Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Imam-nemam meru u ......?

Ići dole 
+6
zutaruzasadunava
Lora
neven
gorskooko
Sumadijacafee
SNEZA_
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeUto 18 Nov 2008, 11:44

Ha! Ja malo umerila cigarete, stigla sam do 23 dnevno, i drzim se. Tu sam najneumerenija, kad stignem na kutiju - tako cu 15 dana. Pa onda dalje. IGR

Pozivam sve okorele pusace da mi se pridruze.

Aj se takmicimo KOS
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeUto 18 Nov 2008, 12:24

gorskooko ::
Ha! Ja malo umerila cigarete, stigla sam do 23 dnevno, i drzim se. Tu sam najneumerenija, kad stignem na kutiju - tako cu 15 dana. Pa onda dalje. IGR

Pozivam sve okorele pusace da mi se pridruze.

Aj se takmicimo KOS

Mogu da te pdoržim, ali... ne obećavam da ću da se pridružim jer...
nemam mere:))) No
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeUto 18 Nov 2008, 21:58

Ne volim nikakva preterivanja, ali ako pocnem diskusiju o aktuelnim politicarima - tu izgubim svaku meru, bas kao i oni.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Nov 2008, 15:41

zvrchak ::
Ne volim nikakva preterivanja, ali ako pocnem diskusiju o aktuelnim politicarima - tu izgubim svaku meru, bas kao i oni.
Joooj, nemoj. Posle cu da ti se neumereno pridruzim pa ce Misa da obilaze provajderi - pa ce morati da nas (tako umerene) - pobrise, i eto "troskova" lol!
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeSre 19 Nov 2008, 16:02

Pa, zbog toga sto mislim i govorim ~o aktuelnima~ vec sam ~pobrisana~ sa nekih foruma, pa to nista ne bi bilo novo za mene. A sto se troskova tice - Kad je beg bio cicija?!!!!! Za neke likove, za sve pare.....
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimePet 21 Nov 2008, 23:33

Mera je mera Basketball

Traži brak sa likom iz stripa
01. Novembar 2008 | 12: 06
Izvor : Fonet

Jedan Japanac pokrenuo je akciju za legalizaciju brakova izmedju ljudi i fiktivnih bića, kako bi mogao da se oženi likom iz stripa.

Taiči Takašita pokrenuo je akciju na internetu, a cilj mu je da sakupi milion potpisa kako bi po zakonu od vlade mogao da traži legalizaciju takvih brakova. Akcija traje sedam dana i za sada ju je potpisima podržalo 1.226 ljudi.

"Ne zanima nas više trodimenzionalni svet", objasnio je Takašita razloge za svoju akciju.

Čim zakonodavci to dopuste, on planira da se venča sa Mikuru Asahinom, devojkom koja postoji samo u stripovima. Postala je poznata kao lik u romanu, a kasnije su isti motiv preuzeli i autori stripova.

Takašita kaže da veruje da bi se i sam mnogobolje osećao u dvodimenzionalom svetu nego u stvarnosti i žali što sam ne može da se preseli u stripove. Pošto je to nemoguće, on traži da mu se omogući da se bar venča za devojku iz stripa.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeNed 21 Dec 2008, 18:51

:evil:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeČet 01 Jan 2009, 11:30

Mera - mi ovde pricamo o meri a ja sam bogastvo potrosila za Novu godinu, a tel cu za Bozic - briga mene kad je 20-ti lol!
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeČet 08 Jan 2009, 08:03

Ova teme je zahvalna za sledeci moj komentar koji se zove :Srpska posla.
Sve shto se dalo potroshiti,troshilo se ne milice za praznike.Vecina od nas je ulazila da kupuje od kesice bibera do pecenice u vreme najvishe najavljivane krize...BEZ GRIZE SAVESTI....bez nostalgije i recenice tipa ;Shta me briga kako ce biti sutra?!
Ziveo Srpski narod...lud u svemu,hrabar do bola,narod koji se ne moze unishtiti nisacim a kamoli nekom tamo "sekom"kako zovu popularno krizu.
Shta bi bilo,kad bi bilo...tekcemo videti a dotle....uzivaj,o u preterivanju.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeČet 08 Jan 2009, 11:32

zutaruzasadunava ::
Ova teme je zahvalna za sledeci moj komentar koji se zove :Srpska posla.
Sve shto se dalo potroshiti,troshilo se ne milice za praznike.Vecina od nas je ulazila da kupuje od kesice bibera do pecenice u vreme najvishe najavljivane krize...BEZ GRIZE SAVESTI....bez nostalgije i recenice tipa ;Shta me briga kako ce biti sutra?!
Ziveo Srpski narod...lud u svemu,hrabar do bola,narod koji se ne moze unishtiti nisacim a kamoli nekom tamo "sekom"kako zovu popularno krizu.
Shta bi bilo,kad bi bilo...tekcemo videti a dotle....uzivaj,o u preterivanju.

Pa šta imamo mi Seku AleksićSmile)))))))))))))))))) šta će nam SEKA:)))))) neka druga:)) sm
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitimeČet 08 Jan 2009, 21:40

Garavo jare ::
zutaruzasadunava ::
Ova teme je zahvalna za sledeci moj komentar koji se zove :Srpska posla.
Sve shto se dalo potroshiti,troshilo se ne milice za praznike.Vecina od nas je ulazila da kupuje od kesice bibera do pecenice u vreme najvishe najavljivane krize...BEZ GRIZE SAVESTI....bez nostalgije i recenice tipa ;Shta me briga kako ce biti sutra?!
Ziveo Srpski narod...lud u svemu,hrabar do bola,narod koji se ne moze unishtiti nisacim a kamoli nekom tamo "sekom"kako zovu popularno krizu.
Shta bi bilo,kad bi bilo...tekcemo videti a dotle....uzivaj,o u preterivanju.

Pa šta imamo mi Seku AleksićSmile)))))))))))))))))) šta će nam SEKA:)))))) neka druga:)) sm

Ta SEKA hoce da nas "zavede" do bola, izgelda, opasnica je zesca, al ne vredi - Kad su Srbi postovali seke, osim Persa, a? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imam-nemam meru u ......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Imam-nemam meru u ......?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» NEMAM DOVOLJNO RECI...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: