Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li zene mogu biti verne?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Da li zene mogu biti verne? Empty
PočaljiNaslov: Da li zene mogu biti verne?   Da li zene mogu biti verne? I_icon_minitimeNed 17 Avg 2008, 10:35

Od cega zavisi zenska vernost i da li zbilja mogu sa jednim covekom da provedu ceo zivot? (kada stupe u brak)

Pitanje bih prosirila: da li i muskarci, kada se ozene, mogu biti verni do kraja zivota? (sto je manja verovatnoca, ali da priupitam)
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Da li zene mogu biti verne? Left_bar_bleue20/20Da li zene mogu biti verne? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Da li zene mogu biti verne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li zene mogu biti verne?   Da li zene mogu biti verne? I_icon_minitimeSub 23 Avg 2008, 08:23

ljiljana ::
Od cega zavisi zenska vernost i da li zbilja mogu sa jednim covekom da provedu ceo zivot? (kada stupe u brak)

Pitanje bih prosirila: da li i muskarci, kada se ozene, mogu biti verni do kraja zivota? (sto je manja verovatnoca, ali da priupitam)
Bolje Formulisi Pitanje:
Ja ne znam granice vernosti - Flertovanje, gde spada ?
Mali broj muskaraca nije veran - i mali broj muskaraca se tesko odupire kvarnoj zeni.
Veliki broj muskaraca bi zeleo ostati veran svojem braku i zeni, ali djavolak od tudje zene, njen miris i njen prirodni zov na seks, najdu njegovu slabu tocku,- skrivenu zelju za promeama,
onu istrazivacku za necim novim i cmok, cmok, cmok - prevra je tu a brak se raspao.
- Zene se ( ovisi o izgledu ) tesko odupiru, muskarcu i zelji i svojim sanjama.
Sa muzem seks je samo klasika, a sa ljubavniom je perverzija. Ljubavniku se nudi usta, guza sve...HeHeHe, Ja vise volim klasiku i siguran seks.
Moj zakljucak je:
Vernosti u braku je vise od bolesnih prevara...
Ljubav, Vernost, Postovanje i Ja garant je uspeh za Zenu.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Da li zene mogu biti verne? Left_bar_bleue20/20Da li zene mogu biti verne? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Da li zene mogu biti verne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li zene mogu biti verne?   Da li zene mogu biti verne? I_icon_minitimeSub 23 Avg 2008, 09:13

Zdrava zena je uvek, bas uvek, verna ako je zadovoljna u vezi, ali samo dok je ta veza ziva. Muskarac je nesto drugo, sto ne znaci da je svaki od njih nevera.
Ustvari, tacno je to sto kaze neven - za svakog je vernost (granice vernosti) nesto drugo.
Zena lakse moze da ostane istinski emotivno i fakticki verna u vezi (sa jednim muskarcem) ceo zivot, potpuno nezavisno od njene tradicionalno podredjene uloge, od toga da to ``treba`` jer je nastala od ``rebra``. Njen mentalni i emocionalni sklop omogucuje joj da lakse, cak nesvesno, intuitivno, oseti kvalitet, prednosti i mogucnost opstanka kvaliteta postojeceg odnosa i onda kada tonu ladje. Lakse oprasta ujede ega, za pravu stvar nesebicno daje sebe, kad zatreba spremno iskace iz svakog okvira i bori se do kraja (kad to ima smisla).

Muskarac ima drugaciji sklop, to je zaista istina. Sve jedno da li je to uslovljeno tradicionalnim predrasudama i drugim razlozima, prosto je drugaciji i kad se ta razlicitost spozna, mnogi uzroci za nezadovoljstvo zene nestaju. On prosto nema osecaj za neke stvari. I cesto ima ``jaci`` ego, vise mora da ga hrani, hteo to ili ne.

Mislim da prevara najpre udara ego, ali i da nastanak potrebe za prevarom istice iz dobrim delom iz njega. Cinjenica je da su zene po prirodi (iznutra) nesumljivo snaznije i agresivnije u nastojanju (svesnom i nesvesnom) da odnos opstane.
Medjutim, ako se kontinuirano gusi, ako nije postovana, nema slobode, mogucnosti da bude (nekaznjeno) iskrena... svega toga sto je definise, zena ce prevariti sasvim sigurno, sve jedno kako, a zdrava zena ce napustiti takvu vezu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li zene mogu biti verne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li zene mogu biti verne?   Da li zene mogu biti verne? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li zene mogu biti verne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto je bolje biti muskarac..
» 5 stvari u zivotu koje se ne mogu vratiti
» Sta zene zele?
» STA ZENE NE ZELE
» Da li su udate zene iskusnije?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: HOT MOMS-
Skoči na: