Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lovac ili papucar

Ići dole 
+12
Oci-ANDJELA^Z
K-6_Predator_
zvrchak
Luckasta
Gea
Tatko_Pantelija
TREN
gorskooko
neven
Lora
Crna_ovca_chata
Sumadijacafee
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:32

A čemu proglašavanje napada na muškost? Jeste ili nije, čemu reakcije? Ponekad smo kao deca. Pogotovo muški. Neverovatno. Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 20:44

Cija muskost napadnuta affraid Aiii,pa kud bi mi bez muskosti,mmm Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 23:44

Ko je pametan taj je i dobar lovac (upuca dobru divljac) pa je uz postovanje i slast jede (a to se kod nas zove papucar)

U ebote negde smo pobrkali zivceeeeeeeeeeeeeee

Balkanci sta ces.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 05:29

Bole grudi balkanske Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 07:24

Svaki lovac na kraju bude ulovljen. Papucari su vec dobro razmeksali tabane i raznezili se, tako da na kraju ispadne da su skroz nerentabilni za odrzavanje.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePet 23 Maj 2008, 14:58

zvrchak ::
Svaki lovac na kraju bude ulovljen. Papucari su vec dobro razmeksali tabane i raznezili se, tako da na kraju ispadne da su skroz nerentabilni za odrzavanje.

Chuvaj se da te ne ulove... geek
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePon 26 Maj 2008, 07:49

Ko koga ovde lovi??? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePon 26 Maj 2008, 19:14

Oci-ANDJELA^Z ::
Ko koga ovde lovi??? Laughing
Vidi Oči, to rade ''reckaroši'' travčice koje hoce biti moćni bor planinski, kad ono, ali medjutim - zapletu se u paukovu mrežu (uh-uf lol! ovo nije ženski šovinizam)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeČet 29 Maj 2008, 18:59

Cek,ja bih sve to ali onda cu i ja budem i lovac i papucar ali i ono trece-el tako cheers
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeČet 29 Maj 2008, 19:08

'el' ima papucarka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 20:26

Kako je nastao izraz "papucic"?

Od najstarijih vremena upraznjavane su magijske radnje koje su imale za cilj da mladozenji, odnosno, nevesti obezbede nadmoc u braku. Najpopularniji obicaj je zgaziti, prilikom vencanja, mladozenji, odnosno mladi na nogu. Ko prvi iskoristi priliku i to ucini, drzace onog drugog "pod papucom" do kraja bracnog zivota.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 06:06

Za izraz ne znam, ali da je gaženje na venčanju nedelotvorno - to znam. Isprobala lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 15:24

Ko ume on je i lovac i papucar.To vazi za oba pola naravno,ako se zeli.Hocu da udovoljim i da budem sretna ali i da mi se uzvrati na obostrano zadovoljsto.U ljubavi nema ni pobednika,ni ponosa samo obostrano razumevanje.Ako to jednog dana nadjem bice za ceo zivot.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 20:21

Ovo je pravo i divno je. Eto.
Ustvari, veliki sam protivnik uskakanja u neke prolazne, potapajuće veze. Uvek me obraduju zdrave, sadržajne i zrele veze, pročišćene i ispunjene. Ne volim ''moderna'' shvatanja da je sve u nekom besmislenom ritmu polovičnih, nedorečenih, mušičavih odnosa. Bravo moje gore cvetu super:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 12:09

Ali ne treba ici u krajnosti,ni traziti idealno.Celog zivota majka mi ponavlja_probirac nadje otirac.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 16:51

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tricky
Urednik
Urednik
Tricky


Broj poruka : 98
Godina : 51
Datum upisa : 10.02.2008

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 21:58

/ me obuva papuche i ode na spavanje ......laq noc
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 06:05

E, izgleda da je ovaj postić iznad povezan sa debelim, zimskim snom geek
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 08:00

Lovac ili papucar - ide li to zajedno.
Papucar kod kuce, a lovac kad si skriven od ociju voljenih.
Moze lii zena prepoznati, u muskarcu te osobine, na vreme i to iskoristiti, potrbe radi.
I pitanje jedno - za zene:
Dali je zena vise kurva_ ili zena.-(lovca,papucara)?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 08:32

Aj sad objasni sta si hteo tim da kazes.
Sta podrazumeva to biti zena?
A sta ovo drugo.
lepo na tenane, ja sam bosanka pa tesko kapiram, treba mi malo vise puta objasniti.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 09:08

ljiljana ::
Aj sad objasni sta si hteo tim da kazes.
Sta podrazumeva to biti zena?
A sta ovo drugo.
lepo na tenane, ja sam bosanka pa tesko kapiram, treba mi malo vise puta objasniti.
Iznenadjuje me, da ti bosanko ne razumes, ove proste stvari.
-Pitao sam dali, moze u jednom coveku biti i lovac i papucar, - papucar kod kuce, a lovac na terenu.
- Dali vi zene prepoznajete te dve osobine kod muskaraca, i znate te dve osobine iskoristiti po potrebi.
- i dali je zena takvom muskarcu , vise zena-kurva_ ili kurva_-zena. Ja volim obe te osobine bosanko.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 10:02

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 14:16

Tesko mi je tako srno-belo sagledati tako slozen odnos. Narod je to etiketira tako. Lovac je svalercina, nezenjen ili ozenjen pa i dalje muva nekad samo onako da mu prodje vreme i ima potrebu da se stalno dokazuje da je musko. Zasto, valjda sumnja u sebe! Zene isto imaju potrebu, neke, da zavode, sarmiraju da budu dopadljive bez odredjene namere. Pa ako toliko ulazu vremena u doterivanje trebaju i da dobiju nagradu makar u nekom pogledu ;) Ko je tu plen a ko lovac? Vazno da niko nije zrtva. Svi punoletni i odgovorni za svoje postupke. Ako covek ima reputaciju da se dugo dokazivao zenskom polu i to mnogo puta, verovatno ce se nastaviti dokazivati i dalje jer je nesiguran i to mu je trajna osobina. Ubaciti ga u papuce je moguce jer se nekada i oni zamore ali ce ga stalno zuljati.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 14:57

El muskarci ne nose papuce?? dim
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 15:18

Nose dim
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 15:38

El naprsnice???? dim
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 15:55

Nisam sigurna da znam sta su to naprsnice. Pa nisam bas neki strucnjak za musku modu Very Happy
Mislim da je muski rod mnogo lezerniji po pitanju oblacenja pa se moze reci da nose dim
Al smo zadimili na ovoj temi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 16:02

Samo vi dimite.Izluftiracemo geek
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 16:45

GG: :crn:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 3 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 18:15

Uvucice ti se miris duvana u tu bundicu! Kazi da si bio izedju dve zenske koje puse Smile


Poslednji izmenio Gea dana Pon 16 Jun 2008, 05:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lovac ili papucar - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lovac ili papucar
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: