Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu

Ići dole 
+3
Gea
gorskooko
ljiljana
7 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 19:29

Na pitanje sta to zenu cini dobrom u krevetu, odgovor najbolje mogu da daju muskarci. Najcesce se (ne)ocekivano zale na racun zenske nezainteresovanosti za seks, opterecenosti izgledom, stidljivosti i nepoznavanja materije.

SEKS - Dakle, drage nase citateljke, cak ni isprobavanje 56 razlicitih polozaja iz Kamasutre nece vam pomoci da postanete najbolje ljubavnice na svetu ako se pronadjete u sledecim muskim odgovorima.

1. Ne znaju dovoljno o seksu - odnosno o muskom telu. Ako vec necete da slusate njega, nabavite neku knjigu o erogenim zonama. Jednom kad savladate osnove, kombinujte teoriju sa praksom.

2. Zene ocekuju od muskaraca da im citaju misli - kada vas pita da li ste doziveli orgazam kazete da niste, a na pitanje zasto niste, odgovarate da ste hteli oralni seks, ali ste to precutali tokom odnosa. To sto neko dobro poznaje drugu osobu i zeli da joj udovolji ne znaci da ima i kristalnu kuglu koja cita bas sve njene skrivene zelje. Dakle recite ih jasno i dovoljno glasno.

3. Cini se da zene vole seks samo na pocetku, a jednom kada veza postane ozbiljna, izgube interes. Mnogi muskarci tvrde da su zene na pocetku navalentne, a onda posle nekog vremena postaju nezainteresovane. Razlog za to lezi u cinjenici da zenama postane dosadno kada seks postane predvidljiv. Zato promenite barem jednu stvar svaki put kada imate seksualni odnos.

4. Zene su previse opterecene svojim telom. Mrzite seks na boku zato sto vam stomak izgleda debelo. Ne zelite da budete gore jer mislite da vam grudi ne izgledaju dobro. Mnogi muskarci ne posmatraju svoje devojke tako kriticki i detaljno kako to one same sebi cine. Istina je da se zenska ideja o idealnom telu ne poklapa sa muskom.

5. Ceo "posao" prepustaju muskarcima. Kakva je razlika izmedju vodjenja ljubavi sa dugogodisnjom devojkom i jedenja spageta? Spageti se bar mrdaju, glasi neslana sala s kojom se vecina zena verovatno nece sloziti. Nemojte se izvlaciti i prepustati partneru da sve obavi sam dok vi samo lezite. Preuzmite igru tako da ga ponekad zavedete.

Izvor: 24 sata
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 06 Dec 2008, 08:26

Mene je u pocetku blokirao stid. Istinski, jedva sam ga se oslobodila. Kako u delu tako i u reci. Embarassed

P.S. Nema tu nekih univerzalnih pravila. Mozda ono (kao i svugde) koliko das jos vise primis Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimePon 08 Dec 2008, 20:35

Čitam upravo jednu bezobraznu knjigu. Erotske priče Anais Nin, "Ptičice".
Ima tu svega, golicavih, inspirativnih viđenja žena sa muške strane, napisane od strane žene.
Posebno mi je bilo zanimljiv opis, u stvari divljenje jednog slikara prema svom modelu tj. ženi.

"Ništa nije ostavljala za noć, za krevet. Sve je bilo otvoreno izloženo pogledu. Ona je zaista bila kraljica kurvi, glumeći u svakom trenutku svog života, čak i dok je jela, da je posedovana; i kad je igrala karte, čak i dok je jela,, nije sedela neosetljivo, telo joj nije bilo lišeno senzualnosti. Ako se smejala onda je to bio seksualni smeh zadovoljne žene, smeh tela koji uživa u sebi kroz svaku poru i ćeliju, bivajući milovano čitavim svetom."
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 13 Dec 2008, 11:12

Da.Vec duze vremena sve manje citam.I ovo malo slobodnog vremena brzo potrosim u skitanju po netu, pa TV, filmic, sto nije bas dobro.Vise ne citam ni pred spavanje. Sve se svelo na neki posao,kao da ce ikad prestati.
Citanje opusta i nadgradjuje.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 13 Dec 2008, 16:04

I ja daleko manje čitam. Obično je to vreme kad se spakujem u krevet. Stignem da pročitam dve strane pre sna i onda se to oduži. Zato volim da su to priče ili neko lagano štivo da neizgubim nit takvim "razvučenim čitanjem". Ipak imam tu potrebu da pročitam nešto, makar to bio i pasus, navika koja me opusti i isključi iz svakodnevnice.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 20 Dec 2008, 10:53

Moze li svoj krevet da bude greska, a? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 20 Dec 2008, 14:50

gorskooko ::
Moze li svoj krevet da bude greska, a? lol!


Može nego šta. Idem da kupim drugi, ovaj je već propao a i nema mesta za dvoje:)) PIV: ruk RR

Šta na primer ako mi dodju gosti pa nema gde da legnu:)))) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 20 Dec 2008, 17:17

Samo u svoj "bistrice" Smile u one druge ne čitam knjige Smile
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 20 Dec 2008, 22:26

Gea ::
Samo u svoj "bistrice" Smile u one druge ne čitam knjige Smile
Ke: Ke: Ke: CM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 20 Dec 2008, 22:28

Garavo jare ::
gorskooko ::
Moze li svoj krevet da bude greska, a? lol!


Može nego šta. Idem da kupim drugi, ovaj je već propao a i nema mesta za dvoje:)) PIV: ruk RR

Šta na primer ako mi dodju gosti pa nema gde da legnu:)))) lol!
Eeeee, znala sam lol! valja ponoviti:)))) mislim zbog gostiju posebno lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeNed 21 Dec 2008, 12:14

Gea ::
Samo u svoj "bistrice" Smile u one druge ne čitam knjige Smile



plj Bem ti knjige, upropastiše me:))))))) Pobrkam krevete uvek:)))) dim CM: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeNed 21 Dec 2008, 14:19

Ovo neki literarni kružok sm samo o poeziji i prozi sm
I ja bi trebala da promenim haha
otišli svi federi od čitanja sm
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimePon 22 Dec 2008, 12:00

Gea ::
Ovo neki literarni kružok sm samo o poeziji i prozi sm
I ja bi trebala da promenim haha
otišli svi federi od čitanja sm

I krevet i literaturu, ubi me ovaj Dekameron Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeUto 23 Dec 2008, 18:38

Stvarno smo "opasne" ženske. Bez zadržke u komentarima. Oterasmo sve muškarce sa foruma.I Milovan bi spakovao kofere i prepustio bi nas drugom da može.
Odoše slatkišima na druge forume.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 14:14

Gea ::
Stvarno smo "opasne" ženske. Bez zadržke u komentarima. Oterasmo sve muškarce sa foruma.I Milovan bi spakovao kofere i prepustio bi nas drugom da može.
Odoše slatkišima na druge forume.


VRATIĆE SE RODE, NE BRINI SE:))))) plj
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 16:14

Najbolje PP: smo PP: ridj haha
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 16:30

Ke: KOS zagi
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 16:37

Da ste trosile te federe kako same tvrdite,manje bi pisale ovde na forumu.A da ste najbolje,jeste.Mi boljih devojaka na forumu nemamo.Nase ste pa makar i usrane.
PS.Odoh sad kod onih slatkih.... kre

I srecna vam nova :GOD: i zelim vam da sto vise te federe trosite.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSre 24 Dec 2008, 17:53

I mi tebi želimo iste želje.
Prekontroliši šećer u krvi ovih dana i svoje federe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeČet 25 Dec 2008, 11:33

Crna_ovca_chata ::
Da ste trosile te federe kako same tvrdite,manje bi pisale ovde na forumu.A da ste najbolje,jeste.Mi boljih devojaka na forumu nemamo.Nase ste pa makar i usrane.
PS.Odoh sad kod onih slatkih.... kre

I srecna vam nova :GOD: i zelim vam da sto vise te federe trosite.

Što ja baš najviše pišem kad izmaltretiram federe:))))))))) Valjda mi se
otvori dizna:))))
Pozdravi te slatkishe i kaži im da smo NAJBOLJE a nismo us...ane još uvek:)))) geek lol! lol! :GOD: ROD
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeČet 25 Dec 2008, 14:22

Crna_ovca_chata ::
Da ste trosile te federe kako same tvrdite,manje bi pisale ovde na forumu.A da ste najbolje,jeste.Mi boljih devojaka na forumu nemamo.Nase ste pa makar i usrane.
PS.Odoh sad kod onih slatkih.... kre

I srecna vam nova :GOD: i zelim vam da sto vise te federe trosite.

VIdi kako se ovcica bacila na trosenje federa SM:
A ko je ciji offfde???????? tr
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimePet 26 Dec 2008, 13:55

zvrchak ::
Crna_ovca_chata ::
Da ste trosile te federe kako same tvrdite,manje bi pisale ovde na forumu.A da ste najbolje,jeste.Mi boljih devojaka na forumu nemamo.Nase ste pa makar i usrane.
PS.Odoh sad kod onih slatkih.... kre

I srecna vam nova :GOD: i zelim vam da sto vise te federe trosite.

VIdi kako se ovcica bacila na trosenje federa SM:
A ko je ciji offfde???????? tr


Ne znam, ja sam trenutno zbunjena a ko mi je ona druga polovina za zbunjenost ne znam:)))))
Ako neko zna ko je lud, neka mi ga oma pošalje da se kompletiramo:))) sp !!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimePet 26 Dec 2008, 19:23

Paulo Koelja je napisao knjigu jedanaest minuta. Junakinja ovog romana je poznavalac seksualnih veština i ona tvrdi da je dovoljno samo jedanaest minuta ženi da doživi vrhunac. Normalno ako se stimuliše na pravom mestu i na pravi način.
Ovo je komentar na to da se nestiže ništa od pisanja na forumu. Može svašta i to dobro sa pravim.
Najveća greška koju čini žena u krevetu je što je izabrala pogrešnog partnera.
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 09:25

Gea ::
Paulo Koelja je napisao knjigu jedanaest minuta. Junakinja ovog romana je poznavalac seksualnih veština i ona tvrdi da je dovoljno samo jedanaest minuta ženi da doživi vrhunac. Normalno ako se stimuliše na pravom mestu i na pravi način.
Ovo je komentar na to da se nestiže ništa od pisanja na forumu. Može svašta i to dobro sa pravim.
Najveća greška koju čini žena u krevetu je što je izabrala pogrešnog partnera.

E sad nisam više sigurna da će se rode vratiti na forum:)) Posle ovih 11 minuta nešto sam sumnjičava:)))) sm sm sm plj
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 12:02

Samo jedanaest minuta????? Pa vise mi treba da se skinem i obucem!! Puuuu.... bem ti tehniku dim
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue0/0Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 21:30

Proverite tvrdnju o vremenu.
Može i to za kraće vremena ako je mentalni nadražaj jak.
Znate vi dobro "devojčice", eksplozija strasti, kad sagoriš u jednom trenutku jer ceo dan isčekuješ.
Što bi se dečki ljutili?
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Left_bar_bleue20/20Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitimeSub 27 Dec 2008, 22:24

Istrazivanje je pokazalo da je 13 minuta dobrog sexa najpogodnije za oba partnera,posle tog vreman je fizikalisanje.
A jedan moj kolega nam pricao njegov dozivljaj po pitanju toga kaze: Tako ti ja uhvatim nju popenjem se i tero,tero,tero kad pogledam u nju ona prevrnula oci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu   Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pet najvecih gresaka koje zene cine losim u krevetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sex u bracnom krevetu
» Kako znati je li dobar u krevetu
» Filmovi koje volimo
» Upornost...do koje granice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: HOT MOMS-
Skoči na: