Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta

Ići dole 
+9
Tatko_Pantelija
Sumadijacafee
SNEZA_
gorskooko
doctorr67
neven
Gea
Crna_ovca_chata
Lora
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 16:16

Šta kažu muškarci?
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 16:57

Sta reci, a ne ponoviti se?
Mozda i mushkarci kao i zene traze razumevanje,paznju,neznost kada im se ucini da to nemaju,ili bar ne u kolicini koja im je potrebna.Zasto se uvek na prvo mesto stavlja muska potreba za sexom?Ne tvrdim da nema muskaraca koji varaju iz potrebe za dokazivanjem,ili da tako kazem iz hira,jer mu se namestila zgodna koleginica,pa resio da glumi maco- mena.Ima tu svega i svacega i mnogo razloga,pa ko voli nek izvoli.I dalje tvrdim da muskarci svoje zene varaju sa nekom drugom zenom i to nas opet dovodi na pocetak.Prevara nije rezervisana samo za jedan pol.


p.s. Lora lepo si se setila da postavis ovu temu.Onako je izgledalo da zene varaju, a muskarci sveci.Mada smo dotakli i drugu stranu, ovako je ipak bolje.Svakom svoja tema.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 16:59

Ocito nista. Tesko priznaju i sebi a kamoli drugima. Bas bi volela da cujem sta je to u mislima kad se prelazi granica od sarmiranja do razmisljanja kako to napraviti. Uopste da li postoji taj tok dvoumljenja.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 17:08

Gea ,zao mi je,ali ja ti ne mogu dati odgovor na to pitanje.Kao sto si ti bila iskrena u svom postu,i ja mogu da kazem da sam samo jednom doveden u poziciju da prevarim svoju zenu.Jasno i glasno su mi izrecene simpatije od strane jedne zene i sta ona ocekuje od mene.Stavio sam joj do znanja da sam ja neko ko ne misli tako i da je bolje da to ne potencira i da izmedju nas osim poslovnog odnosa nista drugo ne moze biti..I ona je to prihvatila.Meni ni tada, ni ranije nikada nije palo na pamet da prevarim svoju zenu.Nekih pola godine posle mog razvoda nasli smo se i ta zena je ostvarila ono sto je htela ranije.Ili sam ja ostvario ono sto mi je trebalo u tom trenutku.Ali to je vec neka druga tema.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 08:19

poslije varanja , bracne prevare, samo je ravnodusnost prisutna kod bracnih drugova.


Poslednji izmenio neven dana Sub 28 Jun 2008, 21:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 08:21

U ljubavi nema prevare


Poslednji izmenio neven dana Sub 28 Jun 2008, 21:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 13:13

"zivot je cudo" mnogo vece nego sto poezija i "spanske serije" mogu smisliti.
Crna ..., gde izabra takav nik, deluje uvredljivo kad bi ti se tako obratila. ovde smo na ti?
Prosto bi ti napisala preporuku. Covek pouzdan, zna sta hoce, resava svaku situaciju bez konflikta i drame. Privrzen porodici, druzeljubiv i duhovit. Ovo je bilo stvarno iskreno bez trunke ironije.
Verovatno se mnogo njih naslo u slicnoj situaciji ali pripadas malobrojnim prema postupku.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 13:33

Nevene, bas si nadahnut ovom temom.
Ako smem da primetim imas stvarno nemiran duh. Stalno si u nekom istrazivanju sebe i bavljenju drugim. Imas porodicu, pametnu vrednu zenu, dve princeze, skucio si se na lepom mestu, red je da obuces papuce i uzivas upravo tu gde jesi. Nista van tog kruga porodice nije tako zanimljivo i trajno. Ono sto das tom krugu vratice ti se umnozeno. Mozda to virenje "preko plota" ostalo iz detinjstva kad si mislio da tamo neko drugi mnogo vise srecan i da je to tamooo obecan zivot pun pesme i veselja.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Urednik
Urednik
doctorr67


Broj poruka : 2336
Godina : 57
Location : Singidunum
Datum upisa : 04.03.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 21:49

Pitanje je zastarelo za 21 vek..mozda bi imalo smisla do pre 100 god.... :pom:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 21:55

Što je zastarelo, Doctorr67?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 22:10

Doktor je savremen covek 22. veka, a neven brate smorio sa svojom zeljom da prevari ovako ili onako, a kukavica da bog dragi sacuva.
Nevene dobro ti je Gea rekla, obuj papuce i mani se budalastina, virtuelnog ili realnog, nisi ti za to :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 05:27

ljiljana ::
Doktor je savremen covek 22. veka, a neven brate smorio sa svojom zeljom da prevari ovako ili onako, a kukavica da bog dragi sacuva.
Nevene dobro ti je Gea rekla, obuj papuce i mani se budalastina, virtuelnog ili realnog, nisi ti za to :twisted:
HeHeHe, Moji valovi, jos nisu dovoljno visoki. I neven nije pisao "tako mora biti"... Neven ce uzeti to sto mu ti das, ne silom i ne oteti... Zelis li me upoznati, pozovi me u Novu Pazovu Na kavu, kad navratis,(u "Horoskop" )
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 05:55

Pa ajd da varamo:
Vidim vas desetak, opasno razvedenih dama. Za rasturene brakove. Kriv muz. Bracni partner. On je varao. A vi ste kod kuce cekali i cuvali decu i samo njega volili, samo njegova bila ljubavnica. Ne verujem vam ni jednoj, Verujem samo Storm_z (zeni koja je poslije raspada mrzela muza, sve je posle bilo ravnodusnoat)
Gde su vasi brakovi... Mozda zbog toga sto ste intelektualci imate, pravo na ponovni ispit za vecu ocenu. I tekako volim i mogu da kresnem., ali bitno je koga, i zasto. To nece biti tajna, skrivena, intimna. Mi muskarci mozemo pisati o prevarama, to je nama Bogom dato kao muskarcima. Muskarci manje varaju od zena. Zene vise varaju, al' sram ih je pisati, jer sramota je siriti noge... Uvek neki postovi, prevare s muskog aspekta... Daj Jednu prevaru, opisite svoju... Sve posetene, verne, savrsene, intelektualne. Ma da vam nije zlatne, zuteruzesdunava, koja svojim pisanjem smiruje moje nemire. kresnuo bi ja vas..Rasturacice brakova. Bilo je seksa, i bilo je varanje, ali vise s vase strane... Doctorr67, HaHaHa... mnogo recaka napravio...( kad meni nockat naraste)
Mudre ste vi, ali intelekt, ne pobedjuje uvek i svaki dan... Sta bi moja Andjelina rekla na ove gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 06:59

Neven : " Mi muskarci mozemo pisati o prevarama, to je nama Bogom dato kao muskarcima".

Volela bih da mi se ova recenica objasni.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 07:34

SNEZA_ ::
Neven : " Mi muskarci mozemo pisati o prevarama, to je nama Bogom dato kao muskarcima".

Volela bih da mi se ova recenica objasni.
Hej. Ljubavi, nisam stavio navodne znake...Izvini... Hteo sam reci kao slobodniji smo, mi muskaci u svom kazivanu, jer se hvalisemo onim sto nismo ucinili. Vi varate,i mudro sutite i ne hvalite se bracnim prevarama, jer to je vasa intimna stvar, u koje ne sme niko da dira. "Bogom dato", ONO stvori prvo musko...
SNEZO_, zavolio sam te, budi malo jednostavnija, nije sve u tvom znanju, mnogo je u srcu, isto se znojimo isto placemo. Nemoj me razocarati, i nemoj ocekivati da tebe ja ne razocaram.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 13:03

Moje neposredno iskustvo u druženju sa muškarcima, potvrdjuje tezu da se prevara od strane muškarca, bar kod nas, smatra ''normalnijom'' nego kad žena vara. A u njihovim ''muškim'' razgvorima to je plus. A tu ima mnogo, mnogo više neprimerenosti, nedostatka elementarnog osećaja i ukusa. (Čak sam doživela situaciju da ''snimim'' kolegu sa kojim radim, kako mi posmatra moje prvenče kao ženu iako ima sina koji bi joj mogao biti otac). I sva ta neprimerena nabacivanja, ali ne zato što se nekom dopadam, nego zato što (ne daj Bože) mogu zaključiti kako nije pravi muškarac, ili zbog uticaja na ''žensko'' u svrhu ishodovanja podrške ili blažeg stava u sporu, poslu, ili bilo kog interesa. Mislim da ima dosta istine u tvrdnji koju je neko izneo - da žena najčešće vara ako je zaljubljena, što je kod muškaraca redji slučaj.
Moram reći da ovo ružno što sam prethodno napisala, stvarno nije generalna ocena za sve muškarce. Daleko od toga. Najčešće su u pitanju oni nezreli, nezajažljivi, neiživljeni, prosti, sebični.... bar tako ih vidim.

Istina je da muškarci mogu biti emotivno ili seksualno uskraćeni u braku/vezi, kao i žene. I da nema varanja bez učešća druge žene ili muškarca.
Bilo bi interesantno da popričamo o temi u smislu razloga koji mužkarca navode na preljubu, šta on misli o njoj, kako je doživljava. Bez ikakvog ''pariranja'' ženama. Ovo iz razloga što sam ubedjenja da obe strane ulaze u brak kao trajnu zajednicu. Stabilni muškarci sa ženom koju vole i poštuju toliko da upravo sa njom radjaju decu, a sigurna sam da obe strane od svoje porodice očekuju harmoniju. ne mislim u savršenom smislu.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:08

Dobro si to primetila i rekla OKO. Zensko "varanje" je uvek povezano sa emocijama ona to radi najcesce jer se zaljubila ili je zeljna paznje koje ne dobija od muza. Uvek su to veliki stresovi i ko bi se hvalio time.
Ima zena koje vole da se namecu u onom zenskom smislu da se dopadnu muskarcu bez neke konkretne namere, naprotiv samo da potvrde svoju licnu sujetu. Vesele su, uvek doterane ma sta im se desava u kuci i zivotu. Izazivaju paznju, sto im je i bila namera. Muskarcima izgledaju kao lak plen i ako su strpljivi sigurno ce dopreti do takve zene. Posle prvih ljubavnih zanosa kad krenu problemi oni stari sa novim :twisted: "Dala baba dva dinara da uce u kolo ..."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:16

Vesela sam,vodim racuna o svom izgledu bez obzira na sve,obicno izazovem paznju.Da li to znaci da nekog varam?Ako idem kao smlata onda je ok.E,nece moci!Kad je najgore onda najbolje izgledam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:26

Storm_z ::
Vesela sam,vodim racuna o svom izgledu bez obzira na sve,obicno izazovem paznju.Da li to znaci da nekog varam?Ako idem kao smlata onda je ok.E,nece moci!Kad je najgore onda najbolje izgledam.
lol! SM: SM: SM: :BRA: :STO: ....tako i treba
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:49

ljiljana ::
Storm_z ::
Vesela sam,vodim racuna o svom izgledu bez obzira na sve,obicno izazovem paznju.Da li to znaci da nekog varam?Ako idem kao smlata onda je ok.E,nece moci!Kad je najgore onda najbolje izgledam.
lol! SM: SM: SM: :BRA: :STO: ....tako i treba

U zenski kutak more, 'oma' SM: Naravno da treba. Jer mislim da to što jedna tvrdi a druga podržava je nešto drugo u odnosu na Gein post.

Ovde će naši muški. Dosta smo provetravale. lol! Pa, aj' da ih vidimo. Sigurna sam da varaju sa odredjenim razlozima i da preživljavaju prevaru, i to žešće. Samo je stvar koliko imaju hrabrosti da pišu. Opet kažem, muški emotivni sklop je drugačiji od našeg. Sigurna sam u to. hVa:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:58

Gorskooko opasna si ti meni,kako nas lepo navodish na priznavanje prevara,mislim na one koji su varali ja naravno nisam anene
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 16:05

lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 18:55

SJaj ::
Gorskooko opasna si ti meni,kako nas lepo navodish na priznavanje prevara,mislim na one koji su varali ja naravno nisam anene
Aj te ''čujem'' Sjaj, aj ;)
Šta misliš a? Aj' zasijaj o'ma' :igra:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 19:17

Pa oko mislim da je to varanje dobra stvar,ali poshto nisam probao nemogu da komentarishem,znam sigurno da bi u svakom pokusaju propao,ja sam ti takve srece..kada bi uhvatio za mokar peshkir odmah bi se osushio.. cheers hVa: anene :paa: ura ruk d060 :gro: KOS :CG:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 19:22

Question Question Idea confused drunken affraid alien bezi :vrata: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 19:42

Bidite vi meni vesele i sredjene uvek. "Isturite grudi", sto bi rekao pesnik.
Bilo je to upzorenje vise za muskarce. Nek razmisle pre nego sto dozvole
da ih povuce nagon.
Ja kad sam u bedaku, prvo spremim kucu, da se izduvam. Hiperaktivna sam
i ne drzi me mesto pa onda dolazi faza "isturenih grudi". PL
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 20:15

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta 728x11
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 04:49

dim


Poslednji izmenio neven dana Sub 28 Jun 2008, 21:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 07:03

neven ::
Majke. Vi Zene, odgajate musku decu, dajete im zivot, smernice u ljubavi, put u zivot. Zar to nije dovoljno da muskarac ima emocije. Tvrdim odgovorno da muskarci manje varaju od zena, kojima je to u krvi, i najdu uvek neki razlog svojih emocija... Kad u muskarca se povredi njegova sueta, slagat ce da je varao, svi da znaju- (neven je kresnuo, Marinu) a nije. Vi zene ste podmuklije, i uvek vas vuce zelja za nekom avanturicom (seksa).emocije se lako najdu.(Tri puta reci mene ON ne voli, i same cete u to poverovati). Najdrazi vam je muskarac onaj koji vas nece, ( licno iskustvo). Malo vina, lepih reci, dobar pristup,nekoliko lazi na pravom mestu u dobro vreme i evo navatavanja u senci skrivenoj od pogleda, ( licno iskustvo ). Ali uvek vi zelite vise,i trazite vise, sto vam se ne moze dati, osim seksa, pa trenutne vase emocije zameni netrpeljivost, a kasnije mrznja.
Reci cu da nisam varao, JAVNO tvrdim, da nisam... Imao sam, skinutu zelju iz njenih ociju,( vise zena i udatih), a nisam. Nisam jer kod zena proradi ta jeb-ena emocija, zaljubljivanje i slicno, postanem joj suvise drag, i pravi planove o nasoj buducnosti, novim,i sve novim cescim susretima. I tako da ne- odugovlacim, kao kad vodim ljubav, odustanem od prevare. U meni prorade emocije koje su uvek prisutne. ne mogu da lazem i da njoj laznu nadu dajem i novu bol.
Ovde na Forumu, ima muskaraca... Ima dovoljno... Neka kazu Ko je varao zenu ili volenu osobu... Nece, nisu ili veoma malo i retko.
Dame i majke videcete da je vas daleko vise ... Ako ima iskrenosti.
Neven - Nije varao zenu ni voljenu osobu.
SJaj - nije varao zenu ni voljenu osobu.
Pa da mi vidimo vase emocije, i na koga mislite u tom trenutku strasti ...
Jos ni jedna zena se nije izjasnila da nije varala, osim - gorskooko.
Zene, jeste naveli jeftine razloge, vasih prevara... Kao niko nece, a kad je stipnes ona odma daje.
( u ulasku u godine upoznavanje zene, savetovala me Majka, "one su zene, sa svima uradi ONO, one drugo i ne znaju, samo nemoj da ih silujes)...Majka



Neven gubish koncetraciju, pazi shta pishesh, pochinjesh i da vredjash. Ok?
Nedovoljno si ubedljiv. Potkrada ti se zajedljivost i pakost u postovima, bez obzira shto se trudish da budu "obojeni" humorom. Shto se tiche izjasnjavanja, vishe puta sam se izjasnila da li jesam ili nisam varala. Ko ume da chita, razumeo je.
na sve ovo, na temu i na tvoj komentar, citiratju samo josh Didroa i ni rech vishe .

"Varaj drugog, na putu si da prevarish sebe". (Didro)
Varash li ti vetj sebe, nevene? study Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta 329340
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 08:02

MISLIM DA VECINA CITA SAMO ZADNJI POST ILI CAK NI NJEGA.NIJE BITNO SAMO POPUNITI PRAZAN PROSTOR NI OVDE NI U ZIVOTU!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)
» LJUBAVNA PISMA:)
» Zashto prevara ?
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: