Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STA ZENE NE ZELE

Ići dole 
+5
Gea
Garavo jare
neven
zutaruzasadunava
gorskooko
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSub 25 Okt 2008, 22:07

DEFINICIJA BRAKA
Napisano 25.10.2008. 23:02:08 od redstar


Crkvena:
Brak je religijski cin u kojem dobijamo jednog razapetog vise i jednu
djevicu manje.

Pravna:
Brak je dozivotna robija u kojem osudjeni moze biti oslobodjen samo
zbog
loseg vladanja.

Zivotna:
Nijedna zena ne dobije ono cemu se nada i ni jedan covjek se ne nada
onom
sto dobije.

Matematicka:
Suma gnjavaze,oduzimanje slobode,mnozenje odgovornosti,deljenje love.

Ponderalna:
Najbrzi nacin da se udebljas.

Vojna:
Jedini rat u kojem spavamo sa neprijateljem.

Filozofska:
Brak je mjesto gdje se uzajamno dijele i rjesavaju problemi
koje,doduse,ne
bismo ni imali da nismo ozenjeni

zvrchak - Biti ce saksa, sa ovaj moj srednji krivi prst .....
Sami zezaj ...

BR: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 26 Okt 2008, 08:58

Moja - Brak je nuzno i jos neprevazidjeno `zlo` Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 27 Okt 2008, 17:05

Meni Brak nuzna rekreacija, kao plivanje u zatvorenom prostoru...
Uvek istim stilom ;;;;;
SM: SM: SM:

Probaj da zaronis lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 27 Okt 2008, 17:11

Ju, sta je ovo bilo! Otkud ja u tvom postu nevene!
Nista ne kapiram, plaFusaaaaaaaaa
Nije namerno casna rec!

Pa aj, promeni stil, nevene lol!
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 27 Okt 2008, 19:20

Da ti gorskooko, malo ne svrljas Ha,.. Ja u brak cekam Geaaa,
Uvek kad se zensko tako ceka, prestava nece ni poceti...
KS:
Poljubio bih te u njusku, tako malenu i lepu na avataru, ali strah me je, da ujest ces me ??''
anene
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 02 Nov 2008, 11:57

Zene NE zele,ni bitange,ni svece!
Ja bar ne volim . lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 03 Nov 2008, 00:57

Da ih neko smara, sputava, prisvaja kao objekat, a ni ono> "Tri koraka iza mene, silo necista!"...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 03 Nov 2008, 21:02

Ja se dopadam jednoj "bitangi". Video me je pre godinu dana na jednoj proslavi, rođenju deteta i od tada mi šalje poruke preko prijatelja i traži moj telefon. Drug ga je nahvalio kako je on bio "glavni lik" na Karaburmi i tu priču začinio nekim dogodovštinama. On mu se očito divio kao klinac. Da vam malo pojasnim "dorćolci" su šmekeri, ušli u literaturu i priču a ovi sa karaburme su bili van kategorije. U to vreme se noću nije išlo u taj kraj, preventino. To je bilo vreme bitangi sa stilom koji su autoritetom i pesnicama nametali svoje voćstvo. Sve jedno, tip je ok, oprostila bi mu i što je neku godinu mladji ali za svaki slučaj odbila sam bilo kakvu ponudu.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 03 Nov 2008, 21:48

Zaista, ko ce shvatiti sta zene zele, kad ni mi same cesto to ne znamo!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 14:40

Gea, svaka ima nepogresiv osecaj, tako da verujem da si odlucila kako je najbolje za tebe. Samo, moram da primetim da si na coveka ostavila izuzetan utisak, cim te juri godinu dana.

Zvrchak, ima tu istine kre
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 18:08

:kezz
Gea, nikako ne daj "bitangi" - on ce uvek biti takav.. Bolji su romanticari, za ono poklone i cvece -
KS:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 18:56

Nažalost ja znam kakvog hoću Zvrk ali takve kombinacije nema.

Da ima ono mangupski u sebi. Siguran u sebe, duhovit. pričalica (jer ja nisam), da ima misli smele i da je odlučan. Pri tome da je romantik koji kupuje cveće, kaže da me voli, sa mojim likom u mislima se budi i da to bude tako.
Da imam osećaj da sam jedina žena na svetu sa kojom bi proveo život.
Ukratko hoću sve, idilu dok se šetam ovom crvenom jesenjom stazom i da me je briga gde se ona završava i koliki je put ispred nas.

Jednostavno ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 19:20

Jeb,ga - Gea, takvog ima moja zena...
Mnogo mangupskog nosim u sebi...Siguran... Duhovit...Pricalica !
Romantik sam, i nosim cvece... - E, ovo zadnje je lako napisati, ali tesko je reci - I sve to sto si nabrojala tesko je u Bajci naci..
Probaj poljubiti zabu !!!
SM: SM: SM: SM: SM: CM: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 21:33

Gea....i ja bi takvog
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 22:39

Ljubav bi vi, SM: SM: SM: Ko ce vam je dati kad su svi u penziji.. SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeUto 04 Nov 2008, 22:43

lJUBAV NIJE UZIMANJE - NEGO I NESEBICNO DAVANJE. Po meni, ako nesto trazimo - srazmerno toliko i treba da pruzimo tom nekom.
Mangup koji ima oci samo za jednu zenu..... ma dajte - vreme bajki je proslo (ne zato sto su bajke postojale, nego sto one koje su verovale u njih nisu imale mogucnosti da provere cinjenice).

Meni, licno - muske marionetice nikad nisu bile zanimljive. Vise sam za neke "zivotno realne".
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Nov 2008, 17:25

Mislim da ono što hoću nije bajka. Vlo su realni zahtevi koje očekujem od osobe sa kojom bi delila život.
Mislim da osobe koje lako i mnogo daju troše svoje emocije i sve druge resurse na pogrešne ljude i često im promakne onaj pravi.
Praviti idealnu sliku ili se nadati da će se neko promeniti i postati takav je uzaludni trud.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Nov 2008, 17:46

Sve je to ljubav. A sama po sebi je bajka. Pa sad vi vidite.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSre 05 Nov 2008, 22:00

Gea ::
Mislim da ono što hoću nije bajka. Vlo su realni zahtevi koje očekujem od osobe sa kojom bi delila život.
Mislim da osobe koje lako i mnogo daju troše svoje emocije i sve druge resurse na pogrešne ljude i često im promakne onaj pravi.
Praviti idealnu sliku ili se nadati da će se neko promeniti i postati takav je uzaludni trud.

Upravo je istina u tome sto si rekla sama. Ocekujes sve - i ako ti se ta osoba lako da - lako i potrosi svoje resurse na tebe i promakne joj prava SM:

Salu na stranu: Traziti sve a ne davati nista - pa to previse sebicno cak i za mene. Nista u zivotu nije gratis. I skoro uvek se dobije onoliko koliko se ulozi - ni manje, ni vise.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeČet 06 Nov 2008, 01:34

Pa takooo bwe zene,zvrchak to je prava stvar,sve sto je lako i brzo nije slatko...lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 09:30

Upravo tako Milovane, nešto što dobijaš lako i brzo nije slatko.
Ako ti je do nekog stalo uložićeš trud da osvojiš i uveriš da si ti prava osoba za njega i obrnuto. Pa onda ide delenje i davanje. Nikako obrnuto.
Možda je to staromodan stav, bajkovit ali jedino pravi put.

Što ste pokazali takav skepticizam da je to moguće.
Sumnja da takvih osoba ima, onih ne oženjenih.
Da takva iskrena i velika ljubav nije moguća u ovom vremenu ili godinama.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 14:16

Ja mislim da jeste, ne mislim - sigurna sam. I zlo mi je od skepticizma u bilo cemu sto moze da bude. Stvarno mislim to sto pisem. Cak mislim da si sad spremnija da je dozivis i izzivis istinki. Da!!!

Uostalom, kako mislite da je dozivite kad nemate vere ni mrvicu, a?

Jaka stvar sto su prezivljena neka nezeljena iskustva. Najbolje da su poludeli svi koji je traze, kojima nedostaje. Ovaj svet je definitivno malo skrenuo, izgubio merila za prave stvari. Izvinite na ostrini.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 21:13

O Cemu Vi To - Aaaaaa ????
Hm...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 12:38

Možeš u životu praviti koje kakve kopromise, poslovne, prijateljske , ...
U intimnom životu, ljubavi ti sporazumi su uvek ograničeni vremenski. Tj. ako pravog i iskrenog odnosa nema sve ostalo je bledo i beznačajno.
Pristajanje na manje kriterijume je negiranje pravih želja.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 16:59

Zene ne zele da ih bilo ko tretira kao zene, a kad to ne radi - osecaju se povredjenim. Komplikovano ali prilicno tacno...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 17:24

Pa ja volim što sam žena. Kakvo je to tretiranje žene. Neko posebno.
Pa ako razmišljam i imam svoj stav u isto vreme ja sam žena kad treba.
Umilna draga, nežna što ne isključuje mozak.
Pa verujem da ima i takvih koji su pametni i odlučni.
Meriti ko je pametniji je glup i uzaludan posao.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Nov 2008, 17:43

Joj, neki dam mi je jedan kolega rekao da je steta sto se nisam rodila kao muskarac. affraid

Majko moja, nije bio ni svestan sta mi je rekao. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 14 Dec 2008, 13:12

gorskooko ::
Joj, neki dam mi je jedan kolega rekao da je steta sto se nisam rodila kao muskarac. affraid

Majko moja, nije bio ni svestan sta mi je rekao. Laughing Laughing Laughing

Pa, i ja kažem da je šteta što nisi muškarac, O M A bih te startovala:))) !!

hVa:


Ja neću bajku, neću ni basnu, ja hocu da se zatreskam ali da ne boli:)) ruz:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue0/0STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimeNed 14 Dec 2008, 15:22

Jes‚čula nekad za veselu ljubavnu pesmu?
Mora da boli, ali se ne brini prođe brzo.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
STA ZENE NE ZELE - Page 2 Left_bar_bleue20/20STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitimePon 15 Dec 2008, 07:11

Gea ::
Jes‚čula nekad za veselu ljubavnu pesmu?
Mora da boli, ali se ne brini prođe brzo.


A malo anestezije:)))

:star: :star: :star:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





STA ZENE NE ZELE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: STA ZENE NE ZELE   STA ZENE NE ZELE - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
STA ZENE NE ZELE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta zene zele?
» Cega se plase zene?
» Blog Duse
» Da li su udate zene iskusnije?
» Da li zene mogu biti verne?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: