Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali vam je tesko reci "IZVINI"?

Ići dole 
+16
Mirko S. Kojotovski
zvrchak
slatkicass
kpt
Tatko-Pantelija
Oci-ANDJELA^Z
sonia
Crna_ovca_chata
komunikativn@
zutaruzasadunava
julijana
Tricky
gorskooko
neven
SNEZA_
Sumadijacafee
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeSub 26 Apr 2008, 23:04

Neke menja. Svako se neiskreno ili formalno poznaje.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 04:34

IZVINITE prijatelji moji ako sam Vas sa bilo cime povredio CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 08:50

lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 11:28

Dakle ljiljano momo ubavo, pristiglo, pobeguljo dobro je da si došla. Nego što se to Sjajni izvinjava? Mora da je nešto zgrešio?
Šapni mi kome i zbog koga, čega Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 11:42

Izvinjavam se sto nemogu bez vas Very Happy CM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 11:51

Izvinjavam se sto tju moci bez vas. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 11:55

Crna_ovca_chata ::
Izvinjavam se sto tju moci bez vas. Very Happy


probaj :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 12:01

Pa rekao sam izvinite Very Happy

Sta sad ne valja? geek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 12:05

Bez nas??????????????Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 12:08

A gde ti je "izvini shto rezim" ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 12:11

Nema izvini kad sam u pravu samo kad pogresim :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 14:32

gorskooko ::
Dakle ljiljano momo ubavo, pristiglo, pobeguljo dobro je da si došla. Nego što se to Sjajni izvinjava? Mora da je nešto zgrešio?
Šapni mi kome i zbog koga, čega Very Happy
Ke: Ke: Ke: Ke: ruz: Pa pitanje je el teshko reci izvini,vish da meni nije :11: :opa:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 14:53

gorskooko ::
Dakle ljiljano momo ubavo, pristiglo, pobeguljo dobro je da si došla. Nego što se to Sjajni izvinjava? Mora da je nešto zgrešio?
Šapni mi kome i zbog koga, čega Very Happy
Eh kad bi ja znala rekla bi, zato mi i smesno, izvinjenje onako utaman lol! , a mozda i nije PP: PP: PP:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
Prijatelji
Prijatelji
sonia


Broj poruka : 415
Godina : 50
Datum upisa : 25.04.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimePon 28 Apr 2008, 11:52

Izvinjavamo se , mnogo se izvinjavamo.....
( ja u prolazu samo) bounce
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeUto 29 Apr 2008, 07:13

eeee, sonia, i ja bih da bude u prolazu, ali, medjutimmmm, ima dana kad ne kažem ''izvini'' a crvenim ;)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeUto 29 Apr 2008, 22:51

Lako je tebi na planini da crvenis,sta cu ja u ovoj rupi geek
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimePet 16 Maj 2008, 18:09

Ja se izvinjavam, ali meni nista nije jasno. Ocemu se ovde zapravo radi???? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:30

Ev i ja cu pa to je tema Laughing
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:45

ha! Zašto bih se ja izvinjavala sto Oci-ANDJELA^Z nesto nije jasno, k'o biva?
Neću i tačka, ha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:53

Promasila si temu ovde izvini Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 11:59

Izvinite sto se izvinjavam.........................

super: super: hajdemo na kafa lala lala
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 12:05

Storm_z ::
Promasila si temu ovde izvini Laughing
Samo sam se malo nasalila, a inace masim ja, nego sta, i ne retko. Samo ''prilici'' mi al' sta cu kad sam plaFa skroz na skroz ruz:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 17:15

Nisam kriva No
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 09:23

cut lala lala lala izem Te
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimePon 26 Maj 2008, 15:23

Izvinjavam se ako nesto pogresim.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimePon 26 Maj 2008, 15:31

Izvinjavam se mlogo se izvinjavam king
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimePon 26 Maj 2008, 18:43

El se ko izvinjava zbog švaleracije, a? Ne pomaže tu izvinjenje (da se zna) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeČet 29 Maj 2008, 18:48

Jel PRE,ili POSLE...? Cool


(razlika je velika!!! SM: )
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeČet 29 Maj 2008, 18:53

Posle,bweee Very Happy Nikako pre,upropastices affraid SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitimeČet 29 Maj 2008, 18:54

kpt, znas onu pricu o cigi i ekspes-loncu - kad ga lupao da ne poraste u voz lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali vam je tesko reci "IZVINI"?   Dali vam je tesko reci "IZVINI"? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali vam je tesko reci "IZVINI"?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» INTERNER CAROLIJE...
» Dali prijatelji ipak tracare....
» DALI VERUJETE U LJUBAV NA PRVI POGLED
» Blog Duse
» Kada kazemo ljubav,dali prvenstveno mislimo na sex...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: