Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ovo se postuje i pamti..

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Ovo se postuje i pamti.. Left_bar_bleue20/20Ovo se postuje i pamti.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Ovo se postuje i pamti.. Empty
PočaljiNaslov: Ovo se postuje i pamti..   Ovo se postuje i pamti.. I_icon_minitimePet 20 Mar 2009, 14:37

Danas u svojoj firmi sreti me jedan sofer i kaze mi; Prenosim ti iskrene pozdrave od jedne zene iz Beograda,koja je zaustavila svoj auto i prisla mi i rekla mi da te puno pozdravlja,naravno po imenu odmah sam se setio da je to nasa draga forumasica koju od previh dana jako postujem i cenim,a sa ovim njenim lepim gestom toliko me je danas obradovala da sam zaboravio na sve dnevne obaveze i probleme,ovim putem joj se zahvaljujem i zelim joj svu srecu i sve najbolje u zivotu.... CM: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Ovo se postuje i pamti.. Left_bar_bleue20/20Ovo se postuje i pamti.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Ovo se postuje i pamti.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo se postuje i pamti..   Ovo se postuje i pamti.. I_icon_minitimeSub 21 Mar 2009, 22:14

Fin gest i zasluzeno uvazavanje (obostrano) BR:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Ovo se postuje i pamti.. Left_bar_bleue0/0Ovo se postuje i pamti.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Ovo se postuje i pamti.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo se postuje i pamti..   Ovo se postuje i pamti.. I_icon_minitimeNed 22 Mar 2009, 17:30

Hvala!
Bio je to normalna reakcija na reklamu Takova na kamionu.
Setila sam se prvo eurokrema i normalno našeg Sjaja, druga sa foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Ovo se postuje i pamti.. Left_bar_bleue20/20Ovo se postuje i pamti.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Ovo se postuje i pamti.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo se postuje i pamti..   Ovo se postuje i pamti.. I_icon_minitimeSub 23 Maj 2009, 17:04

Prilikom prolaska kroz Bg susreo sam se sa Adinistratorkom Gea,mada je sve bilo jako kratko uz kaficu zbog mojeg poslonoga angazovanja na mene je postovana Gea ostavila izuzetan utisak jako fine i lepe dame,puna prijateljskoga duha,tako da izrazavam veliku cast i zadovoljstvo sto je izdvojila vremena da popije samnom i mojim kolegom kafu pored lepoga Dunava... cheers
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Ovo se postuje i pamti.. Left_bar_bleue20/20Ovo se postuje i pamti.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Ovo se postuje i pamti.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo se postuje i pamti..   Ovo se postuje i pamti.. I_icon_minitimeNed 24 Maj 2009, 07:29

Fino bas, drago mi je sto ste se sreli, prosto vam zavidim, ne zlo, naravno. Posteno je da kazem da bih se sa relativno malo ljudi sa neta zelela upoznati uzivo, ali bas bih volela da sam se udenula u to Vase sretanje, makar samo na kratko. Ubedjena sam da bih u tom susretu samo potvrdila sopstveno vidjenje oboje, ono sto sam sagradila dok sam vas citala, najvise ovde na ovom nasem forumu, po pisanju. Fino bas.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Ovo se postuje i pamti.. Left_bar_bleue20/20Ovo se postuje i pamti.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Ovo se postuje i pamti.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo se postuje i pamti..   Ovo se postuje i pamti.. I_icon_minitimeSub 18 Jul 2009, 06:14