Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta

Ići dole 
+9
Tatko_Pantelija
Sumadijacafee
SNEZA_
gorskooko
doctorr67
neven
Gea
Crna_ovca_chata
Lora
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 08:45

Storm_z ::
MISLIM DA VECINA CITA SAMO ZADNJI POST ILI CAK NI NJEGA.NIJE BITNO SAMO POPUNITI PRAZAN PROSTOR NI OVDE NI U ZIVOTU!



Mozda si u pravu, a mozda i ne. Da ne greshimo dushu. Druga je stvar kako i sa koliko razumevanja se chita, ono shto se chita. :suspect: confused
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 09:06

Vec dva puta pokusavam postavoti tekst i ne uspevam:
Preterao sam. Upravu si SNEZA_. Savrseno me citas. Preterao sam, malo i namerno. Proradi u meni taj ispitivacki karakter. I eto. moje ludosti.
U pravu si Snezana preterao sam, necu da se ispricavam i izvinjavam. Nadam se da je o gospodjica Storm u pravu pa gore navedeni tekst nece mnogi clanovi foruma citati.
Tekst i nije u tolikoj meri bio namenjen vama koje vas citam, vise onim nasim skrivenim clanovima.
I love you
Znaci ako si zaljubljen, imas pravo, prevaru uciniti.
I love you
Lazem sebe Snezana... Upravo lomim, sebe.
Lomim vetar u krosnjama, suncevu svetlost u njenoj pletenici. Prevara je na vidiku Snezana, protiv nje se borim. Drugovi me pitaju zasto sam ne vesel, zena me zove "zaljubljeni".. Od tud moj nemocni bes, pa vama besom pisah. Verujem da sam trazio opravdanje za ovo sto cu uciniti, ili necu uciniti. Nikad tezi teret nisam poneo.
Razumece te: "Na putu sam da prevarim sebe"
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 07:42

izgubljen u svemiru :nev: bosanac nije se dovoljno udario po tr


Poslednji izmenio neven dana Sre 21 Maj 2008, 18:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 08:43

"Varaj drugog, na putu si da prevarish sebe". (Didro)[quote]

Uvek je tako. Ali uvek. Samo toliko. eto.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 08:58

Sjaj ''nabaci'' da je prevara dobra stvar za one koji varaju. Valjda zato što nadju šta traže. Pitam vas muški, a vi ako hoćete odgovorite stvarnim mišljenjem. I bez ''prišivanja'' ženama ili kazivanja da li jeste ili niste prevarili. Onako kako stvarno mislite/osećate prevaru.
Očekujem sadržajan, ozbiljan odgovor. Vaše lično mišljenje, vidjenje. Ne mora se reći da li jeste ili niste prevarili. To je lična stvar i lični razlozi. Samo pišimo o temi. Kako je vidite?

Pa hajde da vas čujem hrabrice:
Šta to uzrokuje/opravdava prevaru?
Da li je potraga za prevarom vid prevare?
Kakav je ''ukus'' osećaja pre i posle prevare?
Da li se prevara isplati, odnosno da li je/ da li bi vredelo?
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 09:17

Da se razumemo. Nije pitanje prevara. Nece neven to ciniti. Nece boli svoje novom bolom hraniti. U prvoj ljubavi sam izgorio, ovu drugu ne bih mogao preziveti.
U pitanu je srce, koj nosi onu tugu i nadu onog susreta. Ja sam jednoj tek rastavljenoj zeni laznu nadu dao, a, imam li ja za to pravo gorskooko, lazne nade davati. Bilo je sve zezanje, sada je tu,to zezanje seta....
:sta:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 06:01

Pa hajde da vas čujem hrabrice:
Šta to uzrokuje/opravdava prevaru?
Da li je potraga za prevarom vid prevare?
Kakav je ''ukus'' osećaja pre i posle prevare?
Da li se prevara isplati, odnosno da li je/ da li bi vredelo?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 09:56

neven ::
Da se razumemo. Nije pitanje prevara. Nece neven to ciniti. Nece boli svoje novom bolom hraniti. U prvoj ljubavi sam izgorio, ovu drugu ne bih mogao preziveti.
U pitanu je srce, koj nosi onu tugu i nadu onog susreta. Ja sam jednoj tek rastavljenoj zeni laznu nadu dao, a, imam li ja za to pravo gorskooko, lazne nade davati. Bilo je sve zezanje, sada je tu,to zezanje seta....
:sta:

Niko na netu nije beba nevene. Sve i da jeste ima razlog zbog koga je tu. Najčešće je tako - ko šta traži nadje, pa ti vidi Smile))) Odo' u pricaonicu ;)
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 19:16

gorskooko
Očekujem sadržajan, ozbiljan odgovor. Vaše lično mišljenje, vidjenje. Ne mora se reći da li jeste ili niste prevarili. To je lična stvar i lični razlozi. Samo pišimo o temi. Kako je vidite?



Ja mislim da sam izneo svoje vidjenje o ovoj temi,bez obzira sto sam rekao da nisam varao.Drugacije i nisam mogao da pisem o temi.To je moj izbor da li cu reci neki svoj licni razlog ili licnu stvar u okviru teme,zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 22:05

Crna_ovca_chata ::
gorskooko
Očekujem sadržajan, ozbiljan odgovor. Vaše lično mišljenje, vidjenje. Ne mora se reći da li jeste ili niste prevarili. To je lična stvar i lični razlozi. Samo pišimo o temi. Kako je vidite?



Ja mislim da sam izneo svoje vidjenje o ovoj temi,bez obzira sto sam rekao da nisam varao.Drugacije i nisam mogao da pisem o temi.To je moj izbor da li cu reci neki svoj licni razlog ili licnu stvar u okviru teme,zar ne?
Slažem se potpuno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeNed 06 Apr 2008, 22:26

Grešio sam mnogo

Grešio sam mnogo, i sad mi je žao
i što nisam više, i što nisam luđe
jer, samo će gresi, kada budem pao
biti samo moji - sve je drugo tuđe.

Grešio sam mnogo, učio da stradam
leteo sam iznad vaše mere stroge
grešio sam, jesam, i još ću, bar se nadam
svojim divnim greshom da usrećim mnoge.

Grešio sam, priznajem, nisam bio cveće
grešio i za vas, koji niste smeli,
pa sad deo moga greha niko neće
a ne bih ga dao - ni kad biste hteli.

Duško Trifunović
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 11 Apr 2008, 18:21

Mora biti da se medjusobno prepoznaju ljudi koji koji teže prevari. Imaju neki nemušti jezik za svoje potrebe. I sve se to drugačije ''krsti''
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 13:09

Hajde muskarci da cujemo ima li istine u ovoj pesmi Very Happy


Nazad na vrh Ići dole
Tatko_Pantelija
Urednik
Urednik
Tatko_Pantelija


Broj poruka : 39
Godina : 66
Datum upisa : 09.01.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 19:04

IMA, ali odgovor nije samo u ovoj jednoj reci. To je ipak malo kompleksnija stvar.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 19:50

Šta je tu kompleksno, bas bi bilo lepo da vidimo ;)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 00:33

Ocigledno je duga prica cim se nema vremena,kompleksno ;)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 01:13

Čujem da posle mene s drugima si bila moja svetice. Otkud na mome pragu polomljenih krila ptico selice? I ne pitaš da li je slobodno da uđeš, sama ulaziš, laganim pokretima skidaš sve sa sebe ko da ne vidiš na stolu njene fotografije, svuda po sobi njene haljine, kažeš mi lepa ti je devojka, a ja.

A ja sam tvoj i kad spavam sa njom život moj na dlanu je tvom i svaki put kad zagrlim nju sve bi dao da si ti. A ja sam tvoj zauvek tvoj samo tebe tražim u njoj i dok se budim pored nje ja za tobom umirem. A ja sam tvoj i kad spavam sa njom život moj na dlanu je tvom i svaki put kad zagrlim nju sve bi dao da si ti. A ja sam tvoj zauvek tvoj samo tebe tražim u njoj i dok se budim pored nje ja za tobom umirem.

Laži i prevare i ostale sitnice igra nerava. Opet me vara tvoje uplakano lice kao nekada, i ne pitaš da li je slobodno da uđeš, sama ulaziš, laganim pokretima skidaš sve sa sebe ko da ne vidiš na stolu njene fotografije, svuda po sobi njene haljine, kažeš mi lepa ti je devojka, a ja.

A ja sam tvoj i kad spavam sa njom život moj na dlanu je tvom i svaki put kad zagrlim nju sve bi dao da si ti. A ja sam tvoj zauvek tvoj samo tebe tražim u njoj i dok se budim pored nje ja za tobom umirem. A ja sam tvoj i kad spavam sa njom život moj na dlanu je tvom i svaki put kad zagrlim nju sve bi dao da si tu. A ja sam tvoj zauvek tvoj samo tebe tražim u njoj i dok se budim pored nje ja za tobom umirem.I dok se budim pored nje ja za tobom umirem. Question
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 05:49

Pravac manastir Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSre 30 Apr 2008, 00:28

Nigde ja ne procitah taj muski aspekt geek
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeČet 01 Maj 2008, 05:20

eeeeeeeee lagiš, a?
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 12:03

Prevara je cudna boljka svakom od nas. Ko je nema, o njoj sanja. Ko je upotrebljava, ne zna kako iz nje izaci.
Prevara je laz, svakim danom nanovo izrecena. Po staro zavetu, kao i po novom biblijskom, veliki greh.
Prevara je trenutna uteha usamljenosti, prkos, ili osveta. Emociju upotrebljavati, kao razlog prevare, je nova izrecena laz.
Prevara i prevareni, legnu zajedno u krevet da nastave sutra nanovo isti zivot, kao da se nije desilo varanje.
Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question pa se sve vrti u Arrow
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 16:20

Bio neki mladic oko 35 godina "stolar", radio mi neke police i sto za komp. U prici mi je ranije rekao da zivi sa devojkom 12 godina. U neko doba, zove ga neko na tel. i on krene da cvrkuce, topi se od srece sa svim slatkim epitetima. Ja mu kazem, bas lepo da se tako voli i izrazava ljubav svojoj devojci. A on ponosan, kaze da mu to nije devojka sa kojom zivi ali da on tako prica i sa njom. Bez komentara sam ostala. Na kraju sam mu sputila cenu za 10%.
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 23:38

Sve te stvari o "prevari" (sa muske strane) zavise od zene same. Koiko zna , ume , i zeli toliko muskarac ne razmislja o prevari.

Naravno i obrnuto.

Ali posto niko nije savrsen onda je to malo redje da je sve na svom mestu pa se sve to desava kao normalna pojava na obe strane, sa malom razlikom.....

Muskarci to javno pricaju (hvale se)
Zene to kriju i foliraju sebe.

Ne racunajte sponzore i sponzoruse.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 13:36

Gea, imam identičan poriv. Makar to bila i najsitnija pakost, udesiću te ''muškarčine'' kad sam u prilici. Jer sve drugo su izuzev muškarčine. Čast svakom normalnom, pravom muškarcu, zaista. Taj poriv je jači od mene. Ne vredi iskustvo, što nemam iluzija... Mogu odabrati način, reči, izraz ili pokret, toliko prilagodjeno njemu da ne može da ne vidi, da se vadi ali ni da komentariše (narovno kad pretera ili kad hoću). Sve zavisi od toga koliko ga sirovim procenim. Nije bitno da li poznajem ženu/partnerku.
Ali umem i direktno. Jednom se desilo da je jedan takav iz naše kuće pozivao ljubavnicu (valjda da bi na nas ostavio ''utisak''). Dobro poznajemo njegovu ženu. Reagovala sam otvoreno i bez uvijanja zahtevala da prekine takav razgovor i obavi ga na drugom mestu, zbog čega sam kasnije imala raspravu sa mužem (smatrao je da sam preterala). Doduše, nemam iluzija ni kad su ''dame'' u pitanju. Eto.


Poslednji izmenio gorskooko dana Uto 20 Maj 2008, 13:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 13:40

''Ali posto niko nije savrsen onda je to malo redje da je sve na svom mestu pa se sve to desava kao normalna pojava na obe strane, sa malom razlikom.....''[quote]

Sa ostalim se slažem,Tatko, izuzev sa ovim - da se prevara dešava kao normalna pojava. Sve zavisi kako ko vidi i doživljava brak, ali bi normalnije bilo da se problem koji je uočen sa bilo koje strane drugačije reši. Otvoreno predoči ili kako to odgovara u konkretnoj situaciji. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 20:24

Prevara nikako nemoze biti normalna stvar.
Ona je vezana za: laz, izdaju poverenja, pokazuje dvolicnost osobe koja vara, pokazuje vlastiti zivot kao farsu...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue20/20Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 05:46

Slažem se sa prethodnim mišljenjem.
Jedna net-drugarica je napisala da ne može da ''vidi'' svog muža, da ostvaruje stvarne veze posle ''upoznavanja'' na chatu, jer (valjda) ima potrebu. Na pitanje: Zašto je uopšte sa njim? - izjasnila se da nema srca da ga ostavi.
Pa, sad - da li je veće ''srce'' koje vara u svakoj prilici, zadržavajući formalno brak (farsu od zajednice, a najverovatinije samo interesno-ekonomsku zajednicu) ili ono koje sa sobom i supružnikom razbistri odnos, pa ako tu više nema zajednice - ispoštuje i sebe i njega čestitim razvodom/razlazom?
Šta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 20:36

Sta mislim!! Shocked

Pa ja se uvek zapitam kakva je to zena koja pristaje na takav "brak" ili vec sta je. Mora da je nesto gadno fali kad pristaje da ostane sa takvim covekom. Zene valjda u takvim odnosima trpe i veliko psihicko maltretiranje, ponizavanje pa valjda misle da je taj tip jedini na svetu i da je posle njih potop. Pa treba joj pomoc, profesionalna. Nema tu ljubavi kada ona ispraca dragog na spoj sa drugom i verovatno ga lepo ispegla i sredi kupatilo posle njega. Uf, sto me to ljuti. Ali ona je kriva jer mu dozvoljava na taj nacin sto pristaje na to.
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 22:04

Chitsm shta pishete pa sam hteo da napishem neshto o tome ali ovoj temi nema kraja pa bolje mi je da ne lajem.Zene su uvek u pravu i naravno mi mushki smo uvek u pravu i dokle tako?
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Left_bar_bleue0/0Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 22:25

Otkud medvedi laju SM:
Pa nikad kraj tim temama zato sto se dogadjaju oko nas. I normalno je da imamo neki stav o tome. Sto ne reci svoje misljenje ma kakvo ono bilo. Mozda se iznadje neko resenje.
Pa ko je tu u pravu ko ne. Zar moze biti takva istina da je normalno varati lagati. A ko laze taj i krade. Pitanje je moralnih normi nije i bitanje izmedju zena i muskaraca. Bar se nadam. Vec stav koliko si posten prema sebi i osobi sa kojom si. Ako si se zaljubio/la u drugu osobu pa se tu desilo nesto valjda ces preduzeti nesto, razmisljati u tom pravcu da sto bezbolnije ostavis jednu i prebacis se na drugi teren. To je ok. Po meni, desi se, ako nestanu emocije, ljubav i strast posteno je to reci. Svi imamo pravo na ljubav ma kako se ona desi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta   Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bračna/ljubavna prevara sa muškog aspekta
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)
» LJUBAVNA PISMA:)
» Zashto prevara ?
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: