Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.

Ići dole 
+7
zvrchak
Crna_ovca_chata
Slovenska
komunikativn@
gorskooko
doctorr67
kpt
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeSub 07 Jun 2008, 14:25

Virtuelna projekcija
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 01:12

najlepsa ovca CM: buljafaaaa dim
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 04:33

Oluja,izmorena terewenkom,lagano jenjava,prelazi u ne nametljivi Jugo. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Left_bar_bleue20/20Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 16:43

Naj naj naj CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Left_bar_bleue20/20Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 07:53

isto, naj, naj, i po simbolici i po faktu KOS
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Left_bar_bleue0/0Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 09:07

Ruke uperene ka suncu pri zalasku.
Lepo i snazno. Ruke su nam najdinamicnije, stvaraju, kuckaju izrazavaju zelju da se dosegne lepota i savrsenstvo sjajne lopte utopljene u strast ctvene boje. Preklapanje ruku daju utisak zelje za zajednistvom licnim ili forumaskim.
Vec imam neki licni lep osecaj kad vidim ovu slicicu jer je za nju vezujem lepe reci i misli. ruk
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Left_bar_bleue20/20Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeNed 15 Jun 2008, 14:03

Hvala Ti, Gea, prija mi. Već sam se izjasnila da Tvoj post uvek pročitam. Oceniću drugom prilikom. Sad mi, posle tvog posta, nekako ''ne ide'' ali reći ću samo da smatram da Ti tvoj avatar odgovara Smile)) daa:
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta
Urednik
Urednik
Luckasta


Broj poruka : 20
Godina : 63
Location : kako kada:-:)
Datum upisa : 23.04.2008

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: avater   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimeNed 22 Jun 2008, 15:31

Kad ugledam avater, imam osecaj da se radi o osobi, koja zna svakoga otvorenih ruku od srca i sa puno topline da doceka.
Citajuci iz njenih reci, mislim da se radi o jednoj jako dragoj osobi, koja se uvek trudi, da za svakoga nadje pravu i bezbolnu rec. Oseti se obaziranje na tudja osecanja, ali nuanse boja u avataru mi kazu, da koliko je ta osoba otvorena, jos vise gleda ipak da sacuva sebe i da nije dodirljiva...
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimePon 23 Jun 2008, 07:35

Kad vidim avatar osobe iznad, pomislim na snagu... na neverovatnu energiju!
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta
Urednik
Urednik
Luckasta


Broj poruka : 20
Godina : 63
Location : kako kada:-:)
Datum upisa : 23.04.2008

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: avater   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimePon 23 Jun 2008, 10:07

Kad ugledam avater osobe iznad, imam osecaj da u letecoj brzini proleti osoba puna elana i dinamike kao vetar sto to ima.
Citajuci izmedju redova , radi se o osobi koja kratko i jasno kaze otvoreno i iskreno to sto misli... Cenim takve ljude i te osobine!!!
Zvrchak, ostani takav Zvrk:))))))))))))))))) drug
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitimePon 22 Dec 2008, 09:34

nepredvidiva,hirovita,temperamentna..........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.   Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe. - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Voleti sebe...
» Ja volim samo sebe
» Kakvom osobom sebe smatrate

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: BUVLJAK~SVASTARA-
Skoči na: