Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kakvom osobom sebe smatrate

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Kakvom osobom sebe smatrate Empty
PočaljiNaslov: Kakvom osobom sebe smatrate   Kakvom osobom sebe smatrate I_icon_minitimeČet 28 Avg 2008, 13:19

Sangvinik
-žele od svega napraviti zabavu ali im je pozornost kratkog vijeka
-otvoreni, optimistični i vole užitke
osjećajni, utjecajni, društvenjaci, izražajni
-glasno govore, bučni su, vole biti zapaženi
-govore sve što im padne na pamet
-skloni su dominirati razgovorom
-čak i svoje slabosti drže vrijednim divljenja
-imaju brz tempo govora, upadljivo destikuliraju
-izgled: vole se oblačiti u žive boje, veselu odjeću

Kolerik
-žele upravljati i uzrujaju se ako ljudi nešto ne vide na njihov način
-rođeni su vođe koji vole upravljati, imaju snažnu volju, dominantni su, upravitelji, poduzetnici
-više vode brigu o djelovanju nego o razmetanju
-izgled: -odjeću biraju po udobnosti a ne ljepoti
-snažni su, hodaju brzo i energično, vrlo su napeti
-kasno dolaze i rano odlaze, stalno su na mobitelu
- nemaju poštovanja prema tuđem osobnom prostoru, upiru i mašu kažioprstom kako bi nešto naglasili

Melankolik
-smatraju da sve što je vrijedno rada, valja uradiditi poštenoo
-pedani, stvaralački geniji
-razumni, oprezni, mislioci, analitičari
-izgled:-uredan, konzervativne boje
-sputani su u držanju, stoje i sjede uspravno, ne diraju druge, ruke drže uz tijelo i imaju diskretne kretnje, drže do svog osobnog prostora

Flegmatik
-radije ne bi igrali nego prouzročili problme
-uravnoteženi i simpatični, vole mir i nevole sukobljavanja, subjektivni su, postojani, pripovijedači, ljubazni; izbjegavaju krajnosti i ne pokazuju očigledna obilježja; nemaju očiglednih mana i sretni su bilo gdje
-izgled:-odjeća je ležerna, ne vole privlačiti pažnju; potpuno prirodan izgled, imaju lak korak, lebde u hodu, vole se odmarati no dobri su radnici
-na zabavama su cijelu večer na istom mjestu, sjede ili su naslonjeni kad je god to moguće
-govor im je usporen i mirnog tempa, govore samo kad je nekome stalo da ih sluša, sjajni su slušatelji, ne upadaju u razgovor, humor im je sarkastičan i dvosmislen
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kakvom osobom sebe smatrate Left_bar_bleue20/20Kakvom osobom sebe smatrate Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kakvom osobom sebe smatrate Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvom osobom sebe smatrate   Kakvom osobom sebe smatrate I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 14:35

Nesto izmedju, smesa, mozda najvise sangvinik, ali ne sve sto je opisano.

Ne znam vise sta mi je prirodan temperament a sta sam stekla. Sve se spakovalo i "leglo" na svoje mesto. Cesto, pogotovo na poslu ponasam se kao flegmatik, ali definitivno mi to nije priroda.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kakvom osobom sebe smatrate Left_bar_bleue20/20Kakvom osobom sebe smatrate Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kakvom osobom sebe smatrate Empty
PočaljiNaslov: HoHoHohoHoHoHo-HaHaHaHaHaHa-HeHeHeHeHehe-Bez Vezeeeee Sam   Kakvom osobom sebe smatrate I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 21:27

Flegmatik
-radije ne bi igrali nego prouzročili problme
-uravnoteženi i simpatični, vole mir i nevole sukobljavanja, subjektivni su, postojani, pripovijedači, ljubazni; izbjegavaju krajnosti i ne pokazuju očigledna obilježja; nemaju očiglednih mana i sretni su bilo gdje
-izgled:-odjeća je ležerna, ne vole privlačiti pažnju; potpuno prirodan izgled, imaju lak korak, lebde u hodu, vole se odmarati no dobri su radnici
-na zabavama su cijelu večer na istom mjestu, sjede ili su naslonjeni kad je god to moguće
-govor im je usporen i mirnog tempa, govore samo kad je nekome stalo da ih sluša, sjajni su slušatelji, ne upadaju u razgovor, humor im je sarkastičan i dvosmislen

dim
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kakvom osobom sebe smatrate Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvom osobom sebe smatrate   Kakvom osobom sebe smatrate I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakvom osobom sebe smatrate
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Voleti sebe...
» Ja volim samo sebe
» Oceni avatar i potpis osobe iznad sebe.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Najpopularnije teme :: FILOZOFIJA-
Skoči na: