Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali vam je tesko reci "IZVINI"?

Ići dole 
+16
Mirko S. Kojotovski
zvrchak
slatkicass
kpt
Tatko-Pantelija
Oci-ANDJELA^Z
sonia
Crna_ovca_chata
komunikativn@
zutaruzasadunava
julijana
Tricky
gorskooko
neven
SNEZA_
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeČet 29 Maj 2008, 20:46

E,ne znam tu pricu,Gorskooko...? Cool
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Urednik
Urednik
slatkicass


Broj poruka : 124
Godina : 62
Location : Bor
Datum upisa : 16.11.2007

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePet 30 Maj 2008, 12:47

[/b]Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Animal10
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Unavai11
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePet 30 Maj 2008, 14:11

Izvini,iz istog razloga CM: Ljub za Danibius,slatkicass i Silvy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePet 30 Maj 2008, 16:45

kpt ::
E,ne znam tu pricu,Gorskooko...? Cool

Odavno je, pa ću (možda) malo konstruisati:

Opeče cigu para iz voza, i to žešće. Onako ''ošuren'' dodje kod Fate, a ona kuva u ekspres-loncu (novatariji koju tek što je ''pribavila''), šišti li, šišti... Izbezumljeni cigo dokači golemu motku i stane udarati po loncu, svom snagom.
Jedva ga umiri Fata i pita šta mu je, a on će: ''Bolje sad, nego da poraste'' (ili tako nekako) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 11:19

Izvini što mi na licu tinja mali brušeni vezuv nihila (dragi moj esteto, da sam te tešila, da te nisam grdila, pitam se da li bi ljubav nizije, dok ovako klija, bila manje nastrana, manje zakopčana i zbog toga nasilna. Izvini što mi reči (reči su nasilje) tonu na morsko sijajuće dno kao kovčezi sa vazljubljenog mi splava i što ne spasavam ništa. Izvini što mi zanoktice rastu dok žvaćem nešto usputno, za stolom, za sudoperom što mi raste kosa. Izvini što ne umem da plačem nad nama i što te varam sa drugim (knjigama), a lestve samo tebi, samo si se ti na mene zaista popeo i otisnuo se tamo, k Narcisu. Izvini što smo ljudi. Izvini što postoje lekcije u životu koje bole. Izvini što je moja samoća jestivija od nas zajedno. Izvini što imaš vrat od čijeg me sjaja mori teška radoznalost. Izvini što me deja vu ujeo pre par sekundi za obraz nežno kao jagnje, to je taj atribut koji su kabalisti zaboravili, Ironija. Izvini što mi je potrebno tvoje rame koje, da budemo realni, uopšte nije tvoje. Izvini što si mi potreban da iživim umetnika u sebi. Izvini što ti se obraćam. Izvini zbog pisma. Izvini zbog punog Meseca. Izvini što ne klečim. Izvini što klečim. Izvini što planete galopiraju i grizu ular, njihovu nestrpljivost i pokornost Kočijašu, poznajemo, zar ne? Izvini što ću ostaviti svoje ruke koje su te jednom pridržale i svoje sećanje na tebe kad se suočim. Izvini što ti ne verujem. Izvini što te ljubim dok ti tako ne verujem. Izvini što se egzaltira moj Mesec u Ovnu koji čini da mi se egzaltira Mesec u Ovnu, i suštine, i moći, i vreme, i tajne, i ostale gluposti (bogomdani ovi zubi, možda već ispljunuti, none-bombone koje ću da svučem s elegantnim nemirom u poslednjem kolenu, pa stomačić pun zgužvane hartije i tako redom i tako preko reda). Izvini što se neću boriti za tebe, jer nemam protivnice nego saučesnice, jer nemamo decu nego braću i sestre, jer mi nemamo ugovore o vernosti nego divnu vest o slobodi. Izvini što te se bojim, ali to neću nikad više reći. Izvini što sam pas, što znam šta znači pobediti i šta znači riti i trčati i glodati kost. Izvini što sam drolja, takva su vremena. Izvini što sam vesela i kad znam da ti nisi. Izvini što veoma sumnjam u verodostojnost ovih malih prolaznih reči. Stalno imam neki superioran utisak da lažem, izvini. Izvini što sam spora u malim stvarima, brza u velikim, i obrnuto. Izvini što više ne sviram ništa, ne pevam ništa, ne idem nikuda, što imam bezrezervno poverenje u jedno veliko astralno srce od kojeg sam odbijeno slovo. Izvini što ću te razočarati. Izvini ako si očekivao nešto drugo. Izvini što nosim kratku kosu. Izvini što su mi crte lica čerte i reze. Izvini zbog lične garde, eklektičnih misli koje ne talasaju površinu. Izvini što imam obrnuti apetit, što ću se udati i otići daleko, što se (ne) bojim greha, što te (ne) prisvajam. Izvini što ne zaboravljam pravila igre koja kažu da si voće zabranjeno. Izvini što sam ovako jadna dok ti se izvinjavam. Izvini za fantaziju. Izvini što ti ne peglam košulje, izvini što te ne hranim kao svoje dete, što te ne oblačim. Izvini što te svlačim. Izvini što se osećam pomalo iskorišćeno dok ti svojoj ženi prilaziš s novom strašću i svome stolu. Izvini što ću večeras u XY kaffeu sesti na barsku stolicu, naručiti bilo šta, pa zatim popiti još koju čašicu toga, otvoriti knjigu od pola i uzeti neki visoki muški zagrljaj na iskap. I što niko neće biti lep kao ti, niko sjajan kao ti, i sa tom bolnom činjenicom treba se nekako pomiriti. Ali kako to da tvoj genijalni jezik nije na čistini, izvini što pitam, što podsećam, mi smo svakako rod, ko će ako neću ja. Držim ti lopovske lotre, hajde, uberi jabuku i odleti.-Liljanacuk
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 11:21

gorskooko ::
kpt ::
E,ne znam tu pricu,Gorskooko...? Cool

Odavno je, pa ću (možda) malo konstruisati:

Opeče cigu para iz voza, i to žešće. Onako ''ošuren'' dodje kod Fate, a ona kuva u ekspres-loncu (novatariji koju tek što je ''pribavila''), šišti li, šišti... Izbezumljeni cigo dokači golemu motku i stane udarati po loncu, svom snagom.
Jedva ga umiri Fata i pita šta mu je, a on će: ''Bolje sad, nego da poraste'' (ili tako nekako) Very Happy


Nekad je bolje da poraste geek Izvini Laughing
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 19:14

Zavisi ko je na pruGi! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeČet 05 Jun 2008, 22:48

Izvini i uvek izvini a ko li je kriv...
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 16:47

Izvini

Evo nije mi bilo tesko Laughing
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSre 30 Jul 2008, 11:01

........
izvini, oprosti i oslobodi,
to nisu reci - to su kljucevi duse....
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeNed 03 Avg 2008, 04:22

Izvini, ali mnogo mi je zao,
zao mi je tebe,
Oprosti sto te volim tako malo,
jer ja ne mislim vise ni na sebe
lala
Nazad na vrh Ići dole
Mirko S. Kojotovski
Urednik
Urednik
Mirko S. Kojotovski


Broj poruka : 245
Datum upisa : 31.07.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePon 04 Avg 2008, 03:48

Nije mi tesko reci ako sam pogresio.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePet 19 Sep 2008, 22:33

slatkicass ::
[/b]Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Animal10
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Unavai11



Umeti ....razumeti,postovati...
naljuti ti se kad treba ili zlu ne trebalo...jeste UMETNOST zivljenja....
Nazalost,retko ko ume da shvati i razume,veliku rec koja znaci ne izvinjenje ...nego prastanje!
A` to je mnogo vaznije....
To je naprosto ....golgota.
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeUto 21 Okt 2008, 15:38

Savitju se pred svachijim vratima,
ali netju da klechim!
Nazad na vrh Ići dole
Mirko S. Kojotovski
Urednik
Urednik
Mirko S. Kojotovski


Broj poruka : 245
Datum upisa : 31.07.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeUto 28 Okt 2008, 04:56

Mislim da sam to i na ovom forumu rekao više puta.
Nazad na vrh Ići dole
Setac
Prijatelji
Prijatelji



Broj poruka : 1
Godina : 63
Location : Nis
Datum upisa : 22.11.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSub 22 Nov 2008, 12:24

ne zelim da dovedem sebe u situaciju da se izvinjavam, ali ako se to desi, nije mi tesko i nije ispod casti da se izvinim ko
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSub 22 Nov 2008, 18:21

Uvek se izvinim ako shvatim da sam kriva.
Obzirom da sam samokriticna,shvatim kada sam u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSub 22 Nov 2008, 20:09

Setac ::
ne zelim da dovedem sebe u situaciju da se izvinjavam, ali ako se to desi, nije mi tesko i nije ispod casti da se izvinim ko

Setac, dobro nam dosao d060 KOS kafa KOS
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeNed 23 Nov 2008, 07:20

Izvini setac,pozdrav i od mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue0/0Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeNed 23 Nov 2008, 09:24

Izviniti se, priznati grešku je ljudski. Pokazati da nisi ne pogrešiv i da uvažavaš sebe i osobu kojoj se izvinjavaš.

Izvinite za slovnu grešku u naslovu Foruma.

affraid
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSre 26 Nov 2008, 16:02

Cu nju - izvinite za gresku Very Happy

Kreativna si Gea KOS
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeNed 21 Dec 2008, 18:36

Izvinjavam se Sjaju, el sam bila nestala bez i jedne reci Embarassed

No mozda niste ni primetili da me nema?? Shocked affraid


dim
Nazad na vrh Ići dole
Rita
Prijatelji
Prijatelji
Rita


Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.03.2009

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeČet 12 Mar 2009, 11:39

Umem da kazem izvini mada izbegavam da dodje do toga.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSre 08 Apr 2009, 20:21

Nekada je zaista tesko. Bar meni. Covek se uci dok je ziv:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue0/0Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeČet 09 Apr 2009, 19:53

Kažem uvek kad uvidim da sam pogrešila ili povredila nekog.
Bolelo bi me više da prećutim a da sam svesna da sam svojom greškom
povredila nekog.
Tako funkcionišem, nemam neku blokadu ponosa i sujete.
To su gluposti i mislim odlika slabih ljudi koji nisu u stanju
da priznaju da su ne pogrešivi, ne savršeni, obično je suprotno
i još svašta pride.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePet 10 Apr 2009, 20:26

Naravno, tako posmatrano da. Prethodno sam napisala za jednu konkretnu situaciju, preterala sam jer sam bila isprovocirana preko svake mere, izvinula sam se, ali samo kurtoazno, vise sebe radi nego zbog osobe koja to i nije zasluzila. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimePet 10 Apr 2009, 22:27

Ma nekada se pokajem kada se nekome izvinem tek kasnije shvatim da za tim nije imalo potrebe i da ne zasluzuje to affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue0/0Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSub 11 Apr 2009, 05:48

Polazim uvek od sebe. Mera greške koja je za izvinjenje donosima ja. Teže mi ide ono trebala bi da se izvinim iz nekog razloga (šef, faca ili tome slično) samo ako ja shvatim svoju grešku.Posle toga se osećam uglavnom lakše i bolje.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSub 11 Apr 2009, 13:57

Milovan ::
Ma nekada se pokajem kada se nekome izvinem tek kasnije shvatim da za tim nije imalo potrebe i da ne zasluzuje to affraid
e to, bas ovo.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitimeSub 11 Apr 2009, 17:03

Pa da Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» INTERNER CAROLIJE...
» Dali prijatelji ipak tracare....
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED
» Blog Duse
» Kada kazemo ljubav,dali prvenstveno mislimo na sex...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: