Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prijateljstvo....

Ići dole 
+11
komunikativn@
TREN
Crna_ovca_chata
Gea
zutaruzasadunava
gorskooko
Lora
dadaa
neven
SNEZA_
Sumadijacafee
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeUto 22 Jan 2008, 14:42

SNEZA_ ::
zutaruzasadunava ::
jutros se "zaprepastih" od srece,koliko je ovo josh uvek lep ,jednostavan i normalan forum,pa VAS u to ime sve ljubim!!! sunny flower



Ljubim i ja tebe, ako imam udela u ovom forumu:))))))) A i ako nemam:)))) flower
KS:
Presrecan sam na ovakve komentare i zahvalan sam Vam sto bar malo svog vremena provodimo ovde pisajuci,SNEZA_ ma kako nemash udela imas i to veliki deo kao i svi ostali koji pisu... ko ko ko
Prijateljstvo.... - Page 2 140 Prijateljstvo.... - Page 2 141
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeUto 22 Jan 2008, 18:11

SJaj ::
SNEZA_ ::
zutaruzasadunava ::
jutros se "zaprepastih" od srece,koliko je ovo josh uvek lep ,jednostavan i normalan forum,pa VAS u to ime sve ljubim!!! sunny flower



Ljubim i ja tebe, ako imam udela u ovom forumu:))))))) A i ako nemam:)))) flower
KS:
Presrecan sam na ovakve komentare i zahvalan sam Vam sto bar malo svog vremena provodimo ovde pisajuci,SNEZA_ ma kako nemash udela imas i to veliki deo kao i svi ostali koji pisu... ko ko ko
Prijateljstvo.... - Page 2 140 Prijateljstvo.... - Page 2 141
Dobar FORUM nego sta, SJaj, rekoh li ti ja nedavno BRAVO... Iskrenost, uvazavanje i lepota reci cini lepim forum,
Radost je sa vama se druziti. Necu nikog izdvojiti, ali bravo SNEZA_ .HaHaHaHaHa. dobar deo ovog uspeha ti nosis. :twisted: neven.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeUto 22 Jan 2008, 18:21

CM: prijatelji
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Jan 2008, 08:47

neven ::
SJaj ::
SNEZA_ ::
zutaruzasadunava ::
jutros se "zaprepastih" od srece,koliko je ovo josh uvek lep ,jednostavan i normalan forum,pa VAS u to ime sve ljubim!!! sunny flower



Ljubim i ja tebe, ako imam udela u ovom forumu:))))))) A i ako nemam:)))) flower
KS:
Presrecan sam na ovakve komentare i zahvalan sam Vam sto bar malo svog vremena provodimo ovde pisajuci,SNEZA_ ma kako nemash udela imas i to veliki deo kao i svi ostali koji pisu... ko ko ko
Prijateljstvo.... - Page 2 140 Prijateljstvo.... - Page 2 141
Dobar FORUM nego sta, SJaj, rekoh li ti ja nedavno BRAVO... Iskrenost, uvazavanje i lepota reci cini lepim forum,
Radost je sa vama se druziti. Necu nikog izdvojiti, ali bravo SNEZA_ .HaHaHaHaHa. dobar deo ovog uspeha ti nosis. :twisted: neven.


:tongue: SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Prijateljsvo   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Jan 2008, 19:05

Uz vas ucim. Radujem se. Pisem.
Nemoguce je spreciti nas da :pr: ida se ura i iga PL jer uz PIV: ponekad padnu i GG: te poleti jedno SU: kao rec u KS: jednoj dobrici SNEZI_ Jednoj mudrici gorskooko i sviim princezama foruma. Caru SJaju, nasim piscima. Bas svima !!!!!!!!! pruzam :AA:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jan 2008, 12:13

E, sad cu da te udesim nevene ;), Ti znas kako affraid Zar samo ja, k'o biva, ''mudrica'' a sve ostale princeze a SN jos i dobrica super:
SM: SM: SM: Uzivaj drug PL PL PL
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jan 2008, 14:21

iga PL
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeUto 12 Feb 2008, 13:28

Svi imamo potrebu da imamo pravog prijatelja i da budemo pravi prijatelji. Ako rodbinu ne možemo, prijatelje možemo da biramo, svako prema sebi. Pravi prijatelji jesu dar sa neba. Neko ovde je ispravno rekao da prijatelja treba čuvati.
Medjutim, niko nije savršen, svi grešimo u odnosu na druge, kao i oni u odnosu na nas i to iz najrazličitijih razloga. I tu nismo isti...
E sad, desi se da te prijatelj te poveredi, ''izda''... Šta tada? Niko nije toliko glup da ne razjasni i oprosti očiglednu grešku ili banalnost i nastavi kao da se ništa nije desilo. Medjutim, ako se radi o krupnijim ''stvarima'' - Kako reagujemo?
Ali stvarno, ne ono kako bi trebalo kad se priča o prijateljstvu po definiciji ili očekivanjima, poredjenjima sa nama samima, ili teoretski... po modelu ''pravi prijatelj neće pogrešiti'', ''jednom za sva vremena'', ''to nije pravi prijatelj''... i sl. Prijatelj je iz nekog razloga, učinio ili rekao nešto što nas je dobro povredilo ili razočaralo. Da li je on i dalje prijatelj?
Aj' da vas vidim?
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 20 Feb 2008, 07:16

Ja na prijatelja uvek reagujem ,prijateljski:) SU: :AA: SU: :AA: SU: :AA: KS:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 20 Feb 2008, 09:44

Vetj sam pisala o tome da nemam puno prijatelja, imam dosta poznanika, drugara, ali prijatelja ne.
desi se da me moj pravi prijatelj povredi. Kako reagujem? ostavim vremena i prostora i chekam da moj prijatelj sam svoju greshku uvidi. I uvidi. Treba li onda postavljati pitanje "da li je ipak, pravi prijatelj"?. Mislim da, ne.
Ponovitju, verujem samo u prijateljstvo koje je nastalo i razvilo se josh u detinjstvu i do dana danasnjeg opstalo
. flower lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 09:05

Juče mi je prijateljica došla na posao. Ona ima problem. Ja fiksan rok za za ''grdan'' podnesak...i tanke nerve. Školske smo drugarce. Ona želi da izadjemo na ''kafu'' u obližnji restoran. Odlažem dok ne pošaljem podnesak.
Pitam je za problem. Ona odlazeći kaže... ''zaboravi''. Toliko o temi za danas. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Mar 2008, 14:24

Sumadijacafee
Sumadijacafee

DOBRO DOSLI PRIJATELJI...ZELIMO VAM PRIJATAN BORAVAK NA NASEM FORUMU!


Evo sve lepo pise_ovde ima mesta samo za prijatelje a mi to jesmo.Sirimo ruke svima koji nas postuju ali imamo i zube za one druge ;) KOS :klap: krt
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Mar 2008, 14:43

Storm_z ::
Sumadijacafee
Sumadijacafee

DOBRO DOSLI PRIJATELJI...ZELIMO VAM PRIJATAN BORAVAK NA NASEM FORUMU!


Evo sve lepo pise_ovde ima mesta samo za prijatelje a mi to jesmo.Sirimo ruke svima koji nas postuju ali imamo i zube za one druge ;) KOS :klap: krt
Daaa, nego da te pitam - el moze so proteza lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 13 Mar 2008, 10:10

Volim da istini pogledam u zenice, ma kakva da je. Ne volim da me prijatelji ''štite'' tako što će mi prećutati nešto jer je neprijatno, bolno... Još gore, da iz istog razloga ''odlučuju'' umesto mene...
Verujem da smo svi smo imali takvu situaciju: da nam prijatelj (u najboljoj nameri) prećuti ili da imamo potrebu da prećutimo
Iako nisam nežna dušica, i iskren sam prijatelj - doživljavala (i preživljavala) sam obe, više puta. pale

Šta mislite i kako reagujete?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 13 Mar 2008, 22:00

Ako znam da ce to nesto povrediti mog prijatelja,onda precutim.Desavalo mi se da drugaricu vara dragi i ja ga vidim.Nisam imala snage da joj kazem.Ne zbog njega vec zbog nje.Ona mi je pricala kako je divan a ja besnela u sebi i cutala. Crying or Very sad Vreme je ucinilo svoje sama ja shvatila,kasnije smo se i zezale zbog toga.Mislim da mi je i bila zahvalna.Ipak sve zavisi sta je u pitanju.Neke ozbiljne stvari ne treba precutati,nikako.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 12:10

Sve to što je teško reći iz razloga (izvinjavajućih) raznih ne tiče se nas. Ili grešim?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 15:07

Nee.Nije ne tice se nas ali je tesko reci nesto sto ce povrediti prijatelja I love you
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 15:11

'es', nego, al' moji nek izdrže, molim... samo nek kažu, preživeću garant daa:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 07:36

Ok,oko.Cim ugledam tvog Andjela sa nekim ima ti kazem kiss:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 14:34

Storm_z ::
Ok,oko.Cim ugledam tvog Andjela sa nekim ima ti kazem kiss:
prezivecu garant SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 23:48

Gorskooko, hvala ti za pricu o tegli. Mislim da je bas poucna. Imam vec teglu sa kamencicima sa mora u vodi. Moram napraviti novu po receptu profesora i drzati ovde pored kompjutera da me potseca na prioritete u zivotu. Cesto to zaboravim.

Pa sa prijateljima sam prijatelj. Kazem im sve. Ko ce ako necu ja. Tu sam da im pomognem ali znaju da nema gusenja.
Ako se razvodi onda nek uradi to brzo i efikasno. I nastavi svoj zivot. Ja joj nemogu zameniti muza.
Druga drzi stalno dijete i pri tome je stalno nabacuje kilograme teram je da bude aktivna i mesto dijeta da definitivno promeni nacin ishrane. Treca je preambiciozna i stalno se ubacuje u trip kako bi bilo kad bi bilo.
Ja i od njih ocekujem da mi ukazu na moje zablude ili greske. Otvoreno i direkno u lice. Sa svima drugim mogu biti fina i nesto preskociti da ih ne uvredim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 20 Mar 2008, 16:19

Prijateljstvo.... - Page 2 Myspac10
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue0/0Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 20 Mar 2008, 19:33

Storm_z ::
Prijateljstvo.... - Page 2 Myspac10

Pa komentar je bio jasan.
Prijateljice o kojim pricam poznajem ceo zivot.
I ja ocekujem da mi uzvrate istinom a ne prigodnim komentarom.
to mozes dobiti od svakog.
Cak i ovde volim kad je neko otvoren i ima svoje misljenje.
Sto bi rekao Bogi uslov za "pocetak jednog lepog prijateljstva" :gro:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimePet 21 Mar 2008, 05:55

Gea.
Storm, nije losa, naprotiv! mnogo je erotićna. Kad se Storm_z otkaci muskarac po nedelju dana ne nosi gace...
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimePet 21 Mar 2008, 12:17

:STO: :JG: :BG: DG: GG: :nev: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimePet 21 Mar 2008, 22:42

Ako se prijateljstvu moze dati ime ja kazem BOJAN! CM: kradljivac
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2008, 06:40

Prijateljstvo je velika rec kao kuca :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2008, 08:07

SJaj ::
Prijateljstvo je velika rec kao kuca :twisted:
''Kad ja dunem i vatru sunem, srusicu ti kuću'' lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2008, 10:19

Cek bre ja sam olujaaa SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Prijateljstvo.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Prijateljstvo.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitimeSub 22 Mar 2008, 10:41

Ma mante se coravog posla gde da mu srushite kolibu affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijateljstvo.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo....   Prijateljstvo.... - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Musko-zensko prijateljstvo...
» Sarenilo Pogleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: