Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lovac ili papucar

Ići dole 
+12
Oci-ANDJELA^Z
K-6_Predator_
zvrchak
Luckasta
Gea
Tatko_Pantelija
TREN
gorskooko
neven
Lora
Crna_ovca_chata
Sumadijacafee
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 13:45

Mnogi se slazu sa cinjenicom da se karakter stice tokom zivota interakcijom sa drugim clanovima drustva. Drugi misle da se recimo tvrdoglavi ljudi jednostavno rode i da drustvo nema nista s tim. Sta je tacno stvarno ne znam, ali znam da kada su u pitanju zene, kod njih postoje 3 vrste muskaraca.

U prvu grupu spadaju muskarci-lovci. Mozda ce nekom ovo zvucati cudno, ali ovi pripradnici muskog pola su non-stop u potrazi za novim devojkama, mladjim, lepsim, seksipilnijim. Koje su njihove osnovne osobine? Dosta su drustveni i non-stop su u pokretu. Vole da su u centru paznje. Mozete ih primetiti u drustvu jer non-stop komentarisu devojke oko njih i naravno pricaju svoje "lovacke" price. Naravno, nemaju uopste problema sa startovanjem devojaka i vrlo lako prebole svako odbijanje.

Drugu kategoriju cine muskarci-papucari. Ovo je verovatno kategorija sa najvecim brojem clanova. Ovi muskarci jednostavno cekaju da se stvari dese spontano. Nikud ne zure i veliki su optimisti. Njihov moto je: "Ako je sudjeno da se desi, desice se." Devojke jednostavno prolaze pored njih a oni toga nisu ni svesni. Propustaju prilku za prilikom. Cesto imaju problem da zapocnu razgovor sa devojkom, i uvek imaju izgovor zbog cega se nista nije desilo.

Ovo su dve vrlo opste grupe, ekstremi, i zbog toga postoji i treca grupa, neodlucni muskarci. Ovi momci ne mogu da odluce sta hoce. Vrlo cesto ih mozete videti kako pokusavaju da budu muskarci-lovci, ali i papucari. Nekada su dobri lovci, a nekada su i odlicni papucari. Ova grupa je prilicno brojna.

Ako malo bolje sagledate verovatno mozete sebe da svrstate u neku od ovih tri grupa. Ukoju grupu vi spadate?
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 14:35

Ja najverovatnije spadam u drugu grupu i vishe od toga,znaci prosirenu drugu grupu sa josh nekakvim karakteristikama koje nisu navedene...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 18:05

Ja spadam u cetvrtu grupu " Papkar" lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePon 31 Mar 2008, 18:10

Ja poznajem one iz pete, šeste...n-te grupe affraid
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 06:27

Sad ga preterujes Ljiljana...
Sa zenama ratovati je izgubiti. Vec kad pisem ovaj tekst ja sebe smatram gubitnikom... Vi ste zapovednici i kad tone brod.
Sta to znaci papucar... Ma ja bi tebi vaspitne po guzi 25. udario. Ti bi malo "smrc". a kasnije bi seks za pomirenje bio lepsi, zanosniji.
Posle svega ti bi pevala, pipkajuci se za bolno mesto, i u sebi pevusla " Jes, bilo dobro - mame mi... Kakav papucar.
Ich, bosanac - brdovit kraj. Nevero moja,( Nisi ti verna). heheheeee,
lol! LJILJA lol! LJILJA lol! LJILJAAAAaaaaaa
Ajd sad, me zamrzi, i onako smo na klimavim nogama, ljubavi moja.
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 07:03

''Sta to znaci papucar... Ma ja bi tebi vaspitne po guzi 25. udario. Ti bi malo "smrc". a kasnije bi seks za pomirenje bio lepsi, zanosniji.
Posle svega ti bi pevala, pipkajuci se za bolno mesto, i u sebi pevusla " Jes, bilo dobro - mame mi... Kakav papucar.''

Aj' sad pročitaj ovo, nevene. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 11:07

gorskooko ::
''Sta to znaci papucar... Ma ja bi tebi vaspitne po guzi 25. udario. Ti bi malo "smrc". a kasnije bi seks za pomirenje bio lepsi, zanosniji.
Posle svega ti bi pevala, pipkajuci se za bolno mesto, i u sebi pevusla " Jes, bilo dobro - mame mi... Kakav papucar.''

Aj' sad pročitaj ovo, nevene. Neutral
Eto. Znao sam, U slobodnom prevodu moja, pokojna baka, bi nazvala ovako, papucar je, - "piso-ljubac", Ako je to, a jest velika razlika od onog drugog - "pico-jebac"...
Molim da se meni, nepismenom, nevinom,( dok, ne donesete presudu) objasni sta je to biti, "PAPUCAR"... (Da to nismao SJaj i Ja, jer nismo vrsili preljube).
Ili neko drugi...Uvredjen sam. Buduci da nisam "lovac",- ne dozvoljava mi moje poimanje vrednost braka, i ne zelja za dokazivanjem moijih,bez emocija, seksualnih mogucnost, i ne volim da menjam instruktora bez razloga,(privlacnost, zelja, emocija,- naravno obostrana), pa i ne srtujem,bas, uvek...Izvinite idem raditi...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 09:07

Toliko puta sam u životu čula kvalifikaciju od muškarca da je neki drugi muškarac papučar, ali iz čiste zavisti.
Sadržajan odnos nema cenu. Kakav god da je ''tip'' muškarca (ili žene) po sredi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 10:14

neven ::
Sad ga preterujes Ljiljana...
Sa zenama ratovati je izgubiti. Vec kad pisem ovaj tekst ja sebe smatram gubitnikom... Vi ste zapovednici i kad tone brod.
Sta to znaci papucar... Ma ja bi tebi vaspitne po guzi 25. udario. Ti bi malo "smrc". a kasnije bi seks za pomirenje bio lepsi, zanosniji.
Posle svega ti bi pevala, pipkajuci se za bolno mesto, i u sebi pevusla " Jes, bilo dobro - mame mi... Kakav papucar.
Ich, bosanac - brdovit kraj. Nevero moja,( Nisi ti verna). heheheeee,
lol! LJILJA lol! LJILJA lol! LJILJAAAAaaaaaa
Ajd sad, me zamrzi, i onako smo na klimavim nogama, ljubavi moja.
:nev:
lol!
Mene ni moj Vaso nije tukao kad sam bila mala pa neces ni ti niti bilo ko drugi.
Kakve klimave noge, o cemu ti???
Nevene jel ti uopste znas sta hoces, sta pises, cas jedno, cas drugi, lupetas bzvz.
Kakva ljubav, kakva mrznja, klimave noge, jel neko tu kapira nesto?
Ja ne :JG: :11: div1 :pom:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 10:49

[quote="ljiljana"][quote="neven"]Sad ga preterujes Ljiljana...
Sa zenama ratovati je izgubiti. Vec kad pisem ovaj tekst ja sebe smatram gubitnikom... Vi ste zapovednici i kad tone brod.
Sta to znaci papucar... Ma ja bi tebi vaspitne po guzi 25. udario. Ti bi malo "smrc". a kasnije bi seks za pomirenje bio lepsi, zanosniji.
Posle svega ti bi pevala, pipkajuci se za bolno mesto, i u sebi pevusla " Jes, bilo dobro - mame mi... Kakav papucar.
Ich, bosanac - brdovit kraj. Nevero moja,( Nisi ti verna). heheheeee,
lol! LJILJA lol! LJILJA lol! LJILJAAAAaaaaaa
Ajd sad, me zamrzi, i onako smo na klimavim nogama, ljubavi moja.
:nev:[/quote]
lol!
Mene ni moj Vaso nije tukao kad sam bila mala pa neces ni ti niti bilo ko drugi.
Kakve klimave noge, o cemu ti???
Nevene jel ti uopste znas sta hoces, sta pises, cas jedno, cas drugi, lupetas bzvz.
Kakva ljubav, kakva mrznja, klimave noge, jel neko tu kapira nesto?
Ja ne :JG: :11: div1 :pom:[/quote]

TRC,- O, tom necu vise pisati, Rekla si sama da ne volis "papucare", pa ne volim ni JA. HeHeHe, Dvadesetpet rukom po goloj guzi, uzbudjuje HeHeHe...
Volis one "divlje" ... Oni ponekad, silom silu uzmu kao zakon svoj. Hej. Carice, nekad sam bio divlji, nikad zensko udario nisam, a trebalo je. Ne bih ni tebe.
I ne mislim da je tvoj, s postovanjem otac Vaso radio ispravnu stvar, bas kao ni ja danas,ne radim, i svoje cerke ne udarim po gozi.
Klimave noge, jer se svadjam, sa ljiljnom (uzeo si me na zub opet,nevene),
Mrziti,- rekla si da mozes...
A ljubavi moja, - je da te besnom ucinim za ono sto me svrsta u "papucara"...
Ma sto sa ja tebi pravdam, kao da sam pojeo 100. kg banana..
:nev:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 10:50

Ja vidim dve vrste muskaraca-
1.One koji se drze zeni za suknju i nisu nizasta sposobni sami.Cekaju da mu zena zaradi,donese,nahrani,obuce ali on je maco.Pred drugima se pokazuje kao muskarcina-vice na zenu,omalovazava je i sl.Hoce vise paznje sebi nego deci koju je stvorio i naravno klincima ne treba nista sve njemu.
2.Suprotno od prve Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 11:55

SM: SM: SM: SM:
no coment
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 05:48

ljiljana ::
SM: SM: SM: SM:
no coment
Prvo imas lep. do danas najlepsi "Avatar"
Drugo objasni cemu se smejes, Bas me zanima...HaHaHa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 08:41

neven ::
ljiljana ::
SM: SM: SM: SM:
no coment
Prvo imas lep. do danas najlepsi "Avatar"
Drugo objasni cemu se smejes, Bas me zanima...HaHaHa
e upravo ovome se smejem
Ajd sad, me zamrzi, i onako smo na klimavim nogama, ljubavi moja. SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 08:42

I meni se avatar svidja mada bi mi mozda bolje odgovarao ovaj :Vest:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 09:08

ljiljana ::
neven ::
ljiljana ::
SM: SM: SM: SM:
no coment
Prvo imas lep. do danas najlepsi "Avatar"
Drugo objasni cemu se smejes, Bas me zanima...HaHaHa
e upravo ovome se smejem
Ajd sad, me zamrzi, i onako smo na klimavim nogama, ljubavi moja. SM: SM: SM: SM: SM:
Hehehehehehe. ljubavi ili klimavim nogama... Meni su sve ljubavi, dok se ne dokaze suprotno.
Mnogi pricaju da sam zaljubljen u M, jedini ja ne znam, nisam siguran.
Govorili su na chatu kako sam zaljubljen u tebe, sto da ne, svidja mi se. Makar je bez veze "varas me" hehehehe.
Tebi treba "neko", mali otrov u bocici, koji ces svaki dan ispijati i luditi od uzbudjena i strasti. Ti tako vidis zivot.
Vozis 200. km. na sat. za mene je ovako matorog brzina prevelika a i mator sam za tebe zavodljivu.
Ne da se bojim, ali na klimavom sam.... HeHeHeHe. Samo BOG, (ukojeg ti nemas poverenja), ce znati, zasto te zavolh "cvete ljubavi i bola"
KS: KS: KS: KS: KS:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 11 Apr 2008, 18:17

Biće da za svakog postoje pravi i oni drugi d060
Nazad na vrh Ići dole
TREN
Prijatelji
Prijatelji
TREN


Broj poruka : 207
Location : iza oblaka
Datum upisa : 07.04.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 12:37

Lovac ili papucar Mukarcirz3nf0yd7 Laughing Laughing Laughing affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 15:53

TREN ::
Lovac ili papucar Mukarcirz3nf0yd7 Laughing Laughing Laughing affraid
SM: SM: SM: SM: :BRA:
Nazad na vrh Ići dole
Tatko_Pantelija
Urednik
Urednik
Tatko_Pantelija


Broj poruka : 39
Godina : 66
Datum upisa : 09.01.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 21:02

Storm_z ::
Ja vidim dve vrste muskaraca-
1.One koji se drze zeni za suknju i nisu nizasta sposobni sami.Cekaju da mu zena zaradi,donese,nahrani,obuce ali on je maco.Pred drugima se pokazuje kao muskarcina-vice na zenu,omalovazava je i sl.Hoce vise paznje sebi nego deci koju je stvorio i naravno klincima ne treba nista sve njemu.
2.Suprotno od prve Very Happy


BRAVOOOO
Nazad na vrh Ići dole
Tatko_Pantelija
Urednik
Urednik
Tatko_Pantelija


Broj poruka : 39
Godina : 66
Datum upisa : 09.01.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeNed 13 Apr 2008, 21:03

ljiljana ::
TREN ::
Lovac ili papucar Mukarcirz3nf0yd7 Laughing Laughing Laughing affraid
SM: SM: SM: SM: :BRA:


Za sta god miskarci vam trebaju

Kakvi god, same birate.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePon 14 Apr 2008, 01:04

pravila da bi se postalo muskarac:

1. Ne zovi. NIKAD.

2. Ako ne voliš devojku nemoj joj reci. Puno je zabavnije ako je pustiš da sama shvati.

3. Daj ime svom penisu. Samo neka bude narcisoidno i neoriginalno kao " MIKI " .

4. Ako si izgubio nešto što pripada nekome drugom, reci mu da si mu to vec vratio.

5. Igraj se sa sobom što je češće moguće. Pricaj drugima o tome.

6. Budi što neodredeniji.

7. Uvek zapamti: TI SI MUŠKO. Stoga ma što se desilo ti nisi kriv.

8. Žene vole ako je muškarac spavao sa više žena nego li je se istuširao.

9. Nikad ne zatraži pomoc. Pa cak i ako ti jako, jako treba pomoc - ne traži je. Ljudi ce misliti da nemaš penis.

10. Žene vole kad ih ignorišeš. To ih uzbuđuje.

11. Ako, ne daj Bože, govoriš sa devojkom preko telefona, koristi samo jednostavne reci i zvukove.

12. Svi smatraju muškarca više privlacnijim, ako se on zna potpisati pišajuci po zemlji.

13. Jedini sigurni nacin da devojku napraviš slicnom sebi je da ševiš njenu najbolju prijateljicu. Ona će tako videti da joj nedostaješ i volece te što nisi odustao od nje.

14. Negiraj sve. SVE.

15. Ako ti se svida neka devojka, reci to svojim ženskim prijateljicama. Osobito ženskim prijateljicama za koje znaš da su zatreskane za tebe. (Verovano one sve -- muško si secaš li se ?) One to stvarno žele znati.

16. Ne znaci da.

17. Da znaci ne.

18. Ako ne ševiš kad hoceš, jaja ce ti zakržljati.

19. Možeš se razboleti ili umreti. Ovo je najvažnije pravilo.

20. Ako te neko pita, da jebao si svugde i isprobao si sve poze.

21. Kao što orgazam oznacava vrhunac seksa, seks takođe oznacava kraj veze.

22. Osećanja ? Kakva osećanja ?

23. Život je jedno veliko takmičenje. Ako je neko bolji od tebe u necemu pravi se da to nije istina ili ga prebi.

24. NE DONOSI odluke u vezi. Ako si steran u ćošak i moraš doneti odluku, odugovlači. Ako svejedno moraš doneti odluku, ostavi mesta za beg.

Pitanje: " Dragi, hoceš li me izvesti na romanticnu veceru ? "

Odgovor: "Da, ako ti pogodiš koliko sperme ja proizvedem na dan. "

25. Svaka recenica koju neko kaže može se okrenuti tako da ima seksualno znacenje.

26. Pri svakoj prilici istici kako stvari liče na genitalije.

27. " Ljubav " nije u tvom recniku. Ni ne pomišljaj da je izgovoriš.

28. Opšte pravilo: ako te, šta god radio to ne zadovolji, u potpunosti, za 5 minuta to i nije vredno tvoga truda.

29. Šutni žensku. Moli je da ti se vrati, a kad ti se vrati šutni je opet...

30. Izvinjavaj se kad god je to ocekivano. NIKAD to ne misli ozbiljno.

31. Ako povrediš nekoga, pravi se da ti je stalo.

32. Pokušavaj imati dobru memoriju, ali u redu je ako zaboraviš trivijalne stvari. Znaš, kao rodendan svoje ženske i boju njenih očiju.

33. Ignoracija rešava probleme. Ako ih ti ne vidiš, ne vide ni oni tebe.

34. Igraj se sa hranom na javnom mestu, samo ako te ljude ne poznaješ.

35. Igraj se sa svojim penisom na javnom mestu, samo ako te ljude ne poznaješ.

36. Ako se ljudi gnušaju ma šta ti radio, nemoj PRESTATI! To je i ocekivana reakcija.

37. Ti nisi nevin. Nikad. Ti si rođen iskusan.

38. Ti si muško, stoga ti si superioran.

39. Plan za tipicnu veceru: Kupi pivo. Pi pivo. Igraj se sa sobom. Ševi. Popi još piva. Onesvesti se.

40. Žene nije briga šta im radiš dok god te mogu zadovoljiti.

41. Ako izlaziš sa nekim, a voliš nekoga drugog, nemoj ništa govoriti. Cekaj dok se ta devojka s kojom izlaziš zaljubi u tebe, a zatim joj reci.

42. Osnovno pravilo hodanja: Kvantitet, ne kvalitet.

43. Osnovno pravilo seksa: Kvantitet je kvalitet.

44. Ako varaš devojku ili ženu, i niko to ne sazna onda ti nisi ucinio ništa loše.

45. Plač nije za muškarce. Pa, ako si ti muškarac, zbog cega i imaš plakati ?

46. Pocinje li pitanje sa " zašto ", odgovor je " ne znam " .

47. Žene su tvoje maramice, iskoristi ih i zatim ih baci.

48. Zapamti, svaka devica se čuva za tebe.

49. Bol drugih ljudi je za tvoju zabavu. Smej se dugo, smej se jako, smej se od srca.

50. Ako te neko zatraži uslugu možeš odgovoriti:

a) naduvaj stvar kako ti je to teško napraviti

b) podsecaj ih, kako si ti napravio veliku uslugu za njih, svakih pet minuta do kraja njihovih života.

51. Ako si ucinio nešto stvarno loše svojoj devojci i ona ne želi razgovarati sa tobom, pravi se da se ništa nije dogodilo. Ne razgovara li još uvek sa tobom, pažljivo je upitaj " zar nešto nije u redu ? "
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeČet 17 Apr 2008, 00:18

tipovi muškaraca
p
Zabavi se potpuno pomjerenom tipologijom. Muškarce smo podjelili po grupama u zavisnosti od nadimka kojim ti tepaju. Na nekoliko minuta iskljuèi svoj centar za romantiku i bezbrižno uživaj u malo ogovaranja tih divnih biæa, nama dragih muškaraca. Izvoli, samo se opusti i uživaj!

Hej, slatka, pa znaš li kako nas sve muškarci rangiraju? Dok u zadimljenoj kladionici èekaju da poène utakmica, razmjenjuju lovaèke prièice, pletu i ne samo o fudbalu veæ i o politici, vremenu, cjenama pa èak i o nama ženama. Jedan pada na plavuše, onaj drugi na vatrene crnke, polovina ih misli da su manekenke naj ribe, ostali kapiraju da je bolje da ljulja nego da žulja. Neki vole one malo slobodnije, drugi bi odmah ženili neku zbunjenu stidljivicu. Polovina ekipe voli prirodno, druga polovina otkida na silikone. I tako u beskraj!
Pokušavaju da stvore tip svoje djevojke i èesto su žrtve predrasuda. Eto, na primjer, ona Zora što prije podne radi u kafiæu plava je i zgodna, te mora da je i glupa i laka riba, a jednom ju je neko video kako ulazi u xxx. Ma, drolja, klasièna sponzoruša. Pu pu...
Da, da, draga, oni nas tako rangiraju i ocjenjuju, daju bodove i oduzimaju ih ako pronaðu neku katastrofalnu "manu". E pa, drage moje, ako mogu oni - možemo i mi!

Zove te - DRAGA
Pa ne znam kako da kažem ovo, ali frajer koji iskazuje ljubav tepajuæi ti "draga" obièan je mekušac ili, što bismo rekli, beskièmenjak. Obožava i èesto citira pjesnike. Svoj cjenjeni auto (srednja klasa, neupadljiva boja, tvrdi krov) vozi 80 na sat, a kada je tvoj suvozaè grèevito se drži za kvaku i teško uzdiše. Misli da ti je straaašno zabavan al', da se ne lažemo, totalni je dosadnjakoviæ. Uvek se drži ustaljenih šablona, nikada nije spontan, grozi se blamiranja i scena u društvu. Pati za društvenim statusom. Fura karirane košulje i cipele zatupastog vrha. Kaiš, pod obavezno, mora da mu se slaže sa cipelama i torbom. Maramica sa èarapama. Nosi štreberske naoèare, one male, zbog kojih misli da deluje pametno. Nije duhovit i ne umije da prièa viceve. Èita Dena Brauna zato što ga èita i njegov šef i... Pa, ono, èitav svijet. Tvrdi da se ne loži na gole ribe po èasopisima i da su mu oni krajnje gnusni i ubjeðen je da nisi provalila cijelu kolekciju èasopisa CKM ispod kreveta. Nije sklon eksperimentisanju u krevetu, ali, naravno, tvrdi da je najbolji ljubavnik.

Zove te - MALA
Oho, ovo je pravi maèo frajer, primjer iz udžbenika. Džejms Din u najavi.
Ne odvaja se od svoje crne kožne jaše, vozi neki opaki motor (hm, biæe da je Harli, ipak sam ja žensko i u motore se razumem... khmmm). Pogled mu je prodoran i u stanju je da te zakuca za zid kad te pogleda. To te pali, ali pomalo i plaši. Ipak, kao po komandi, èim ga ugledaš - istopiš se. Podsjeæa malo na lika iz onih starih Marlboro reklama, znaš na onog usamljenog kauboja, najboljeg baju u preriji. I, naravno, puši Marlboro, al' onako muški, sa uživanjem. Pravi frajer za burnu avanturu, onu koja æe se pretvoriti u uzbudljivu prièu koju æeš preprièavati prijateljicama, iznova i iznova. To klasièni prolazni ljubavnik. Ukoliko si za neku neobaveznu varijantu - super, a ako ne - brzo briši jer takav primjerak nije sposoban za duže emotivno vezivanje.

Zove te - ZEKO
Auh, joj! Naletela si na pravu maminu mazu, na originalnog balkanskog, uzornog sinèiæa. On je u životnoj potrazi za onom pravom ženom kojoj bi se uhvatio za skute i prepustio joj svoj život. Njemu fali samopouzdanja i ne može da donese najprostiju odluku bez konsultacija sa nekim. Uvijek te pita za mišljenje. Miran je i poslušan - uvijek radite ono što ti smisliš i idete tamo gdje ti želiš. Mrzi nepoznate i neoèekivane situacije i, definitivno, nije èovjek od akcije. Nikada ne organizuje provod, užasava ga se, a grozi se i bilo kakve odgovornosti. Najviše voli da provodi duge, ušuškane, noæi kod kuæe.
Kragna na košulji mu je uštirkana, a na pantalonama ima faltu od peglanja, fura džempere sa romboidima i rol kragnicama. Neka te to ne èudi pošto je njegova mama i dalje zadužena za sinèiæev stajling.
Ukoliko ti je potreban ovakav deèkiæ, moraš biti spremna na žestoku borbu sa njegovom mamicom, i moraš se pomiriti sa èinjenicom da tvoja pileæa supica nikada neæe biti tako dobra kao kod gospoðe mame! A "one stvari"? Pa, to radi loše i obavezno ugasi svetlo.

Zove te - SLATKICE
Eto ga deèko koji je spreman da te pazi i mazi, da ugaða svim tvojim željicama, pa i onim uvrnutim. Prema èitavom svetu je "èvrst", ali na tebe je veoma slab. Lovac ili papucar S03510
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeČet 17 Apr 2008, 13:12

mala slatkice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 00:30

Nasa ovcica priznala da je slaba,aiiiiiiiiii Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 14:12

Ma naravno mala Very Happy slatkice
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 16:31

Lovac ili papucar 0210


muski mozak
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 18:03

Njene su boje, njegovo parkiranje


- U našim celijama nalaze se još programi iz kamenog doba - tvrdi americki geneticar, profesor Din Hamer. - Bez obzira da li razmišljamo, osecamo ili opipavamo, oba pola su tokom evolucije razvila razlicite sposobnosti.

• Muškarci vide dalje! Udaljenije tacke jasnije vide muške oci. To se tumaci vekovnim izoštravanjem vida lovca. Lakše se snalaze u prostoru, imaju osecaj za parkiranje automobila mnogo bolji od žena!

• Žene imaju prefinjeniji nos! Mirise i ukuse bolje razlikuju, jer stalno su bile uz - ognjište i pripremale hranu. Otuda i njihova zasluga da su bolji degustatori parfema.

• Razlikovanje boja je ženska osobina! Poseduju više tacaka na ocnoj retini, koje uocavaju razlicite forme i boje. Dopustite im da biraju odecu, to bolje znaju!

• Bolje cuju! Žene cuju i najtiši šapat i jedva primetan zvuk. To je opet naslede iz prošlosti, kad su bile spremne da s detetom u narucju pobegnu od životinje ili neprijatelja. Sveje to uticalo da se kod njih razvije komunikativnost i razumevanje.

• Muškarci misle korak po korak! On uvek misli logicno, upotrebljava samo jednu polovinu mozga, žena aktivira obe. Ali, zato su žene recitije!

• Duže pamti ženski mozak! Dok on pamti cinjenice, ona pamti atmosferu, reci i emocije. U proseku njena memorija je nepovredena sve do 55. godine. Muškarac zaboravlja vec od 25. godine.
Sve te razlike nalažu da je zajednica neminovna!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 22:27

• Muškarci misle korak po korak! On uvek misli logicno, upotrebljava samo jednu polovinu mozga, žena aktivira obe. Ali, zato su žene recitije!

Nema sansi da ovo razumem. Molim pomoc lol!
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitimeNed 20 Apr 2008, 15:28

imash temu uradi sama uz SJajovu pomotj...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lovac ili papucar Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lovac ili papucar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: