Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako oprostiti?

Ići dole 
+15
Oci-ANDJELA^Z
zvrchak
TREN
komunikativn@
Tatko-Pantelija
Crna_ovca_chata
danubius
Gea
Lora
zutaruzasadunava
Silvy
gorskooko
neven
SNEZA_
Sumadijacafee
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 09:57

gorskooko ::
ljiljana ::
gorskooko ::
Vraga ćeš da živiš k'o čovek ako ne možeš da oprostiš. Eto Shocked
Bas je extra ziveti kao zivotinja lol!

E, sad 'vako - mogla bi da ih prikupiš, izvršiš selekciju, privedeš, organizuješ PP ZOO -''mrgud'', dobro prihoduješ, samo ti niko neće voditi knjige Ke: Ke: Ke:
hehehe, a jaaaaaa?????? :twisted: :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 10:22

:BRM: tr mr :BG: :gro: lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePon 24 Mar 2008, 23:23

Pa klizala sam ja mnoge godine solo. Izvodila piruete i svakakve akrobacije. Na kraju zakljucila da
bas nemoram da klizem oko neke tacke i otklizala dalje.
To uvek mozes biti solista u vezi. "Oprostiti", pomiriti se sa cinjenicom koliko
nekom znacis ili ne. Nema tu gorcine, samo sagledas cinjenice.
I ides dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 25 Mar 2008, 13:41

Gorak ukus uvek ostane div1
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 25 Mar 2008, 14:43

Ili vas los izbor...
Uvek ste se vi razocarane. ON , je mozda u vas, razocaran, Ali nije imao pravo utehu potraziti svoju, uz grudi druge zene, koja ga razumeti moze.
Vi ste uvek, najvece, najljepse , najpozeljnije. Al' srce ne trazi samo to, jer to, ste samo za njegove prijatelje. Al' muskarac trazi vise, on oce prijtelja, on trazi snagu, poverenje, mogucnosti i razumevanje. Ne samo zenku, vec i majku. Ne samo majku, vec i ljubavnicu. Ne samo ljubavnicu, on hoce i zenu. Vrednu zenu, duhovitu i pametnu. Nju koja mnogo ne piata, onu koja mnogo ne pametuje... Kad to najde muski, tu zenku nikad ne ostavlja. Vec je ljubomorno cuva, pazi i voli..
Voli vas vas: :nev: gorskooko ce reci vam kako se "Andjeli" cuvaju, i vole i kad predju godine svoje mogucnosti...HeHeHeHe
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 25 Mar 2008, 14:58

:nev: ovde prica o prijateljstvu,kako oprostiti,uopsteno.Ko pominje muskarca tr
Nazad na vrh Ići dole
danubius
Prijatelji
Prijatelji
danubius


Broj poruka : 133
Datum upisa : 21.02.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 25 Mar 2008, 16:00

Oprostiti nekome nesto je obrnuto srazmerno sa protokom vremena.Sto vise vremena prodje, nestaje bes, nestaje osecaj povredjenosti, i sam uzrok postaje manje bitan. Nekada su vam neke stvari bile vazne-sada vise nisu .Zaborav ucini isto svoje. Ipak, sto je covek spremniji da oprosti-to je plemenitiji, jer svi smo nekada prema nekome bili gresni.Samo Bog prasta sve-bez preispitivanja i kazne.A mi smo samo ljudi....
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 25 Mar 2008, 18:42

Oprosti,ali ne zaboravi anene
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 25 Mar 2008, 23:19

Kako oprostiti? - Page 2 1e97bcba12bedcff9eb6f11c7b756de7
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue0/0Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSre 26 Mar 2008, 23:14

neven ::
Ili vas los izbor...
Uvek ste se vi razocarane. ON , je mozda u vas, razocaran, Ali nije imao pravo utehu potraziti svoju, uz grudi druge zene, koja ga razumeti moze.
Vi ste uvek, najvece, najljepse , najpozeljnije. Al' srce ne trazi samo to, jer to, ste samo za njegove prijatelje. Al' muskarac trazi vise, on oce prijtelja, on trazi snagu, poverenje, mogucnosti i razumevanje. Ne samo zenku, vec i majku. Ne samo majku, vec i ljubavnicu. Ne samo ljubavnicu, on hoce i zenu. Vrednu zenu, duhovitu i pametnu. Nju koja mnogo ne piata, onu koja mnogo ne pametuje... Kad to najde muski, tu zenku nikad ne ostavlja. Vec je ljubomorno cuva, pazi i voli..
Voli vas vas: :nev: gorskooko ce reci vam kako se "Andjeli" cuvaju, i vole i kad predju godine svoje mogucnosti...HeHeHeHe

Nevene, i zene vole kod muskaraca te osobine mozda bas po tom redu osobina koje si ti naveo.
Jedino mi nije jasno to da ocekujes da pametna zena "mnogo ne pita". Pametne zene uvek pitaju, radoznale su. Vole da znaju sve o muskarcu
koga vole ili hoce da zavole.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 05:56

Crna_ovca_chata ::
Oprosti,ali ne zaboravi anene
GotoF si. Odaš po žici lala
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 01:04

Ovca je jedan od naj ljudi sa neta koje ja znam ali je takav.Moje postovanje ali nista manje ni tebi oko CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 07:08

danubius ::
Oprostiti nekome nesto je obrnuto srazmerno sa protokom vremena.Sto vise vremena prodje, nestaje bes, nestaje osecaj povredjenosti, i sam uzrok postaje manje bitan. Nekada su vam neke stvari bile vazne-sada vise nisu .Zaborav ucini isto svoje. Ipak, sto je covek spremniji da oprosti-to je plemenitiji, jer svi smo nekada prema nekome bili gresni.Samo Bog prasta sve-bez preispitivanja i kazne.A mi smo samo ljudi....

Baš tako danubius daa:

A gde si ti u toj priči Storm, vrednice kiss:
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 19:33

Ko kaze oprostim ii ne oprostim, pamtim ili ne pamtim???

Svi mi i gresimo, i treba da oprastamo a i ne zlopamtimo, ko kaze da je drugacije laze i sebe i druge jer niko nije bezgresan.
Svako zeli u nekoj situaciji da mu bude oprosteno za gresku, pa nije ljudski ne oprastati i drugima.

Treba i pamtiti (opreza radi) ali nikada zlopamtiti. No No No

SVI SMO MI SAMO LJUDSKA BICA I NISTA VISE !!!!!!!
A LJUDI GRESE.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 10:59

Pa to je pravi izraz. Pamtiti je jedno i treba al' zlopamtiti - grdno skroz. Posebno za samo zlopamtilo. Samo pothranjuje ono negativno, razarajuće emocije. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 14:01

Bog je veliki i prasta mi smo samo mali,sicusni ljudi.Sve zavisi sta je motiv prastanja.Neke stvari se ne oproste nikad.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeNed 06 Apr 2008, 22:09

Ako cutiš - cuti iz ljubavi.
Ako govoriš - govori iz ljubavi.
Ako opominješ - opominji iz ljubavi.
Ako oprastaš - oprosti iz ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 12:34

Imaj na umu da
su veliki uspjesi i
velike ljubavi spojeni sa velikim rizicima.
Kad gubiš nemoj izgubiti pouku koju iz toga
mozeš izvući.
Nemoj dozvoliti da zbog malog nesporazuma
izgubiš veliko prijateljstvo.
Podijeli svoje znanje sa drugima.
To je put da postaneš besmrtan.
Presudi svoj uspjeh po onome čega si se
morao odreči da bi to postigao.
Ne smij se snovima drugih ljudi.
Živi dobrim i časnim životom.
Kada ostariš moći ćeš se osvrnuti i pri tom još
jednom uživati u životu.
(Dalay Lama)
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 16:56

Dalaj Lama, odavno se spremam da to malo više ''iščitam'' ali ... hm!

Nego, ko bi se protivio kad pročita ovo:

''Ako cutiš - cuti iz ljubavi.
Ako govoriš - govori iz ljubavi.
Ako opominješ - opominji iz ljubavi.
Ako oprastaš - oprosti iz ljubavi.''?

Ali medjutim... Ljudi moji, verovatno smo svi bili u tome. Kad krene, pa nikako da stane. Ovih dana me baš hoće, ono baš - opšta frka, ali i stres na stres, nisam se ''pridigla'' od prethodnog a ono opet i žešće, pa ponovo... I šta mi se danas faktom dogodilo u vezi sa jednim većim problemom (a vezano za solidne odnose sa kolegama sa kojim radim godinama):
- Dvoje meni bitnih ljudi je prećutalo stvarne činjenice - ono 'ladno, iz čistog interesnog ''straha'' (jaka sam ja pa eto ''ne razumem'')
- To isto dvoje ljudi je govorilo u moju ''odbranu'' - tako da zatrpa istinu, ustvari skloni sebe iz priče u kojoj su apsolutno glavni akteri (e, nemoj me štititi molim te)...
- Oćutala sam - al' nikako iz ljubavi, sigurna sam da mi verujete,
- Oprostiti - e, samo sa tim (trenutno) nemam problema, jer tačno znam, potpuno razumem relacije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 21:44

Nasla sam citajuci teme prijateljstva pricu jedne majke-Da li i ovo treba oprostiti?-LAZNO PRIJATELJSTVO

Naivno moje dijete, koje smo dragi i ja jednako tako naivno naučili da je svijet dobar, da treba činiti dobro, da treba biti pošten, iskren, odan... Figu frišku! Jedna ju je prijateljica prije dvije godine mamila k sebi, imala je malu macu, ali je Potočnica trebala nositi hranu za mačke. Ova moja radila je to neko vrijeme pa smo popričali s njom. Kad je slijedeći put rekla da će doći ali bez hrane, mala je otpili bez pardona. Da o drugome ne pričam, ima sreća moja ožiljaka i ožiljčića po srcu.

Što reći djetetu? Zagrliti je, bez riječi, obrisati suzu ako kane... Pričale jesmo, neću poticati ponovo dok sama ne izrazi želju za razgovorom jer kod nas to bude naširoko i naveliko – da ne kopkam po svježoj rani. Baš me zanima što će ta mala reći...


Sta mislite?????
Nazad na vrh Ići dole
danubius
Prijatelji
Prijatelji
danubius


Broj poruka : 133
Datum upisa : 21.02.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 19:30

Svakodnevna prica...Imas mnogo"prijatelja" dok im trebas , ili dok imaju neku direktnu korist od tebe..Kad je ne daj boze, obrnuto,da si ti u nevolji, postanu "jako zaposleni" , uzurbani, odjednom puni "svojih problema koji im ne daju da disu" i tesko dostupni...Kada me neko takav nazove , obicno ima poduzi uvod, kurtoazno za zdravlje , zdravlje roditelja, posao itd...Nekada sam imao strpljenja da "glumim" sada vise ne-samo odrezem" Sta ti treba?" Jos kako budu gotovo uvredjeni-a u 100 % slucajeva zovu SAMO kada im nesto od mene treba.No, naravno da ih stavim u "bivsi prijatelji" fijoku...Ako suvise i olako prastas, takvi te smatraju glupim , nekim koga je lako ponovo "preveslati" Negooo...citam onu pricu , i dve stvari mi zapele za oko 1.)sto ne kupise detetu macku, sto su dozvolili da se dovede u tu situaciju ?2) sto mu dadose ime Potocnica, pa nije dete pastrmka , nego devojcica, naopako...Ako je i za NovoHrvatski-mnogo je...kakav nadimak moze imati to dete sa takvim imenom??? CM:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 20:06

Imam dva prijatelja, nemam bezbroj, ne zovu me samo kad im trebam, zovu uvek, njima sam spremna oprostiti sve a bivši...pa dobro, oni se sami smestiše onde gde pripadaju...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 20:11

Kako oprostiti?

Lako uz Sinalko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 22:58

MALO O DUŠI


Duša se ima.
Niko je nema neprekidno
i zauvek.

Dan za danom,
godinu za godinom,
može se živeti bez nje.

Ponekad samo u ushićenjima
i strahovima detinjstva
gnezdi se na duže.
Ponekad samo čudeći se
sto smo stari.

Retko nam asistira
pri teškim radovima,
kao što su pomeranje nameštaja,
vučenje kofera
ili krstarenje putevima u tesnim cipelama.

U vreme popunjavanja anketa
i seckanja mesa,
po pravilu, ima izlaz.

Od hiljadu naših razgovora
učestvuje u jednom,
i to ne obavezno,
jer više voli da ćuti.

Kada nas telo jako zaboli,
tiho napušta dežurstvo.

Izbirljiva je:
nerado nas vidi u gomili,
gadi joj se naša borba za bilo kakvu dominaciju
i žestina gramzivosti.

Radost i tuga
za nju nisu različita osećanja.
Samo kroz njihovu povezanost
ona je sa nama.

Možemo da računamo na nju
kad ni u šta nismo sigurni,
i za sve smo zainteresovani.

Od materijalnim predmeta
voli satove s klatnom
i ogledala, što revnosno rade,
i kad ih niko ne posmatra.

Ne kaže odakle dolazi
i kad će ponovo nestati,
ali očigledno očekuje takva pitanja.

Čini se:
kao što je ona nama,
i mi smo njoj za nešto potrebni.

Vislava Šimborska
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePon 21 Apr 2008, 17:24

Storm_z ::
Ljudski je gresiti a jos ljudskije oprostiti :Ko moze ;)

oprosteno je prije nego i ucinjeno,

ali nevidljivi zid koji stoji izmedju,
tesko srusiti.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePon 21 Apr 2008, 18:57

Prijateljima nemam sta da oprostim,sve sto se u tom prijateljstvu desli lepo ili ruzno smatram da je to sve prijateljski posto smo prijatelji cheers
Nazad na vrh Ići dole
TREN
Prijatelji
Prijatelji
TREN


Broj poruka : 207
Location : iza oblaka
Datum upisa : 07.04.2008

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePon 21 Apr 2008, 19:35

Ako je neko prawi prijatelj nishta netje raditi da bi nas powredio,znachi nema shta da mu su oprashta.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako oprostiti? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Kako oprostiti? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimeUto 22 Apr 2008, 18:50

TREN ::
Ako je neko prawi prijatelj nishta netje raditi da bi nas powredio,znachi nema shta da mu su oprashta.
a? Muski il' zenski? Razz lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 15:01

Vidi ti nju Very Happy A sta bo ti,aaaaa Laughing CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitimePon 28 Apr 2008, 16:57

Postoje ljudi koji se vredjaju za svaku sitnicu, jednostavno morate im stalno povladjivati, podrzavati mada tako ne mislite jer se oni nadju uvredjeni. Mene to uzasno nervira jer uvek volim da kazem ono sto mislim i bas me boli briga kako ce neko to protumaciti , a ne osecam se krivom ni najmanje, ne kazem to iz zlobe nego bas onako kako mislim i osecam.
Prema tome ne trazim oprost, a i vrlo tesko oprastam, pogotovo zlobu i namerno ucinjenu pakost PIV:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako oprostiti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako oprostiti?   Kako oprostiti? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako oprostiti?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» KAKO STE PROVELI NOC ILI DAN
» kako upoznati nekoga?
» Kako upropastiti zenu
» Da li, kako i zasto postimo
» Nepravda - kako se nosite sa njom?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: