Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Imam-nemam meru u ......?

Ići dole 
+6
zutaruzasadunava
Lora
neven
gorskooko
Sumadijacafee
SNEZA_
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 09:13

Chesto u zivotu nailazimo i stvaramo sebi probleme zdravstvene, medjuljudske, porodichne... iz razloga zato shto nemamo meru. Meru u jelu, pitju, lenjstvovanju, spavanju, prichanju, radu...zahtevima, davanju, pruzanju....Da li smo svesni svog, "nemanja mere"?
Znam da nemam mere u jedenju slatkisha.Znachi, ako mi se dopadne kolach koji sam probala, napravila, mogla bih ga jesti dok ne pojedem ceo.To mi se par puta i desilo, naravno kasnije mi je bilo zlo. Kada bih sebi dozvolila, mogla bih pojesti sigurno kilogram tjeten alve. ovo je jedan od banalnih primera "nemanja mere". Ima ih josh. Pishimo o tome.

flower pig
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 16:47

Ja Snezo shta mislish da radish gde ja radim EURO-CREM,bombone keksevi,ratluk,i josh mozda 700 raznoraznih proizvoda,a kada pomenu alvu jedne prilike na sajmu prehrambene industrije u NS na jednom makedonskom standu inace su ismedju ostalog i proizvodjaci alve,toliko sam se najeo alve da mi je bila muka dva dana,i moja firma je ranije proizvodila alvu,pa me minula zelja... SM:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 27 Nov 2007, 22:18

Uffff SJaj, da je samo jedenje alve, nekontrolisano, gde bi mi kraj bio. Ali kada malo bolje razmislim nemam mere, pa skoro niuchemu. Kada svoju decu kritikujem za jednu greshku, ne znam da se zaustavim. Uhhh, pochnem od jednog a zaustavim se na nechemu shto je bilo, proshlo. i same znaju da kazu: "Dobro, dobro mama shta sada prichash o tome, pochela si da nas grdish za ovo, shta si se sada i toga setila".....itd.
Crying or Very sad Rolling Eyes No :silent:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeSre 28 Nov 2007, 14:10

Ma isto i ja SNEZO bas preteram u kritikama moje cerke,poneka kazem,pa ljutio si se na svoje roditelje a i ti covece poce da razmisljas staromodno,ma nekad je kritikujem a nema razloga za to,mozda je to kao preventiva da nebih nesto nepredvidjeno napravila,a svestan sam da to moze da bude kontraproduktivno... :suspect:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeČet 29 Nov 2007, 16:14

Jedva odvagam meru u svemu sto iskreno volim. Ili ne volim bash. Joj, da vi znate kako je to divno nemati meru i iznalazenju svih mogucih i nemogucih razloga za eskiviranje quzipoliticke ''boe'' za koju ni Bog ne zna kako joj dopala uloga nadredjenog affraid I kakvo je ''veselje'' uspeti u tome daa:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeČet 13 Dec 2007, 06:57

Nemam meru u zeljama da cmoknem gorskooko, slatku racic. U zelji da se konacno sa nekim toplim srcem upoznam... Jer verujem put i za to postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 25 Dec 2007, 07:28

Ja sam,u podznaku,lavica...Volim da preterujem...Kad krenem,ne umem da se zaustavim...
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeČet 27 Dec 2007, 07:44

Pedagogija ne bi postojala kao grana o vaspitanju i obrazovanju a,ni moral...kada se ne bi greshilo ...obilato,ali ljudski je greshiti....koliko i zashto....pa to je opet pitanje ovoga prvog i same spoznaje o tome.
Licno.mnogo greshim jer sam uzasno samokriticna...
najgore od svega je ....shto iza toga shto pogreshim...oprostim i sebi i drugima pa opet pogreshim.Primecujem da bolesno _pedantni ljudi ,lukavi ljudi i rigidni....malo manje greshe u odnosu na ostale kategorije ljudi . :SNEG:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeSre 02 Jan 2008, 09:21

E, lavice duplo I love you, moje gore listu bounce
Gresimo, pa se posle izjedamo zbog greski, zutaruzasadunava.
Jeste ljudski gresiti. Ali nema tog ''izvini'', ''zao mi je'', ''oprosti molim te'' koje ce ti oprati onaj sugavi osecaj iznutra, kad stvarno pogresis. Pa se zaklinjes ''nikad vise'' pa ponovis isto to samo malo drukcije i opet, i opet isto. Zlo. Grdan je ego bash affraid
Najvise kod sebe ne volim brzinu. I kosta me. To najskuplje placam Razz
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 06 Jan 2008, 08:29

Bas nemam meru kad sednem za ovu masinu, bre affraid
Pa posle ''na vrat, na nos'' po kuci. :@:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 06 Jan 2008, 09:54

gorskooko ::
Bas nemam meru kad sednem za ovu masinu, bre affraid
Pa posle ''na vrat, na nos'' po kuci. :@:

Uhhhhhhhhhhhhh, isti slucaj je i sa mnom.
No :EEE:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeČet 24 Jan 2008, 15:35

Sve bih odradila u jednom danu,hihi a posle lencarila
a ono uvek ima jos...leleee
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 29 Jan 2008, 07:41

Stvarno nemam meru kad je ovaj forum u pitanju. Mahic.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 29 Jan 2008, 12:47

gorskooko ::
Stvarno nemam meru kad je ovaj forum u pitanju. Mahic.


Hahahahahaha, nisi jedina. Iz prilozenog se da primetiti. A da mi ovaj forum nazovemo "gorskooko i Sneza" ? lol! flower
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeUto 29 Jan 2008, 19:40

SNEZA_ ::
gorskooko ::
Stvarno nemam meru kad je ovaj forum u pitanju. Mahic.


Hahahahahaha, nisi jedina. Iz prilozenog se da primetiti. A da mi ovaj forum nazovemo "gorskooko i Sneza" ? lol! flower
SM: SM: SM: 'es', umerene skroz na skrozzz, sta nas briga nismo ''zakopcane'' skroz na skroz, nego
'aj' ti meni na kafa sa :ziv: pa da kuckamo duplo CM:
Nazad na vrh Ići dole
Lora
Urednik
Urednik
Lora


Broj poruka : 349
Godina : 59
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeSub 12 Apr 2008, 18:01

Toblerone...
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimePet 18 Apr 2008, 05:46

Kafa (otrovuša)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeSub 19 Apr 2008, 16:35

Splavar...

Bio jednom splavar koji je prevozio ljude splavom preko rijeke. Jednom tako naidje i učitelj, neki džangrizav čovjek. Kad su prelazili preko široke rijeke i tek što su se otisnuli od obale, a ucen covjek ga upita:

- Bijaše li tako, da je bilo, da si doživio nevrijeme za vrijeme vožnje splavom?
- Ne razumijem ti ja tako zamršena pitanja, rece splavar.
- Zar nisi nikada ucio jezika u školi?
- Nisam, odgovori splavar.
- Tada si pola svoga života potrošio uzalud.
Na to je splavar šutio.
Ali ne prode dugo i naide strašno nevrijeme. Udariše gromovi i kiša ko iz kabla, a splav mali poput orahove ljuske.
I splavar se nagnu suputniku pa ga upita:
- Jesi li ikad ucio plivati?
- Ne, rece ucen covjek.
- E učitelju tada si potrošio citav svoj život uzalud, jer mi upravo tonemo.


Pametovanje u granicama samo ;)
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeSub 10 Maj 2008, 15:51

SJaj ::
Ja Snezo shta mislish da radish gde ja radim EURO-CREM,bombone keksevi,ratluk,i josh mozda 700 raznoraznih proizvoda,a kada pomenu alvu jedne prilike na sajmu prehrambene industrije u NS na jednom makedonskom standu inace su ismedju ostalog i proizvodjaci alve,toliko sam se najeo alve da mi je bila muka dva dana,i moja firma je ranije proizvodila alvu,pa me minula zelja... SM:

u bem ti lebac ............. sav se oznojih citajuci
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeSub 10 Maj 2008, 17:27

Nemam meru kad su u pitanju kozmetika, cipelice, bluzice. kompletici, ne sesiri jer ih ne volim....... lol! affraid Ah ta moda...
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 18:32

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Pon 09 Jun 2008, 21:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 18:38

Mogu da zmislim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 20:10

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Pon 09 Jun 2008, 21:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 21:00

[quote="K-6_Predator_"]
Oci-ANDJELA^Z ::
Mogu da zmislim Very Happy

Ma dal je moguce da zamisljas - oh oh oh i jos 1 hohohohoho[/quote
Moguce je i zgrazavam se svojih misli. Sva sreca te nije stvarnost Laughing SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 21:04

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Pon 09 Jun 2008, 20:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 21:10

Nemam meru u ....mmmmmmmmmmmmmmm:))) affraid
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 19:58

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Pon 09 Jun 2008, 20:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimePon 19 Maj 2008, 20:12

U kozmetickim proizvodima:))mmmmmmmmmmmmmm
Nazad na vrh Ići dole
K-6_Predator_
Prijatelji
Prijatelji
K-6_Predator_


Broj poruka : 155
Datum upisa : 03.05.2008

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 18:34

K-6_Predator_


Poslednji izmenio K-6_Predator_ dana Pon 09 Jun 2008, 20:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA^Z
Prijatelji
Prijatelji
Oci-ANDJELA^Z


Broj poruka : 1129
Datum upisa : 03.05.2008

List lica
Gea:
Imam-nemam meru u ......? Left_bar_bleue20/20Imam-nemam meru u ......? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitimeČet 22 Maj 2008, 21:20

K-6_Predator_ ::
Oci-ANDJELA^Z ::
U kozmetickim proizvodima:))mmmmmmmmmmmmmm


na to sam i mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmislio

I ja mislim na to Laughing kikikiikiki SM:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imam-nemam meru u ......? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imam-nemam meru u ......?   Imam-nemam meru u ......? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Imam-nemam meru u ......?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» NEMAM DOVOLJNO RECI...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: