Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)

Ići dole 
+5
neven
Sumadijacafee
zutaruzasadunava
SNEZA_
gorskooko
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeUto 04 Dec 2007, 16:04

Varamo li svoje muzeve, decke? Da li verujemo da nas muz/decko nije prevario? Kako shvatate prevaru?
Da li je prevara samo vanbracna, odnosno paralelna seksualna veza? Ili je tu samo zaljubljivanje i ljubav, sa ili bez sex-ualne veze, ili je tu cak i razmisljanje o drugom muskarcu kao muskarcu...?

Po nekim misljenjima prevara moze da osvezi brak ili ljubavnu vezu. Pogotovu sa stanovista muskarca u ''cisto'' seksualnoj vezi, za koje ne vezuju emocije. Za jedan od razloga se navodi cinjenica da ce u novoj vezi potvrditi odnos sa svojom partnerkom, kako u odnosu na seks tako i emocionalno, kao i u odnosu na privrzenost i razumevanje.

Znam zenu koja je ostala u braku iako joj je suprug bio u dugogodisnjoj vezi sa drugom zenom u kojoj su dobili dete, kome je priznao ocinstvo. Tvrdi da za tu vezu nije znala, da voli muza i da ga razume, a ja joj verujem. Nismo detaljisale ali mislim da smatra da ljubav iskljucuje svaku vrstu posesivnosti. Da prava ljubav ostavlja punu slobodu partneru. Da li je to tako? I sta je to sto nas tako boli kod prevare? Da li se prevarom povredjuje nasa licnost, ili nas boli to sto nas partner ne voli kao ranije, sto je nezahvaln, ili nesto sasvim trece... Da li smo same ''doprinele'' prevari i ako jesmo, kako?

Licno, sve razloge i argumentaciju zaista mogu da razumem ali ne volim prevaru ''u svojoj kuci''. Ili najvise sto mogu da tolerisem jeste prevara za koju ne znam. Licno verujem da me muz nije prevario samo ako nije imao pravu priliku. Ali ovo mu ne bih rekla No Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) 329340
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeUto 04 Dec 2007, 22:25

Kada volim, nemam ni zelju ni potrebu da varam. Nisam varala i prevaru bih oprostila, naravno samo kao vernik, ali je ne bih zaboravila i ne bih sa tim nekim mogla ostati da zivim. Ne pristajem na tu prichu. Koliko god dece imali, koliko god me neko ubedjivao da me voli, da preko toga "predjem"?
Ko je tu lud? Taj ko ochekuje da mu bude oproshteno, ili onaj ko oprosti i pravi se kao da nishta nije bilo?
Nikada vishe ni ne moze biti isto, ubedjena sam. Dok volim, volim, kada prestanem da volim, ne varam i ne zelim da dozvolim da budem varana.

No No
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 23:36

SNEZA_ ::
Kada volim, nemam ni zelju ni potrebu da varam. Nisam varala i prevaru bih oprostila, naravno samo kao vernik, ali je ne bih zaboravila i ne bih sa tim nekim mogla ostati da zivim. Ne pristajem na tu prichu. Koliko god dece imali, koliko god me neko ubedjivao da me voli, da preko toga "predjem"?
Ko je tu lud? Taj ko ochekuje da mu bude oproshteno, ili onaj ko oprosti i pravi se kao da nishta nije bilo?
Nikada vishe ni ne moze biti isto, ubedjena sam. Dok volim, volim, kada prestanem da volim, ne varam i ne zelim da dozvolim da budem varana.

No No
Pa uvek varaju sa drugom zenom, zar ne? FOT:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 14:12

pametno je reci :NIKAD NE RECI NIKAD !
Nisam pristalica niti jednog oblika prevare i shto ne volim sebi,ne bih ni drugome....ali poslovica opominje :COVEK jeste rodjen u grehu..... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 18:13

zutaruzasadunava ::
pametno je reci :NIKAD NE RECI NIKAD !
Nisam pristalica niti jednog oblika prevare i shto ne volim sebi,ne bih ni drugome....ali poslovica opominje :COVEK jeste rodjen u grehu..... Rolling Eyes
Jooj zene varalitze jedne SM: SM: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) 329340 hVa:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 22 Dec 2007, 18:50

Sjajni,shta sam rekla....ne istinito?Dal sam rekla nesto ne moguce....sjajni,sjajni Smile
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeUto 01 Jan 2008, 21:01

zutaruzasadunava ::
Sjajni,shta sam rekla....ne istinito?Dal sam rekla nesto ne moguce....sjajni,sjajni Smile
Ma jok, Sjajni nije bio ovdee SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimePet 04 Jan 2008, 12:03

U pravu je zutaruza...NIKAD NE RECI NIKAD... iz licnog iskustva lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeNed 06 Jan 2008, 08:38

Dani prastanja, harmonije, mira, ciscenja i priznavanja sebi... Rolling Eyes
Koliko dajemo, duplo primamo daa:
Aj' da to umemo da vidimo FOT:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimePon 28 Jan 2008, 10:40

Šta je to što najviše boli kod bračne prevare - toliko da se odlučimo na razvod?
Naravno, boli što je to ''dokaz'' da nas supružnik više ne voli, što nismo uspeli na najbitnijem polju ... i sve ono što uz to ide.
Razvod braka jeste sam po sebi vanredno emotivno, kao i u svakom drugom smislu težak, kao i njegove posledice... ali ovo ne pišem zbog toga. Niti zbog onog što krstimo krivicom, kao ni stvarnih razloga koji prethode prevari...
Pišem samo za slučaj kad do razvoda faktom dolazi zbog prevare. Mislim na slučaj kad brak funkcioniše, supružnik krije prevaru, ali prevarena strana sazna... i odlučuje se na razvod....
Pitam se da li je svaka prevara ''opravdan'' razlog za razvod braka. Ustvari pišem zato što mi se čini da je povreda ega prevarenog supružnika - ključna prepreka za ''preći preko svega'' i svim srcem i snagom se boriti za ostvarenje i sadržajan opstanak braka. I zato što mislim da prevareni u takvoj situaciji nije sposoban da shvati da je povreda ega ključ njegove odluke. I zato što mislim da se moja koleginica upravo zato razvodi... (a svaka druga joj je: ''...moj B.....'')
Volela bih da napišete šta vi mislite. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimePet 01 Feb 2008, 16:55

Pa...iskreno mislim da ti je koleginica guska, samo daje suparnici slobodu da joj otme coveka kojeg, koliko vidim voli...bas bi namerno ostala u braku jer njega ce to proci, ne kazu dzabe...Lesi se vraca kuci... a onda bi igrao kako bi ja svirala...to bi mu bila najgora moguca kazna, znam dosta takvih slucajeva....zene su ipak mudrije nego sto mnogi misle lol! lol! lol! cut cut cut cut
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 00:49

Osjećaj ljubomore prirodno ide uz ljubav i zaljubljenost. Osobu koju volimo želimo samo za sebe i, ako se neka druga žena usudi pogledati ga (makar to bilo kradomice, usput ili čak nesvjesno) doživljavamo je kao opasnost. Ako ta potreba za posjedovanjem ostane u "razumljivim" granicama nije za osudu, zapravo ako je u malim dozama može djelovati kao svojevrsni afrodizijak. Problemi počinju kad ljubomora postane patološka. Nedavno istraživanje u Italiji pokazalo je da, ako neka osoba u roku 24 sata provede više od 60 minuta opsesivno razmišljajući o eventualnoj prijevari partnera, ljubomora koju osjeća može joj upropastiti život. Tada osjećaji koji se javljaju uz ljubomoru uzrokuju snižavanje razine serotonina, neuroprijenosnika koji utječe na dobro raspoloženje, a time i na vezu. Osim toga, veliki broj osoba koje pate od ljubomore ne uspijevaju tu emociju držati pod kontrolom. Stoga se gotovo svakodnevno pretvaraju u prave kriminalističke istražitelje nastojeći pronaći makar i najmanji dokaz nevjere svog partnera koji im je, nerijetko, potpuno vjeran.Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Ljubomora
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 07:37

Sve je u rukama Vas zena,ako zena da sebe i pokaze svu ljubav prema meni nemam razloga da pomislim na neku preljubu,medjutim svako za sebe kaze''nereci nikada nikad" to je odmah osnova za mogucnost preljube i pored velike navodno velike ljubavi medju partnerima,muskarac je jedino ljubomoran na zenu u situaciji kada sve daje za nju voli je iskreno a nedobija povratnu informaciju da je obostrano,i ako oseti da nema dovoljno ljubavi i paznje,sta drugo da uradi iz ljubavi da se prepusti situaciji i da zivi stim da nema dovoljno paznje i ljubavi od svoje voljene,da se miri sa tim,ili da krene u potragu za novom ljuvi,posle zene kazu muskarci shvaleri,a nepitaju se koliko su one doprinele tome? cut
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 09:33

Da Sjaj. Samo to vredi i za muškarce. Po istom ključu, zato se ne slažem da je sve u rukama žena. Slažem se da je brak ples za dvoje. Najčešće oboje doprinose prevari, iz najrazličitijih razloga, pa su razumljive ''osnovane'' prevare. Ipak, ubedjena sam da do prevara ne dolazi samo zato što manjka to o čemu si pisao, nego da se to često čini zbog ''hleba preko pogače'' i da , u tom smislu, češće varaju muskarci (naravno sa zenom). I to po nekom ''prirodnom pravu''. Pa još ''mašu na sve strane'' - vidi mene ''muškarčine''. Naravno, nisu svi isti. Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 15:19

Ma pazi ti njega sto on filozofira, cuj ...ako oseti da nema povratnu informaciju, mosh misliti....pa ja npr. ne volim da me neko davi i da mi stalno iskazuje neka svoja osecanja, dovoljno je ako ja osetim to, dzaba prazne reci, a vi ste jednako krivi za preljubu kao i zene, sa tom razlikom sto zena nikad ili vrlo retko preljubu cini bez ljubavi, dok je kod vas drugacija situacija :str:
A sto se tice ljubomore, nikad nisam ljubomorna ako sam sigurna, cak sto vise, volim kad druge zene gledaju muskarca sa kojim sam, tako znam da vredi, a ja rastem jer znam da je moj lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Prevara...   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 17:30

Prevara je "Tuga" za oba partnera u ljubavi za koju su tvrdili da je večna.
Ništa nije večno, pa ni ljubav. Prevara se radi više iz osvete.
Prevaru treba doživeti,prevaru treba uraditi, pa tad u njoj naći razloge i o prevari pisati.
- Zašto biti veran... nek bude neki novi topić.
Dovoljno je da nekoliko osoba poželi sa nekom osobom da ima prevaru, i sam češ isto poželjeti imati sa tom osobom prevaru. Nije potrebno biti lepa ili lep, dovoljno je u njoj otkriti nešto privlačno, magično.
Ako sa jednom osobom provedeš više vremena( recimo na poslu) dovoljno je da je poželiš.
Ima par meseci, I ja želim prevaru,sa Marinom. Crnokosom dugorepkom, nije lepa, užasno me privlaći eto obična čistaćica, koja ruši sva moja načela vernosti... To je normalno, željeti, a je li normalno to uraditi.
Osoba treba znati, do koje granice sme ići. Teško osobi ako predje granicu, postavlja pitanje opstanka porodice i prijatelja, Treba razmišljati može li se taj čin oprostiti i nastaviti normalno živeti.
:twisted: neven :opa:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 18:24

Ma zene rekao sam:"zavisi od zena" uzimajuci u obzir da smo mi muskarci jako verni dok neosetimo da druga strana gubi ritam,e posle Vam nevredi cviliti,posle upadate u probleme,zalite da se revansirate itd...zato cuvajte ono shto imate i volite,a ako nemate napravite dobar izbor,ako se maxsimalno posvetite onome sto volite budite sigurne da nema sansi da vas voljena osoba prevari,jel nema razloga zasto bih? anene hVa: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) 329340
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 18:55

SJaj ::
Ma zene rekao sam:"zavisi od zena" uzimajuci u obzir da smo mi muskarci jako verni dok neosetimo da druga strana gubi ritam,e posle Vam nevredi cviliti,posle upadate u probleme,zalite da se revansirate itd...zato cuvajte ono shto imate i volite,a ako nemate napravite dobar izbor,ako se maxsimalno posvetite onome sto volite budite sigurne da nema sansi da vas voljena osoba prevari,jel nema razloga zasto bih? anene hVa: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) 329340
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
A ko cvili???
Sjaj ne loopaj, ko zeli da se revansira, pa sta vi mislite da ste centar naseg sveta Sleep Sleep Sleep Sleep
Kad ljubav prestane, naj bolje je da se ljudi razidju u miru kako dolikuje civilizovanom coveku ali....prevara je po nekad tako slatka i ...
Nikad ne reci nikad PP: PP: PP: PP:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 08:36

ljiljana ::
SJaj ::
Ma zene rekao sam:"zavisi od zena" uzimajuci u obzir da smo mi muskarci jako verni dok neosetimo da druga strana gubi ritam,e posle Vam nevredi cviliti,posle upadate u probleme,zalite da se revansirate itd...zato cuvajte ono shto imate i volite,a ako nemate napravite dobar izbor,ako se maxsimalno posvetite onome sto volite budite sigurne da nema sansi da vas voljena osoba prevari,jel nema razloga zasto bih? anene hVa: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) 329340
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
A ko cvili???
Sjaj ne loopaj, ko zeli da se revansira, pa sta vi mislite da ste centar naseg sveta Sleep Sleep Sleep Sleep
Kad ljubav prestane, naj bolje je da se ljudi razidju u miru kako dolikuje civilizovanom coveku ali....prevara je po nekad tako slatka i ...
Nikad ne reci nikad PP: PP: PP: PP:

n'o se daj na vajdu o'ma' lol! SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimePon 04 Feb 2008, 14:18

SM: SM: SM: SM: BR: BR: BR: BR: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeUto 05 Feb 2008, 23:54

SM: Al ste se uneli u temu SJaj CM: LJiljo CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 07:10

Storm_z ::
SM: Al ste se uneli u temu SJaj CM: LJiljo CM:
ma valja da se "uneo" no sto je kutak - mestasce za cistu podrsku odabrao hVa: :DD:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 15:22

SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: E PA SJAJNI,OPET MORAM DA SE VALJAM OD SMEHA,:)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 21:53

SJaj ::
Ma zene rekao sam:"zavisi od zena" uzimajuci u obzir da smo mi muskarci jako verni dok neosetimo da druga strana gubi ritam,e posle Vam nevredi cviliti,posle upadate u probleme,zalite da se revansirate itd...zato cuvajte ono shto imate i volite,a ako nemate napravite dobar izbor,ako se maxsimalno posvetite onome sto volite budite sigurne da nema sansi da vas voljena osoba prevari,jel nema razloga zasto bih? anene hVa:






Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) 329340
SM: SM: SM: lol!
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 21:58

Mala shala,sjaj!
Zar se to ne podrazumeva?td...zato cuvajte ono shto imate i volite,a ako nemate napravite dobar izbor,ako se maxsimalno posvetite onome sto volite budite sigurne da nema sansi da vas voljena osoba prevari,jel nema razloga zasto bih?


Nikad ne reci nikada jeste zivotno pravilo i ne vazi samo za prevaru.
Covek vara sebe a ne druge,....zato se i kaze:Nikad ne reci nikad,iz razloga,sto to moze svima da se desi:DA PREVARE SEBE:(
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 09:38

Nikad ne reci nikada jeste zivotno pravilo i ne vazi samo za prevaru.
Covek vara sebe a ne druge,....zato se i kaze:Nikad ne reci nikad,iz razloga,sto to moze svima da se desi:DA PREVARE SEBE:(

'es' mudrice, to da elephant
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 09:41

zutaruzasadunava ::
Mala shala,sjaj!
Zar se to ne podrazumeva?td...zato cuvajte ono shto imate i volite,a ako nemate napravite dobar izbor,ako se maxsimalno posvetite onome sto volite budite sigurne da nema sansi da vas voljena osoba prevari,jel nema razloga zasto bih?


Nikad ne reci nikada jeste zivotno pravilo i ne vazi samo za prevaru.
Covek vara sebe a ne druge,....zato se i kaze:Nikad ne reci nikad,iz razloga,sto to moze svima da se desi:DA PREVARE SEBE:(
10-ka za Ukras. I za za novu ''slicicu'' Ukrasu.

Jeste, najviše i varamo sebe, bre! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 15:04

"U Bibliji se nalazi jedna vrlo jednostavna izjava o braku:
”Brak je kao duboki bunar, pun bistre pijaće vode. Možeš da spuštaš u njega vedro I vadiš vodu celog života i nikad ga nećeš isprazniti. Uvek ceš vaditi bistru i svežu vodu.”
Postoje tri stvari koje su od suštinske važnosti za brak:
ostaviti,
prionuti, i
postati jedno telo." Basketball
(http://www.maksimalno.com)
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 15:10

"PRIANJANJE

Ostavljanje i prianjanje se prožimaju. Ako pokušaš da razdvojiš muža i ženu koji su prilepljeni jedno za drugo, oboje će biti povređeni. Muž i žena su najbliži jedno drugom. To je važnije i od muževljevog ili ženinog posla, i od njegovih ili njenih prijatelja, važnije čak i od dece. Zato i najčešće dolazi do preljube kada se rodi prvo dete. Zašto? Mlada žena greši jer postaje bliža bebi nego mužu. Beba postaje centar njenog života, zbog čega se muž oseća kao autsajder.

Prionuti znači voleti, ali to je posebna vrsta ljubavi. To je ljubav koja je donela odluku i koja više nije ljubav koja pipa i traži u mraku, Ljubav koja prianja je zrela ljubav, ljubav koja je odlučila da ostane verna - verna jednoj osobi - i da sa tom jednom osobom podeli ceo život (oprostite, opet moje mišljenje)."
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 15:13

POSTATI JEDNO TELO

To je fizički aspekt braka (negde još uvek tabu tema – sex). Ali, ne mislim naravno samo na to kad kažem “postati jedno telo”, već da te dve osobe dele sve što imaju, razmišljanja, osećanja, radosti, patnje, nade, strahove, uspehe i promašaje. ”Postati jedno telo” znači, da dve osobe postaju jedno u potpunosti, telom, dušom i duhom, a ipak ostaju dve različite osobe. U tome je najdublja misterija braka.

Ako želite pravi brak morate imati sve tri stvari. Za mlade, koji još nisu u braku, ovo je cilj koji treba da dostignu. Ako jedna od ove tri stvari ne funkcioniše onda brak ne uspeva. Recimo, par može biti venčan, i imaju fizičko zajedništvo ali nema ljubavi. Kada ljubav nedostaje, seks i brak se raspadaju.

Ili, dvoje misle da se vole, imaju seksualne odnose, ali još nisu zakonski venčani. To je jedno od najvećih iskušenja u današnje vreme. Smatrati da je zakonski čin venčanja puka formalnost, nebitan papir koji može da se dobije jednog dana, a i ne mora. Ako nije bilo venčanja, ljubav i seks postaju jedno drugom neprijatelji.
Ili, površan seksualni odnos koji imaju partneri sa više ili manje nezainteresovanosti, imaju odnos u žurbi ili tajnosti i uključeno im je samo telo, a ne i srce, nije uključena cela osoba. U ovom slučaju fizičko zajedništvo postane mučenje.

Znači, brak je davanje, snaga, poštovanje, navika, svađa, vreme i seks. “Zato će ostaviti čovek oca svog i majku svoju i prilepiće se u ženi svojoj i biće dvoje jedno telo.”
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Sarenilo Pogleda
» LJUBAVNA PISMA:)
» Zashto prevara ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: