Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Niko nije perfektan dok se....

Ići dole 
+8
MesechEva kci...
sonia
danubius
SNEZA_
Tatko-Pantelija
gorskooko
Crna_ovca_chata
komunikativn@
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimePet 13 Jun 2008, 06:00

Mislim da jesi u pravu što tako misliš, ukrasu moj.
I sama mislim da nije lako voleti, čak mislim da je to sposobnost, i to ne sveprisutna, da je dar sa neba. Jeste odgovornost ali i obaveza, iako ovako rečeno grubo zvuči. Samo iz ljubavi i možemo dotaći ono što čoveka čini njime, a to nema veze sa mozgom, pameti, inteligencijom. To je emocionalni nivo, ono što obe strane povezuje u istom osećaju i istovremeno ih otvara, razbija oklop školjke, ne kriju ono što stvarno jesu. A krijemo iz izujedanosti, straha, zablude, želje za predstavljanjem sebe kako bi trebalo... Kad smo otvoreni, kad smo prihvatili sebe takvim kakvi smo, sa svim svojim manama, nesavršenostima, tad je manu lako razumeti, a tako i prihvatiti i tudju, pa i voleti drugog takvim kakav je (volim tvoje postove ukrasu, najčešće me inspirišu da ozbiljnije pišem, ali i razmišljam...).
Nazad na vrh Ići dole
Rita
Prijatelji
Prijatelji
Rita


Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.03.2009

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimePon 16 Mar 2009, 14:39

Niko nije perfektan...
Perfektnost idealiziramo mi sami ... kad se zaljubimo.
Sve mane gledamo kao vrline,za svaku gresku trazimo opravdanje...i stvaramo ideal iako dobro znamo da je sve relativno, kako u zivotu tako i u ljubavi... idealno ne postoji.
I posle... tokom vremena, mozaik se sklapa...
Upotrebimo razum, jer razum smo malo koristili dok smo bili zaljubljeni....i ?
I dobro je ako smo se izvukli bez velikih posledica.
Pouka je valjda ... polakoooo Very Happy
Pa kad prodje prva faza zaljubljivanja i opet imamo pred nama osobine koje volimo kod partnera i puno zajednickog, ide druga faza... voleti tu osobu.
E kad vise volimo ... volimo ga takav kakav je:)))
Nazad na vrh Ići dole
Rita
Prijatelji
Prijatelji
Rita


Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.03.2009

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimePon 16 Mar 2009, 14:41

Off topic
Rita ne filozofiraj! Razz
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimePon 16 Mar 2009, 15:03

A zasto da ne, a?

Nije to filosofija, tu je to negde, veruj meni vremesnoj. Sta god ko da pise, svi prosto obozavaju da su zaljubljeni. Perfektan, nego, tad i nikad vise, nazalost Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 03 Jun 2009, 08:37

Ma kakva pervekcija,nema drveta bez grane i coveka bez mane sta o tome reci,znam sam mnogo svojih mana jedna od najgorih je sto nemam karakter da prestanem da pusim...
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimeSre 03 Jun 2009, 18:44

Ma ja sam skroz perfektna iako pusim SM: SM: SM: (ronhill slims SM: )
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 04 Jun 2009, 09:27

zvrchak ::
Ma ja sam skroz perfektna iako pusim SM: SM: SM: (ronhill slims SM: )

Udaj se za mene... ruz:
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 04 Jun 2009, 16:56

Neko je bio na ispasi pa se naruckao bunike sm sm sm sm
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitimeČet 04 Jun 2009, 18:17

Vidim ja da mi nije dobro... plj
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Niko nije perfektan dok se....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ovaj dokumantarni film skinite-Niko nije rekao NECU...
» Humpr bwe...
» Bor nije samo rudarski grad,,,,

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: SAPUTANJE...-
Skoči na: