Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Empty
PočaljiNaslov: Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...   Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... I_icon_minitimeNed 17 Avg 2008, 10:33

Sta mislite, koliko je finansijski momenat vazan za opstanak veze? Da li je neophodno da oboje podjednako privredjuju? Da li se desava da se novac ispreci izmedju partnera? Ko treba da brine o finansijama?
No
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Left_bar_bleue20/20Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...   Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 20:27

Bitan je, moze ozbiljno da ugrozi vezu, pogotovo ako ugrozava egzistenciju, a nema izgleda da se stvari poprave.
Licno ne mislim da partneri moraju jednako privredjivati, ali je pozeljno za oba partnera. Nasim dicnim Balkancima prosto ne godi ako zena vise zaradjuje, negde je to uvrzeno misljenje, iako nema veze sa mozgom. Bitno je da ih ne vezuje ljubav prema novcu. Ko vodi racuna - valjda onaj vispreniji, ja sigurno ne lol!
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...   Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... I_icon_minitimeSre 20 Avg 2008, 10:13

Nema sanse da o mojim parama, pored mene zive i zdrave, neko drugi vodi racuna bolje od mene geek
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...   Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... I_icon_minitimeSub 23 Avg 2008, 10:07

zvrchak ::
Nema sanse da o mojim parama, pored mene zive i zdrave, neko drugi vodi racuna bolje od mene geek
SM: SM: SM: SM:
TakoEEEEEEEEEEE
Sto je moje, to je samo moje, a sto je njegovo, to je i njegovo i moje SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...   Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad beda na vrata pokuca, ljubav kroz prozor izlazi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» SPOMENARI KROZ PESMU
» Mitovi
» NAJVREDNIJE I NAJLEPSE stvari.....
» LJUBAV
» Ljubav i hrabrost

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: HOT MOMS-
Skoči na: