Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Virtuelni prijatelj

Ići dole 
+9
Slovenska
Sumadijacafee
zvrchak
zutaruzasadunava
Gea
SUZANA_NIS
neven
Garavo jare
gorskooko
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue0/0Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeUto 12 Okt 2010, 05:36

Od svih oblika komunikacije na ovom netu najviše mi se svića forum.
Mislim da se tu ipak razmeni i neko mišljenje. Ipak mi je ovde priča nekako ličnija i samim tim i bolja.
Na facu se uglavnom svodi na kačenju raznih informacija, uglavnom skinute sa neta. Nije mi zanimljivo da razgledam okačene informacije i glasam dali mi se svidja ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSub 13 Nov 2010, 12:14

I meni, Gea.
Na FB sam zaboravila sifru, obnovila bih je, ali me ne privlaci. Otprilike je tako kako si napisala.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Fejs   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSub 13 Nov 2010, 15:53

FaceBook - kao i svaki drugi napredniji sajt, je razmena informacija, skupljanja prijatelja, rodbine, virtualnih prijatelja u jedan novi iskreniji Chat...
Pa ko umije, njemu je lepse, listajuci slike prijatelja, citajuci ga raduje mu se i ocekuje ga ... Upoznao sam lepih prijatelja ... ali sa njima najvise pisem privatno, ostalo je sve, dopadanje ili ne dopadanje ili mudrovanje... Jos uvek sam onaj isti cvet i jos isti neven, sa nekoliko stotina prijatelja, i opet sam banovan od najdrazeg prijatelja Marine... Verovatno je moj put da me malo vole zene...
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSre 17 Nov 2010, 16:00

Nevene svaka tebi cast ja sam imao na faceboku 140 prijatelja sada imam 40 Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue0/0Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSub 27 Nov 2010, 18:59

Igram na face neku igricu farma, sadim i kosim i uzgajam neke životinje.
Dok tako poslujem po netu, često pomislim kako bi mogla da poradim nešto u realnom životu, npr. obrišem prašinu.
Malo to vreme koje se provede na netu, nekontrolisano iscuri.
Ovde, na forumu imam osećaj da sam vas upoznala. Koliko se to može, ovom komunikacijom.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: net   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeNed 19 Dec 2010, 22:21

Prijateljstvo i zabava idu jer raduju, daju veru i nadaju se, da ce biti bolje... Na Fejsu je lako imati mnogo prijatelja, Ne igram Igrice, Manje sam na netu, imam dva naloga profila, novi od pre nekoliko... odabirem dobre i drage osobe, da ih vise upoznam...
Na fejsu se pojavljuju grupice odabranih pa grupno catuju, ja vec sada to sa losim iskustvom neiskrenosti izbegavam...
Ipak uvek ste mi vi bili najdrazi... ali zbog nekih stvari gorcim,
Ljubim vas sve i postivam Laku noc...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue0/0Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeČet 23 Dec 2010, 09:56

Net je otvorio jednu širu "komunikaciju" sa više ljudi, prijateljima koji su daleko, za nova poznanstva ALI nije zamena za ono gledanje u oči, čitanje mimike i zagrljaja prijateljskog.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimePon 10 Jan 2011, 23:13

Milovan ::
Nevene svaka tebi cast ja sam imao na faceboku 140 prijatelja sada imam 40 Smile Smile Smile Smile

bravo

I ja sam jedna od tih izbrisanih prijatelja na fb, i iskreno ti se zahvaljujem na tome. BR:
Nazad na vrh Ići dole
darko01
Urednik
Urednik



Broj poruka : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 22.11.2008

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeČet 03 Feb 2011, 07:22

Da net je omogucio poznanstva pa i prijateljstva sirom ove nase planete, sto je nekada u doba pisama kao komunikacije bilo nemoguce. To jeste jedan kvalitet i otvara neslucene mogucnosti da stupimo u kontakt sa osobama bukvalno sa svih meridijana.
Naravno sa druge strane to nosi i rizik u vidu razocaranja tim istim ljudima ali rizik nekad vredi prihvatiti zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSre 09 Feb 2011, 09:27

Darko, ko ne ume da rizikuje, tesko da ce napredovati, zar ne? Pa sta bi nam ovaj zivot bio ako bi insistirali na sigurnrosti po svaku cenu.
A kad su ti kontakti po sredi, prosto je, sto vise ljudi znas, bogatiji si, net je divna stvarcica kada se fino koristi, kako u komunikaciji tako i uopste. Dostupne su informacije, skoro sve, ucis se razlikama, prosirujes vidike. U protivnom, ode u aut sa vremenom.
Nazad na vrh Ići dole
darko01
Urednik
Urednik



Broj poruka : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 22.11.2008

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeČet 10 Feb 2011, 08:06

Apsolutno se slazem sa tvojim vidjenjem neta i njegovih prednosti a istovremeno upozoravam da uvek ima zlonamernih ljudi i doza opreza nije na odmet. A mislim da sto se zlonamernosti tice da chat krstarice po tome prednjaci i da cemo u tome da se svi slozimo.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue0/0Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSre 30 Mar 2011, 20:23

Zdrav razum treba da bude granica korišćenju neta. Lako je preterati i izgubiti kriterijum pri korišćenju ove sprave.
Meni je ona donela mnoge olakšice i koristim ga stalno u traženju svih mogućih informacija. Prošle godine sam kupila bojler preko neta. Videla sličicu, pozvala telefonom i sutra su mi isporučili. Zar nije sjajno?
Bila sam jedno vreme na chatu, krstarici. Preterano dugo. Par meseci sam sve ostale zabave zamenila netom. Kad sam shvatila da to rade i moji "sagovornici" i da nam se za to vreme malo toga u životu dešava izgubila sam interesovanje.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeUto 31 Dec 2013, 18:49

 vecer  srecna Vam 2014. godina



gorskooko ::
Upoznamo neke ljude, smatramo ih svojim, prijateljski smo im, naklonjeni sasvim sigurno, samo jesmo ili nismo prijatelji?

Ima li tu kriterija i kako se uopste mogu postaviti kad o tim ljudima istinski retko sta znamo? I da li su ti kriteriji znatno krhkiji, neobavezniji, nego u stvarnom zivotu? Zasto?
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeSre 01 Jan 2014, 10:11

Svim dragim ljudima koje sam upoznala na ovom forumu, od srca zelim da im 2014. godina podari dobro zdravlje, ljubav i mir, srecu, dovoljno para i sve ono sto sami zele.
Budite najbolje sto mozete, uvek, sa svima i u svemu.
Virtuelni prijatelj - Page 3 6ekt


Nazad na vrh Ići dole
Admin
[*_-]
[*_-]
Admin


Broj poruka : 399
Location : GM
Datum upisa : 14.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj - Page 3 Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitimeUto 07 Jan 2014, 18:00

Gorskookoooooooooooo srecan Bozic HRISTOS SE RODI!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://sumadijacaffe.forumsr.net
Sponsored content





Virtuelni prijatelj - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Virtuelni prijatelj
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: