Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Filmovi koje volimo

Ići dole 
+9
Garavo jare
Crna_ovca_chata
sonia
zutaruzasadunava
Gea
gorskooko
Slovenska
Sumadijacafee
SNEZA_
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 08:59

Volim da gledam filmove, u zavisnosti od mog lichnog raspolozenja zavisi i zanr filma. Najradje gledam trilere i drame. Mada ne bih zanemarila i dobruuu komediju, ali nekako teshko da naidjem na film koji tje stvarno da me zasmeje.
Kada mi se film dopadne mogu i vishe puta da ga pogledam.
trenutno dok ovo kucam padaju mi na pamet sledetji filmovi : "Zivot je lep", "Sibirski berberin", "Istok-zapad", "Sloter", "Devet i po nedelja", "Francuski poljubac", "Tango argentino", "Jesen u Njujorku" hahahaha da i obavezno film moje mladosti koji sam u ono vreme isla cetiri puta da gledam u Sava centru, "Fleshdens". Ima josh filmova , koje bih ponovo mogla pogledati.



flower ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 18:14

Volim sve filmove koji me ostave bez daha i privucu moj svu paznju,ali najvise sam pristalica avanturistickih filmova
od akcionih filmova naradije ponovo gledam Bornov indetitet br.2
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 21 Nov 2007, 20:20

Idea Embarassed Da ne beshe mog "malog" deteta, da vetj po ne znam koji put, pusti CD sa filmom "Maratonci trche pochasni krug", verovatno ovog posta ne bi ni bilo. Stidim se kako sam mogla zaboraviti neke filmove domatje kinematografije, iz kojih dijaloge i moja ktjerka sa nepunih shest godina zna napamet, bash iz razloga jer ih malo, malo pa gledamo. Pored vetj navedenih Maratonaca, tu je i "Balkanski shpijun", " Ko to tamo peva", "Sabirni centar", " Mi nismo andjeli I", "Bolje od bekstva".... Stavitju tri tachke, jer ih verovatno ima josh, a sada mi trenutno ne "padaju" na pamet.
Zato se setih sjajnog americhkog filma "Kramer protiv Kramera" i jednog filma, novijeg, sa slajnom Meril Strip u glavnoj ulozi " Djavo nosi Pradu".

flower bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePon 26 Nov 2007, 16:24

Jao nemogu da se setim kako se bese onaj nas film.ono gde pevaju ona trojica smeshnih ljudi ono...Veruj veruj keru neveruj svaleru..u svalera vera vera ka u keraa... Kako mi smesan onaj shto tercuje sa sesirim josh krezav a glas da umres od smeha Jaooo kako se bese zove film. SM:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 22:22

SJaj ::
Jao nemogu da se setim kako se bese onaj nas film.ono gde pevaju ona trojica smeshnih ljudi ono...Veruj veruj keru neveruj svaleru..u svalera vera vera ka u keraa... Kako mi smesan onaj shto tercuje sa sesirim josh krezav a glas da umres od smeha Jaooo kako se bese zove film. SM:


Question Idea :scratch:
Seti se josh nekog detalja iz filma, ili imena nekog od glumaca, mozda me i podsetish. Ovako ne znam, ne mogu da se setim o kom filmu prichashSmile)))

flower lol!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska
Urednik
Urednik
Slovenska


Broj poruka : 299
Godina : 62
Location : Tu...negde u beskraju
Datum upisa : 08.12.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSub 08 Dec 2007, 17:50

STRANI filmovi:
-Lovac na jelene
-Let iznad kukavichjeg gnezda
-Sofijin izbor
-Zivot je lep
-Drushtvo mrtvih pesnika
-Pijanista
-Shindlerova lista

DOMACI filmovi:
-Ko to tamo peva
-Maratonci trche pochasni krug
-Profesionalac
-Lavirint
-Balkanski shpijun
-Poslednji krug u Monci
-Nebeska udica
-Apsolutnih 100

Slovenska
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSub 15 Dec 2007, 16:32

Slovenska ::
STRANI filmovi:
-Lovac na jelene
-Let iznad kukavichjeg gnezda
-Sofijin izbor
-Zivot je lep
-Drushtvo mrtvih pesnika
-Pijanista
-Shindlerova lista

DOMACI filmovi:
-Ko to tamo peva
-Maratonci trche pochasni krug
-Profesionalac
-Lavirint
-Balkanski shpijun
-Poslednji krug u Monci
-Nebeska udica
-Apsolutnih 100
Slovenska
Dakle Ti ne umes da izaberes. kiss: Al` sta ces, majka priroda je kriva daa:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 08 Jan 2008, 22:30

Preporuchujem vam film "21 gram", sa Shon Penom u glavnoj ulozi. flower KS:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 15 Jan 2008, 17:54

Ja kada sam bio klinac ostalo mi u secanju nas domaci film toga vremena u kojem smo ziveli.zvao se "Kad cujes zvona" a ostalo mi u secanju po tome sto je jedan nas borac dali partizan ili cetnik nije ni bitno pucajuci iz rova derao se..."Hejjjjj zuti .ebo majku na uranku".....hahahhahaah SM: SM: SM: :CC:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 15 Jan 2008, 23:03

SJaj ::
Ja kada sam bio klinac ostalo mi u secanju nas domaci film toga vremena u kojem smo ziveli.zvao se "Kad cujes zvona" a ostalo mi u secanju po tome sto je jedan nas borac dali partizan ili cetnik nije ni bitno pucajuci iz rova derao se..."Hejjjjj zuti .ebo majku na uranku".....hahahhahaah SM: SM: SM: :CC:




affraid SM: SM: SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 19:20

Sinoc sam gledala sa decom "Umri muski 4"Joooj,sto dobar.Obavezno gledajte ko nije.Ima i kompjutera Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 15:06

Storm_z ::
Sinoc sam gledala sa decom "Umri muski 4"Joooj,sto dobar.Obavezno gledajte ko nije.Ima i kompjutera Very Happy
Ja cekam da puste film prvi deo "umri zenski" Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: :opa:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePon 25 Feb 2008, 20:48

SJaj ::
Storm_z ::
Sinoc sam gledala sa decom "Umri muski 4"Joooj,sto dobar.Obavezno gledajte ko nije.Ima i kompjutera Very Happy
Ja cekam da puste film prvi deo "umri zenski" Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: :opa:
lol! lol! lol! E, ja ću da se prijavim za scenario, ko ce da glumi affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: "KLOPKA"   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePon 17 Mar 2008, 21:07

Sinoć sam gledala ovaj domaći film "Klopka". Bas mi se dopao iz razloga sto je pokrenuo neka razmisljanja o znacajnim moralnim i etickim problemima. Ko nije gledao, evo te dileme.
Mladom paru se razboli dete i potrebno je obaviti operaciju koja kosta 30.000 evra. Dete dobija napade i hitna je operacija. Pokusali su sve da dodju do ovca. Pojavljuje se tip koji nudi da otac (Glogovac) ubije coveka za tu sumu. On to cini uz veliku moralnu dilemu jer je on "dobar covek". Pitanje koje sam sebi postavila je da li bi bila spremna i ja da uradim tako nesto. Neznam koju bi ja odluku donela da se nadjem u toj sitaciji. Samo dete se moze voleti tako, vise od svog zivota.
Volela bi da cujem i vase misljenje o ovom filmu.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 18 Mar 2008, 09:43

Gea ::
Sinoć sam gledala ovaj domaći film "Klopka". Bas mi se dopao iz razloga sto je pokrenuo neka razmisljanja o znacajnim moralnim i etickim problemima. Ko nije gledao, evo te dileme.
Mladom paru se razboli dete i potrebno je obaviti operaciju koja kosta 30.000 evra. Dete dobija napade i hitna je operacija. Pokusali su sve da dodju do ovca. Pojavljuje se tip koji nudi da otac (Glogovac) ubije coveka za tu sumu. On to cini uz veliku moralnu dilemu jer je on "dobar covek". Pitanje koje sam sebi postavila je da li bi bila spremna i ja da uradim tako nesto. Neznam koju bi ja odluku donela da se nadjem u toj sitaciji. Samo dete se moze voleti tako, vise od svog zivota.
Volela bi da cujem i vase misljenje o ovom filmu.


Gledala sam ga, kada i ti. secam se da dok je isla reklama za taj film, namerno nisam htela da odem u bioskop i da ga pogledam. Zashto? zato shto sam zakljucila da bih se lose osecala posle toga. Bila sam u pravu. Preksinoc sam ga odgledala na prvom programu nase nacionalne tv, iz znatizelje. Svaki film u kojem se radnja vrti oko dece, narochito bolesne dece, chini me jako nesrecnom. Pogotovo kada sam svesna da je tematika u "Klopci" vrlo, vrlo svakidashnja i realna, nazalost. Film je na mene ostavio snazan utisak. Kada sam sutradan na poslu prichala sa koleginicama na poslu o njemu zaprepastila sam se komentarom jedne koleginice, da je film bez veze.
U principu izbegavam da gledam filmove tog profila. Slichno sam se osecala i posle gledanja filma " Lepa sela lepo gore". Danima sam razmisljala o desavanjima u tom filmu, a osecaj kao da me je ne pregazio voz, nego kao da je cela kompozicija preko mene preshla bi mozda bilo neko najpribliznije poredjenje.
I danas se chudim ljudima koji su odusevljeni tematikom tog filma, chudim se odushevljenoshtju, nazovi "fora" iz njega, a posebno "humoru" koji uspeva kod pojedinih ljudi da izazove smeh. Meni u tom filmu, apsolutno nishta nije bilo smeshno.
Napravila sam paralelu izmedju "Klopke" i "Lepa sela lepo gore" jer su po jachini utiska, slichno na mene delovali. :suspect: Crying or Very sad pale No
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 18 Mar 2008, 23:17

Pogotovo kada sam svesna da je tematika u "Klopci" vrlo, vrlo svakidashnja i realna, nazalost.

Pa tvoja kritika je pohvala filma. Jeste tezak, realan nazalost. Pa nije prijatan i ostane neki turoban osecaj krivice da se to desava u nasem drustvu mozda tu u nasem komsiluku. Ocaj ljudi u drustvu koje ne daje nikakvu pomoc, resenje tih problema,
Nema puno takvih filmova , dobrih po mom misljenju pa ih je nekad dobro pogledati.
Mene oterecuje naselje u filmu koje zovu akcioni filmovi. Jurnjava, tuca i nesto seksa. Takve filmove i kad odgledam istog trenutka sa odjavnom spicom zaboravljam.
Tema filmovi koje volim su me setili na jedan opet tuzan film. Te tuzne pamtim. Plakala sam tako da je to preslo u ridanje za sudbinom Gileteta, praseta u Poslednjoj oazi. Prasence Gile rodjen kao 13 prase bude odbaceno od majke, jer prasica ima samo 12 duda i on je surovo odbacen od svoje porodice. Malo prugasto prase se bori za svoj opstanak.
Plakala sam jer je Lalic to uradio kao pravi filmski majstor. Oduvek sam volela bajke i mogla da se uzivim u sudbinu malog stvorenja koji trazi zamenu za svoju porodicu, pokusava da nauci da lovi. Pogledajte film, preporucujem.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 19 Mar 2008, 15:25

A ja uvek mogu da plačem uz Nebesku udicu super: film
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeČet 20 Mar 2008, 10:54

gorskooko ::
A ja uvek mogu da plačem uz Nebesku udicu super: film



A ja uz "Sibirskog berberina" Sad Sad No
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeČet 20 Mar 2008, 19:48

Setih se jednog filma koji mi se bas dopao a i mojim drugaricama.
Klavir sa Hevi Kajtelom u glavnoj ulozi. Zena je rezirala film sto se vidi gotovo u svakoj sceni.
Vrlo je senzualan.
Samo jedan detalj iz filma da vam zagolica mastu i ako niste, da ga pogledate.
Slepa zena odlazi daleko od kuce u neku divljinu da bi se udala. Slepa je.
Sa sobom nosi Klavir kao svoj miraz. Kajtel pomaze da se taj klavir prebaci
do kuce. To je prilican poduhvat jer treba proci kroz prasumu sa takvim teretom.
Zahtev mu je da za tu uslugu mlada slepa zena svira i pri svakom susretu skida
jedan deo odece. Vreme desavanja je npr. pocetak 20 veka tako da ona ima
prilicno toga da skida. Pogledajte
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 26 Mar 2008, 18:22

Gea obavezno cu pogledati film,posto sam vec dobio predlog od koleginica da ga pogledam.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 22:48

SJaj ::
Gea obavezno cu pogledati film,posto sam vec dobio predlog od koleginica da ga pogledam.

Sjaj, pogledaj film. Mnogim zenama se dopao. Tako da za najprivlacnijeg musarca bi izabrali Hevy Kajtela, koji ruku na
srce po nekim opstim parametrima i nije neki lepotan.
Sutra idem da gledam pozorisnu predstavu, po drugi put, "Dr Sustera", Dusana Kovacevica.
Majstor je da napravi bizarnu pricu od svakodnevice i malih obicnih ljudi zatecenih u vremenu kome ne pripadaju.
Kad budes u prilici vredi i to pogledati.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 19:28

Gea ::
SJaj ::
Gea obavezno cu pogledati film,posto sam vec dobio predlog od koleginica da ga pogledam.

Sjaj, pogledaj film. Mnogim zenama se dopao. Tako da za najprivlacnijeg musarca bi izabrali Hevy Kajtela, koji ruku na
srce po nekim opstim parametrima i nije neki lepotan.
Sutra idem da gledam pozorisnu predstavu, po drugi put, "Dr Sustera", Dusana Kovacevica.
Majstor je da napravi bizarnu pricu od svakodnevice i malih obicnih ljudi zatecenih u vremenu kome ne pripadaju.
Kad budes u prilici vredi i to pogledati.
Blago tebi kada si u prilici da gledas pozorishne predstave u mom gradu to dva puta godisnje,pusta provincija... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeSre 02 Apr 2008, 20:03

Nisi na kraju sveta, potrudi se, organizuj sa cerkom kulturoloski izlet.
Nisam i ja jedan duzi period isla, pa sad nadoknadjujem.
Dr Šuster je bio sjajan. Nosioci prestave su dr Petar Kralj i Seka Sablic, sestra.
On je vrhunski doktor-hirurg, pre vremena penzionisan i jako senilan ali jos je
izvrstan lekar. Cerka mu je novinarka i prati crnu hroniku. Upoznaje i zblizava se
sa kriminalcem koji je inace inspektor u miliciji. Posto mu je lekar spasio zivot,
izvadivsi metak iz srca da bi se "oduzio" on pravi kliniku u njihovoj kuci.
dovode stalno kriminalce napunjene olovom. Doktor se cudi gde je taj
front kada...Seka je u stalnom iscekivanju da joj se vrati muz, 15 godina mladji,
operski pevac. Otisao je pre dve godine...
Mislim da je moto prestave eticki i moralni principi. I tako sludjeni oni ostaju
ponosni i ne dodirljivi dogadjanjima spolja. To ludilo ne spoznaje dogadjaja
je u stvari njihova mentalna odbrana ruzne stvarnosti.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeČet 03 Apr 2008, 23:33

Nisam gledala film i uzdrzacu se od komentara.jedino na sta mogu da skrenem paznju ili da Vas podsetim,jeste :Dostojevski sindrom|zlocina i kazne |
Seti te se motiva,setite se dogadjaja....Sve je klopka!
Uzrok i posledica u tesnoj vezi .....
Zlocin iz strasti,potreba za realizacijjom....i svojom i tudjom??!
Svako od nas,imao bi povod da napravi zlocin! naravno da se ljubavlju prema nekome,cini najveci zlocin.U ovom slucaju,napravljen je mali presedan.stavljeno je dete u kontexst.Da li to opravdava?
Klopka je zato tu,da to sve proguta,odbrani,ili ne osudi ....stvar razmisljanja,svakoga od nas....na mnogo,mnogo nacina.I svako od nas,moze i ne mora da bude u pravu ??!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 13:53

Jeste. sustinski tema kojom se bavi Dostojevski. Setih se i Mese Selimovica u knjizi "Ostrvo" ili "Zamak", davno sam citala, koji direknije i smelije postavlja pitanje da li postoji razlog da bi se ubio covek radi bilo koje dobiti. Uvek je to zrtva i ubica. Preispitivanje te istine se nije bavilo u godinama koje su nadam se prosle. Prebrojavanje nesreca koje su nam se desila nikom nece doneti buducnost.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
Prijatelji
Prijatelji
sonia


Broj poruka : 415
Godina : 50
Datum upisa : 25.04.2008

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeNed 27 Apr 2008, 11:50

izdvojila bih Klopku od domacih kao i Hadersfild ..... ( Nebojsa Glogovac)

strani : you' ve got mail (Meg Ryan i Tom Hanks)

Filmovi koje volimo Mv5bmt10
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePet 02 Maj 2008, 07:25

Maratonci,Mi nismo andjeli 1,Lajanje na zvezde....Ma ima puno domacih koje naprosto gutam.
Sa stranim filmovima losije stojim da se setim koji je onako naj za mene,ali u principu svi sa dobrom dozom humora su meni ok.
A nekad pogledam i neku romanticnu limunadu.

Od pozorisnih predstava naravno Radovan III je vrhunac.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue0/0Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimePon 05 Maj 2008, 20:47

Slazem se oko prestave Radovan III. Bas je Radovan izvrsio veliki uticaj na moju generaciju. Osim sto smo se cesto koristili njegove replike, poceli smo malo drugacije da gledamo na autoritete tadasnje "garniture". Cuvam jos snimak na kaseti, zao mi je da bacim, mada nemam na cemu da gledam.
Gledala sam pre neko vece na TV Groznicu sa Travoltom. Film je limunadica i sad mi izgleda smesan ali u vreme kad se pojavio bio je veliki hit. Volela sam da igram (a i sada to rado radim) pa sam imala drustvo sa kojim sam izlazila na mesta gde se igralo u to vreme. "Bona fides" na Pravnom, KST, Masinac i Dom omladine. Pocinjalo je oko 9 h i do 1 h posle ponoci. Igrali smo bez prestanka, bile su to i neki skinuti travoltini fazoni. bio si faca ako dobro igras. Cudo jedno kako se nismo porazboljevali. Izlazila sam potpuno mokra od igre i nikad nista.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Filmovi koje volimo Left_bar_bleue20/20Filmovi koje volimo Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 11:33

Selo gori a baba se ceslja daa:
Nazad na vrh Ići dole
Misho
[*_-]
[*_-]
Misho


Broj poruka : 81
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 09.05.2008

Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitimeUto 20 Maj 2008, 15:36

To oko cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Filmovi koje volimo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmovi koje volimo   Filmovi koje volimo I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmovi koje volimo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» filmovi za gledanje
» Radio....TV..Filmovi..serije...
» TV..Filmovi..Serije...TELETEKST...
» Najnoviji filmovi,serije,crtaci,sve svetske televizije...
» Upornost...do koje granice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: FILM POZORISTE UMETNOST-
Skoči na: