je bilo "ljubavna prevara".Da ja kazem shta je mene odvuklo ka drugoj devojci,dok sam bio u vezi sa drugom.Sa tom devojkom sa bio neko izvesno vreme, i mogu reci da mi je bilo ok sve,dok nisam upoznao NJU na jednoj slavi kod mog dobrog prijatelja.Sve je krenulo iz zezanja i kao shala,a onda je ona nashla moj br.moba.I ako nisam hteo da se upushtam ipak se desilo.Moram da priznam da je izgledala mnogo bolje u svakom pogledu nego moja devojka,i mozda je to shto je presudilo da je prevarim.Nisam hteo da se dokazujem ili svetim jednostavno se desilo to.Mislim da nema mushkarca a i zene koja nije pomislila da bude sa nekim drugim,ako vec nije bio/bila i ko kaze da nije tako LAZE.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 10:22

Moram da priznam da je izgledala mnogo bolje u svakom pogledu nego moja devojka.

Videli ste se par puta i to je to. Fantazija o nekoj drugoj osobi je trajala kratko. Kao svaka fantazija. Na slavi si bio, pretpostavljam sa devojkom i ovoj drugo je bio izazova da se potvrdi kako moze sve pa i da skladenu vezu da uzdrma. Da to je neka nova igra. Zavist i dokazivanje da oni to mogu pokvariti, da su bolje, sladje i lepse. Pitanje je sto si se ti upustio u to?
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 16:35

Ne bih, nikako da se mesam u vasu razradu teme prevare, ali ne mogu da odolim, a da ne kazem... Da se meni desilo, to brzaka, seks sa devojkom, a, imam devojku, ja bih morao da se hvalisem prijatelju, a ta moja devojka je i moj najbolji drug-prijatelj. Kako kasnije? Radim seks sa zenom-devojkom, a mislim na prevaru-(Ljubavnicu).
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 16:58

Činjenica je da bi najmanje 90% muškaraca učinilo isto što Tricky, hteli mi to da priznamo ili ne. A lično sam toliko slušala sličnih istinitih priča da mi to daje za pravo da ovo tvrdim. Osim toga, skoro identičan slučaj se dogodio mom mladom rodjaku, i to nekoliko meseci pred venčanje. Mislim da ima zaista dobar brak i verujem da to moja snaha nije saznala, ali znam da sam se zbog toga osećala vrlo, vrlo loše i da bih volela da to nisam znala.
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 17:57

Eh sad pitanje je shto sam se ja upustio u to?Ima razloga meni znanih ali ne bi da ih nabrajam sad,u svakom sluchaju mislim da nije bilo Ok to shto sam priredio devojci.Ne kajem se sad da cu ici u crkvu da molim za oproshtaj,samo eto to se desilo i kraj.Moram da kazem i da sam joj posle nekog vremena to rekao sve,i nije mogla da veruje da li je zejbavam ili pricham istinu.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 19:16

Lepo je sto si joj rekao i sto to nije pokvarilo vasu vezu. Pa kakav ti je sada odnos prema tome sto se dogodilo. Da li bi isto to ponovio, kad bi naletela neka druga?
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 19:26

Tricky, verujem coveku koji gresi i prizna, i jos vise osobi koja oprossti... To vec nisu lazi, ni prevara - to je slucaj koji se eto desio.
Tim cinom stekao si njeno vece poverenje. Moj savet je, cuvaj to sto volis. Sanse su veoma retke u zivotu. Ja je vise nisam imao...
Mnogo je ludih i ludosti ovih godina. Ljubav, poverenje i vernost je stvaran uspeh zivota. Temelj za sve.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 07:00

Neven je lpo izvukao bitne stvari u zivotu i ljubavi. Paramtri da je neko "bolji u svemu" sto ti je tada prestavljao izazov da udjes u avanturu su promenljive stvari. Pomisli samo kakav je to mentalni sklop te devojke koja te je zavel, znajuci da si u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 08:13

Da. Samo bih ponovo dodala da se svaka smetalica dobrim odnosima izmedju partnera mora očistiti odmah kad se dogodi/uoči. Da se ne bi kumulirali. Oprostiti prevaru nije lako. Naprotiv. Moraju se prethodno razumeti razlozi, priroda odnosa pa znati šta činiti. Ako je prevara rezultat gubljenja medjusobne veze, zaista treba civilizovano takav brak/vezu okončati, jer to više nije ni brak ni veza. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 11:05

Ako je prevara rezultat gubljenja medjusobne veze, zaista treba civilizovano takav brak/vezu okončati, jer to više nije ni brak ni veza. Eto.
...
Da niste malo prestrogi gorskooko. Svako brak, pa i veza povremeno dolazi u krizu, borbom za prevlast, u toj vezi ili tom braku. U takvoj borbi mora pobediti ljubav. Ako ne pobeti ljubav, vec samoljublje, brak ili veza se raspada i bez varanja bracnog partnera, to je po meni licno - nizak udarac iz osvete, koji se ne sme priznati.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 11:14

Boze dragi, koliko besporochnih i bezgreshnih ljudi na jednom mestu!!!!!!!

A ljudski je greshiti, i ziva dusha uvek hotje josh malo necheg sho nije iskusila.... kakav, bre, raspad veze i braka zbog malo usputnog sexa (shto se vetjini deshava)?????? To, uopshte nije pitanje da li se svakodnevno deshava, nego kako ko ume da nastavi da zivi sa tim. A velika vetjina to uspeshno radi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 12:45

Usputne veze?Ko zeli da bude usputna veza?Aj,se lagimo malo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 12:52

Svi oni kojima to prija - sex bez obaveza. Aj se puno lagimo kako toga, Boze me sacuvaj, nema
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 12:54

Ima,bas tako,zato i kad neko hoce normalnu vezu uvek bude _mozda mu se priocelo... :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 17:11

Storm meni se priocelo.Hotjesh? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 13:07

''Pade'' mi nesto na pamet - Kakvu bi bežaniju muškarci udarili da svaka žena koju startuju iz taka pristane na sex, ali garant SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 17:14

zvrchak ::
Svi oni kojima to prija - sex bez obaveza. Aj se puno lagimo kako toga, Boze me sacuvaj, nema
Slazem se zvrchak....malo je onih koji to nisu uradili (ako nisu, bas su bzvz) ne znaju kako je to ok.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 18:40

Vreme je da najdete i neku obavezu tokom seksa bez obaveza, naprimer uzivanje, gledanje omiljene serije i vezbanje omiljene arije, aaaaah ili
...? - hehehehehe.
dim
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 19:18

Nevene....Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 A3nupu
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePon 16 Jun 2008, 14:10

Ma gde me najde.- Da to nje prstenjak smajlic. Onako bez obaveza gde da ga stavim ljiljo. Eh, Eh, Eh - nismo se valjda naljutili.
Ipak ja tebe lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePon 16 Jun 2008, 15:38

Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePon 16 Jun 2008, 16:42

Ti Ljiljo nisi nikad varala, jel'- U braku, pa nam o tom savet neces dati il' ne zelis... Da varam, il, ne varam.
- da mi je znati kako se covek oseca poslije prevare, kad legne sa svojom zenom - muzem u krevet.
E, pa i jacu da odvalim jednom pa ku dpukne,- sve me nesto svrbi....
PIV:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimeSub 21 Jun 2008, 12:04

Vrati se ljiljo, nesto cu da kresnem- ljiljo
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePon 23 Jun 2008, 19:23

Ajmeeeeeee, sta ovo bi FOT:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitimePon 23 Jun 2008, 19:35

gorskooko ::
Ajmeeeeeee, sta ovo bi FOT:
Hteo sam reci opsovti cu... ? nesto, gorskooko onako, zestoko...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)
» LJUBAVNA PISMA:)
» Zashto prevara ?
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: