Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MUSKARAC KAO LJUBAVNIK

Ići dole 
+4
zutaruzasadunava
zvrchak
Tatko-Pantelija
gorskooko
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Left_bar_bleue0/0MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeČet 17 Jul 2008, 20:54

Meni su ta tumačenja zabava. Neću da prihvatim da je moja sudbina zapisana i odredjena negde u kartama, zvezdama, šolji kafe.. bilo gde.
Ja sam se nekad zabavljala gledanjem u šolju i sve normalno pogadjala. Mašta mi je bila uvek jača strana pa je lako bilo povezati lik u šolji sa osobom i dati dobra tumačenja.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Left_bar_bleue0/0MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeČet 17 Jul 2008, 20:57

Meni su ta tumačenja zabava. Neću da prihvatim da je moja sudbina zapisana i odredjena negde u kartama, zvezdama, šolji kafe.. bilo gde.
Ja sam se nekad zabavljala gledanjem u šolju i sve normalno pogadjala. Mašta mi je bila uvek jača strana pa je lako bilo povezati lik u šolji sa osobom i dati dobra tumačenja.
Nazad na vrh Ići dole
ljiljana
Prijatelji
Prijatelji
ljiljana


Broj poruka : 711
Godina : 55
Datum upisa : 08.07.2008

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeČet 17 Jul 2008, 20:59

Da, naravno, svako ima pravo na to ali ipak....neke stvari nije lose znati (licno iskustvo).
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Left_bar_bleue0/0MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeČet 17 Jul 2008, 21:08

Verovatno dobro iskustvo.
Činjenica je da ne svesno u okruženju biram pretežno ljude mog znaka. Normalno to otkrivam tek kasnije. U mojoj užoj porodici ima tri bika 6,7 i 9 maj.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Left_bar_bleue20/20MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeSub 19 Jul 2008, 10:47

V O D O L i J A
Cak i nakon sto ste imali prisan intiman odnos sa pripadnicima ovog znaka necete jos uvek znati jeste li i dalje u prijateljskom ili ljubavnom odnosu. S Vodolijama nije uvek lako, ali je najcesce uzbudljivo i nesvakidasnje… Predigra je za njega vrlo vazan deo igre. Toliko u njoj uziva da moze da se zaboravi, pa ga partnerka mora pozurivati… Njegov uvod ga svrstava medju prave umetnike vodjenja ljubavi. Zena koja zna sta hoce moze od njega da dobije sve. Ali postoji jedan uslov: ona mora da bude veoma inteligentna! To ga pali! Mnoge zene misle da je divno da imaju muskarca koga njihov um zanima isto koliko i njihova tela. Vreme posle samog cina provesce opusteno razgovarajuci s vama, uz vase omiljeno pice ili poslasticu. Mozda ce poceti da prica o vaznim svetskim problemima, o tome kako ljudi pate, kako treba stititi sebe i okolinu od negativnih energija… Zanimace ga sve o vama… ali o nekim buducim trenucima najcesce nece prozboriti rec, sto ce mozda povrediti drugu stranu…

Ovo, nema veze sa mnom
Ja nemam odnos sa Prijateljem, Istina je da - S Vodolijama nije uvek lako, ali je najcesce uzbudljivo.
Predigra mi je vrlo vazan deo igre, jer kad mi je lepo volim da traje, dugo, dugo dok me ne smore njene oci i ne mole za malo odmora. Kod zena me pali, tajenstvenost, veoma cesto i sam rub njenih gacica ili kurvanjski osmeh, ili zelja za dodirom. a i ne mora biti zena bas inteligentna, samo da mnogo ne zvoca i ne prica viceve u krevetu ili sta ce sutra kuvati. Naravno poslije prvog i pravog sex-a dolazi nova priprema uz omiljeno pice, opustanje uz neku pricu, o njoj o svetu. A o buducim trenucima zasto razgovarati kad ce nanovo biti sex.sex sex
:nev: bas lupetas - blago onom ko te nema.
Ja volim SEX, i ako nemem sex jedan dan, drugi vec gledam koga da silujem.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Left_bar_bleue0/0MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeNed 20 Jul 2008, 07:24

Stalno sam u raspravi sa mojim okruženjem oko raznih verovanja u čuda
i tumačenja. Jednostavno je tu vidim manipulaciju i jednostavno podložnost
da veruješ u ono što ti se kaže. U zavisnosti od želje ta istina se prevodi
na vlastiti život. Ako ti neko kaže da si bio ne srećan zadnjih 3 godine i
da ćeš u narednih 3 godine naći dečka, bolji posao ili šta već hoćeš ti
ćeš naći u svom životu što je od toga moguće i upamtiti ono što se ostvatilo
a ono što nije zaboraviti. Ja tako gledam na to. Zabavno je normalno to
tumačenje znakova i postoji neka veza u kom periodu godine si se rodio sa tvojom prirodom.
To je nekako logično i da se opravdati.
Dogadjanja na nebu nemaju veze sa ljudima. Lepo je videti zvezdu padalicu
i pomisliti želju. Sećam se kad sam bila jako mlada, volela sam sa duštvom
da sedim na ravnom krovu i gledam da li će neka pasti. Leto, "bistro nebo bez
oblačka", padale su zvezde i mi smo se radovali tome, želeli da se neko
zaljubi u vas, poljubi.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Left_bar_bleue20/20MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitimeNed 03 Avg 2008, 04:42

Sve se to moze posmatrati i kao trgovina sa ljudskim snovima, zeljama. Verovatno nebeska tela imaju neki uticaj na druga, mozda i na zbivanja na zemlji, samo da li se on treba uzimati u obzir na ovaj nacin, i koliki je uopste, ako postoji, to je drugo. Ono sto nikad ne treba iskljuciti jeste autosugestija i sugestija, cemu smo, manje ili vise, podlozni.
Takodje, i odredjena prethodna iskustva. Ako nam je to iskustvo sa muskarcem osredjenog znaka pozitivno/negativno, a zavisno od njegovog inteziteta, ili eventualno ponovljeno sa drugim pripadnikom istog znaka, moguce je da to generalizujemo na sve muskarce koji pripadaju tom znaku. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MUSKARAC KAO LJUBAVNIK   MUSKARAC KAO LJUBAVNIK - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MUSKARAC KAO LJUBAVNIK
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» MUSKARAC NA DLANU
» MUSKARAC PO IZBORU
» Zasto je bolje biti muskarac..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: