Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Virtuelni prijatelj

Ići dole 
+9
Slovenska
Sumadijacafee
zvrchak
zutaruzasadunava
Gea
SUZANA_NIS
neven
Garavo jare
gorskooko
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 14:00

Upoznamo neke ljude, smatramo ih svojim, prijateljski smo im, naklonjeni sasvim sigurno, samo jesmo ili nismo prijatelji?

Ima li tu kriterija i kako se uopste mogu postaviti kad o tim ljudima istinski retko sta znamo? I da li su ti kriteriji znatno krhkiji, neobavezniji, nego u stvarnom zivotu? Zasto?
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 18:52

gorskooko ::
Upoznamo neke ljude, smatramo ih svojim, prijateljski smo im, naklonjeni sasvim sigurno, samo jesmo ili nismo prijatelji?

Ima li tu kriterija i kako se uopste mogu postaviti kad o tim ljudima istinski retko sta znamo? I da li su ti kriteriji znatno krhkiji, neobavezniji, nego u stvarnom zivotu? Zasto?


Na chatu i na forumu može postati jedna inicijalna kapisla za prenošenje poznanstva na javi a onda tek da preraste u prijateljstvo.
Nije prijatelj samo lepo složena rečenica na ekranu !

Postoje ljudi sa kojima iz zadovoljstva razmenjujemo misli, stavove
stihove, pa malo i sučeljavamo svoja razmišljanja.
Postoje ljudi koji me zasmeju do suza, postoje ljudi čije stihove
čitam sa uživanjem itd. itd. Ne kažem da ne bih volela da ih
upoznam i da postoji velika razlika u njihovoj ličnosti izmedju jave
i onog što pišu (još uvek umem da napravim dobru selekciju i da
prepoznam lažova i manipulanta koji bi hteo da se o njemu misli
sasvim drugačije nego što jeste), ali prijateljstvo, kao i ljubav
je davanje i traži više od šarenih sličica i lepih rečenica.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Pitanje Za Garavo jare ????   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSub 08 Nov 2008, 21:05

"(još uvek umem da napravim dobru selekciju i da
prepoznam lažova i manipulanta koji bi hteo da se o njemu misli
sasvim drugačije nego što jeste),"- Garavo jare .(citiram)


- Sta si u meni prepoznala, Garavo jare ...?
Voleo bih da to bude iskreno, ako moze:

neven kaze:
Ima osoba koje bih mogao upoznati,
A ima i osoba koje zelim upoznati, i razbiti im nos, bar u trenucima besa svog...

Bas bih zeleo da cujem sata mislis o meni, Garavo jare, pa cu nastaviti pisanje ...
neka iz tebe reci da poteku iskene, kao slika iz srca, To volim i samo to razumijem...

Kreni !!!!! CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 08:25

Slazem se Garavo. Samo nisam sigurna da mogu da napravim dobru selekciju, ali neku svoju selekciju mogu. Ono o cemu sam razmisljala jeste nivo virtuelnog i prijateljstvo u tom svetu.

Uhvatila sam sebe da se sa tim ljudima ophodim prvenstveno na nivou napisanog, nezavisno od volje/stvarnog razmisljanja, formirala sam neko svoje vidjenje, sto ne znaci da je formirano samo na napisanom vec i onom utisku sto to ostavi, sto ima i izmedju redova. Ali to je moj/nas sud. Zato nisam sigurna u tu svoju selekciju.

Svi mi u zivotu imamo puno kontakata, oni koji rade sa ljudima redje imaju tu potrebu/zelju da upoznaju ljude. Medjutim, bar ja, uvek procitam postove tacno odredjenih ljudi ma koliko da sam u skripcu sa vremenom. U principu, licno, ne osecam potrebu da se upoznajem sa ljudima sa kojima kucam, sto ne znaci da je to generalno. Jednostavno volim razmenjivati misli.

Sve mi se cini da su nam bliski oni ljudi u cijim postovima prepoznamo nesto svoje, sta god da je - vrlina, mana, osobina, pogotovo nacin razmisljanja. Ali ima i onih koji zaplene paznju zato sto su drugaciji.

Saren ovaj svet lepi
Nazad na vrh Ići dole
SUZANA_NIS
Urednik
Urednik
SUZANA_NIS


Broj poruka : 233
Datum upisa : 03.05.2008

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 10:39

Verujem u prijateljstvo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 13:13

neven ::
"(još uvek umem da napravim dobru selekciju i da
prepoznam lažova i manipulanta koji bi hteo da se o njemu misli
sasvim drugačije nego što jeste),"- Garavo jare .(citiram)


- Sta si u meni prepoznala, Garavo jare ...?
Voleo bih da to bude iskreno, ako moze:

neven kaze:
Ima osoba koje bih mogao upoznati,
A ima i osoba koje zelim upoznati, i razbiti im nos, bar u trenucima besa svog...

Bas bih zeleo da cujem sata mislis o meni, Garavo jare, pa cu nastaviti pisanje ...
neka iz tebe reci da poteku iskene, kao slika iz srca, To volim i samo to razumijem...

Kreni !!!!! CM:


Ti si to što jesi i na javi i u "snu" . Da, sa tobom bi bilo lepo provesti
veče u stihovima, divnim razgovorima i lepom druženju.
Uglavnom si to što jesi. Možda si previše i otvoren za ovu arenu
gde ima i mnogo drugačijih ljudi od tebe.
Sigurna sam da i ti umeš da prepoznaš i napraviš dobru selekciju
ljudi sa kojima bi mogao virtuelno poznanstvo da preneseš na javu.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 09 Nov 2008, 13:19

gorskooko ::
Slazem se Garavo. Samo nisam sigurna da mogu da napravim dobru selekciju, ali neku svoju selekciju mogu. Ono o cemu sam razmisljala jeste nivo virtuelnog i prijateljstvo u tom svetu.

Uhvatila sam sebe da se sa tim ljudima ophodim prvenstveno na nivou napisanog, nezavisno od volje/stvarnog razmisljanja, formirala sam neko svoje vidjenje, sto ne znaci da je formirano samo na napisanom vec i onom utisku sto to ostavi, sto ima i izmedju redova. Ali to je moj/nas sud. Zato nisam sigurna u tu svoju selekciju.

Svi mi u zivotu imamo puno kontakata, oni koji rade sa ljudima redje imaju tu potrebu/zelju da upoznaju ljude. Medjutim, bar ja, uvek procitam postove tacno odredjenih ljudi ma koliko da sam u skripcu sa vremenom. U principu, licno, ne osecam potrebu da se upoznajem sa ljudima sa kojima kucam, sto ne znaci da je to generalno. Jednostavno volim razmenjivati misli.

Sve mi se cini da su nam bliski oni ljudi u cijim postovima prepoznamo nesto svoje, sta god da je - vrlina, mana, osobina, pogotovo nacin razmisljanja. Ali ima i onih koji zaplene paznju zato sto su drugaciji.

Saren ovaj svet lepi

Oni koji rade sa ljudima, ukoliko ne veruju svojoj intuiciji i svojoj
selekciji, isto budu prevareni kao i u virtuelnom svetu.
Uglavnom mi je dosadašnja selekcija bila u 90% pun pogodak,
naravno uz blage devijacije - + dozvoljenog. Pu, pu... da ne pokvarim, jer često me je to i spasavalo mnogih neželjenih situacija.

Ne mora da znači da su mi bliski oni ljudi koji samo dele komplimente ili slično pišu kao ja. To mi nije nikakav pokazatelj za
selekciju. Na javi se to oseti iz pogleda, stava, govora tela a ovde
iz pozitivne ili negativne energije.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeUto 11 Nov 2008, 12:10

es:))) samo za to trebaju senzori, pa jos na talase:)))) pa pride selekcija Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeUto 11 Nov 2008, 19:44

gorskooko ::
es:))) samo za to trebaju senzori, pa jos na talase:)))) pa pride selekcija Smile)))

Mislim o Tebi da si žena koja ima senzore koji mogu da primaju
i šalju talase a selekcija se odradi automatski.
A nismo ni deca... ipak neko iskustvo postoji kao osnova.


Ako grešim, izvini. Ljudski je pogrešiti. Eto može i nama da se dogodi
Very Happy ali ne može dugo da traje:))))))

Virtuelni prijatelj 329340 loli
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSre 12 Nov 2008, 14:48

Ma ja za te talase imam senzorsku manu, falinku sto je krste sa "bukvaLJist" lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSre 12 Nov 2008, 15:41

Moze da pise ko sta hoce ali tvrdim da je moguce imati prijatelje ovde.Ovde se krece sa upoznavanjem a nastavlja u stvarnom zivotu.Joj uvek tvrdim da sve zavisi sta ocekujete.Za prijateljsku stranu nije bitno da li je neko plav ili crn,mrsav ili puniji-znaci nema sa te strane iznenadjenja.Ja moje prijatelje sa neta postujem i jako su mi dragi a ima ih,Hvala Bogu CM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePet 14 Nov 2008, 01:30

Garavo jare - pise nevenu
"Ti si to što jesi i na javi i u "snu" . Da, sa tobom bi bilo lepo provesti
veče u stihovima, divnim razgovorima i lepom druženju.
Uglavnom si to što jesi. Možda si previše i otvoren za ovu arenu
gde ima i mnogo drugačijih ljudi od tebe.
Sigurna sam da i ti umeš da prepoznaš i napraviš dobru selekciju
ljudi sa kojima bi mogao virtuelno poznanstvo da preneseš na javu."

- Naplacao sam se, brzopletosti mojih reci, i konacno sam spoznao sebe.. Bilo bi divno sa mnom provesti vece, u divnom razgovoru i druznju, i ako ne govorim stihove, Volim druzenje, ali sam i ovo -
-"Drugi vas vide kao uzbudljivu osobu eksplozivnu,temperamenta, impulzivnu, kao prirodnog vodu koji brzo donosi
odluke, iako ne uvijek ispravne. Smatraju vas hrabrim, avanturisticki
nastrojenim, kao nekoga tko ce se uvijek usuditi pokusati, i tko uziva u avanturi. Uzivaju biti u vasem drustvu zbog uzbudljivosti kojom zracite."-
Tako su nastale mnoge moje price, -
Virtualno- prepoznajem dobre osobe, - voleo bih da neke upoznam i javno...U pravu je Storm - moze se, naci prijatelj...
Verovatno ih i sam imam - ali osim postovanja i volim ih ... A najzalosnije je to, da je moj prijatelj uvek meta moje jezicavosti...Glupo - znam, ja samo ne znam drugacije no biti iskren...
Hvala Garavo jare!!!, - mozda najdes u meni jednog dana, nesto pa pozelis mi biti drug, Kad vec nije Gea...
. PS. uopste mi se ne svidja ovaj moj -avatar.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue0/0Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePet 14 Nov 2008, 18:26

dim
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePet 14 Nov 2008, 21:45

SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePet 14 Nov 2008, 23:50

Odoh ja u REVOLUCIONARE ... besplatno je a mozda i sacuvam glavu !!!
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePet 14 Nov 2008, 23:53

Zaboravio sam reci... Da sa virtualnim drugom mozes popiti i 100. kafa - i nikad ga neces iskreno upoznati, jer on je spreman, vezba , glumi... Ali u njegovoj kuci kad zaviris, u coskove, znat ces kakav je...
HeHeHeHe ...
Ja bleso- blesavi nista ne znam, a od vas nista ne mozes nauciti, tako je govorio jedan decacic iz mog komsilika.

hVa: hVa: hVa:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 16 Nov 2008, 13:14

Garavo jare ::
gorskooko ::
Upoznamo neke ljude, smatramo ih svojim, prijateljski smo im, naklonjeni sasvim sigurno, samo jesmo ili nismo prijatelji?

Ima li tu kriterija i kako se uopste mogu postaviti kad o tim ljudima istinski retko sta znamo? I da li su ti kriteriji znatno krhkiji, neobavezniji, nego u stvarnom zivotu? Zasto?


Na chatu i na forumu može postati jedna inicijalna kapisla za prenošenje poznanstva na javi a onda tek da preraste u prijateljstvo.
Nije prijatelj samo lepo složena rečenica na ekranu !

Postoje ljudi sa kojima iz zadovoljstva razmenjujemo misli, stavove




Postoje!
Sve ostalo shto bih napisala...bilo bi ponavljanje vec citiranog flower


stihove, pa malo i sučeljavamo svoja razmišljanja.
Postoje ljudi koji me zasmeju do suza, postoje ljudi čije stihove
čitam sa uživanjem itd. itd. Ne kažem da ne bih volela da ih
upoznam i da postoji velika razlika u njihovoj ličnosti izmedju jave
i onog što pišu (još uvek umem da napravim dobru selekciju i da
prepoznam lažova i manipulanta koji bi hteo da se o njemu misli
sasvim drugačije nego što jeste), ali prijateljstvo, kao i ljubav
je davanje i traži više od šarenih sličica i lepih rečenica.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 16 Nov 2008, 13:55

zutaruzasadunava ::
Garavo jare ::
gorskooko ::
Upoznamo neke ljude, smatramo ih svojim, prijateljski smo im, naklonjeni sasvim sigurno, samo jesmo ili nismo prijatelji?

Ima li tu kriterija i kako se uopste mogu postaviti kad o tim ljudima istinski retko sta znamo? I da li su ti kriteriji znatno krhkiji, neobavezniji, nego u stvarnom zivotu? Zasto?


Na chatu i na forumu može postati jedna inicijalna kapisla za prenošenje poznanstva na javi a onda tek da preraste u prijateljstvo.
Nije prijatelj samo lepo složena rečenica na ekranu !

Postoje ljudi sa kojima iz zadovoljstva razmenjujemo misli, stavove




Postoje!
Sve ostalo shto bih napisala...bilo bi ponavljanje vec citiranog flower


stihove, pa malo i sučeljavamo svoja razmišljanja.
Postoje ljudi koji me zasmeju do suza, postoje ljudi čije stihove
čitam sa uživanjem itd. itd. Ne kažem da ne bih volela da ih
upoznam i da postoji velika razlika u njihovoj ličnosti izmedju jave
i onog što pišu (još uvek umem da napravim dobru selekciju i da
prepoznam lažova i manipulanta koji bi hteo da se o njemu misli
sasvim drugačije nego što jeste), ali prijateljstvo, kao i ljubav
je davanje i traži više od šarenih sličica i lepih rečenica.


Da li znaš da te volim?????
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeNed 16 Nov 2008, 22:46

Obostrano!
potpisujem SmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeUto 18 Nov 2008, 11:30

Esssssss, obe vas svoje, radujem vam se tako "manitim" svojim na svom, volim zenu kad zna svoje prednosti ruz: ruz: ruz:
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSre 19 Nov 2008, 16:47

gorskooko ::
Esssssss, obe vas svoje, radujem vam se tako "manitim" svojim na svom, volim zenu kad zna svoje prednosti ruz: ruz: ruz:

Znam ja i svoje nazadnosti:))) Radim na njima trenutno:)) skidam ih
i zatežem. SM: SM: SM:


A što se voljenja tiče: Volim i ja Vas:))))) CM: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeČet 20 Nov 2008, 10:49

Hej, - Zasto vi zene lazete jedna drugu!!!!
Hm - Volim i ja vas:
Podseca me na mog presednika Drzave Slobodana ?
--- Lepse bi bilo Postivam.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeČet 20 Nov 2008, 16:56

Gotivim, postujem, volim, kako god nevene, ali to nesto postoji, a ovo kako je napisano, mislim da je i napisano kroz saljivu formu, ovo nase meketalo je karakteristicno po tome, istina ne uvek, kako i treba.

No, nismo tu analize radi. Ja ovo uzeh da pisem zbog kvalifikacije da je laganje. Mislim da nije, da je primereno nasem virtuelnom prijateljstvu, odnosu. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeČet 20 Nov 2008, 19:13

gorskooko ::
Gotivim, postujem, volim, kako god nevene, ali to nesto postoji, a ovo kako je napisano, mislim da je i napisano kroz saljivu formu, ovo nase meketalo je karakteristicno po tome, istina ne uvek, kako i treba.

No, nismo tu analize radi. Ja ovo uzeh da pisem zbog kvalifikacije da je laganje. Mislim da nije, da je primereno nasem virtuelnom prijateljstvu, odnosu. Eto.


Pa jel vidiš sada da me već poznaješ i da zaista NEŠTO postoji u virtuelnom prijateljstvu?
Tačno je da je bila tala da bi izazvalo osmeh na licu kod onoga kome je upućena poruka,
a ne LAŽ !!!

Prema tome Nevene: Možda prizor i ne izgleda tako loše, možda ga to samo tvoje
oči tako vide.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeSub 29 Nov 2008, 22:04

Neshto razmishljam....
Ja zbog virtuelnih zapostavih ove u reali.Sad
Drugarica skojom sam 30 godina,poslala mi je sms u kome izrazava divljenje kako sam uspela da kod nje poslednji put dodjem pre dve godine.
Mislim,da me je uistinu bilo sramota.
Ergo:Prijateljstvo treba i mora se NEGOVATI Rolling Eyes ,bez obzira da li je virtuelno ili realno.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePon 01 Dec 2008, 16:07

Vidi, uresu,

Ubedjana sam da je to isto vecina ovde uradila. Samo ne znam da li je to radi virtuelnih prijatelja ili sebe radi.

Sve nesto mislim da magare ne moze bez tovara, valjda onda ne bi bilo magare lol!

Salu na stranu, vezujemo se, priznali to ili ne. Samo kako ko za koga/sta.

I jos nesto mislim - da su svoji uvek na svome, ma gde bili i sta radili. Skupo ali vredi, u ovom ludom svetu, takvi su pravi raritet.
LL

P.S. Volim iskrene tople zagrljaje. Kad se u njih ulazi spontano, prirodno. Samo, retko je sta tako hladno kao neiskren zagrljaj, zar ne (pitam sve)?
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePon 01 Dec 2008, 19:47

Nisam se nikad grlila na "ladno" SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimePon 01 Dec 2008, 23:06

click to comment
Sapni mi kome si pesme pisala
ko ti rec uze sto me njima utopi
kad ih hladne u suze biserne rasu
dok potok tugom potece, i setno
spusti se, na moje sanjivo vece.
(neven)
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeUto 02 Dec 2008, 15:41

zvrchak ::
Nisam se nikad grlila na "ladno" SM: SM: SM:
cista 10-ka za komentar lol!
Steta sto nisam musko da ti napisem ONU psovku lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Virtuelni prijatelj Left_bar_bleue20/20Virtuelni prijatelj Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitimeUto 02 Dec 2008, 19:26

gorskooko ::
zvrchak ::
Nisam se nikad grlila na "ladno" SM: SM: SM:
cista 10-ka za komentar lol!
Steta sto nisam musko da ti napisem ONU psovku lol! lol! lol!



lol! lol! lol! :star: :star: :star:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Virtuelni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni prijatelj   Virtuelni prijatelj I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Virtuelni prijatelj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: PRIJATELJSTVO-
Skoči na: