Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zashto prevara ?

Ići dole 
+6
SUZANA_NIS
SNEZA_
zvrchak
gorskooko
kpt
Tricky
10 posters
AutorPoruka
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 18:01

Evo da otvorim pitanje i ovde.Zbog chega ili zashto bi ste vi prevarili supruga ili dechka sa nekim drugim?I ako jeste koji je to razlog vama bio? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 00:57

Iskreno,nikada ne varam.Ne zbog te osobe,vec zbog sebe.Ako vec pozelim nekog da prevarim znaci da treba da prekinemo.
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 07:12

Naravno,neretko se slažem sa Olujnom!
Zašto bi nekog s kim živimo prevarili ako nam pruža sve šta poželimo?
Svaki izbor,pa i izbor u tome s kim ćemo biti zajedno,se pravi na vreme,pa se po tom odlučujemo da li ćemo biti sav život sa njim,ili ukoliko nam ne odgovara-napustiti ga.
Nema potrebe za prevarom.
Istina,iskrenost,otvorenost,i tome slično, spadaju kao "naj lakša osnova" svake komunikacije,pa i one izmedju partnera.
Svaka laž se na kraju ipak-otkrije!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 08:00

Moj brak je rezultat 7-mogodišnje veze, još iz gimnazijskih dana. Zbog dugogodišnje veze nije bilo previše prilagodjavanja ili razočaranja, rodili smo andjele i u dužem periodu spontano gradili svoj dom bez većih, bitnijih trzavica. Ali bilo je kriza. Od njih, jedna je bila vrlo ozbiljna i vezana za prevaru. On je nikad nije priznao, a ja ni danas nisam sigurna da li me je prevario (verovatno jeste, ali ne suštinski), samo sad mi to nije bitno. Ali tada mi jeste bilo jako bitno i to toliko da je brak jedva opstao. Verovatno i ne bi da u istom periodu nije došlo je do našeg razdvajanja zbog njegovog posla, odlaska u inostranstvo. To nas je osvestilo (mene baš ono bukvalno) i nekako čvršće povezalo... Mislim da je ključ igre u stavljanju odnosa sa svojim supružnikom/partnerom u svoj prioritet.
Po prirodi sam prilično samostalna, sigurna, relativno dobro organizovana i svesna svoje uloge u svim odnosima. Znam da sam supruga (u tom periodu) bila zapostavila, nekako podrazumevala i najveću pažnju posvetila deci, ali i poslu više nego što je trebalo. Mislim da je period kad mali andjeli zahtevaju maksimalnu pažnju i posvećivanje - upravo onaj period kad brak može da zapadne u krizu, uleti u kolotrečinu u ličnim odnosima, jer smo toliko mobilisane da supružnika i ''ne vidimo'', pogotovo ako nemamo pomoć, no sve obavljamo sami. Samo to nam nije izvinjavajući razlog, iskusila sam.
Sada, kada se osvrnem, zaista sam zadovoljna svojim brakom, a mislim i muž. Dobro nam je zajedno, povezani smo, otvoreni, ne gušimo se, zdravi i ispunjeni su nam odnosi. Nije uvek med i mleko, ali to je normalno.

Prevaru apsolutno ne volim. Spadam u red prilično ponosnih osoba i mislim da je upravo to (povreda ličnog ponosa) bio osnovni razlog za ono što sam pregurala, i to vrlo, vrlo teško. I danas znam da bi razvod bio kritičniji za njega nego za mene, ali i to da ponovo sasvim sigurno ne bih zasnovala neku trajniju vezu.
Relativno skoro, iz istog razloga jedna koleginica se razvela. Ogromnu energiju sam tu sručila (milim na nju) da se to ne dogodi, ali se dogodilo. (Skoro se izjasnila da joj je žao).

Nije svaka prevara suštinska, stvarna toliko da podrazumeva raskid sa devojkom/razvod. Već sam pisala da muškarci lako uskaču u seksualne veze. Šta ih vuče (emocija, neispunjeni odnosi sa partnerom, monotonija, samopotvrda, želja za promenom, priroda, potreba upakovana sa mogućnošću, dvoličnost...) sve jedno je. Ali to se redovno i lako dešava. Dovoljno mi je samo par višednevnih seminara, izleta, proslava, letovanja i toga što se tamo dešava da imam ovaj stav. Nastranu i njihove priče. Naravno da varaju sa drugim ženama. Šta njih vuče, pa verovatno isto. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 11:24

kpt ::
Naravno,neretko se slažem sa Olujnom!
Zašto bi nekog s kim živimo prevarili ako nam pruža sve šta poželimo?
Svaki izbor,pa i izbor u tome s kim ćemo biti zajedno,se pravi na vreme,pa se po tom odlučujemo da li ćemo biti sav život sa njim,ili ukoliko nam ne odgovara-napustiti ga.
Nema potrebe za prevarom.
Istina,iskrenost,otvorenost,i tome slično, spadaju kao "naj lakša osnova" svake komunikacije,pa i one izmedju partnera.
Svaka laž se na kraju ipak-otkrije!

Neko s kim zivimo, nije tu samo zato da nam pruzi sve sto pozelimo. I on ima svoje zelje i potrebe. A ne postoje, valjda, dva bica na svetu - sa istim zeljama i potrebama i da se medjusobno potpuno razumeju i zadovoljavaju sve zelje i hirove jedno drugom a da to nije ni na ciju stetu.
Ljudi zive jedno pored drugog dok mogu da se uzajamno razvijaju i napreduju i dok ne sputavaju i ne ugrozavaju jedno drugo, pa makar im raznorazne zelje i potrebe bile skroz razlicite. Sve ostalo je "silovanje" ili sebe samog ili onih koji zive pored nas. Potpuna, ogoljena istina, i insistiranje na detaljima po svaku cenu - nikom nije donela srecu, jer se od bezazlenih sitnica, cesto umisle i naprave krupni problemi. Sto se mene tiche- uvek sam za "milosrdnu" laz. Zasto partneru koji se umoran i znojav vrati s posla reci " Bezi od mene, toliko smrdis da mi je muka". Postoje mnogo lepse reci, iako lazne, da se postigne krajnji cilj i apsolutno ne vidim kome bi takva laz stetila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 13:05

Jao,mila Very Happy Sigurno da neces tako reci nekom do koga ti je stalo ili ga volis.Ima monog lepsih reci da se to izgovori a znacenje isto.Nema lazi samo mali izbor recnika.Svi mi znamo da se treba istusirati kad se dodje sa posla a poljubac u prolazu ni od takvog "znojavog"nemoze da skodi.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 20:15

Nisam varala. Zashto prevara ? 329340
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 21:05

SNEZA_ ::
Nisam varala. Zashto prevara ? 329340
Potpisujem KOS
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: zashto prevara?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 06 Jul 2008, 10:36

Uzivotu mozes da budes,
opasni tajfun ili blagi povetarac..... KS:
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 06 Jul 2008, 19:41

SUZANA_NIS ::
Uzivotu mozes da budes,
opasni tajfun ili blagi povetarac..... KS:

Ovo mi se svidja kako je recheno,nema shta extra.Ja sam pitao ovde zbog chega bi ste prevarili svog partenera,supruga,dechka koji bi to bio razlog??E sad po nekima videh da "kres" shema nije prevara nego je ono zezanje.Sad da kazem da neka od vas prevari supruga recimo koji bi to razlog bio???? to me zanima
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 06 Jul 2008, 21:17

Mislim da bih supruga (da ga imam) prevarila tj. bila sa drugim samo kad bih se zatreskala u tog drugog toliko da ne razmišljam o posledicama te "prevare" hVa: anene
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Zashto prevara   Zashto prevara ? I_icon_minitimePet 11 Jul 2008, 11:00

Ti znas da treba umeti voleti,
i da voleti znaci ne naskoditi
onom koga volimo. hVa:
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Zasho prevara   Zashto prevara ? I_icon_minitimePet 11 Jul 2008, 11:04

Prevareni ne treba da se svete,
dovoljno tje za to biti ljubavnica ili ljubavnik.... TT
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Zashto prevara   Zashto prevara ? I_icon_minitimePet 11 Jul 2008, 11:06

LJubav spada u fiziku, a brak u hemiju.
KANT
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue0/0Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimePet 11 Jul 2008, 16:09

Šta mi smeta kod "kres" ponuda.
Da bi bila sa nekim, mora da mi se dopadne ne samo fizicki već da bude zanimljiva osoba. Mora da bude solo jer bi me mučila savest na pomisao na tu ženu, a pogotovo decu. Biti opušten i uživati u seksu je moguće je samo kad si u skladu sa telom i osećanjima.
Nisam idealista i moralista već mi takva veza daje malo nade da bi to bilo uživanje.
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Zashto prevara   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSub 12 Jul 2008, 12:59

Tricky,prenesi nam svoje iskustvo!
Daj odgovor i sebi i nama.....
affraid
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSre 23 Jul 2008, 18:31

Mirijam ::
Mislim da bih supruga (da ga imam) prevarila tj. bila sa drugim samo kad bih se zatreskala u tog drugog toliko da ne razmišljam o posledicama te "prevare" hVa: anene

Znaci nikad, aj` pa tako lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSre 23 Jul 2008, 19:31

Mirijam ::
Mislim da bih supruga (da ga imam) prevarila tj. bila sa drugim samo kad bih se zatreskala u tog drugog toliko da ne razmišljam o posledicama te "prevare" hVa: anene
Odavno sam ja izblejao da zene uvek svoje prevare pravdaju zaljubljenoscu...a muskarci po zenama varaju iz potrebe.
Nije nego Mad
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 12:08

Zasto prevara???? Valjda je u pitanju monotonija, nezadovoljstvo, nemoc... i takav tip licnosti. Nema to veze sa zaljubljenoscu... A o kakvoj potrebi se govori? Potreba za cim? Za prevarom? Nije to ni potreba, prevara je uvek posledica necega (najverovatnije sopstvene neostvarenosti, neispunjenosti i nezadovoljsva samim sobom).
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 14:12

SUZANA_NIS ::
Tricky,prenesi nam svoje iskustvo!
Daj odgovor i sebi i nama.....
affraid

Sta da vam prenesem ( nameshtaj) hahaha :)Koje iskustvo bwe?ne znam o chemu to govorish :evil:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeČet 16 Okt 2008, 15:55

Crna_ovca_chata ::
Mirijam ::
Mislim da bih supruga (da ga imam) prevarila tj. bila sa drugim samo kad bih se zatreskala u tog drugog toliko da ne razmišljam o posledicama te "prevare" hVa: anene
Odavno sam ja izblejao da zene uvek svoje prevare pravdaju zaljubljenoscu...a muskarci po zenama varaju iz potrebe.
Nije nego Mad

nije nego lol!
Citat :
Nije to ni potreba, prevara je uvek posledica necega (najverovatnije sopstvene neostvarenosti, neispunjenosti i nezadovoljsva samim sobom).

`aj`, pa tako lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeČet 16 Okt 2008, 16:04

Tricky ::
SUZANA_NIS ::
Uzivotu mozes da budes,
opasni tajfun ili blagi povetarac..... KS:

Ovo mi se svidja kako je recheno,nema shta extra.Ja sam pitao ovde zbog chega bi ste prevarili svog partenera,supruga,dechka koji bi to bio razlog??E sad po nekima videh da "kres" shema nije prevara nego je ono zezanje.Sad da kazem da neka od vas prevari supruga recimo koji bi to razlog bio???? to me zanima

Kres shema jeste prevara, i nije zezanje. Istina je da ce zena retko prevariti muza samo u toj varijanti. Definitivno to nije karakteristican motiv za zenu, izuzev ako sex u braku bas ne funkcionise. Naravno, ovo ne znaci da je ta varijanta iskljucena.

Muza bih varala kad brak ne funkcionise i razvela se. Ili da uskoci u neku vezu, sto nikad nije iskljuceno, opet bih ucinila isto, mislim razvela se. Kako ranije, tako i sada. Cerka mi je rekla da nisam u trendu, sigurno je u pravu, staromodno ili ne, meni je svejedno, tako mislim i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSub 18 Okt 2008, 15:49

Nikad ne reci Nikad!
Apsolutno sam nemocna da o ovoj temi diskutujem tako kao da sam apsolutno zashticena od svega.
Prva prevara jeste chat!
I da necesh,pitaju se shta trazish tu ?
Dobro pitanje .Shta trazim tu ? Nameshtali,ljagali,vredjali,ljubili ....montirali,shodno situaciji....ogovarali,ne....apsolutno se osecam prljavo!
Nisam se ni sastajala,niti rastajala,ali catom jesam ukaljana,pa dovoljno je bilo da mi neki deki_eki,napravi sertifikat! Cime da se odbranim?Kakvi su to moralni kodeksi koji odredjuju sta jeste a sta nije prevara.
Trebalo je ostati kuci,razbiti monitor,heklati...shetati,slikati,pisati,svirati....druziti se....
Ovako,nema zene na chatu koja nije bar jednom ukaljana....meni se tako bar cini .
Shta je u svemu tome najgore??!
Najgore jeste to....shto ja i dalje "blejim"u monitor,zalazim u sve moguce dijaloge i shto je najgore od svega promenila sam sebe.Do sada nisam bila tako osiona,sada sam u stanju da mu "slozim celu familiju po spisku "a da pri tome osetim neopisivu radost,shto sam tamo nekog smokljana uspela da izribam....
Strashno,strashno...drage moje...uzmimo se u pamet.Chat jeste bolest,virus,napast...i shodno celoj shemi sopstvene iskrenosti,ja cu se uskoro svega toga na lep nacin reshiti....smanjiti,dozirati....i odluciti,da li cu tom prilikom ostati malo vishe dostojanstvena,casnija??!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeNed 19 Okt 2008, 13:09

Vidi uresu,

Malopre sam prakticno pisala o ovom u ispovedaonici. Chat je svasta i nije nista, sami mu dajemo znacaj. Uprljao Te, ma daj bre. Jednostavno nije, da jeste ne bi ovako razmisljala. Samo ne odobravas, ne granicis previse virtuelno i stvarno. Postala osiona kazes, pa ponekad sa nekim bukvalno moras razgovarati njegovim jezikom da bi mogao da razume. Pa sta tu ima tako strasno, to je samo pitanje mere. Sigurno necemo sebi dozvoliti da nas svako saplitalo brlja.

Davno sam rekla da je za mene chat, ustvari pvt sa nepoznatim najgora vrsta komunikacije. Mislim na te kvalifikatore i sve ono sto svi znamo.

Zasto smo tu, pa ima tu i drugacijih, a malo i testiramo sebe, saren ovaj svet lepi.

Sto se tice prevare, i dalje ostajem pri svom stavu da ovde prevare za normalne ljude nema. Samo se kvalifikuje kao razlog. Vremenom sam samo potvrdila ovaj stav.

Ljudi se u osnovi zafrkavaju ili su gladni ljubavi i paznje. Opet kazem, ko sta trazi i nadje njegov je izbor, valjda po tome kvalifikuje ostale. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimePon 22 Dec 2008, 12:04

Zasto prevara - pa mozda iz osvete, inata!!! DG:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue20/20Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 16:04

Moze vraga~ provereno!

Nego, praktican NALOG za moje Forum - dame> da svaka, bas svaka - lepo, fino, osmisljeno - sebi (za Bozic ili NG) priredi jednu zescu kupovinu/troskove za nesto - ono sto sama zeli LICNO sebi, sto joj pricinjava pravi ugodjaj - ma sta to bilo, i to da ni sekundic jedan ne razmislja kako bi za iste pare mogla nesto prece! PAZNJA, PAZNJA - ovo je OBAVEZNO. Sve cu da Vas isproveravam pa da Vam se navrzem i urnisem Vas - ako ne postupite po ovom nalogu! LJUB
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zashto prevara ? Left_bar_bleue0/0Zashto prevara ? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 16:09

Ja već kupila kaput. Jel se to računa? Mada mislim tek da ludujem posle praznika. Rasprodaje krenule a meni fali svašta. Već pravim spisak i ispitujem sve fondove. Dokle smem da idem u zanosu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zashto prevara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zashto prevara ?   Zashto prevara ? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zashto prevara ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: