Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 CEGA SE PLASE MUSKARCI??!

Ići dole 
+15
zvrchak
Oci-ANDJELA^Z
K-6_Predator_
komunikativn@
danubius
Crna_ovca_chata
Tatko_Pantelija
RADASIN
Gea
doctorr67
neven
gorskooko
Sumadijacafee
SNEZA_
zutaruzasadunava
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 16:35

Po nekim istrazivanjima prosecan EU muskarac plasi se

92% da je zamenljiv
88% jakih zena
84% impotencije
78% rivala
75% osecaja
71% sefice

A prosecan srpski muskarac se jos boji rata,promaje,uroka... Laughing
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 19:10

:sta: lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeSub 02 Feb 2008, 23:00

zutaruzasadunava ::
Po nekim istrazivanjima prosecan EU muskarac plasi se

92% da je zamenljiv
88% jakih zena
84% impotencije
78% rivala
75% osecaja
71% sefice

A prosecan srpski muskarac se jos boji rata,promaje,uroka... Laughing
Very Happy

:suspect: flower hVa: Zanimljivo istrazivanje, ali srpski mushkarac ne pripada EU mushkarcu, zar ne? Rekla bih da se prosechan srpski mushkarac (chast izuzecima) na prvom mestu plasi da napusti roditelje (najveci deo njih ostaje da zivi u kuci roditelja). Dalje, prosechan srpski mushkarac se uzasno boji da u braku ne postane omrazeni "papuchitj". Boji se da ga zena (supruga) ne zaebe za pare, imovinu (razmislite dobro), u prosechnom srpskom braku uvek i uvek, sve shto zajedno steknu brachni drugovi, pred zakonom je upisano na njegovo ime. Prosechan srpski mushkarac, se plashi da u potomstvu koje ostavlja za sobom ne daj Boze, ne bude mushkog deteta! ( Prvo pa mushko)Smile)
Da li da nabrajam josh ili da ostavim za drugi put? Ipak drugi put......
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 05:29

Neznam nestajem sada u nekakvu odbranu nas muskaraca ali verovatno je neka istrazivacka kuca ovu statistiku dala,mogucee je da je utocaj davnih proslih vremena ostavio traga na Srpskoga muskaraca,ima istine u tome i shto Sneza kaze za sebe mogu reci da nisam EU muskarac ali skoro nijedan od navedenih razloga neispunjavam,tako da mogu da se mozda teshim ahhahahha....
Na prvom mesto posle 13g cekanja da dobijem svoje pokoljenje nijednog trenutka nisam razmisljao dali ce dete biti mushko ili zensko,drugo u 22godini svog zivota otisnuo sam se od kuce i osnovao samostalno porodicu(ozenio) napravio zajednicku kucu sa suprugom,ali to nije bitno istrazivanja nekih agencija kazu da je najpodobniji muskarac kod pojedinih evropskih dama srpski muskarac pogotovu kod Italijanki, franciskinja i Nemica tako da bih se ti procenti mogli uzeti kao netacni.... hVa: CEGA SE PLASE MUSKARCI??! 329340
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 09:29

Čudo je ta statistika. Svašta nešto istražuje, barata sa gomilom cifara, pa živ čovek pogreši...mora da su na prvom mestu oni koji se plaše osećanja, pa tek onda nastupaju oni svesni ljudi što znaju da su zamenljivi
lol! lol! lol!

Srpski muskarac? E, SNEZA, nema tog metoda ni cifre-pokazatelja koja bi se kod nas primenila. Niko ne voli Sizifov posao... anene
Samo, istina je da ni srpska žena nikako da ''skonta'' šta toleriše ocu, sinu, prijatelju, no nikako mužu, ljubavniku, zetu... Zato, neka nama naših muškaraca, tu smo svoje na svome, a pozitivno utiču na dovitljivost... Svašta oni znaju, čak i zapevati: ''Divno je kad žena ima petlju da te uzme sebi...'', nisu kao ovi iz EU što se plaše jakih žena, hihihi PL
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 09:39

SJaj ::
Neznam nestajem sada u nekakvu odbranu nas muskaraca ali verovatno je neka istrazivacka kuca ovu statistiku dala,mogucee je da je utocaj davnih proslih vremena ostavio traga na Srpskoga muskaraca,ima istine u tome i shto Sneza kaze za sebe mogu reci da nisam EU muskarac ali skoro nijedan od navedenih razloga neispunjavam,tako da mogu da se mozda teshim ahhahahha....
Na prvom mesto posle 13g cekanja da dobijem svoje pokoljenje nijednog trenutka nisam razmisljao dali ce dete biti mushko ili zensko,drugo u 22godini svog zivota otisnuo sam se od kuce i osnovao samostalno porodicu(ozenio) napravio zajednicku kucu sa suprugom,ali to nije bitno istrazivanja nekih agencija kazu da je najpodobniji muskarac kod pojedinih evropskih dama srpski muskarac pogotovu kod Italijanki, franciskinja i Nemica tako da bih se ti procenti mogli uzeti kao netacni.... hVa: CEGA SE PLASE MUSKARCI??! 329340
Ma gde bi ti branio muškarce bezi more:)
Naravno da su netačni, naše muške golemnine remete EU prosek, nego, da te pitam, kad ćeš u Italiju, pa da skokneš i do azurne obale, valja to proveriti :DD: :DD:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeNed 03 Feb 2008, 13:17

SJaj ::
Neznam nestajem sada u nekakvu odbranu nas muskaraca ali verovatno je neka istrazivacka kuca ovu statistiku dala,mogucee je da je utocaj davnih proslih vremena ostavio traga na Srpskoga muskaraca,ima istine u tome i shto Sneza kaze za sebe mogu reci da nisam EU muskarac ali skoro nijedan od navedenih razloga neispunjavam,tako da mogu da se mozda teshim ahhahahha....
Na prvom mesto posle 13g cekanja da dobijem svoje pokoljenje nijednog trenutka nisam razmisljao dali ce dete biti mushko ili zensko,drugo u 22godini svog zivota otisnuo sam se od kuce i osnovao samostalno porodicu(ozenio) napravio zajednicku kucu sa suprugom,ali to nije bitno istrazivanja nekih agencija kazu da je najpodobniji muskarac kod pojedinih evropskih dama srpski muskarac pogotovu kod Italijanki, franciskinja i Nemica tako da bih se ti procenti mogli uzeti kao netacni.... hVa: CEGA SE PLASE MUSKARCI??! 329340


SJaj, napisah ja, chast izuzemica, medjutim malobrojni su oni kod Srba. daa:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePon 04 Feb 2008, 06:40

Svaki normalam muškarac se plaši.Strahovi su ogromni. Svega se mi plašimo. Plavojki i garauša, prvog poljupca, malenog toplog dodira. Ali' naj-više nas je strah vlastitih suza. Da budemo ostavljeni i da smo prevareni.
Samoče se plašimo... HaHaHaHa, što bi mi da nema žena koje ukazuju na naše strahove...
Stvarno smo mi muškarci ugrožena vrsta, poželjno nas je uzeti pod zaštitu... Jer ako ovako nastavi u budčnosti će nas naši strahovi istrebiti. Oko mene sve same curice.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePon 04 Feb 2008, 14:45

Jaoooj dame moje ma malo sam se i shalio.. ali ima istine,i raznih statitickih podataka,ali evo ovo shto cu reci nije u nasu korsit,ali ald jedan moj poznanik dobio trecu cerku,a zeleo sina zbog ocuvanja korena,i koliko je bio sretan nadju ga kako udara glavom u lift,e to je po meni uticaj turcizma i balkanskih shvatanja,ali krupnim koracima idemo ka Evropi,pa dame moje jedan dan ocekujte da vam na vrata zakuca voljena osoba kao odlika evropskog muskarca Shocked :VES: cut
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 06:10

SJaj ::
Jaoooj dame moje ma malo sam se i shalio.. ali ima istine,i raznih statitickih podataka,ali evo ovo shto cu reci nije u nasu korsit,ali ald jedan moj poznanik dobio trecu cerku,a zeleo sina zbog ocuvanja korena,i koliko je bio sretan nadju ga kako udara glavom u lift,e to je po meni uticaj turcizma i balkanskih shvatanja,ali krupnim koracima idemo ka Evropi,pa dame moje jedan dan ocekujte da vam na vrata zakuca voljena osoba kao odlika evropskog muskarca Shocked :VES: cut
bezi :vrata:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePon 25 Feb 2008, 22:13

Muski ponos

Zar je bitno u zivotu ko ce prvi prici?
Ko prvi nazvati? Ko sa ponosa sici?
Zar je bitno uvek maco biti?
Cekati, trpeti i alkohol piti?

Zar nije lepse preko ponosa preci
reci oprosti, ponos srcem saseci
gresiti je ljudski
oprastati bozanski
zato umri muski
ne ljubi paganski ...

Nemoj da ti srce od ponosa kamen bude
nemoj da ti dusmani u ljubavi sude
i kad ti srce sve sumnje sabere
ne daj da te ponos do srzi razdere
nek ti srce oprosti toplinu i nadu, nek zla mrznja nestaje
jer ljubav sve prasta, svemu se nada.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 27 Mar 2008, 07:25

Na koga/sta su muskarci najvise ponosni?

Ono što nam je svima zajedničko nije u priči. Mislim isključivo kao muškarci.
ae muskarcine PIV:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 02:54

Oko,niti su svi muskarci isti,niti sve zene ali aj da vidimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Urednik
Urednik
doctorr67


Broj poruka : 2336
Godina : 57
Location : Singidunum
Datum upisa : 04.03.2008

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 21:56

nemate bwe vi pojma nista o muskarcima...
Mora josh mnogooo i dugooooo das uchite da bi ista znali:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeUto 01 Apr 2008, 22:04

doctorr67 ::
nemate bwe vi pojma nista o muskarcima...
Mora josh mnogooo i dugooooo das uchite da bi ista znali:)))
Doco el ovo jos jedan od tvojih viceva? Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:18

gorskooko ::
Na koga/sta su muskarci najvise ponosni?

Ono što nam je svima zajedničko nije u priči. Mislim isključivo kao muškarci.
ae muskarcine PIV:


Da si pitala -na sta,ja bih ti rekla ali koga?Nemam pojma Very Happy bezi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 15:19

ljiljana ::
doctorr67 ::
nemate bwe vi pojma nista o muskarcima...
Mora josh mnogooo i dugooooo das uchite da bi ista znali:)))
Doco el ovo jos jedan od tvojih viceva? Ke: Ke: Ke:


Neeeeeeeeeee.On samo hoce da nas nauci,"drugarski" :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 10:31

Muskarci se plase prevelike LJUBAVI.
To da oni s njom nece moci vladati...
:sta:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 11:24

:rasp:
Plase se, plase. Redosled je ok, za procente ne garantujem Smile

Setam sa drugaricom i njenim psom, mali kudrav i prilicno star pas. Nailazi zena sa sinom od nekih
4 godine i sva usplahirena vuce malog od psa, hteo je da se poigra sa njim, recima da je opasan
i da moze da ugrize i kojesta je tu dodala da bi malog isprepadala. Nas dve u cudu. Zakljucismo
da od malog nikad nece biti muskarac.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:26

Muškarci se ne plaše - krepavaju od straha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:29

neven ::
Muskarci se plase prevelike LJUBAVI.
To da oni s njom nece moci vladati...
:sta:
Nevene treba to muski podneti Ke: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 17:41

neven ::
Muskarci se plase prevelike LJUBAVI.
To da oni s njom nece moci vladati...
:sta:
Nevene da nekazem da mlatish kao po samaru,ako se ti plashish ti se plasi... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 21:09

:rasp:
Bas ste se isprepadali teme. Ovde ste sa finim damama i bezbedni. Zasticeni pa se mozete na miru poveriti
i isplakati na ovom forumu.
Gde cete ako ne ovde. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 04:09

Gea ::
:rasp:
Bas ste se isprepadali teme. Ovde ste sa finim damama i bezbedni. Zasticeni pa se mozete na miru poveriti
i isplakati na ovom forumu.
Gde cete ako ne ovde. Very Happy
Gea naravno da se nismo isprepadali teme imao bi puno toga ovde da pisem,jedino shto me sprecava u tome to je sto moja cerka clan foruma,a bilo bi dobro to da napisem mozda bi joj neke stavri bile jasnije,inace jedino sto mogu reci za vas zene..zena u licno mom okruzenju je vaoma cenjena i postovana i ulazem celoga sebe da se oseca zemom,medjutim iskrsle su neke nepredvidjene stavri gde sam postao zrtveni jaratc i jos uvek ostajem u tome,u korist imteresa moje cerke a na stetu samoga sebe.prema tome opredelio sam se sve to da "pokusam" da promenim ali da niko sa moje strane nepretrpi nikakav bol.A kako cu i stacu ni sam neznam josh,ako ti nekada budem mogao napisati o kakoj se prici radi shavtices da i muskarci imaju dusu i emocije mozda vise od mnogih zena,ali u principu kada sve saberes zadovoljan sam sa onime u cemu sam se nasao jel sam ja tako hteo...postujem i divim se ljudima koji su doneli neke odluke u zivotu u koris svoje licne srece neosvrcuci se na ljude oko sebe,o tome mislim sve najbolje....ali za sebe jedino mogu reci sto se tice licno mene,nije to vera u Boga strah od sudjnjeg dana ili bilo sta sto me drzi da budem ovakav kakav jesam,vec je to zivotni kodeks koji svi ljudi nemogu da prekrse bas tako lako,kao naprimer licno ja a za sebe nemogu reci da sam se bas u zivotu ponasao kako treba u svim zivotnim izazovima,naprimer nikada nisam bio ravnogusan prema zenam uvek sam voleo da ih osvojim sto je nadam se dobro. Eto Gea delimicna zavijena prica KOS Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue0/0CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 05:46

Bas si zavijao svaku misao u pacinku ali nesto je pekmeza i iscurelo.
Pominjes vec drugi put u odgovoru cerku kao razlog sto sebi nemozes dozvoliti ziveti kako bi hteo.
Osecaj krivice koji izgleda imas prema njoj traje jako dugo i potpuno ti odredjuje postupke.
Pa ni ovaj deo privatnosti, prisustvo na forumu, si podredio njoj. Odluku koju treba da doneses
je verovatno vezana licno za tebe, da oprostis sebi i pocnes da gradis zdrav odnos prema cerki.
Obicno je to suprotno, roditelji nabacuju osecaj duga detetu "sta sam ja sve uradio za tebe" ti
si to okrenuo "ja sam kriv sto je tako". Nemoj protiv sebe donositi odluke ali vaspitanje se
najvise prenosi kao ugled na porodicu. Potrebno je da budes zadovoljan sobom, gradis
svoj zivot kako znas i umes. Pokazes da imas i ti svoje potrebe i zelje. Posle prvog iznenacenja,
cerka ce to prihvatiti. U fazi odrastanja i sazrevanja potreban si joj kao sagovornik po mnogim pritanjima.
Mozda vam je ovaj forum, medij za komunikaciju. Prica u cetri oka je mnogo, mnog vaznija pa za pocetak
nek bude makar komentar nekih postova ovde sa tvojim jasnim stavom o njima.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 09:24

Svako mišljenje u našim postovima je lično i vezano ne samo za temu (kao vodilju) već i za samu sadržinu postova, ono kako ga mi razumemo. I tako treba da bude. Odgovaramo na postove, iznosimo mišljenja o njima a ne o samim ljudima koji to pišu. Ja volim razmenu mišljenja. I volim kada su iskrena. Prosto je to prilika da odredjenu stvar posmatramo tudjim očima pa kad ne mislimo tako, kažemo ono svoje. Mi ne poznajemo stvarne prilike jedni drugih pa zbog toga ono što iznosimo u svojim mišljenjima nikada ne treba shvatati lično sa druge strane.

Naravno da je svako kormilar svojim ličnim. Ma šta radio, svako radi onako kako najbolje ume. Tačno je da niko nema prava da se upliće, a pogotovo ne da odlučuje o našim ličnim stvarima. Tačno je i da su različite naše potrebe, kao i njihov intezitet. Medjutim, ako neko nešto radi zbog nečeg, verovatno je u njemu prevagnuo razlog ili osećaj da je tako bolje. Lično i ne samo jednom sam izabrala nešto što mi ne odgovara, iako istinski želim nešto sasvim drugo, ali su razlozi protiv udovoljavanja želje jači, jer bih teže podnela njihovo nastupanje nego suzbijanje konkretne želje. Čini mi se da mi tu meru prirodno osećamo u sebi. Doduše, moguće je da u ''žrtvovanju'' sebe (velikog sam ubedjenja da se suštinski žrtvujemo - uvek sebe radi), budemo pomalo slepi i da ne vidimo da preterujemo, da bi te posledice bile bolje ili podnošljivije. Opet kažem, svako prema sebi, toliko da što moguće više ispoštuje svoju suštinu. Meni je najteže kajanje. Toga se čuvam kao guje. Razara me.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 07:36

Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePet 11 Apr 2008, 18:22

Negde sam pročitala da muškarci teže da pobede, a žene da niko ne izgubi. Pa sad, ko više strahuje Smile))
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Left_bar_bleue20/20CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePon 14 Apr 2008, 19:47

Kako naci odgovor ! Straha ! Kad zene to ne zele, vec su tajnovite, i vraski vrele.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitimePon 14 Apr 2008, 20:12

Svaka zena je po malo i vestica,bila lepa ili ne.Treba naci tacku osetljivosti i umeti je pratiti.Ko to uspi taj je pravi.Tatko u pravu si CM: CEGA SE PLASE MUSKARCI??! 210010
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CEGA SE PLASE MUSKARCI??! Empty
PočaljiNaslov: Re: CEGA SE PLASE MUSKARCI??!   CEGA SE PLASE MUSKARCI??! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
CEGA SE PLASE MUSKARCI??!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Cega se plase zene?
» MUSKARCI BIRAJU PA STA IZABERU
» PLASHIMO LI SE CEGA?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: