Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 CEGA SE PLASE MUSKARCI??!

Ići dole 
+15
zvrchak
Oci-ANDJELA^Z
K-6_Predator_
komunikativn@
danubius
Crna_ovca_chata
Tatko_Pantelija
RADASIN
Gea
doctorr67
neven
gorskooko
Sumadijacafee
SNEZA_
zutaruzasadunava
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 25 Maj 2008, 20:17

K-6_Predator_ ::
Oci-ANDJELA^Z ::
K-6_Predator_ ::
Oci-ANDJELA^Z ::
Hm, sta reci?? affraid
Deda babu gleda, a baba mu neda....
xaxaxaxaaxaxaxaaxaxaxaaxaxxa SM: SM: Ke: Ke:

odi dedi da te deda izujeda - hohohohooho
Ne plasim se ja takvih kao sto si ti, jak na jeziku a na delu katastrofa. Ke: Ke: SM: SM: IGR PP:

da ne bi kojim slucajem da proveris ko je kakav na delu - ako neces - ne pocinji takve teme ne znas na sta ides
Nema potrebe da proveravam geek, ostacu pri svojoj tvrdnji i bez provere.... IGR PP:
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimePet 30 Maj 2008, 20:59

Malo je nezahvalno u nasim razlicitostima definisati globalno...
Mislim da se plasim samoce.Eto,verovatno mi je TO "bolna tacka"...? Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 11:39

I ja se plasim samoce. Nije to vezano za pol, vec potreba ljudi da podeli svoje misli i osecanja sa drugim. Pa zato smo ovde. Privid da nismo sami. Nekad uspesno zavara. Nekada smo svesni da je to losa zamena pa smo opet ovde. Ovde je lako reci ili ne reci sta zelis ili mislis u realnosti je malo teze. Imate osobu koja ima iste zelje ili drugacije. Tu nema foliranja, slicica i kviska u vidu smajlija. Morate sve sami i svaka rec je "taknuta, maknuta". Odnovorni ste za svoje postupke i reci kao osoba sa svojim imenom i licem. U tome je i draz upoznavanja. Mislim na ono koje pocinje rukovanje, pogledom, smeskom. Sve ostalo sto ce se desiti ili se nece desiti zavisi od licne aktivnosti. Evo i jedan smesak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 11:58

Gea, nema šansi da ne pročitam Tvoj post. Prava si, da znaš, a baš me briga što je ovo virtuelno, imam formirano mišljenje, stav.
Vidi, slažem se sa tvojim prethodnim mišljenjem. Samo, u odnosu na komunikaciju, da kažem ''uživo'', imam neku svoju ''filozofiju'' kad su drugi ljudi u pitanju. Svela sam je na jednostavan princip - to sam što sam, misli šta hoćeš, takva sam kakva sam. Naravno, poštujem i primenjujem kurtoaziju, što, naravno, zavisi od prirode odnosa. Davno sam naučila sam da su sav moj svet upravo ljudi i odnosi oko mene, oni sa kojim praktično i živim. I naučila sam da se to svodi na posvećivanje pažnje, kao i sve do čega nam je iskreno stalo.
Kad je samoća po sredi - naravno, nema toga ko je voli. Lično, često mi nedostaje da budem sama, valjda zato što sam na poslu preokupirana ljudima, imam puno obaveza, a i porodica mi je prilično komunikativna.
U odnosu na ono: sam/a i okružen/a ljudima, nekako ne valja. Nema našeg odnosa bez nas. Svaki čini najmanje dvoje. Morali bi sebe u tom slučaju dobro preispitati. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 12:04

Neretko, više žalim što ne mogu sa nekim podeliti radost,nego tugu.
Dešava mi se da se osetim usamnjenim i u sred naj veće gužve oko sebe.
Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 12:34

Osecaj usamljenosti te onako scepa upravo kad su praznici, vikendi. Pomiso da bi trebalo te dane i vreme radosti da delis sa bliskim i dragim ljudima. Pre godinu dana sam isla sama u bioskop, sama. Zvala jednog , drugog, sve ih mrzi ili nisu zainteresovani da gledaju "Bitku kod Termopila". Ok. Kazem sebi i odem u bioskop. Osecala sam se usamljena u toj sali puno ljudi. Neka nelagode, grc u stomaku, zasto ja. Isla sam pre i posle u bioskom sama ali nisam imala taj osecaj usamljenosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 13:29

Tema-usamljenost...Ne osecam usamljenost ali me bole praznici,rodjendani i sva ta porodicna okupljanja jer nemam tog "nekog" sa kim bih to podelila.Tih dana umem da budem jako nervozna.Smejem se ja pred klincima i sve je ok ali boli.Prijatelji su u svojim domovima.Nisam ni ja sama(deca) ali fale ti momenti i to bas tada.Priznajem,lakse mi je tako,ne volim pogresne izbore.Za ovih deset godina strah mi se podvukao pod kozu.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 31 Maj 2008, 15:17

U danima kad sam se osecala usamljeno bila sam strasno ranjiva. Cak i svaki poziv na druzenje sam analizirala da li je to iz samilosti sto sam sama ili je poziv usledio zbog mene. Smetala mi je i briga roditelja da li jedem, spavam sta radim. Pa tesko su svi prihvatili da je to moja odluka i ne pristajanje na kompromise. Potrebno je vreme da se napravi unutrasnja ravnoteza. Uzivati u svom slobodnom vremenu, odlukama koje su samo moje, bez potrebe da ih usaglasavam. Usamljenost je grozna faza i priznajem da sam se tada zakacila na chat. Kum me je zakacio. Bilo je to bas potpuno novo iskustvo. U prvim danima cak sam imala problem sa spavanjem. Bila sam bas iznenadjena brojem ljudi i neke price su me toliko dodirnule da sam i posle razmisljala o njima. Mislila sam da to rade samo deca (mislim chat) medjutim eto i nekih mojih vrsnjaka.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 06:12

U takvim (kritičnim) situacijama, net zaista pomaže. Prvenstveno radoznalim, ali i neznalicama.
Inače, svaku usamljenost, kad se primakne opasno blizu - treba odmah tući direkt u glavu - kao guju, da se ne regeneriše.
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 11:23

Mislim da joj ne smem dozvoliti da se razmahne... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 15:21

Za sve sto se zaista zeli nema prepreka.Trenutno stanje nekad odvede do vecnosti...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 20:28

Ha! Čuj ti nju. A preskače filozofiju. Aj te vidim tamo u vezi te večnosti, unapred se radujem daa: IGR IGR IGR
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 20:54

Neretko se dešava da baš kad mi neko treba,toga nema.
Valjda je takav život,ne predvidiv?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 20:55

Kod mene nema ni sadasnjosti,oko No Kazem,uopste.Ako osetis da te neko uzdize do zvezda,nedaj ga nikom.Samo treba pokusati izabrati jer pad moze strasno da boli No
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 20:57

es. Samo da znaš, tako je najčešće. Ili je tu, ali ne vredi. Valjda tako mora, a i bez njega ćeš proći. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 01 Jun 2008, 21:01

Mala, celu ćeš platu dati na pivo u bašti Gradske, zbog ovog sudaranja.

O tom što si napisala ponešto i znam iskustveno. Znaj, ako nismo preterano krhki, svaki nas istovremeno i ojača, poništi ali i potvrdi. Važno je šutnuti iluzije. Niko ne može do zvezda. To je iluzija, malena. Previše smo nesavršeni. Samo, meni se svidja mi se onaj Tvoj drugi post (odgovorila sam). LL
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimePon 02 Jun 2008, 16:01

Meni je car bliskosti koje dvoje moze stvoriti u sklopu ne savrsenosti. Iz takve suptilne veze, gde se dvoje poznaju tako da mogu otkiti svoje mane, svoje ne savrsenosti. To je prava veza. Pa to se jednostavno zove ljubav u onom elementarnom stanju. Zvezde su daleko i dok dodje do nas ta svetlost ona mozda nestane u vasioni.
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimePon 02 Jun 2008, 16:06

..,i ne samo spoznati svoje mane,već u nesebičnom,nesujetnom kompromisu poraditi na tome da ih svedu na minimum. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimePon 02 Jun 2008, 16:43

Da u pravu si, ljubav te cini meksim, tolerantijim prema manama. Lakse razumes tu osobu i kad je ne raspolozena, zeljna samoce ili jednostavno svoja.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 21:30

affraid affraid Na ovoj temi se jos uvek "mlati prazna slama"? geek SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 22:11

Ma lepo kazem ja, muskarci se plase priznanja!!! SM: IGR
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeUto 03 Jun 2008, 22:55

Znam neke koji se plase ljubavi i vise nego sto ja priznajem.Tragaju za dokazima,kao da je to moguce...Nisam najgora,et ;)
Nazad na vrh Ići dole
kpt
Prijatelji
Prijatelji
kpt


Broj poruka : 547
Godina : 57
Location : fantomska pojava "Flying Dutchman"
Datum upisa : 28.05.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 06:53

E,jadan je taj,koji traga za dokazima.
Da je u ljubavi,ne bi imao potrebe za tim,jer bi ga TO preduhitrilo,pa ne bi morao..... Cool
No,čovek je ČUDO. ;)
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 07:18

SNEZA_ ::
affraid affraid Na ovoj temi se jos uvek "mlati prazna slama"? geek SM: SM:

E, 'vako - zabranjeno mlaćenje prazne slame - hoćemo zdrava zrnca zrelog žita Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 12:04

El,zita bez kukolja affraid Pa to nema,breJ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSre 04 Jun 2008, 20:30

Storm_z ::
El,zita bez kukolja affraid Pa to nema,breJ Very Happy


Eeeeeeee ovde se u kukolju žito traži, ali slabo to napreduje Rolling Eyes geek SM:
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Plashe se :   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeNed 08 Jun 2008, 21:45

Misha
injekcije
promaje
trudnoce:)Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimePon 09 Jun 2008, 16:24

Svega sto ih pogadja!
Cesto se iskljuce i pobegnu od stvarnosti!
To su muskarci kukavice!!!! dim
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeSub 14 Jun 2008, 23:02

Znam da se plaše za kćerke. Da li neko zna zbog čega najviše? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitimeUto 22 Jul 2008, 10:58

Muškarci se plaše žena koje su jake ličnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! - Page 5 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
CEGA SE PLASE MUSKARCI??!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Cega se plase zene?
» MUSKARCI BIRAJU PA STA IZABERU
» PLASHIMO LI SE CEGA?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: