Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako vaspitati svog muskarca?

Ići dole 
+4
zvrchak
Sumadijacafee
gorskooko
ljiljana
8 posters
AutorPoruka
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 08:03

Interesuje me da li je nekoj od vas uspelo da vaspita svog muskaca i na koji nacin?
Kako dobiti od njih sve sto nam treba? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 18:42

Generalno - drage dame manite se coravog posla lol! lol! lol!

Aj` da kazem o uocenom uspesnim modelima koji ``vaspitavaju`` a muskarac ih, po pravilu, ne prepoznaje:

1. Nezasticena nevinost (sa neizostavnim zbunjenim treptanjem) skoro uvek prolazi, zasto - mogu samo da nagadjam (ovde sam potorila sa -1, zatim opet to ali malo drukcije:

2. ``Ti si moj Bog drugog Boga nemam!``(ni ovde nisam prosla, cak ni kao ponavljac, isterali me)

3. Primeni model njegove mame i/ili omiljene sestrice!, tesko, ali mozda ``upali`` - i na kraju evo jedan jedini koji (na odredjeno vreme), sigurno prolazi:

4. Kopiraj njegovu ljubavnicu

Aj` jos jedan zakljucak plaFuse> Ono sto je vec postalo muskarac - nemoguce je vaspitati, zato preostaje gotovo resenje - pronaci vaspitanog (uz obaveznu rezervu tolerancije uslovljene onim cuvenim manjkom gena u ljudskom rodu) lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 18:49

P.S. Otkud ovo u muskom kutku? SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 18:58

lol! SM: SM: SM: ja sam trazila temu, nemam pojma kako je tu dospela, bice da sam ja pobrkala, hahahaha, a trazila je gde je u zenskom kutku, mislila ne valja mi net pa nije primilo:PP: PP: PP:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 20:08

Ovo se radi o nama mushkarcima,e pa... geek
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeUto 19 Avg 2008, 21:35

SJaj ::
Ovo se radi o nama mushkarcima,e pa... geek
a sta to? SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeSre 20 Avg 2008, 07:46

Nista ne mari gde je ovo postavljeno lol! lol! lol!

Muskarce, uopste nije tesko "prevaspitati", tj dobiti od njih ono sto hocete. Ulog su samo "kamare" zivaca. Samo cvrkut o tome kako su najvazniji, najbolji, najpametniji i kako bez njih nikad ne bi magle da prezivimo i nismo sposobne da funkcionisemo ama bas nikako !!!!!! Kad potvrdjuju hvalospev, sve su spremni da urade. I da..... prihvatice da kuvaju, peru , peglaju, prosipaju djubre, ribaju, kace zavese, bas sve osim da im uskratite pola sata sexa (i to onog koji treba vama a on vam cini jer je on najbolji!!!!!) Koja moze da zazmuri, precuti i slatko se smeska 2-3 sata dnevno - u ostalih 21-22 sata u toku dana moze da radi ama bas sve i sve ce joj biti obezbedjeno!!! Eto, tako su to sredile neke pametne zene...
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeSre 20 Avg 2008, 07:57

piiiiiiiiiiii.... hVa: kre tr mr
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeSre 20 Avg 2008, 10:47

zvrchak, moj si broj zvrku jedan lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeSre 20 Avg 2008, 19:12

Malo sam zbunjena. Da li se ovde radi o vaspitanju ili
"dresiranju"?
Sa nevaspitanima valjda ne treba komunicirati:)))))
A dresura, pa slično kao sa ovčarima:)))) SM: GG:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeNed 31 Avg 2008, 15:01

ljiljana ::
Interesuje me da li je nekoj od vas uspelo da vaspita svog muskaca i na koji nacin?
Kako dobiti od njih sve sto nam treba? Very Happy
*
Top tajne koje skriva svaki muškarac

Već u prvoj vezi mnogi muškarci nauče da neke stvari trebaju prećutati svojim boljim polovinama. Neki pak to ne nauče nikada ili jako kasno, no pametan muškarac zna šta treba, a što ne treba reći. On neće, dok stoji u redu za bioskop sa svojom dragom, komentirati seksi plavušu koja je prošla, a kamoli izjaviti da odlično izgleda.
Naime, dođe vreme kada muškarci shvate vrednost skrivanja nekih sitnica od svojih partnerki, a upravo ta sposobnost olakšava im život. Neke njihove sitne laži mogu biti slatke i bezazlene, no ima i onih koje će vas šokirati.
Tako ga ponekad razotkrijete kada vam kaže da, recimo, Angelina Jolie baš i nije privlačna s tim žilavim rukama, no pametna žena neće se upuštati u raspravu.
Ukoliko želite znati što vam sve dragi taji, čitajte dalje, a ako želite živeti u blaženom neznanju, odustanite. Donosimo vam neke muške tajne, a na vama je da prosudite jesu li one zaista toliko strašne.
Privlače ga i druge žene, no neće vas zato ostaviti

Muškarci imaju radar koji im savršeno radi kada je zgodna žena u blizini i on se nikada neće pokvariti. Verovatno vam se dogodilo da, dok se šećete gradom i razgovarate, primijetite da je postao odsutan čim uoči zgodnu crnku koja prođe pored vas.
Znajte, muškarci će uvijek primetiti zgodnu ženu, pa čak i kada izgledate kao milijon dolara i stojite pored njega. Iako su svesni da se to njihovim partnerkima ne sviđa, jednostavno si ne mogu pomoći. Oni, naime, u tom jednom pogledu na zgodnu neznanku ne vide ništa loše, jer ionako ne planiraju poduzeti ništa po tom pitanju. Kvaka je u tome da jednostavno moraju pogledati.
Idu na golf, fudbal ili košarku da bi nakratko pobegli od vas
Mnogi muškarci idu na golf, rekreativno se bave košarkom ili nogometom... OK, idu na treninge zbog ekipe, ali i da bi se maknuli od kuće, vas i djece.
Druženje s dečkima, nabijeno testosteronima i natjecateljskim duhom, ispušni im je ventil i odmak od svakodnevice. Iako kažu da idu zbog vježbanja, zdravlja i društva, jednim dijelom idu i da se malo maknu od svojih dragih partnerki.

Žele zarađivati više od vas da bi se osećali važnima
U modernom društvu sve više žena zarađuje više novca od svojih partnera. I iako govore da im to ne smeta, ne verujte svemu što čujete. Oni bi, naime, žarko željeli zarađivati više od žena jer im novac daje određenu moć i osjećaj važnosti. Muškarci se vole naticati, ali vole i da im se divite. Stoga im teško pada kada privređuju manje od svojih žena.
Iako često protestvuju, vole popravljati po kući
Istina je da muškarci vole raditi s alatom i popravljati puknute slavine, raštimane cijevi ili razvaljene brave. No to ne žele priznati, jer većina žena ne razlikuje iznošenje smeća od popravljanja slavine i vjeruje da su i jedno i drugo poslovi koje on treba obavljati preko vikenda. Stoga se muškarci, kako ih žene ne bi obasule raznim kućanskim zadacima, pretvaraju da ne znaju popravljati ili jednostavno gunđaju dok to rade.
Ne razumeju što im partnerke govore
Setite se samo onih popodneva kada dođete kući i želite razgovarati s njim o ozbiljnim problemima koji se tiču vašeg odnosa. Naravno, vi ste pre tog razgovora razmišljali, analizirali, vagali vaš odnos i njegove mane te sada to želite podijeliti sa svojim dragim. I iako on kima glavom kao da vas potpuno razumije, ustvari mu nije jasno otkuda sve to i o čemu vi to pričate.
Oni žele da vi budete zadovoljne, no teško da će u tome uspjeti jer im nije jasno što pokušavate reći. Dio mozga, koji je vama rezerviran za analizu odnosa, muškarcima možda služi za pohranjivanje sportskih rezultata.
Voli kada se prema njemu odnosite majčinski
Premda se prave jaki, nepokolebljivi i nesalomljivi, muškarci vole da ih se mazi i njeguje. No ipak postoji strah da biste jednog dana mogli postati poput punice, koja mu baš i nije najdraža osoba.

Ponekad ih muči osjećaj da su se vezali samo za jednu ženu
Iako vole svoje drage, misle da su fantastične i sretni su što su im se zakleli na vjernost do kraja života, mnogim muškarcima nagon ne da mira. Naime, veći dio svojih dvadesetih proveli su u razmišljanjima, a neki i u nastojanjima da spavaju sa što više lijepih žena do svoje tridesete. Većini je potrebno nekoliko godina da bi potpuno udovoljili toj želji i tek tada požele skrasiti se samo s jednom jedinom i neponovljivom.
Prestravljeni su kada vi vozite
Želite li svog neustrašivog i čvrstog frajera prestrašiti, samo ga zamolite da vam da ključeve svog automobila. Iako se pravi da vam vjeruje, ustvari je na rubu očaja od straha zbog toga što vi upravljate vozilom. Muškarci su uvjereni da se katastrofa, dok su žene za volanom, može dogoditi svakog trenutka.
Žele da im je uvijek 25 godina
Lepo im je s vama, no često se s čežnjom prisjećaju dana kada su uživali u potpunoj slobodi, nezdravoj hrani i izlascima, kada su slušali rock i pili jeftino vino. I iako vas neće ostaviti da bi se pridružio rock bendu, nemojte se čuditi ako dođe kući s kompilacijom hitova iz svoje mladosti i odvrne ih do daske.
Dajte mu neku sitnicu i on će vama dati cijeli život
Ponekad muškarci donose velike odluke važući neke vaše sitne postupke i znakove pažnje. Recimo, ako ste mu dopustili da na godišnji odmor ide sam i još ste ga na to natjerali, vjerojatno će prepoznati u vama svoju buduću super ženu koja ga neće gušiti.
Ako prihvatite njegove večeri rezervirane za poker s prijateljima, ohrabrite ga da ide na surfanje ili da ode na roštilj s prijateljima, osvojit ćete njegovo srce. Tom jednom gestom dat ćete mu do znanja da ga nećete gušiti, a bit će vam zahvalan do kraja života.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue0/0Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeNed 31 Avg 2008, 22:21

Išćitala sam pažljivo i slažem se sa zapažanjima.
Potpuno drugačiju percepciju imamo o istim stvarima.
Naročito me je nerviralo kad stižu gosti i kad treba obaviti gomilu stvari u kući, nabaviti, spremiti, staviti piće da se hladi... uvek se desi neodložna popravka, za mene potpuno nebitna u tom trenutku i danu. Njemu je to izgovor da se skloni iz svih obaveza.
Nije mi bila želja da nikoga dresiram, samo sam iznela logične činjenice. Ako oboje radimo, prljamo kuću zajedno i jedemo zajedno, treba zajedno i da to obavimo. Ako mu baš ne ide peglanje košulja, usisivač je bar lako prošetati po kući. Klopa može da bude i kajgana sa salatom ne pravim pitanje a važna je bilo kakva pomoć. Osećaj da treba pomoći svom životnom partneru.

I žene svašta prečute zbog mira u kući. Verujem da niko nije dobio kritiku "baš si loš ljubavnik".
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeSre 03 Sep 2008, 21:07

Garant nije, tu ili drugu nevaspitanu kritiku ;)
Zene nije potrebno vaspitavati, zar ne? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue0/0Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeČet 04 Sep 2008, 11:54

Mislim da zene bolje podnose kritiku u svakoj oblasti. Navikle su na zalost. Prvo od zene se ocekuje da bude lepa doterana, uspesna u porodici i van nje. Bas veliki zadatak za '"slabiji pol".
Muskarac je dovoljno da se okupa i obrije ako nesto obavi u kuci i ocekuje pohvale i beskrajnu zahvalnost i podrazumeva se da to ne mora da radi svaki dan.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeČet 04 Sep 2008, 13:17

Da. Nego, reci cu vam nesto u poverenju, da muski ne cuju:

Ja mislim da je mišljenje o muškarcima, kao jačem polu, prevazidjeno, skroz na skroz. (samo ga fini superiorni ženski rod daruje muskoj sujeti lol!

A i red je bio. Elem, opšte je poznato da potiče iz vremena zvanog: Snaga brVNO valja! Promena je univerzalni zakon i ključ razvoja - pa .... d060 muški lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue0/0Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeČet 04 Sep 2008, 21:23

Pa kako ih vaspitavati i da li je to moguće. Lukavstvo koje koriste žene je pokazivanje slabosti i potreba muške podrške. Poznajem neke primere iz života gde to žene koriste i funkcioniše odlično. Uspeju da pronadju takve likove koje pristaju da ih opslužuju.
Iskreno nije mi to baš normalan odnos.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue20/20Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimePet 05 Sep 2008, 15:56

Gea, sto nije, bre? Smile Šalu na stranu, uvek sam za dogovor. Ne volim biti upotrebljena niti da upotrebljavam, sve ostalo mi je ok. Ono što sigurno znam, muškarci podrazumevaju da im se ugadja, makar to bilo lažno. E, tu sam tanka, a to je hendikep.

Inače, vaspitati muškarca - nema šansi - ili jeste ili nije. To rade mame i tate. Odnosi izmedju nas i njih - moguće ih je graditi, a to je golemo strpljenje lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue0/0Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimePet 05 Sep 2008, 16:17

Vidiš da se ne žele uključiti u ovu temu. Potpuno ignorišu.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimePet 05 Sep 2008, 19:26

Gea ::
Vidiš da se ne žele uključiti u ovu temu. Potpuno ignorišu.

Da ne bi malo i nas da vaspitate? kre
Mi vec lepo vaspitani.Pustimo zene da trucaju do mile volje,kad im je to vec toliko lepo. geek
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Kako vaspitati svog muskarca? Left_bar_bleue0/0Kako vaspitati svog muskarca? Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitimeSub 06 Sep 2008, 20:55

Ma imaš pravo. Mnogo se bavimo razmišljenjem o vama i odnosima muško-žensko.

Pa gde skitaš Ovčice? Nisi ovde navraćao dugo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako vaspitati svog muskarca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vaspitati svog muskarca?   Kako vaspitati svog muskarca? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako vaspitati svog muskarca?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 40 koraka kako da upropastite muskarca
» Koliko ste spremni da se borite za ljubav svog zivota?
» KAKO STE PROVELI NOC ILI DAN
» Kako oprostiti?
» kako upoznati nekoga?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: