Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zasto Ja postojim?

Ići dole 
+5
Veritas
Sumadijacafee
neven
SNEZA_
gorskooko
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeČet 20 Mar 2008, 13:10

Veritas, baš je lepo je što si sa nama. Interesantno razmišljaš i pišeš FOT: super: d060
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 23:49

Veritas, prosto rečeno verujem da svrha života ne može biti nesreća. Da u sebi imamo potencijal za sreću, kao stanje zadovoljstva življenjem. Da svi uzroci konkretnih negativnih emotivnih reakcija ne mogu da ga uguše, urodjeno nam je. Tačno je da smo ''umetnici'' da ga maksimalno zatrpamo negativnim stavom, poistovećivanjem sa trenutnim, čak budućim problemima ili očekivanjima, brigom, strahom ... ali i trkom za svim i svačim, što kad dostignemo, samo nas kratko čini srećnim.

Nisam mislila na sreću u smislu apsolutne nevezanosti, uranjanja u potpuni duševni mir (o nirvani znam krajnje površno), već na to da li sebe smatramo srećnim ili ne, da li sami sebe (svesno ili nesvesno) dovodimo u stanje nezadovoljstva. Takodje mi se čini da to vidjenje bitno zavisi od našeg predubedjenja, mentalnog sklopa, stava, zatim obraćanja pažnje i doživljavanja svega (ne samo negativnog) što nas svakodnevno okružuje, a pogotovo odnosa prema drugim ljudima. U tom smislu bi bilo dobro da osećamo druge.
Inače, sa godinama, sve više mi okupira pažnju to ''slepilo'' na sve te prave ''sitnice'' što čine život. Kako reče SNEŽA, neke dobro vidimo samo u kritičnim situacijama... Rolling Eyes
I moram Ti reći da je vrlo je izražajno i krajnje interesantno Tvoje kazivanje i iskustvo o komunikativnoj dimenziji misli. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeNed 06 Apr 2008, 22:39

Kada plesač nestane u svom plesu on je božanski.
Kada pevač nestane u svojoj pesmi on je božanski.
Veselite se tako duboko, tako potpuno, da nestanete u svom radovanju.
Kažite da životu, kažite potpuno da životu.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 09 Apr 2008, 05:05

Jutros, da 'odam po kiši uz nadu da će zadržati stranke u toplom domu svom Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 09 Apr 2008, 11:47

POZITIVNA STRANA ŽIVOTA

Život na zemlji je skup, ali zato imaš svake godine besplatan put oko sunca.

Trajanje jednog minuta zavisi od toga
s koje si strane zahodskih vrata.

Rođendani su korisni.
Što ih više imaš, duze živiš.

Sreća dolazi kroz vrata za koja ni ne znaš
da su ostala otvorena

Jesi li primetio da ljudi koji kasne
imaju uvek veseliji izraz lica od onih koji ih čekaju ?

Ako supermarketi svakoga dana
snižavaju cene,
kako to da još ništa nije besplatno?

Možda nisi jedina osoba na cijelom svijetu,
ali isto tako možeš jednoj osobi biti celi svet.

Neke greške su tako zabavne
da ih je šteta počiniti samo jednom.

Ne plači zato što je gotovo;
veseli se zato što se desilo.

Mnogo možemo naučiti od olovaka:
neke su oštre, neke su lepe, neke su tupe,
neke imaju čudna imena,
a sve su različitih boja…
ali su sve lepo složene u istoj kutiji.

Iskreno sretna osoba zna uzivati u okolini i
kad mora ici obilaznim putem.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeNed 29 Jun 2008, 12:20

Ernesto Sabato - Otpor

U zivotu postoji jedna vrednost koja cesto drugima ostaje skrivena, ali je covek oseca duboko u svojoj dusi: to je vernost ili nevernost onome sto osecamo da je nasa sudbina ili vokacija koju treba da ispunimo.
Sudbina, kao uostalom sve sto je ljudsko, ne ispoljava se apstraktno vec se ozivotvoruje u nekoj okolnosti, na nekom malenom mestu, na nekom voljenom licu, u rodjenju nekog siromaska na periferiji neke imperije.
Ni ljubav, ni istinski susreti, pa cak ni duboka razmimoilazenja, nisu plod slucajnosti, vec su nam na tajanstven nacin predodredjeni. Koliko sam se samo puta u zivotu zacudio sto u tolikom mnostvu ljudi na svetu nailazimo na one koji, na izvestan nacin, vuku konce nase sudbine, kao da pripadamo istovetnoj tajnoj organizaciji, ili poglavljima jedne iste knjige!
Nikad nisam saznao da li ih prepoznajemo zato sto smo vec tragali za njima, ili smo tragali za njima zato sto su vec bili nadomak nase sudbine. Sudbina se ispoljava putem znakova i nagovestaja, koji nam se isprva ucine beznacajni, a za koje tek kasnije uvidimo da su bili od presudnog znacaja.
Tako se desava da u zivotu cesto poverujemo da smo izgubljeni, dok u stvari uvek idemo ka odredjenom cilju, ponekad vodjeni nasom najociglednijom, ali u drugim prilikama, mozda i bitnijim za nas zivot, nekom snaznom i nepokolebljivom voljom i nama samima neznanom, u susret mestima, osobama ili stvarima koje, na ovaj ili onaj nacin, jesu, ili su bile, ili ce da budu, od odlucujuće vaznosti za nasu sudbinu, voljom koja ide u prilog nasim prividnim htenjima ili ih osujecuje, pomaze ili odmaze nasim teznjama i cesto, sto nas jos vise zacudjuje, vremenom dokazuje da je budnija od nase svesne volje
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeNed 29 Jun 2008, 17:24

Pa moji hteli još jedno dete hVa:
Pa nisam sebi postavljala to pitanje!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeUto 08 Jul 2008, 19:52

Gea ::
Pa moji hteli još jedno dete hVa:
Pa nisam sebi postavljala to pitanje!
E, ovo ne lici na Gea lala opet cekam da prodje oluja Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 09 Jul 2008, 18:51

Ma Oko svašta mi se izdesavala za kratko vrem. Oluja, vrtlozi, gledanje u "u zenicu oko", što bi ti rekla, Trojanac, crko komp., pokvario se DVD rezač i još koješta.
Ove moje novopečene singl women, pomanitale, vodile me noćima negde. Sad polako sredjujem i sebe i ostale stvari.
Pa stvarno nisam razmisljala o mojoj ulozi, onako uopšte. Valjda ostavljam trag svojim postojanjem u drugim ljudima. Nekom sam podarila svoje prijateljstvo, nekom ljubav, roditeljima i sreću i brigu. Kao svako dete.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 09 Jul 2008, 20:05

Ne valja to sa komp-om, ali je desavanje sa singl women amortizovalo tu nezgodu

Lepo si svela to oko sopstvene uloge na svoj trag u tebi bliskim ljudima, ustvari svidja mi se na koju osnovu to postavljas. Cesto razmisljam da nista nije slucajno, kao i to da smo bogati upravo toliko koliko smo drugima podarili... a to nas, valjda, jedino i moze istinski razviti. Kako sam starija, sve vise prednost dajem emotivnom, kao onom visem, putokazu u nama, iako ga svrzamo svim i svacim...
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimePet 29 Avg 2008, 10:36

Slika Dorijana Greja (Oskar Vajld) - odlomak

Životom ne vlada volja ili namera. Život je pitanje nerava, vlakana i sporogorećih ćelija u kojima se misao krije a strast doživljava snove. Možda zamišljaš da si bezbedan i smatraš sebe jakim. Međutim, neočekivana nijansa boje u sobi ili na jutarnjem nebu, neki naročiti miris koji si nekada voleo i koji budi divna sećanja, stih iz zaboravljene pesme na koji si nekad naišao, akord iz muzičkog dela koje si prestao da sviraš – kažem ti, Dorijane, od takvih stvari zavisi naš život.
Nazad na vrh Ići dole
Zepp_ellin
Prijatelji
Prijatelji
Zepp_ellin


Broj poruka : 39
Datum upisa : 21.03.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 10 Sep 2008, 04:54

Postojis da bi Nastavio/la Svoju Vrstu, I Postojis zato sto Zivis,z sivis zato sto postojis.Sada se namece samo po sebi jedno pitanje, ko je taj sto ti je do da postojis.?Da ko je taj..Dali je taj s`nekom namerom to uradio ili samo puka sreca?Mnogo pitanja a nije dan odgovor samo razmisljanja ZASTO JA POSTOJIM.Mozda ovo pitanje Bi i bilo donekle reseno da znamo sta je starije Koska ili Jaje....Sto sam pametannnnnnn lele lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 10 Sep 2008, 06:00

leleeeee Zepp_ellin, pametan, nego Very Happy

Nego da te pitam nesto, `nako u poverenju, znacili ovo da kad nastavim svoju vrstu, `oma treba da umrem, a-a SM: SM: SM:

Nis` ne contam, sta je to bese puka sreca Very Happy

I jos nesto mi reci: Sta je starije, koka ili jaje, a? lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zepp_ellin
Prijatelji
Prijatelji
Zepp_ellin


Broj poruka : 39
Datum upisa : 21.03.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 10 Sep 2008, 10:58

gorskooko ::
leleeeee Zepp_ellin, pametan, nego Very Happy

Nego da te pitam nesto, `nako u poverenju, znacili ovo da kad nastavim svoju vrstu, `oma treba da umrem, a-a SM: SM: SM:

Nis` ne contam, sta je to bese puka sreca Very Happy

I jos nesto mi reci: Sta je starije, koka ili jaje, a? lol! lol! lol!
lol! lol! lol! Oko,Da umres memoj, Ce se istrosimo Povodom Sahrane pu pu pu daleko bilo .A sto se Tice "puke crece" mozda ti Moja konstatacija i pojasniti Medj 100.000 spermatozoida, I ti si se rodila..Razmisli dal je tako(mogao je neko drugi)..a Ko je stariji kokoska il jaje...Dovro pitanje..Uz svo Duzno postovanje Ja znam da Ti znas lol! lol! lol! Pamet je Cudo:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Zepp_ellin
Prijatelji
Prijatelji
Zepp_ellin


Broj poruka : 39
Datum upisa : 21.03.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 10 Sep 2008, 11:03

Kako stvari Stoje, a stoje na Dobrim Nogama(dobroj osnovi) lol! lol! Ti i ja ce da doguramo do neceg il nekoga Pre bi ja da do guram do tebe..Sto je lolim CM: CM: KS:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 10 Sep 2008, 13:25

Doguracemo mi, no kako, goleme su nam sanse, lol! mozda negde oko :100.000, ako ne potrosimo na moju sahranu, pu, pu daleko bilo. Razmisli da li je tako, a moglo bi biti i drugacije, a-a? d060 IGR
Nazad na vrh Ići dole
Zepp_ellin
Prijatelji
Prijatelji
Zepp_ellin


Broj poruka : 39
Datum upisa : 21.03.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeČet 11 Sep 2008, 05:20

Eto,Tako ti je to u zivotu,ja joj poljubce saljem ona... Very Happy (Trnje dobijaju zivi a ruze mrtvi) hVa: A Moze biti i ovako.Verujem da je zivot poput reke i da vecina ljudi skace u tu reku nikad ne odlucivsi gde ce i zavrsiti(cudno zar ne)Ali opet i tu ti zivot daje priliku da se odlucis, gdeces i sta ces.Kada stignu gde se reka RACVA,oni se i dalje ne odlucuju gde ce, nego se prepuste Recnoj struju da ih sam nosi.I tako oni i dalje ostaju u toj reci , do jednog dana kad cuju sum Slapova(Kasno),nalaze se pred padom.Pad je neminovan. A padova ima ....raznoraznih, emotivni,finansiski,telesni...itd.Velika je verovatnoca da su posli uzvodno...Mozda nebi im se to desilo..Pad!! A Pametiiiiii Steta sto me nisi Primili u SANU lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zepp_ellin
Prijatelji
Prijatelji
Zepp_ellin


Broj poruka : 39
Datum upisa : 21.03.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeČet 11 Sep 2008, 05:27

"Lepota je vecnost sto se ogleda u ogledalu,ali vi ste ta lepota i vi ste to ogledalo"..Sad gde sam to procitao....sve se mislim i Mislimmmmm dim SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimePet 12 Sep 2008, 15:49

Dobar si ti Zepp_ellin. Interesantna Ti ta prica sa rekom. Samo ima nesto sto se ovoj plavusi ne uklapa - zar reka mora biti kao moja Djetinja, gorska, sa golemim slapovima, a-a? Vazno je da se moze isplivati zar ne? Zar se ne racva pri ulivanju u vecu, bogatiju, mocniju reku, jezero, more? Zar je pad neminovan, a-a? (nemoj samo da se setis ponornica i bezdana - zabranjujeeeem!)

Svako ipak bira, kako god to izgledalo. Istina je da ko bira pad - imace ga. Ja necu, sigurno se zato nisam rodila, ko voli nek izvoli. kre IGR
Nazad na vrh Ići dole
Zepp_ellin
Prijatelji
Prijatelji
Zepp_ellin


Broj poruka : 39
Datum upisa : 21.03.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeČet 18 Sep 2008, 17:50

Znam Oko, da sam naj od Najjj IGR Samo Oni Ostaju i Opstaju... :kezz
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeČet 18 Sep 2008, 19:33

..... Mi smo samo tu, zbog ravnoteze medju zvezdama............
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimePet 19 Sep 2008, 19:11

zvrchak ::
..... Mi smo samo tu, zbog ravnoteze medju zvezdama............

Zrak stvaranja, `el`?
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeČet 02 Okt 2008, 08:50

Ulazim u život, da bih iz njega, uskoro, izašao. Dolazim da se pokažem, kao i ostali: potom, mora se iščeznuti... Priroda, gotovo ljubomorna na ono što nam je dala, često nam objavljuje i stavlja do znanja da ne može dugo da nam ostavi ono malo materije koju nam pozajmi, koja ne smije da ostane u istim rukama i koja, vječito, ima da bude u opticaju: ta joj je materija potrebna za druge oblike, ona je traži natrag za druge tvorevine. O Bože, još jednom da pitam: šta smo mi? Bacim li pogled preda se - koliki beskrajni prostor u kome nijesam. Okrenem li ga unazad: kakva stravična širina, u kojoj me više nema. Koliko malo mjesta zauzimam u toj ogromnoj provaliji vremena! Ja sam, zapravo, ništa: jedan tako kratki period nije dovoljan da bih se izvukao iz ništavila. Poslat sam samo da popunim broj: u stvari, nijesam bio ni najmanje potreban - komad bi, isto tako, bio odigran i da sam ostao iza scene.

"Sudija"
Vuk Drašković
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimePet 31 Okt 2008, 18:42

Da radim, radim, slusam price razne, ispunjav zelje, podnosim....

Ubi me nezadovoljan narod Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimePet 31 Okt 2008, 20:20

Al ste se smračili Oko, Jare.
Gore glave, izbacite grudi i budite gospodarice svog života.
Pod hitno da ste sebi napravili neki poseban užitak, radi dizanja vedrine.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimePon 03 Nov 2008, 01:01

Da zas, Gea Very Happy

Pa petak, kako ne znas. I narod. Ljudi smaraju, jako. A ponekad dodje neka nedelja, kao da se dogovore, i to gradacijski. Jedva cekaju da ih neko slusa. Mnogo su ljudi sami.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 06:58

Pa ne znam, možda mi se tako htelo:))))

Tako mi se oće, što bi rekli Šumadinci:))))) CM: ko
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 15:06

Joj, Garavo, kad bih mogla sve sto mi se oce, sto bi rekli neki Sumadinci lol!
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Nov 2008, 10:47

gorskooko ::
Joj, Garavo, kad bih mogla sve sto mi se oce, sto bi rekli neki Sumadinci lol!

Zaželi to što ti se "oće" i ... može i da se ispuni:)) lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Zasto Ja postojim? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Nov 2008, 16:58

Pa to sam vam i rekla. Uradite nešto što vam se hoće, bolje će te se osećati.
Što bi rekla Oko "garant".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zasto Ja postojim? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto Ja postojim?   Zasto Ja postojim? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto Ja postojim?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» zasto ogledalo...
» Blog Duse
» Da li, kako i zasto postimo
» Zasto je bolje biti muskarac..
» musko-zenski razgovor-zasto to nismo radili cesce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Najpopularnije teme :: FILOZOFIJA-
Skoči na: