Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)

Ići dole 
+5
neven
Sumadijacafee
zutaruzasadunava
SNEZA_
gorskooko
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 20:53

Imamo bas tu temu_sloboda,ovde isto.Pogledaj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 04:32

Dame odajem Vam duboko postovanje zbog vase iskrenosti,znaci ovaj forum ima svoj smisao i zato je sve poseceniji,svaka Vam cast! BR: BR: BR:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 07:05

SJaj ::
Dame odajem Vam duboko postovanje zbog vase iskrenosti,znaci ovaj forum ima svoj smisao i zato je sve poseceniji,svaka Vam cast! BR: BR: BR:



Hvala SJaj lol! CM: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 07:35

Iskreno receno, i ja sam iznenadjen. Iskrenoscu.
Znao sam da "Gea", to moze. da SNEZA_ moze,
BRAVO
I hvala,
Svim damama...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 08:16

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 10303910 affraid Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 08:47

[quote="Storm_z"]Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 10303910 affraid Very Happy[/quote





Ccccccccc SM: SM: SM: super: Ke: Ke: Ke: Ke: Fotografija odlichno sve oslikava. Ke:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 12:28

A šta to? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 16:11

gorskooko ::
A šta to? lol!
Ma zezanje samo geek
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 21:22

ljiljana ::
gorskooko ::
A šta to? lol!
Ma zezanje samo geek

Pa i nije. Magicna je moc ove sprave proverite komprove, fajlove na svom racunaru.

Ja sam pre nekoliko godina naisla na slicice. Zalepila ne desku i tu su bile nedelju dana.
Guza na ekranu je odradila dobro posao. Bolje nego nego svadja i ucena. Obilazio je
komp kao maca oko vrele kase, dok nisam skinula. :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 22:36

Gea ::
ljiljana ::
gorskooko ::
A šta to? lol!
Ma zezanje samo geek

Pa i nije. Magicna je moc ove sprave proverite komprove, fajlove na svom racunaru.

Ja sam pre nekoliko godina naisla na slicice. Zalepila ne desku i tu su bile nedelju dana.
Guza na ekranu je odradila dobro posao. Bolje nego nego svadja i ucena. Obilazio je
komp kao maca oko vrele kase, dok nisam skinula. :twisted:
Ja nisam u tom fazonu i nikad to ne bi uradila Shocked
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 07:57

Ne treba potceniti uticaje. Nekad ih nismo ni svesni. Ustvari vrlo često. Neko je više, a neko manje podložan. Šaren svet ovaj lepi. Sami najbolje znamo. Najvažnije je da smo što više svesni sebe. I da izaberemo prave kriterije, ustvari da odredimo rang vrednosti. Onaj naš. Da zbog čari novine, radoznalosti, ili čega god, ne zažmurimo pred stvarnim, istinskim vrednostima. Moć iluzije nije za potcenjivanje, nikad.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 05:44

ljiljana ::
Gea ::
ljiljana ::
gorskooko ::
A šta to? lol!
Ma zezanje samo geek

Pa i nije. Magicna je moc ove sprave proverite komprove, fajlove na svom racunaru.

Ja sam pre nekoliko godina naisla na slicice. Zalepila ne desku i tu su bile nedelju dana.
Guza na ekranu je odradila dobro posao. Bolje nego nego svadja i ucena. Obilazio je
komp kao maca oko vrele kase, dok nisam skinula. :twisted:
Ja nisam u tom fazonu i nikad to ne bi uradila Shocked
Da ti nisi mali ljubomorko na Gea, ljiljana
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 08:32

neven ::
ljiljana ::
Gea ::
ljiljana ::
gorskooko ::
A šta to? lol!
Ma zezanje samo geek

Pa i nije. Magicna je moc ove sprave proverite komprove, fajlove na svom racunaru.

Ja sam pre nekoliko godina naisla na slicice. Zalepila ne desku i tu su bile nedelju dana.
Guza na ekranu je odradila dobro posao. Bolje nego nego svadja i ucena. Obilazio je
komp kao maca oko vrele kase, dok nisam skinula. :twisted:
Ja nisam u tom fazonu i nikad to ne bi uradila Shocked
Da ti nisi mali ljubomorko na Gea, ljiljana
Da li ti vidis i jedan razlog da to budem?
SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 09:23

ljiljana ::
neven ::
ljiljana ::
Gea ::
ljiljana ::
gorskooko ::
A šta to? lol!
Ma zezanje samo geek

Pa i nije. Magicna je moc ove sprave proverite komprove, fajlove na svom racunaru.

Ja sam pre nekoliko godina naisla na slicice. Zalepila ne desku i tu su bile nedelju dana.
Guza na ekranu je odradila dobro posao. Bolje nego nego svadja i ucena. Obilazio je
komp kao maca oko vrele kase, dok nisam skinula. :twisted:
Ja nisam u tom fazonu i nikad to ne bi uradila Shocked
Da ti nisi mali ljubomorko na Gea, ljiljana
Da li ti vidis i jedan razlog da to budem?
SM: SM: SM:
ucinilo mi se u par postava, da je "boc, boc boc" nemoj ti, Ja cu Ljiljana
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeUto 15 Apr 2008, 17:04

Da bi veza bila otvorena i puna duha oba partnera moraju biti takva.a to je retko kao I detelina sa četiri lista pa je stvar samo u prilagodjavanju I toleranciji I ..Mi često upravo usled tih nekih nametnutih sistema vrednosti I onoga što nosimo iz porodice..uglavnom samo kopiramo, nasledjujemo sve je kao neka matrica...kao da se ljudi boje da malo izadju iz tih šablona..stisnuti su...zato je ljubav na balkanu i našim krajevima –jednodimenzionalna- i nema razumevanja za te neke druge dimenzije za dubinu širinu..u ljubavi....ni ja tu ne mislim na poligamiju, neke egzibicije već na pravo da nam se u životu može desiti i kad smo u braku da nas strefi nova ljubav.....ili već..
Svaki odnos je poseban i da svak sa nekim ima nešto posebno....Kako da neko zna šta je bolje za njega ako ne dozvoli da mu se to i desi. I ako je učauren. Retko se može desiti stvarno je retko da se iz prve dvoje ljudi pronadje i ostane zajedno za ceo život i živi srećno i spokojno skupa do kraja života...takvi su retki fenomen al su mislim baš oni koi su najviše opušteni i prepušteni sudbini i ljubavi i životu...bez grča...Drugo predrasuda prema prevari….kao po onoj priči o kravi mišu I mački…..nije ti svakO neprijatelj ko te uvali u problem niti ti svako prijatelj ko te iz njega izvuče…hoću da kažem nekom mi logikom, ni onaj ko prevari partnera nije obavezno da je loša osoba….već uvek stavi jedno kao prioritet razum ili osećanja, oni nisu isto vodjeni…teško da ima neko kod koga su u ravnoteži besprekornoj…
Na kraju šta je prevara samo ono što se vidi ili I ono što se ne vidi, a ona u mislima..pa ako tako gledamo ko nije onda prevario nekoga, mislim da toga nema…..
Ne mislim da je telesna ljubav....ono najbitnije za opstanak u braku… i ona ne sme da bude uzrok svojine i prisvajanja.nad nekim...ja delim ljubav kao I većina na fizičku I duhovnu ona duhovna je trajna fizička je prolazna al ako duhovne nema takva veza nema smisla dobro najbolje kad postoji I jedno I drugo al I ne mora..al i ako se dvoje nadju I ako je oboma bitna i dovoljna samo ta fizička ljubav nemam ništa protiv ako Ih to čini srećnim..
Osoba kojoj neko prestane da se svidja samo zato što je dobila par kilograma, ili nije volela tu osobu ni kad je bila zgodna ili ima ozbiljnih problema I nezrela je….da li se ona stidi te osobe tad ili šta…da ne dajem neke ekstremne primere sad..
Ja recimo sam kao mladja verovala u tu veliku ljubav I da je samo jedna osoba mog života, verovala sam u vernost, posvećenost jednoj osobi imala sam strahopoštovanje prema partneru, sad imam poštovanja u granici normale al straha nemam ni trunke.. a i vremenom sam shvatila da idealizma u ljubavi nema I nisam više naivna, neko povredi mene ja nekoga slučajno ili namerno al to me ne čini manje čovekom ili manje vrednom ljubavi…Bitno je samo priznati grešku…sebi I drugome…

Zena tačno zna šta hoće I šta joj se svidja I ona će to da ostvari I kad najmanje na to misliš žena zna kad joj se kaže nešto lepo zato što taj neko tako stvarno misli ili to kaže formalno.samo da bi je pridobio .ona u datom trenutku ako želi da se oseća lepo osećaće se I težiće tome….al uvek će znati sa kime i sa čime ima posla
Ja lično padam na lepe reči ne na laži naravno…I mogla bih da budem plišani meca celog života ako je neko dobar I fin prema meni…ako nije tražim onoga ko jeste……al ću prvo maksimalno da iscedim onoga sa kim sam da budem sigurna da je od sebe dao maksimum..kako ne bih posle osećala grizu savesti...Sad vi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue0/0Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeUto 15 Apr 2008, 23:50

Hvala Storm na tvojem iskrenom vidjenju ljubavi.
Pa ajde i ja da se osmelim i nesto kazem. Tesko je sa nekim iskustvom pokrenuti tu otvorenost prema drugom.Skupi se neka sumnja da je uopste moguce naci neku licnost sa kojom mozes deliti zivot. I kad se neko pojavi potpada pod takvom kontrolom i testove da se izgubi sva ona spontanost koja je potrebna da bi pocela ljubav. Pretpostavljam da su i muskarci u takvim razmisljanjima. Oni koji uopste razmisljaju o bilo kakvoj trajnijoj vezi. Pa onda su tu i godine, pa smo postali svi malo inertni, komformisti i zadovoljni onim sto nam se nudi. Uglavnom nista. Poceti deliti tajne i sve one divne srecne opustene trenutke. Mislim i na seks i zajednicke planove zivotne, obicne dane, znaci zivot.
Pominjala si i neke druge veze tj. fizicku strast koja nije uslovljena emocijama. Pa ok. su i takve veze samo da oboje uzivaju dok traje i verovatno se tu puno ne razmislja o tome. Sasvim mi je to u redu. Ko se moze pohvaliti idealnim zivotom i tvrdio da svi moraju ziveti po tim arsinima i biti srecni. Razliciti smo a pri tome se i menjamo, svako treba traziti i uzivati u zivotu ma kakav on bio. Iskreno mislim da su takva strasna veza potrebna jednom u zivotu da covek covek ili zena izduvaju. Sto ranije naprave razliku izmedju ljubavi, strasti koja se radja iz zelje potpune pripadnosti i strasti koja je samo fizicka privlacnost i ostace takva. Ajd, sada malo drugi, pa cu mozda i da dodam nesto. Smile
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeSre 16 Apr 2008, 22:13

Lepo je čitati vas obe. Prosto mislim da je iskrenost, otvorenost u braku ili ljubavnoj vezi neophodna, da je neophodan uslov da odnos funkcioniše. Kad ovo kažem podrazumevam da su partneri stabilni, emotivno povezani i zreli. Da od ljubavi u braku ili ozbiljnoj vezi ne prave euforične predstave ili melodramske scenarije. Ako je tim odnosima uopšte potrebna neka igra, ona treba da se svede samo na prilagodjavanje mere, izbor pravog trenutka i načina na koji ćemo amortizovati problem ili prirediti ugodjaj.
Dugo sam u braku i prošla sam najrazličitije faze, pa i one krizne, kao i svi. Već sam pisala da bih se teško, vrlo teško nosila sa prevarom, ali sam sigurna da bih se ozbiljno i temeljno baš ''nosila'', jer iskreno ne smatram da prevara podrazumeva razvod.
Ono što sam iskusila jeste da se svakom dobrom odnosu, pogotovo u braku, treba ozbiljno posvetiti, staviti u prioritet. Nema tu nikakvog podrazumevanja ili prisilnog nametanja sa bilo čije strane. Niti crno-bele tehnike. I nema odlaganja, ''gutanja'' problema, u čemu god da je i ma koliko sitan bio. Ali ne i skakanja na prvu loptu, svadje ili ćutanja umesto razgovora, ''učenja pameti''... Kad ovo pišem, mislim prvenstveno na sve ono što guši emotivni elemenat, poverenje, sigurnost i neophodnu ličnu slobodu, bilo da se radi o medjusobnim odnosima, odnosima sa svojom ili muževljevom porodicom, prijateljima, poslu ili bilo čemu do čega je svakom supružniku stalo.
Kad je u pitanju seks, baš naprotiv, smatram ga izuzetno važnom komponenta braka. Prosto rečeno, ako ne funkcioniše, teško da će brak opstati, bar ne dobar brak.
Ljubavna veza i brak nisu isto. Ako ni zbog čega drugog, ono zbog toga što ljubavna veza nije opterećena obavezama, pogotovo kod nas, ni sa puno toga još... Nisam sigurna da sam razumela u čemu je teškoća biti otvoren za novog partnera ili biti iskren i otvoren kad se sretne. Lično to smatram poštovanjem prvenstveno sebe, ali i partnera. Tačno je da uvek automatski filtriramo, da to činimo na osnovu nekih prethodnih iskustava, ali kad prodje ta faza, kad se muškarac upozna, čemu zatvaranje. I ne mislim da je sa druge strane drugačije, da muškarci traže manje ili više od nas. Niti razumem zašto je ženi seks manje potreban nego muškarcu, odnosno tipično žensku negativnu argumentaciju da je muškarcu stalo samo do seksa. Mislim na zrele žene. Ali je tačno da je u ''opisu'' muškarca da potencira seks, čak i onako ''po zadatku'', da ume da ga ''servira'' na nivou odnosa ispod našeg koji najčešće podrazumeva emociju. Ali to je istovremeno i njihov hendikep. Samo neka izvole u muzici na slamku, žene će ipak harmoniju orkestra.
Slažem se da ne znači da je partner koji je prevario loš čovek, ali da se loše poneo, to da.
Baš preterah. I uvek tako kad sam umorna. Mahic:))))
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 17 Apr 2008, 12:59

E bash si umorna lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 17 Apr 2008, 15:51

'aj' se odmorimo:

Kaze zena muzu: - Trudna sam!
Muz: - Ali kako? Dobro sam pazio!
Zena: - Dragi moj, to ti je kao u prometu! Ti pazis, a drugi ne. geek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 00:40

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 New_se10 Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 09:40

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 HMED_FatalLust
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimePon 21 Jul 2008, 13:13

Nisam zena. Malo je danas muskaraca uopste aktivno u pisanju i cavrljanju na ovom forumu.
Zene su sutljive, tajnovite i vise nesrecne, pa ponekad potraze nesto u kuci prijatelja, ili ide i dalje, na poslu i jos dalje ide sa hrabroscu pa i na netu, najde utehu ili zamenu, svojoj ljubavi.
Prevara, pocinje i prisilom, silovanjem, ucenom...Moglo bi se o tome pisati.
Mislim da su zene osecajnije, da vise trpe,da vise mogu od muskaraca... Pa im se osvete radi upustaju u povremene avanture, sto se vecinom desava kod imucnijih brakova i ljubavi.
.... Desilo se eto , kod nas u komsiliku ... ??????
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Left_bar_bleue20/20Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitimeUto 22 Jul 2008, 06:50

Desava se svakodnevno i razlozi su razliciti. Uvek je to signal da se dobro zaviri u sopstvene odnose, kako u odnosu na supruznika, tako i sebe. Mislim da to ne cine iz dosade manje ili vise imucni, vec i ostali. Dobro je sto veliki procenat ljudi ne mora da trpi tu prisilu, ucenu... Samo, mnogo ce vode proteci Djetinjom dok to ljudi, a kod nas - prvenstveno zene - opredmeceno (u sebi) ne shvate i ne deluju. Dobro je sto je skoro proslo vreme kad su se te napasti ``morale`` tolerisati, silnik polako mora da guta sopstvene rogove...
Kad je chat po sredi, neverovatno je kako svaki pvt (sa ljudima koje nismo upoznali)krece sa nekim quazi udvaranjem, ili stvaranjem sansi za to. Da li je to uteha ili zabava, ne znam. Znam samo da je to karakteristicno za oba pola. Naravno nije pravilo. Neko je napisao, sa cim se slazem, da varajuci - najvise varamo sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)   Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta) - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bracna/ljubavna prevara (sa zenskog aspekta)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sarenilo Pogleda
» LJUBAVNA PISMA:)
» Zashto prevara ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: