Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lovac ili papucar

Ići dole 
+12
Oci-ANDJELA^Z
K-6_Predator_
zvrchak
Luckasta
Gea
Tatko_Pantelija
TREN
gorskooko
neven
Lora
Crna_ovca_chata
Sumadijacafee
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeNed 20 Apr 2008, 17:35

:Bles: da se ovoliko volimo, pilence moje. HeHeHeHeHe..HeHe..Hej. Sta vise boli.Blesinometar opet ne radi :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeUto 22 Apr 2008, 06:19

• Muškarci vide dalje! Udaljenije tacke jasnije vide muške oci. To se tumaci vekovnim izoštravanjem vida lovca. Lakše se snalaze u prostoru, imaju osecaj za parkiranje automobila mnogo bolji od žena!

Uvek me uveseljava kad me parkiraju. Prosto nemogu da odole da ne daju savet i upute
kako da se uparkiram. Uglavnom ih pustim da ih usrecim. Verovatno se osecaju vise muskarci kad to urade. Neka im, nek misle tako. Ima vaznijih stvari na kojima se zena dokazuje.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeUto 22 Apr 2008, 13:52

Svojevremeno, tek sam počela da vozim samostalno, na jednom skretanju prednost su imala vozila iz suprotnog smera, a ova nestrpljiva ''vozačica'' pošalje poljubac i u dlaku promakne jednom iz tog pravca, i to sva ponosna istovremeno zamišljajući sočnu psovku pri kočenju... Prošlo nekoliko dana, ja zaboravila na to, kaže moj muž kako mu pričao kolega: ''Videh ti ženu, nisam znao da vozi ....'' (nisam ni videla ko vozi a da jesam - čekala bih koliko god, al' tom idiozi ne bih poslala ni pogled) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2008, 10:51

Prica o zenskim vozacima i muskom opsesijom za kolima je stvarno posebna. Kad bi je potanko analizirali iscackali bi svasta o musko-zenskim odnosima. Prosto nam, zenama ne daju pravo da budemo ravnopravne po tom pitanju. Ma sta imaju da daju, vozimo mi bolje i pouzdanije od njih. Sjaj, kaze dobacuju pogled dalje od nas, ostalo im u genima od lova u kamenom dobu SM: kako im se i taj lov nije zapatio Smile. Zene bolje prate situaciju u saobracaju i brze reaguju na mnoge sitacije, pa bilo to i sa osmehom i poljupcem. Ne pise nigde u saobracajnom zakonu da je zabranjeno. I to je vid snalazenja Very Happy . Vozim nesto krace nego sto hodam i skoro sam zamenila hodanje za voznju. Nije dobro ali eto navika i brzina koja je potrebna da se stigne bar deo sto se hoce u ovom gradu. Moraju da komentarisu, prvo kao "pomoc i savet" ili nabace onu facu "zenska me vozi", STRASNO!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2008, 16:56

Sve nesto mislim da smo im ''osvajanjem'' auta i sticanjem prioriteta, ugrozili i bitan elemenat ''šarma''
Čemu frka man? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2008, 22:01

Iskreno,meni ne smeta ni sediste suvozaca.Slobodne mi ruke ;)
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2008, 22:53

Ajde sedaj da te provozam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2008, 23:05

E sad nisam rekla da moze i ovca CM: Ljub drug geek
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 23 Apr 2008, 23:09

Mashi rukicama,mashi.....
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta
Urednik
Urednik
Luckasta


Broj poruka : 20
Godina : 63
Location : kako kada:-:)
Datum upisa : 23.04.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Apr 2008, 03:37

Crna_ovca_chata ::
Ajde sedaj da te provozam Very Happy

ovcica opet u elementu...samo bi se vozao:)))))))))))))))) :Vest: :crn:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Apr 2008, 08:54

Priskig leta, stojim na granici u nepreglednoj koloni autobusa i kamiona. Posmatram one grdosije od slepera i pratim sve sto se mice. Iz tih kamionskih kabina su izlazili tako mali ljudi da sam imala utisak da ce izvaditi neke pomocne merdevine da bi se spustili na zemlju.
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta
Urednik
Urednik
Luckasta


Broj poruka : 20
Godina : 63
Location : kako kada:-:)
Datum upisa : 23.04.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Apr 2008, 09:16

Jako puno sam na putu, jako cesto stojim u kolonama na Autoputevima ili Granicnim prelazima... I uvek me isti osecaj obuhvati kad vidim te silne grdosije od kamiona....Svaki put nanovo skidam kapu i klanjam se komplimentom velikim pred svima tim soferima "kamiondzijama"...Da tih ljudi nije, ne znam kako bi ceo svet stigao do svih svakodnevnih artikala , koji su od proizvodnje, do zavrsnog proizvoda za zivot potrebni?

A da ne spominjem opasnost i riziko toga posla.... O privatnome i porodicnome zivotu te grupe ljudi, ne bi zelela komentarisati, jer oni sami sa njihovim porodicama, najbolje znaju koliko je gorak taj komad hleba.

Dakle :crn: veliki iskreni kompliment i da tebe i sve tvoje kolege, na svim putevima ovoga sveta Bog uvek cuva!!!
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Apr 2008, 20:18

Hvala Luckasta. Very Happy
Mada ja vec dugo godina ne vozim sleper,nego mali kamioncic.Dodje to sa godinama valjda.Lepse je svako vece spavati u svom krevetu.Ali i dalje volim voznju i putovanja... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue0/0Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 07:07

Ovca, izvini ako te je pogodilo moje opazanje. Ono se odnosilo na upadljivi kontrast ogromnih slepera i vozaca koji su izlazili iz njih. O profesiji i znacaju nisam pisala pa mi je nejasno potreba da te neko brani jer se to nije odnosilo na tebe ni licno niti na tvoju profesiju vozaca.
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta
Urednik
Urednik
Luckasta


Broj poruka : 20
Godina : 63
Location : kako kada:-:)
Datum upisa : 23.04.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 07:39

"NEKO" ne "brani", vec se je konkretno obratio "samo i licno" :crn: .... "NEKO", sto je vec cesto razgovarao sa ovcicom u vezi kamiona i voznje sa kamionom!
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 09:06

Ofca je bwe pravi lovac - lovi stoperke usput i peva - da si mala u soferskoj kabini, ja bi tebe u prvoj krrriiiviiiiiniiiii.........
hm..... mada, ka ulazu u kamio izuva cipele i obuva papuche...... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta
Urednik
Urednik
Luckasta


Broj poruka : 20
Godina : 63
Location : kako kada:-:)
Datum upisa : 23.04.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 09:40

a kad sazuje papucice-nanulice pred kabinom...e ondah je bas zvrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk pravi:))))))))))))))) :klap: KOS :gol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 09:41

Ho,ho Very Happy Ja znam pouzdano,kada bi ti bila stoperka,aiiiiii,DO PRVE SUMICE BI BILA VOZNJA ;) ovca pada na crnke :sunny:zvrchak
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 20:30

A mogu li ja neku da kazem u svoju odbranu?

Gea nisam se osetio ni prozvan ,ni povredjen tvojim postom.Opusteno breeee....

Ja visok 183 cm,tako da bas i neizgledam mali kad izlazim iz kabine Very Happy

A ove dame sto mi nabacuju stoperke trebalo bi da znaju da ofca ne prima stoperke. geek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 20:35

/me stopira
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 20:40

Dzabe ti je...al znam ko tje da ti stane Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSre 30 Apr 2008, 00:24

ZNAM I JA Very Happy Moj drug me nikad ne bi ostavio na cedilu.
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSub 10 Maj 2008, 15:56

ni lovac ni papucar - samo uzmem ono sto mi se svidi
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSub 10 Maj 2008, 16:45

xaxaxaaxxaaxaxaaxa SM: SM: SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeČet 15 Maj 2008, 13:25

Postoji jos jedna grupa-neodlucni Very Happy Ovi momci ne mogu da odluce sta hoce. Vrlo cesto ih mozete videti kako pokusavaju da budu muskarci-lovci, ali i papucari. Nekada su dobri lovci, a nekada su i odlicni papucari. Ova grupa je prilicno brojna, ali zato i vrlo retko spominjana.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeČet 15 Maj 2008, 16:58

Storm_z ::
Postoji jos jedna grupa-neodlucni Very Happy Ovi momci ne mogu da odluce sta hoce. Vrlo cesto ih mozete videti kako pokusavaju da budu muskarci-lovci, ali i papucari. Nekada su dobri lovci, a nekada su i odlicni papucari. Ova grupa je prilicno brojna, ali zato i vrlo retko spominjana.
Bash zanimljivo geek
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 12:05

Evo ovako "lovac u papuchama", ako postoji takav?Hm? geek IGR
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 14:42

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Uto 10 Jun 2008, 12:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 15:03

K-6_Predator_ ::
samo Vas citam i smeskam se - serete li serete - ajd jos malo preseravanja zene


Razz IGR SM: SM: SM: Mozda sam i pogreshila, da ne postoji "papucho-lovac". Kao iz one priche "Maca papucharka". hVa:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Lovac ili papucar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lovac ili papucar - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitimeSub 17 Maj 2008, 18:43

Da se kladimo u sta hocete,da nijedan muskarac nikada nece iskreno reci kom tipu pripada....
Znace on sam i odmah udariti kontra produktivan zakljucak da su sve to marifetluci i provokacije na njihovu muskost .
Ovaj komentar je vec proglasen :zenskim sovinizmom:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lovac ili papucar - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lovac ili papucar   Lovac ili papucar - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lovac ili papucar
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: