Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 tema za "izbegavnje"

Ići dole 
+7
doctorr67
Tricky
Sumadijacafee
Crna_ovca_chata
neven
gorskooko
SNEZA_
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 25 Jan 2008, 16:13

Hmmmm verujem da nisam izuzetak, i da postoji josh njih koji izbegavaju pisanje na temu..... nechega.Kada kazem pisanje, mislim na kompletan lichni stav o datoj temi, znachi chak i humor, shala o tome, nekako se "nerado" iz nas "pokrenu". Shta je u pitanju, shta je to shto nas kochi da o tome prichamo, da se shalimo, blesavimo......
Evo poshto sam otvorila temu, red je da prva o tome i progovorim. Ljubomorna sam, veoma chesto na ljude, pa chak i ovde na chatu, kada chujem i procitam, kako opushteno, saljivo, duhovito, slobodno pisu na temu sexa.
Nishta nenormalno, neprirodno i ruzno ne vidim u tome, u sexu, pogotovo. :oops:Nisam "neobaveshtena" na istu temu. Ktjerke mi nije donela roda.
Ali, evo pokushavam i na ovaj nachin sebi da pomognem i nateram sebe da o tome pricham. Definitivno pricha o sexu, pa makar bila i kroz shalu provucena, mene ostavlja "vezanog" jezika. confused
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 25 Jan 2008, 17:09

Da. Isto. Nije stid. Ne znam šta je. Čak mogu i da pocrvenim. Nekako nije za kazivanje, spada o ono što je intimno. Ni ja ne mislim da u seksu ima ista loše. Napritiv... I mislim da ne sme da bude tabu, baš zato što je vrlo važan, što obilno obogaćuje odnos. Ali o seksu ne mogu potpuno opušteno da pricam, ni u šali. Tako je kako je, to je u tebi, nema tu pomoći. Ono što najviše mrzim je banalizovanje seksa. Možda i zbog toga. Nikad ne znas šta će da te zadesi sa druge strane. Svidja mi se što si otvorila ovu temu. hVa: daa:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 25 Jan 2008, 22:19

Mozemo mi da se zekimo onako neobavezno ali ja to smatram intimom,to je nesto samo moje odnosno i tog nekog...
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: SEX je ??? ya otkrivanje naših osobina.   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 26 Jan 2008, 14:33

Sex je bitan čovekov faktor razvitka, osobina koja krije neke nase nedostatke, nesigurnost, patrijahalno odgajanje,naše promašene brakove, promašene brakove naših roditelja, manjak ljubavi, naše strahove i još ponešto.
Sex je intiman i naš, jer kad bi ga ispričali otkri li bi sve naše tajne i strahove , kako prošlosti, sada i sadašnosi.
Sex je intiman jer otkrivajući ga otkrivamo, tajne želje, sitne prevare, početkom virtualne kasnije stvarne. :evil:
Sex daje toliko boli koliko zadovoljstva, neuspeha koliko radosti, straha koliko želja.
U činu zdravog seksa u nama procvate želja da uzmemo i dajemo ono njlepše, istinu i malo laži da ulepšamo taj čin poluzatvorenih oćiju. O seksu treba razgovarati, pisati. O njemu treba sanjati, seks treba željeti u seksu je potrebno uživati. Sex treba voljeti i redovito ga voditi, jer seks je lek nad lekovima, ono stišava oluje i u nama vetrove. :twisted:
Žensko telo kako pre tako i danas smatram lepim i na njega gledam kao na umetnićki rad nekog vajara.
Moji prvi pogledi na nago žensko telo nagoveštavali su buru i buđenje prirode, želju za dodirom sputavao je strah od svih mojih grešnih htenja, pa sam samo neko vreme uživao u lepoti svojih drugarica.
Sa nepunih 14. desio se moj prvi dodir, blag i drhtav i danas sam zbunjen tolikim uzbudjenjem i željom da ga ostvarim da sam taj dodir uvrstio u bit odrastanja. Razz
:star: :star: :star: neven :star: :star: :star:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 26 Jan 2008, 17:09

neven ::
Sex je bitan čovekov faktor razvitka, osobina koja krije neke nase nedostatke, nesigurnost, patrijahalno odgajanje,naše promašene brakove, promašene brakove naših roditelja, manjak ljubavi, naše strahove i još ponešto.
Sex je intiman i naš, jer kad bi ga ispričali otkri li bi sve naše tajne i strahove , kako prošlosti, sada i sadašnosi.
Sex je intiman jer otkrivajući ga otkrivamo, tajne želje, sitne prevare, početkom virtualne kasnije stvarne. :evil:
Sex daje toliko boli koliko zadovoljstva, neuspeha koliko radosti, straha koliko želja.
U činu zdravog seksa u nama procvate želja da uzmemo i dajemo ono njlepše, istinu i malo laži da ulepšamo taj čin poluzatvorenih oćiju. O seksu treba razgovarati, pisati. O njemu treba sanjati, seks treba željeti u seksu je potrebno uživati. Sex treba voljeti i redovito ga voditi, jer seks je lek nad lekovima, ono stišava oluje i u nama vetrove. :twisted:
Žensko telo kako pre tako i danas smatram lepim i na njega gledam kao na umetnićki rad nekog vajara.
Moji prvi pogledi na nago žensko telo nagoveštavali su buru i buđenje prirode, želju za dodirom sputavao je strah od svih mojih grešnih htenja, pa sam samo neko vreme uživao u lepoti svojih drugarica.
Sa nepunih 14. desio se moj prvi dodir, blag i drhtav i danas sam zbunjen tolikim uzbudjenjem i željom da ga ostvarim da sam taj dodir uvrstio u bit odrastanja. Razz
:star: :star: :star: neven :star: :star: :star:


:suspect: Hehehehehe vidim ja jedva ste dochekali da prichate na temu sexa, ali to nije tema, ljudi moji. Tema je o chemu nerado prichate, na temu chega se nerado shalite. Ako uopshte postoji u vama "kocnica" na bilo koju temu. Auuuhh.Ccccccc SJaj pod hitno otvori temu SEX. Very Happy SM:
Imam molbu SJaj, kada sam otvarala temu u rechi "Izbegavanje" progutala sam slovo A, ne znam kako to da ispravim, pomozi!
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 26 Jan 2008, 17:15

Storm_z ::
Mozemo mi da se zekimo onako neobavezno ali ja to smatram intimom,to je nesto samo moje odnosno i tog nekog...

Moj problem jeste upravo shto neumem ni neobavezno da se zekim.Pokushavam, ali to je nazor sve, neopushteno. Nekako mi je isuvishe licno, intimno, nemam pojma, ali je tako. confused pale
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 26 Jan 2008, 21:56

SNEZA_ ::
Storm_z ::
Mozemo mi da se zekimo onako neobavezno ali ja to smatram intimom,to je nesto samo moje odnosno i tog nekog...

Moj problem jeste upravo shto neumem ni neobavezno da se zekim.Pokushavam, ali to je nazor sve, neopushteno. Nekako mi je isuvishe licno, intimno, nemam pojma, ali je tako. confused pale

Zekiš li nas lepa damo. Znas ti to kad je potrebno... Ućiniš nas mudro glupčićima i opereš svoje kuckanje pravim ozbiljnim rečima. HaHAHaHA, tako ti je to kad intelektualac piše. Tjutiti ću - Osim lepog imena da znaš nemaš ništa više...
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 26 Jan 2008, 22:20

neven ::
SNEZA_ ::
Storm_z ::
Mozemo mi da se zekimo onako neobavezno ali ja to smatram intimom,to je nesto samo moje odnosno i tog nekog...

Moj problem jeste upravo shto neumem ni neobavezno da se zekim.Pokushavam, ali to je nazor sve, neopushteno. Nekako mi je isuvishe licno, intimno, nemam pojma, ali je tako. confused pale

Zekiš li nas lepa damo. Znas ti to kad je potrebno... Ućiniš nas mudro glupčićima i opereš svoje kuckanje pravim ozbiljnim rečima. HaHAHaHA, tako ti je to kad intelektualac piše. Tjutiti ću - Osim lepog imena da znaš nemaš ništa više...

Hvala neven na "lepim" recima. Ako neko najmanje ljude ovde zeza, chini mi se da sam toja. Nemam ljudsku potrebu za tim. Zashto? Zato shto ne volim drugi meni nesto da chine i rade , ne radim ni ja drugima.
Pokusala sam na saljiv nacin da usmerim da moja zamisao nije bila, pisanje o sexu.
Iznela sam sex, kao svoj problem, kao temu prici u komunikaciji, koju ja najradje izbegavam. neko ne voli da pricha o bolesti, neko o smrti(umiranju), neko o preljubi......neko o poslu.... i da ne nabrajam. Pomislila sam da i neko od vas mozda ima, nesto o chemu ne voli da pricha, izbegava kada se nadje u situaciji da je na dnevnom redu bash ta tema. Pozdrav neven. A shto se mog imena tiche, opet ponavljam nista posebno. Ima drugih zenskih imena koa su za mene mnogo lepsa.


:suspect: super: KS:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 26 Jan 2008, 22:26

Uredu je, hteo sam samo da te naljutim - da pišeš. Simpatićna si mi. Ima jedna narodna "ko se svadje taj ..."
Namerno si ti htela, i znala, nisi ti kriva što ja volim sex. HaHaHa. A ono da imaš samo lepo ime - Šalio sam se.... HeHeHe ala te je lako naljutiti.
:twisted: neven
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 27 Jan 2008, 09:45

Lepo me nasmejaste vas dvoje jutros Laughing
Nego, zašto da ne o seksu sa više strana i zašto da ne ''ide'' prvo seks?
Šta smeta ako je neko, manje-više, blokiran, a neko nije i govori kako ga vidi i šta tome misli? Svidja mi se to što je neven napisao. I mislim da lepo doprinosi temi. I zašto otvarati posebnu temu o seksu? Može ovde, pa onda jedna po jedna blokada, kako ko želi da komentariše. Što bi ''blokirali'' jedni druge.
Čini mi se da većinu žena blokira otvorena priča o seksu. Zato je lepo je što si sa njom počela, a može koristiti i muškarcima da nas bolje razumeju, kao i mi njih.
Ovde su svi naveli stav da seks spada u intimu, pa nam je, možda, po tom osnovu ''rezervisan''. Nikom nije lako da razgolićuje intimu, bez obzira da li to smata nepristojnojnim (svi mi imamo stegu da o tome kazujemo i ne volimo da neko zaviruje u najličnije, bez razlike da li tu ima/nema osnova da se stidimo).
A žene, možda, blokira i tradicionalna uvrženost da je priča o seksu rezervisana za muškarce i da je za ženu tabu, da joj oduzima (priča jeste o ličnom osećaju, ali znam da nepisane norme ugradimo u se, pa ih osećamo kao svoje). Idea Pored toga, mislim da nas može blokirati okolnost da dobro ne funkcionišemo u seksu, ili ne onako kako se o tome konkretno govori ili šali (ali to je, možda, deo teme za samospoznaju) Shocked

Inače, osim toga što sam ''zavezana vreća'' u priči o seksu, blokira me kad neko nema stida ili kad ne oseća da se onaj drugi stidi, blokiram se automatski, o čemu god da je priča, umesto da ga o'ma' ''udesim'' ili ''otkačim'', onako baš. Tek se kasnije setim kako sam mu mogla ''čačnuti u iris''. affraid
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeUto 29 Jan 2008, 07:52

Umeju da me blokiraju i pohvale. Bez razlike da li su osnovane. Što - ne znamm tim pre što nisam previše skoromna, volim osnovana priznanja kad smatram da mi pripadaju. Ali sam sa tim nekako ''spetljana''. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeUto 05 Feb 2008, 23:26

Ja mislim da se najvise izbegavaju teme o chatu,iskrenosti i otvorenosti na chatu i uopste sve sto je vezano za to da se iznese iskreno misljenje o netu na kojem smo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeUto 05 Feb 2008, 23:34

Crna_ovca_chata ::
Ja mislim da se najvise izbegavaju teme o chatu,iskrenosti i otvorenosti na chatu i uopste sve sto je vezano za to da se iznese iskreno misljenje o netu na kojem smo.
Eto primera kao se iybegava tema SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 09:32

Crna_ovca_chata ::
Ja mislim da se najvise izbegavaju teme o chatu,iskrenosti i otvorenosti na chatu i uopste sve sto je vezano za to da se iznese iskreno misljenje o netu na kojem smo.
Sta mislis zasto ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 10:50

Crna_ovca_chata ::
Ja mislim da se najvise izbegavaju teme o chatu,iskrenosti i otvorenosti na chatu i uopste sve sto je vezano za to da se iznese iskreno misljenje o netu na kojem smo.

Ne razumem najbolje tvoj stav o tome, da ljudi ne iznose iskreno misljenje o chatu. U kom smislu "iskreno misljenje o chatu"? razloge zbog koji provode vreme na chatu ili neshto drugo? Question confused
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 12:09

O chatu:
Eh, nikad na jednom mestu toliko se gluposti nece reci, ko na chatu.
Eh, svi se ljube samo mene niko nece. Smrccc!
Svi se jeb.- Jebiga, zaboravio sam ko.
Svi se momci ozenjeni zene, varaju, muvaju. I ja bih. Al' uvek, bas uvek zagledam se u onu koja nece.
Je su rastate. jest i lepe. Vole musko, vole sex, ali- eto nece.
Nemam srece:
Nece.
Hehehehehehehehehe. A imaju ogromno toplo srce- SNEZA_ ,Lijlja, Lora. Zauzeli mangupi moje mesto u hladu njihovih srdaca i sad ajde reci... Ko je bolje prošao oni ili ja.
Ajmo SJaj u kafanu da lomimo case, da PIV: , ovo je za trubace, polupat cemo ceo orkestar.
:RO: :RU: neven anene anene anene
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 15:20

Hahahaha nevene, nasmejao si me, onako bash... flower
Nisam za ovu temu, kod mene nista nije tabu...samo zavisi od sagovornika :pr:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 08:39

ljiljana ::
Hahahaha nevene, nasmejao si me, onako bash... flower
Nisam za ovu temu, kod mene nista nije tabu...samo zavisi od sagovornika :pr:
Pazi sad nije za ovu temu...A, uvek okolo, okolo pa na mala vrata... Bas zbog tebe sam pisao.
Vidis li da se udvaram. I onako kazu da na chat dojdem samo zbog ljiljane69.
podseti me "šta to beše ljubav" i bar na tren biti zaljubljen...
U ljubavi se vole suprotnosti, ne slićnosti...
Idem sad, razmišljati šte to napisah.
Ljubav, ih, velika stavka, seks može i bez toga... ali ne može porodica bez ljubavi.
rabbit rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 12:59

lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 14:59

Stid Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimePet 22 Feb 2008, 06:02

Ljiljana69. Bes tebe cu ja umreti za dan
Samo mozes ti zivot mi vratiti...
Bas bi mi jedna kafica sa tobom silno prijala...Bas.
I love you
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeSub 23 Feb 2008, 09:08

Meni Ljikica nedostaje. Nema je odavno cherry
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 13:42

Evo meeeeeeeeeee
Ali samo na kratko, sutra vec nisam tu, do petka, (nadam se)
I vi meni nedostajete, a sto ste se raspisali, trebala bi mi tri dana da sve procitam Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 15:16

E Sneza je pokrenula jako dobru temu,ja sam iskren urlao bih od muke,sex je kao hleb osnovna covekova potreba ako je covek zdrav i prav,nazalost nemam to redovno nedostaje mi jako neznost paznja,ljubav..nemogu sad da kukam,sticajem losih okolnosti nisam u mogucnosti da to sebi nadomestim,mozda bih i mogao ali neznam dali bih mozda ugrozio ljubav i paznju kao i obaveze prema mojoj cerci koju treba da izvedem na put,kod mene ima jedan jako veliki problem,kao i kod puno ljudi na svetu nemogu da volim osobu koja mi nije dzarnula u srce,nemogu da vodim ljubav sa zenom prema kojoj neosecam ljubav i jako veliku zelju prema njoj,svestan sam da zivot brzo prolazi,izgubio sam se u tami koja se nadvila na moj zivot,nemam hrabrosti dovoljno da to prelomim,pitam se dali je opravdano moje zrtvovanje za sve ovo,svestan sam da ce cerka da dace Bog sebi nadje zivotni put na kome sam joj jako velika podrska,ali se pitam gde cu ja tu biti,dali su najbitnija materijalna sretstva koja imam i koja cu moci delimicno da troskarim u stare dane ili skim cu caj popiti..ljudi sex je lepa stavr to mi nismo izmislili,nemam ga u meri koju bi trebao da imam u svojim godinama,ali treba biti pametan i to upraznjavati sa onim ko ti je stvarno prirastao za srece a ne radi reda i zbog kako kazu"recke" :opa: cut
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 15:53

E,prijatelju za tih par godina kad ne budes imao ako ne budes imao Very Happy sa kim da popijes kafu,pozovi drugaricu.Hiljadu puta sam razmisljala na tu temu ali...zivot ide nekim svojim putem.Ko zna mozda i nas negde neko ceka...Svako je rodjen za nekog. :hog:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 16:41

ju ju ju ju... Smile Smile Smile imam ja jedan predlog za tebe sjaj pre nego ostaris cekajuci...
tema za "izbegavnje" N075
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
tema za "izbegavnje" Left_bar_bleue20/20tema za "izbegavnje" Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 17:15

ljiljana ::
ju ju ju ju... Smile Smile Smile imam ja jedan predlog za tebe sjaj pre nego ostaris cekajuci...
tema za "izbegavnje" N075
Kakav predlog,shta sad procitajte naslov teme,shta ste se zavukle u sebe,pisite otvoreno,ja se nezalim vama nego pisem kako jeste a vi za to nemate petlju hahahhahahhahahahhah anene
tema za "izbegavnje" 2afdibk
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 19:42

Pisi ti posle ovakve slike...
Jel ti ovako vidis dobar sex Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 20:08

daa: SJaj da li se to od muke smejes?
Ili je nesto drugo u pitanju Ke: Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitimeNed 24 Feb 2008, 20:09

Storm_z ::
Pisi ti posle ovakve slike...
Jel ti ovako vidis dobar sex Ke:
E moja Storm, ima raznih vrsta perverzija SM: SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tema za "izbegavnje" Empty
PočaljiNaslov: Re: tema za "izbegavnje"   tema za "izbegavnje" I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
tema za "izbegavnje"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» LAZAREVAC
» "Ne volem" :(
» O "POKRETACHIMA"
» Filmovi koje volimo
» "DAR" - Nauke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: