Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Istina o muskarcima

Ići dole 
+8
SUZANA_NIS
Gea
zvrchak
neven
gorskooko
danubius
Crna_ovca_chata
Sumadijacafee
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue0/0Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeUto 11 Nov 2008, 22:36

Čula sam jednu priču na čatu vezano za to merenje. Ispričao je neki tip da ga pozvala neka klinka sa chata da izadju. I na tom prvom sastanku u kafiću je tražila da mu ga izmeri. Nije rekao da li joj je dao da meri i kako se izvukao od te luduše.
Ovi mladi ništa ne mere odokativno, već sve unapred hoće da izmere.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeSre 12 Nov 2008, 14:56

Mladi su mladi, to sto se desilo nije slucajno - garant. Mozda tip nije ni trebao da izlazi kad nije spreman na "merenje". Najbolje da su stigli do tog merenja tek tako, najbolje da je maloj do merenja. Glasam za malu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 19:34

gorskooko ::
Mladi su mladi, to sto se desilo nije slucajno - garant. Mozda tip nije ni trebao da izlazi kad nije spreman na "merenje". Najbolje da su stigli do tog merenja tek tako, najbolje da je maloj do merenja. Glasam za malu Very Happy
BR: BR: kre kre kre KOS
TakoE
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue0/0Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 19:41

I ja se pridružujem vama. Ko je vrag tražio sa klinkom kad nema petlje. Klinke napravile sigurno neko takmičenje, ko će većeg. Izmere i "ozdrav" što bi rekao moj drug sarajlija. Baš mi nedostaje.
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 19:51

Ma ipak sam ja za to da treba proveriti pre, SM: SM: SM: SM: SM: ....bar onako, kako to samo zena zna, izmudriti da kaze otprilike, Ke: Ke: Ke: , joj sto se smejem.
Moram da kazem za jedno moje iskustvo, naravno necu u detalje ali totalno razocarenje,od tada.....onako kroz pricu, zezanje ne merim ali ipak proverim KOS
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 20:29

ljiljana ::
Ma ipak sam ja za to da treba proveriti pre, SM: SM: SM: SM: SM: ....bar onako, kako to samo zena zna, izmudriti da kaze otprilike, Ke: Ke: Ke: , joj sto se smejem.
Moram da kazem za jedno moje iskustvo, naravno necu u detalje ali totalno razocarenje,od tada.....onako kroz pricu, zezanje ne merim ali ipak proverim KOS

"...na poljima od snova ne pustaj korenje..."

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:34

Dva put meri, jednom seci ( premeri dobro pre odluke da ne zivis u iliziji da postoje i oni velikiiiii SM: SM: SM: )
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:36

zvrchak ::
Dva put meri, jednom seci ( premeri dobro pre odluke da ne zivis u iliziji da postoje i oni velikiiiii SM: SM: SM: )

Es' ti premerila? geek
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:38

Da sam merila ne bi se *aebala lol!
Nazad na vrh Ići dole
julijana
Prijatelji
Prijatelji
julijana


Broj poruka : 291
Datum upisa : 29.02.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:40

ma šta bre ima da se meri pogledas u nos i eto znas oma.ne kazu dzabe koliki nos toliki ponos
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:52

Bes ga nije realno od kad ispravljaju te noseve plasticnim operacijama. Metar ne laze IGR
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:53

Njega u ruke drage dame i ne bojte se...Mislim "njega"- od metar geek
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:56

Koga od metar?Malo je metar geek
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 22:58

zvrchak ::
Koga od metar?Malo je metar geek

Leleeeee, koliko li vama zenama treba?
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:01

Ebi ga, da je bar visok metar i sedamdeset pet Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:03

Ako je visok ne znaci da mu je ona stvar do zemlje. geek

Citao ja study
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:05

Naravno... Losa vest je da su mu odsekli noge a dobra da mu je k.... do zemlje, na to si mislio?
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:07

Uvek ima losa i dobra vest affraid
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:10

Crna_ovca_chata ::
Uvek ima losa i dobra vest affraid

Dobra je zato sto metar izmerio PDV a losa - poslednji put bio upotrebljiv lane geek
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:13

Dobra je sto je poslednji put upotrebljen lane geek ,a losa da je PDV i dalje isti. lol!
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:16

Ne nego su najavili da ga smanjuju ispod 14 SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:23

Manje platis,manje se i klatis... geek
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:24

Ma problem i jeste sto se mllloooogoooo klati..... nikako da se ukruti SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:26

Hmm..... cini li ti se da bas zachatasmo????? Skidam se ja IGR sa neta geek
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeČet 13 Nov 2008, 23:28

Aj se skini geek
P.S. Sta da radimo kad drugi lepo spavaju pa ih nema ovde
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeNed 16 Nov 2008, 14:13

O mushkarcima treba da pishu zene.
Mushkarac o mushkarcu moze i ne mora da bude objektivan...ali,
mushkarca najbolje poznaje zena.
Mushkarac se uci dok si ziv i obrnuto.Ja nikada necu napisati ni da poznajem supruga skojim sam toliko vremena ili da sve znam o njemu ...
Mogu samo o njegovim reakcijama,odnosu prema meni,porodici....
Mushkarac se stalno menja,ulazi u jace faze od zene,vishe i bolje primecuje,vrednuje,posmatra.
Zena se najvishe prevari kada razmishlja da je njen mushkarac ozenio pa je time sve daljnje prozese zatvorio time shto je postao otac,muz...ili vec ne znam shta sve?!
Mushkarac trazi paznju,poverenje i ljubav vecu nego sama zena shto trazi od suprotnog pola.On u istinu moze da pati zbog nashe sebicnosti,posesivnosti ili grubosti [naravno da ne mislim da mu zena menja mamu]Smile
Mushkarac,najvishe pati ako ga prevarite ili mu prebacite njegovu loshu seksualnost.
Mnogo bolje i vishe ume da prashta od zene samo to mi ne sagledavamo na takav nacin.
Mushkarac voli da bude mazen,da mu se kuvaju lepa jela,sedi pored njega,makar se i cutalo....i mnogo toga josh:)
Necu o tome vishe iz razloga...shto nisam ja neko ko je apsolvirao zivotnu mudrost o mushkarcima,pa sada pishem neshto vec poznato zenama.
Imperija uzvraca udarac ako je povredjen i shto je najgore prema nama zenama....zbog sopstvenog poraza,generalizuje sve zene kroz tu jednu koja ga je povredila.
Ja nisam posmatrala mushkarca kroz lupu ali....
Volim da napishem sopstveni sud o tome,makar se vi nikada ne slozili samnom.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimePet 21 Nov 2008, 15:16

Preterani su komfornisti. Podrazumevaju neke stvari koje ne bi smeli, ko im je kriv kad im se obije o glavu. Ozbiljna sam. To vazi i za moje najblize, cak i za malog andjela.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimePet 21 Nov 2008, 19:19

Koje su to konkretne stvari gorskooko koje ne bi smeli da podrazumevaju muskarci?To samo vi zene podrazumevate u vasim glavama,a posle nama obijate o glavu sto nismo babaVange da znamo sta vam se mota po glavi.Pa to ni vi same ne znate...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue0/0Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimePet 21 Nov 2008, 21:04

Ozbiljno pričati o problemima, vezi, ljubavi, životu sa partnerom je nemoguće.
Koliko su problemi veći i duže traju, teže ih je načeti. Pri tome mislim na konstruktivnu priču ne na raspravu. Valjda muškarci o tome ne razmišljaju dok se svakodnevni ritam života odvija. Ma kakav bio.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Istina o muskarcima - Page 3 Left_bar_bleue20/20Istina o muskarcima - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitimeSub 22 Nov 2008, 10:34

Crna_ovca_chata ::
Koje su to konkretne stvari gorskooko koje ne bi smeli da podrazumevaju muskarci?To samo vi zene podrazumevate u vasim glavama,a posle nama obijate o glavu sto nismo babaVange da znamo sta vam se mota po glavi.Pa to ni vi same ne znate...

Pa htedoh bockavo-saljivo, al` neka. Niz ih je Crni. Ja cu ono sto me konkretno iniciralo da napisem post.

Istina je da ima toga sto podrazumevaju i zene ali muskarci prosto drze da su Bogom dani da im se ugadja a da pri tom ne vide ni "belu macku", po nekom samo njihovom pravu da budu izgotivljeni.

Bbriga mog malog i matorog andjela za bilo sto, sve mora da bude po njihovim potrebama (sama sam kriva), podrazumevaju me, ne vide cak ni da li sam premorena, hajde to, ali ne osete kad sam im "servirala" vanredno, sto hranu, sto ugodjaj, da sam obavila sve one "milion sitnice" brige o kuci i porodici i to unapred za svaki tren koji zelim posvetiti sebi.
Skoro nikad ih ne opterecujem svojim problemima koji nemaju veze sa njima.

Nisam zelenis, ne trazim pohvalu, cak ni neko posebno priznanje, jer radim sto sama mislim da treba, ali je moj mali andjeo ocekivao, a matori podrzao, da ja treba da odlozim svoje unapred zakazano rodjendansko druzenje sa drugarima, samo zato sto malom dolaze dva drugara iz Bg, sa kojima i tako ne bih provela vise od 10-15 minuta, a sve sto treba pripremila sam.

Naravno otisla sam, i tek cu. Prosto matori nikad ne voli kad se druzim bez njega. Tek cu. Malom je konkretno trebala kucna pomocnica.

Ne samo da joj ne znate prirediti sitne ugodjaje, nego ne umete pustiti zenu da dise. Kao da smo u srednjem veku. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istina o muskarcima - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina o muskarcima   Istina o muskarcima - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istina o muskarcima
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: