Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Istina o muskarcima

Ići dole 
+8
SUZANA_NIS
Gea
zvrchak
neven
gorskooko
danubius
Crna_ovca_chata
Sumadijacafee
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeSub 22 Nov 2008, 21:41

Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue0/0Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeNed 23 Nov 2008, 09:52

Pa teško je povratiti svoja prava da imaš svoje lične potrebe, planove i želje. Podredila si ih porodici. Andjeli su navikli da budeš bezrezervno na raspolaganju za njih.
Prvo moraš sebe uveriti da je sasvim normalno da želiš za sebe vreme i slobodu da praviš planove, samo svoje i da istraješ u tome.
Nisu mali i znaju se snaći, daj im samo prilike.
Ja sam šizela na te kućne obaveze koje se nedele. Dodjem sa posla u isto vreme i nastavim kućne poslove. Spremanje klope i sve ostalo. Pokušavala dogovorom. Makar nešto. Nije u redu da se on "umoran" uvaljuje u fotelju i gleda kako ja radim. Loše sam se osećala. Insistrila sam na tome. Uveli smo dežurstva, mesec dana kuva on i nabavlja hranu a mesec dana ja. Bilo šta spremi ja se oduševljavam i vičem super si spremio.
Koja lepota kad stigneš sa posla a drugi ti spremi. To mogu shvatiti samo muškarci koji to rade.
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeUto 25 Nov 2008, 20:44

Istina je da su ti muskarci ponekad potrebni... Evo sad bas razmisljam o cepanju drva :kezz
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeUto 25 Nov 2008, 20:54

zvrchak ::
Istina je da su ti muskarci ponekad potrebni... Evo sad bas razmisljam o cepanju drva :kezz

Pa kreni na cepanje,imas moju punu podrsku geek Cak cu ti i reci gde je sekira kre
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeUto 25 Nov 2008, 21:03

Pa gde je ta sekira, da te neko kucne medj rogove SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue0/0Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeUto 25 Nov 2008, 22:19

Necemo sad da se "sekiramo" oko drva Shocked
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimePet 28 Nov 2008, 17:44

Pa mora neko da "izlomi" led, lopata sneg, zagreje auto... geek
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeČet 25 Dec 2008, 21:20

Istina o muskarcima - Page 4 Th0e0e68f7d26ae24598e7608hl71
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 12:09

.....I ko bi kmekao i cmizdrio da umire svaki put kad dobije temperaturu 37 sa 2 ?
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeČet 29 Jan 2009, 08:56

Istina o mushkarcima?

U svakom pravilu ima izuzetataka.
Ipak,
mislim da se boje inekcije,zubara,
da vole da vishe idu kod pedikira nego kod frizera,
mrze promaju i vetar,
vole lepe zene ali se cuvaju od njih jer vishe vole svoje od tudjih.
Bolji su kuvari, umeju sa decom da budu nezniji od same majke....
Najbolje dede na svetu.
Dzangrizavi posebno u besparici....
Osecaju problem ali pushtaju da se reshi sam od sebe ....
i mnogo toga josh Smile


Ovo sam sagledala na osnovu svojih prijatelja,ljudi sa cata i delimicno svoga muza .Delimicno...znaci da sam mogla da dodam joh pola spiska stvari ali kada su ratne epizode iz zivota:)
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue0/0Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimeČet 29 Jan 2009, 21:31

Pre neki dan sam vadila krv (kontrola).
Uđem u ordinaciju gde je sa gomilom žena bilo i neki muškarac.
Jedan momak, bled kao zid je ležao a drugi je pokušavao da se održi sedeći na tom istom kauču. Kasnije mi je jedan od njih prišao da pita kako će podići rezultat.
U strahu je zabunom bacio dobijeni papirić.
Bilo mi ga je žao.Trebao je mamu da povede, tek ima 25 godina da bi sam išao kod lekara.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 4 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitimePet 30 Jan 2009, 17:45

Davno sam napisala da smatram da su zene po prirodi jace od muskaraca, sto ne znaci da je to pravilo bez izuzetaka.
Jedan me odgaio, sa drugim zivim a skoro da sam odgajila treceg. Oni su mi najblizi, najvise ih poznajem. Sa prva dva sam imala srecu, ali ni jedan nije idealan, a mali andjeo nije za komentar, jer najbolji je na svetu celom haha

Nije mi se jednom desilo da imam vecu snagu u kriticnim situacijama u odnosu na oca i muza, iako ni jedan nije maza, hvala Bogu. Kada je muska razmazenost po sredi (a to im je elementarna karakteristika Smile)) - cast izuzecima), mislim da smo tome same najvise doprinele, jer svaki od njih je istovremeno mamin sin (ne mislim na one "zeke" u dusi).

Dovoljno je da posmatramo muskarce kad materijalna kriza zakuca, ili svu tu njihovu navodnu umesnost, poslovnost, smisao za organizaciju ili prihvatanje promene i uklapanje u nove uslove, bilo u kuci ili na poslu, u komsiluku, gde god. Opet ce zene lakse i brze da se snadju, razlika je u tome sto one vise "galame" Smile))

Ili gresim? haha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istina o muskarcima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istina o muskarcima
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: