Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Niko nije perfektan dok se....

Ići dole 
+8
MesechEva kci...
sonia
danubius
SNEZA_
Tatko-Pantelija
gorskooko
Crna_ovca_chata
komunikativn@
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
komunikativn@
Urednik
Urednik
komunikativn@


Broj poruka : 623
Godina : 51
Location : tamo-vamo-:))
Datum upisa : 16.03.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 18:47

..ne zaljubis u njega .

sta vi mislite koliko ima istine u tim rijecima ?
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeNed 16 Mar 2008, 19:32

Ima puno istine.Eto ti bi mislila da sam obichna ofca,ali... SM: SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePon 17 Mar 2008, 15:26

"Bila sam
djete sa ljubavlju najsnaznije zene,
sa najdubljim osijecajima za covijeka
koji je rekao da me voli
a sto je najzalosnije
jer je on mislio samo da me voli...

Bila sam
luda jer sam vijerovala
i licem u lice sa lazima
ja sam izmjenjivala osmijehe
i stajala uz covijeka
koji bio uz mene
a u svojim misima bio je sa nekom drugom...

Bila sam
naivna jer sam dala sve svoje godine,
dane i svoj zivot
covijeku koji mi je samo poklonio
dar bola i tuge i suzu
koja jos vijecno stoji u ocima...

Bila sam
samo broj i jos jedna
u nizu iza svih oni kojima
je covjek koji je za mene bio andjeo...
ostavio oziljke
umjesto bozanski tragova njeznog poljupca....."

Ovako obicno bude sa perfektnim.Bolje naci nesto obicno sto nam odgovara i od njega stvoriti savrsenstvo na obostrano zadovoljstvo I love you
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePon 17 Mar 2008, 17:18

Ja obichan Very Happy Stvori savrshenstvo od mene SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePon 17 Mar 2008, 17:34

Prijatelju moj,ti si meni savrsen i svi moji prijatelji jer mi njih niko nemoze nametnuti ja ih biram.Za razliku od ljubavi prijatelja ti odaberes a ljubav odabere tebe I love you Dok nekog volimo mi ga stvaramo perfektnim,znamo samo ono sto zelimo,kad izgubimo onda vidimo sta smo imali.Nekad patimo zbog gubitka a nekad se pitamo gde su nam oci bile... ;)
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePon 17 Mar 2008, 17:47

Perfektna si :Kup:


SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 18 Mar 2008, 12:17

Istina je Smile gde su nam bile oči Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 18 Mar 2008, 16:02

Niko nije perfektan dok se.... Umomsr10
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 18 Mar 2008, 19:48

El Muhamed?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 13:41

Tatko ti si perfektan,ljubim ti avatar daa:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 14:56

100% tachno. Nazalost. :gro:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 20:08

SNEZA_ ::
100% tachno. Nazalost. :gro:
SNEZA_ saljem ti karton Winston 100'S ccccc SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 20:59

eeeeeeeeeee oce i ja monus_slims Ke: :gro:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePet 21 Mar 2008, 23:36

Propalica je bio, mnogo pusio, jos vise pio. Kartao se, lumpovao, u diskacima ludovao. Kosa mu bjese ne ocesljana, u mjesec dana jednom prana. Nosio se muski lose kao djete sa ulice otrcano i bezveze kao i druge skitnice, motor je vozio bez auspuha da od buke zacepis oba uha. A bjeda je bio i neznam sta mi bi da se zaljubim. A imala sam ljepsih momaka i opet iznad svega: "VOLJELA SAM SAMO NJEGA."
Nazad na vrh Ići dole
Tatko-Pantelija
Prijatelji
Prijatelji
Tatko-Pantelija


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.03.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 19:26

Storm_z ::
Tatko ti si perfektan,ljubim ti avatar daa:


SU: KS: kafa ko
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 08:04

KAD SE NEKO VOLI ONDA SE VOLI I ZBOG MANA NE SAMO VRLINA.Ima samo jedan mali problrm-majusan:Kad covek voli niti sta vidi,niti cuje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
danubius
Prijatelji
Prijatelji
danubius


Broj poruka : 133
Datum upisa : 21.02.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeČet 10 Apr 2008, 15:31

Nema istine,,,,evo, i postavljacica teme, i ono plavo cudo iznad mene znaju da sam perfektan, pa se jos nisu zaljubile .Sve im kao jos nesto fali...pa nisam ja Supermen , heheheh Dakle, dzaba perfekcija ,hehehe Jel se kaze "kalaj-rabota" u ovaj kraj ? geek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 15 Apr 2008, 17:11

Nikad nisam video jutro
Dok nisam ostao budan cele noći
Nikad nisam video sunce
Dok nisam ugasio svetlo
Nisam video rodni grad
Dok nisam bio predugo odsutan
Nikad nisam čuo melodiju
Dok mi nije zatrebala pesma
Nisam video belu liniju
Dok nisam skrenuo na kraju
Nisam znao da te trebam
Dok se nisam sledio u masi
Nisam govorio da te volim
Dok te nisam izgubio sasvim
Nisam osećao srce
Dok skoro nisam izludeo
Nisam video istočnu ibalu
Dok nisam otišao na zapad
Nisam primećivao mesečinu
Dok ti nije obasjala grudi
Nikad te nisam zamišljao sa drugim
Pokušavajući da te učinim ljubomornom
Nisam video suze
Dok nisu pale niz tvoje lice

san diego serenada,tom waits
Nazad na vrh Ići dole
sonia
Prijatelji
Prijatelji
sonia


Broj poruka : 415
Godina : 50
Datum upisa : 25.04.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 29 Apr 2008, 17:16

Tatko-Pantelija ::
El Muhamed?


nije...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
Prijatelji
Prijatelji
sonia


Broj poruka : 415
Godina : 50
Datum upisa : 25.04.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 29 Apr 2008, 17:32

https://www.youtube.com/watch?v=jTIBWAYtbfE&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:31

Молекул вечне љубави

Складан спој мушкарца и жене заснива се на љубави и сексуалној привлачности. Али, шта је то што утиче да две особе читав живот проведу заједно? Шта то виде једна у другој?

На свету се непрекидно стварају парови жена и мушкараца, а зближавају их, пре свега, заљубљеност и полна привлачност. То су две незадрживе силе које подмећу пламен у две различите области мозга и стварају „теледириговану” привлачност. Нико још у потпуности не разуме шта се догађа у људској свести кад се нека особа заљуби, али исход је следећи: страст јој потпуно заокупља мозак, а осећање радости и стрепње утиче да измени понашање и начин размишљања.
С друге стране, сексуална страна личности притиска особу до врхунског узбуђења, као што се, уосталом, у природи догађа већ милионима година, привлачећи тела у нераздвојно клупко. Заљубљивање и вођење љубави само су први, додуше, најлепши део битисања удвоје, али тек увод у трећу фазу, која је много тежа и сложенија: одгајање деце. Јер, тек то је природно заокружење животног циклуса које предвиђа, као у некој штафетној трци, да сваки пар пламен живота пренесе сопственом потомству тако да и оно касније може да поступи на исти начин. А то је врхунско, победничко правило природе: није довољно само размножавати се, него учинити да се и потомство умножава да не би дошло до нестанка врсте.
Биолози су открили посебну хемијску супстанцу која прати везивање двоје људи различитог пола - окситоцин. А ако је заљубљивање обележено високим нивоом допамина с ниским серотонином, а сексуалност високим нивоом тестостерона, дуготрајно везивање зависи од повећања количине хормона окситоцина у мозгу.

То је хормон који добро познају неке породиље јер им се вештачки додаје да би се изазвао или убрзао порођај. Управо та супстанца изазива контракције материце, а касније подстиче стварање млека и везивање за одојче. Окситоцин се ослобађа и током оргазма, и код жена и код мушкараца.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:33

Савршени модел моногамије

Истраживање доктора Ларија Јанга са Универзитета Ејмори, у САД, одвијало се посматрањем понашања арвикола, малих пољских мишева, необичних животињица које су у свету сисара познате као редак пример брачне верности током читавог живота. Парење не наступа једноставно: да би за то била потпуно спремна, женки је потребно око 24 часа да борави и кокетира пред мужјаком. Другим речима, неопходно јој је време да би се „загрејала”. Али, кад се парење догоди, ови мишеви заснивају сталну заједницу, више не траже друге партнере и постају пажљиви и брижни родитељи. Чак и кад мужјак угине, женка остаје верна удовица.

Доктор Јанг је открио да у мозгу ових мишева, и мужјака и женки, постоје мождани појасеви с мноштвом рецептора (пријемника) за окситоцин и вазопресин. А управо је то хормонални склоп који одређује стварање сталног (брачног) пара. Још једна проба направљена је проучавањем друге врсте мишева, планинских који су блиски рођаци пољских: они су генетски 99 одсто исти, али се ипак понашају на сасвим супротан начин. Нимало их не занима стална заједница, а њихове сексуалне везе су „само на једну ноћ”.
Са та два потпуно супротна узорка изведени су бројни огледи. На пример, верном пољском мишу заустављен је доток окситоцина и вазопресина (сузбијањем одговарајућих гена) и они су убрзо постајали слични својим планинским рођацима. И обрнуто: убризгавајући планинским окситоцин и вазопресин, мењало се њихово понашање и они су показивали све већу наклоност ка само једном партнеру.

Неки други огледи рађени на сисарима изнели су на видело још неке занимљивости: на пример, кад се овцама и женкама пацова заустави природно доток окситоцина, оне одбацују своје младунце. Такође, ако се младој и још невиној женки пацова убризга окситоцин, она прилази туђем младунцу и почиње да се понаша заштитнички, као да је она права мајка. Стога одузимањем или додавањем окситоцина може да се утиче на неке врсте понашања као што су моногамија или вишегамија. Зашто се то догађа?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:33

Ново поље за истраживање

Будући да је овим огледима отворена сасвим нова област, још много мора да се истражује. Засад могу да се износе само претпоставке о извесним инстинктивним поступцима. Доктор Јанг сматра да у мозгу, не само мишева, постоји механизам који подстиче одређену врсту понашања, а на који утичу управо поменуте супстанце: оне надражују неке мождане пријемнике и производе осећање задовољства, испуњености. Самим тим изазивају жељу да се такво осећање продужи. Сличан механизам доводи до зависности од дроге, само што је у том случају заслужна друга супстанца, неуротрансмитер допамин који побуђује делове мозга задужене за осећај задовољства изазивајући сталну потребу за наградом у виду опијата.
Ова истраживања показују како генетика, то јест, наш урођени биолошки „програм”, утиче и мења понашање појединца, а све захваљујући различитости мождане грађе и мањем или већем присуству рецептора, хормона, неуротрансмитера и других супстанци. А ако су мишеви, пацови и овце толико осетљиви на присуство окситоцина и вазопресина да чак мењају своје сексуалне навике, шта тек рећи за човека? На њему не могу да се изводе огледи, али се намеће помисао да и људска врста „ради” на сличан погон.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:34

Заљубљивање и љубав

Кад престаје заљубљеност? То је тешко рећи. Нека истраживања дошла су до закључка да фаза романтичне заљубљености траје, у просеку, годину-две. У неким случајевима и три и више година. Касније се та снажна осећања полако стишавају, али зато се јавља једно чвршће и смиреније: кад се скину „ружичасте наочаре”, почињу да се примећују и мане партнера, поготово после извесног времена заједничког проживљавања свакодневице. За неке то може да буде почетак кризе, пресудан тренутак. Тада почиње да се воли особа онаква каква је стварно, а не само каква нам се чинила у време заљубљености, кад се „не виде” недостаци. Страст сплашњава, али се зато ствара потпунија љубавна веза коју чине многе друге ствари, пре свега осећај да је удвоје добро, да једно на друго у свему могу да се ослоне.

Да би се то остварило, још у фази заљубљености мора да постоји „семе” каснијег разгранатог стабла: дакле, и страст, и љубав, и пријатељство и разумевање да би касније овом списку било придодато и поштовање, високо мишљење о особи с којом делите живот, што је пресудно за дугогодишње опстајање везе. Истраживање које су психолози са Универзитета Тексас у Остину, САД, спровели са 168 парова а трајало је десет година показало је да разумевање између партнера помаже учвршћивању међусобних односа и превазилажењу тешких тренутака. Узавреле страсти, приче као из љубавних романа, обично се брзо и завршавају уколико у њих нису уткани и други чиниоци који заљубљеност претварају у љубав. Слом најчешће доживљавају бракови који почињу лудом заљубљеношћу и краткотрајним забављањем.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeSub 03 Maj 2008, 00:34

Смејање спасава брак

Љубав је мало смиреније осећање од страсти, али то је, у суштини, оно што пар прати кроз највећи део живота. Који су то, по мишљењу психолога, састојци који омогућавају да се дуго ужива у заједничком животу? Па, на пример, смисао за хумор и склоност ка забави. Нека шала може да разреши тренутке несклада, а заједничко смејање најбоља је брачна терапија.
Nazad na vrh Ići dole
MesechEva kci...
Prijatelji
Prijatelji
MesechEva kci...


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.05.2008

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 06 Maj 2008, 17:37

Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno...hihh..nesto me to podseti na to..heh..sve ove teme o ljubavi..savrsenstvu se nekako miluju i susrecu..Niko nije perfektan dok se ne zaljubis u njega..to govori puno stvari i zahteva par stranica kucanog tekstva ili jedan dug-filozofski razgovor..a kratak odgovor...do kojeg cemo svi na kraju doci je taj da NIKO I NISTA NIJE SAVRSEN-O..dok ga mi ne napravimo takvim...samo za nas..jer ukusi i misljenja su razliciti...duboka..jako duboka tema farao ,,,Veeeliki pozdrav svima!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 06 Maj 2008, 20:15

MesechEva kci... ::
Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno...hihh..nesto me to podseti na to..heh..sve ove teme o ljubavi..savrsenstvu se nekako miluju i susrecu..Niko nije perfektan dok se ne zaljubis u njega..to govori puno stvari i zahteva par stranica kucanog tekstva ili jedan dug-filozofski razgovor..a kratak odgovor...do kojeg cemo svi na kraju doci je taj da NIKO I NISTA NIJE SAVRSEN-O..dok ga mi ne napravimo takvim...samo za nas..jer ukusi i misljenja su razliciti...duboka..jako duboka tema farao ,,,Veeeliki pozdrav svima!!!
Bas tako ako se u nekoga zaljubimo ili zavolimo ga,zaslepljeni smo i tesko vidimo njegove mane.. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeUto 06 Maj 2008, 20:36

Aj da se ja zaljubim,briga me za mane Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimeČet 15 Maj 2008, 13:17

Ona je prosto savrsena
Svaka veza ima svoje odlike, neke su veze trajne, neke usputne, neke razarajuce. Ponekad osobu sa kojom ste se razisli zaboravite odmah, ponekad ni nakon mnogo godina... Ako vam vec citanje ovog teksta djeluje tinejdzerski, a vi sami sebi kao neko ko je privremeno sisao sa uma, to je vec dobar znak da ste zaljubljeni.
1. Ne pomisljate na bivse: Svaku novu curu obicno ste uporedjivali sa bivsima, a sada... sve vam je dobro.
2. Kao balavac sanjarite o njoj: Ujutro pocne sastanak na poslu, neko nesto kaze, a vi pomislite na nju; prijatelj vas zove zbog utakmice, ali nakon munut-dva razgovora prebacujete temu na vikend koji cete provesti sa njom...
3. Zelite da znate sve o njoj: Do djevojaka za jednu noc vam nije stalo, cak vas je nerviralo kada neka pocne da otkriva detalje o sebi. NJU cesto nesto ispitujete, i to ne reda radi, nego vam je sve zanimljivo.
5. Kada ste sa njom, uvijek vam je dobro. Nemate pojma zasto sa njom nije dosadno da radite dosadne stvari...
6. Provodite puno vremena sa njom: Nemate viska slobodnog vremena, ali za nju se nekako uvijek nadje prostora.
8. Ne smeta vam ako ispadnete budala. Nekada ste vi diktirali kako ce stvari u vezi teci, a sada ste postali prilagodljivi.
9. Prioriteti su vam se promijenili.
10. Cesce razmisljate o buducnosti i ONA je tamo: Kad dodjete do ove faze, i vama je vjerovatno jasno da ste se “zakacili”.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Niko nije perfektan dok se.... Left_bar_bleue20/20Niko nije perfektan dok se.... Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitimePet 13 Jun 2008, 01:03

Niko nije perfektan,savrsen...
misliti da jeste,najveca ljudska glupost....
voleti ljude sa manom jeste savrsenstvo i prava stvar.
lako je voleti samo u 'lepoti'
ljubav treba i mora da opstane....
meni je najveci greh:Izdati ljubav i prodati je iz bilo kakvih razloga....
nije lako voleti....to je po meni,ogromna odgovornost.Tako ja mislim i ne znaci da sam u pravu.Idea
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Niko nije perfektan dok se.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Niko nije perfektan dok se....   Niko nije perfektan dok se.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Niko nije perfektan dok se....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ovaj dokumantarni film skinite-Niko nije rekao NECU...
» Humpr bwe...
» Bor nije samo rudarski grad,,,,

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: SAPUTANJE...-
Skoči na: