Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta to ne kosta nista?

Ići dole 
+4
Sumadijacafee
gorskooko
SNEZA_
neven
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSre 06 Feb 2008, 21:11

Dali znate sta je besplatno i ne kosta nista ?
Da cujem vase misljenje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeČet 07 Feb 2008, 06:05

Ich. nista ne košta.. Potreba je samo o njemu voditi racuna, jer mnogo je glup...nakaradno se nosi i uvek. skoro uvek obuće nesto naopako, najcesce gace. Pa sad vidi Ljiljana isplatili se. taj besplatan- Ich
CM: SM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeČet 07 Feb 2008, 10:22

Vazduh Very Happy Rolling Eyes ;)
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 06:06

Ich - Vazduh. - Snovi...
Znaš SNEZA_ ovde iznad Starog Slankamenaa, Vazduh je čaroban, a besplatan... Dojdi sve ostalo ću ja platiti
Obecavam...Dosadilo mi biti virtuelni.
Pita vazduh jesenji
Pita vetar severni
Pitaju me,
Druže de si ti
Tu je ja ih lažem znaj
nema mome drugu kraj....
Da nisam oženjen sad bi te zaprosio. ko Zanela me pesma.
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 07:52

neven ::
Ich - Vazduh. - Snovi...
Znaš SNEZA_ ovde iznad Starog Slankamenaa, Vazduh je čaroban, a besplatan... Dojdi sve ostalo ću ja platiti
Obecavam...Dosadilo mi biti virtuelni.
Pita vazduh jesenji
Pita vetar severni
Pitaju me,
Druže de si ti
Tu je ja ih lažem znaj
nema mome drugu kraj....
Da nisam oženjen sad bi te zaprosio. ko Zanela me pesma.


Hahahahaha, nevene bash si me nasmejao. Hvala na pozivu, ali ja navikla na ovaj vazduh ovde, kod mene, sigurna sam da bi mi samo od charobnog tog tamo, josh i pozlilo. Shta cesh, navike su chudo.
SM: bezi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 13:19

Osmeh Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 13:32

U Starom Slankamenu jos uvek postoji vatdusna banja. - bolnica.
ovde se sastaju dve struje, tu se Tisa uljeva u nas preljep Dnav.
Nisam zlonameran...Nece ti pozliti...Ja sam drug i ne silujem zene.
Dobra je klopa i provod na brodu... Palačinke su super... I klopa je jeftina.
Ako se bojis povest cu cerku, Stariju Draganu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 14:41

A jest uporan SM: SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 16:14

Lepa reč, prijatnost, pristojnost... :hug:
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 08 Feb 2008, 16:26

ljiljana ::
A jest uporan SM: SM: SM: SM:



Vidish ti to. On misli meni je potrebna vazdushna banjaSmile)))))) Jooj nevene, a shto u temu uplete i silovanje hahahahaha SM: SM: SM: super:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 06:08

HaHaHaHa - Snaza_ je moja princeza. i ne možeš biti u mom kucanju nista drugo do princeza.
I volim boju tvojih ociju, dao Bog da me Severac oduva ako lazem.
O, rado bih bio domar tvoga srca.... cheers cheers cheers
***
Bolje da se ja iselim iz tvog hladnog i sebicnog srca. mogu da ozebem i zaradim neki virus.
Pih. Nisam tvoj tip,dobro. Al' kud druga stavi na zadnju rupu svirale, a ja zebem trudeci se da ti se svidim.
Nemam ja hrabrosti...Za taj put u buducnost. HaHaHaHa...HeHeHeHe... Ne volis me, jesil sigurna... study
***
Ne volim ni ja vas. Sluzite mi samo za zabavu, da onako neobavezno blebecem i utrosim korisno vreme zivota u ne korisno vreme.
Niste vise moje SU: u mom KS: i mojoj omiljenoj PL iga i ura dok Ja :pr: .....
Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: Ke:
........... :sta: ............ :sta: ...........


Poslednji izmenio dana Sub 09 Feb 2008, 13:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 08:43

Iskren, lep pozdrav ruk
Nazad na vrh Ići dole
SNEZA_
Urednik
Urednik
SNEZA_


Broj poruka : 3972
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 19.11.2007

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 15:56

Mashtanje, ne koshta, a "chini". CM: PP: KS:
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSub 09 Feb 2008, 17:00

Nishta me nekoshta da direktoru pominjem familiju kada je mala plata,ali da on necuje Ke: Ke: Ke:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 05:52

SJaj ::
Nishta me nekoshta da direktoru pominjem familiju kada je mala plata,ali da on necuje Ke: Ke: Ke:
Yes ! Šta ja da mu pominjem SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeNed 10 Feb 2008, 05:53

Razgovor daa:
''Rana koja se krije, sporo i tesko zacjeljuje.'' anene
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeČet 14 Feb 2008, 15:58

Razumevanje i oproštaj daa:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeUto 19 Feb 2008, 06:33

Nista ne kosta to sto me citate, jos ne naplacujem...
Nista ne kosta to sto vas volim... ne naplacujen
To sto vam naj- zelim u zivotu nista ne kosta..
HeHeHHe, nista ne kosta a leci... Laughing Razz


Poslednji put izmenio neven dana Ned 23 Mar 2008, 19:56, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeUto 19 Feb 2008, 06:50

ljiljana ::
Osmeh Laughing
Bas sam ga jucer platio... OSMEH
Butik, sve blesti, svetlica. roba, lepa prelepa i to na rasprogaji.
Tri Ok. trgovkinje, nasmesene. Boze moj, lepe, a ja mator zagledo se u ocaravajuce osmehe.
Izvolite ! Nasmeseno pita najlepsa od njih.
Sa polica sam dohvatio rifle. Super su rekoh zeni. Ajd probaj. rece mi Zeljana...
Posao JA probati... One nasmesene gledaju zgodnog, a starijeg.
Udjoh ja u skucen prostor, skinuh se. Bez srama skinuh stare rifle. Najlepsa donese nove, neplacene i ne navuce zastor, Osmeh im se pretvorio u "O" ja zbunjen vratih nove rifle,"dobre su" i na brzinu obukoh stare.
HaHaHaHaHa... Kad sam dosao kuci, nisam ih mogao obuci, a nikako skopcati... Sad ih Zeljka nosi.
Dobro sam i prosao. Toliko je bila ljuta.Pa rece mi, " i, da ja tebi verujem, ti bi sve tri njih Pojeb. tamo na riflama.
Proklet bio izdajnik!!!! elephant elephant elephant flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeNed 23 Mar 2008, 19:30

Dobro si prošao mangupe, da znaš samo Basketball

Ne da ne košta, nego mnogo dobijamo sa malo više pažnje pri uvažavanju naših najprečih. Često se opustimo i neke stvari podrazumevamo. Te sitnice zaista puno znače.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 28 Mar 2008, 03:48

Evo ima cist vazduh.Banja,breee Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 04 Apr 2008, 16:03

Saslušati, ali stvarno, ne odraditi
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 08:12

SNEZA_ ::
neven ::
Ich - Vazduh. - Snovi...
Znaš SNEZA_ ovde iznad Starog Slankamenaa, Vazduh je čaroban, a besplatan... Dojdi sve ostalo ću ja platiti
Obecavam...Dosadilo mi biti virtuelni.
Pita vazduh jesenji
Pita vetar severni
Pitaju me,
Druže de si ti
Tu je ja ih lažem znaj
nema mome drugu kraj....
Da nisam oženjen sad bi te zaprosio. ko Zanela me pesma.


Hahahahaha, nevene bash si me nasmejao. Hvala na pozivu, ali ja navikla na ovaj vazduh ovde, kod mene, sigurna sam da bi mi samo od charobnog tog tamo, josh i pozlilo. Shta cesh, navike su chudo.
SM: bezi
Poziv jos vredi...
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeSub 05 Apr 2008, 08:16

neven ::
HaHaHaHa - Snaza_ je moja princeza. i ne možeš biti u mom kucanju nista drugo do princeza.
I volim boju tvojih ociju, dao Bog da me Severac oduva ako lazem.
O, rado bih bio domar tvoga srca.... cheers cheers cheers
***
Bolje da se ja iselim iz tvog hladnog i sebicnog srca. mogu da ozebem i zaradim neki virus.
Pih. Nisam tvoj tip,dobro. Al' kud druga stavi na zadnju rupu svirale, a ja zebem trudeci se da ti se svidim.
Nemam ja hrabrosti...Za taj put u buducnost. HaHaHaHa...HeHeHeHe... Ne volis me, jesil sigurna... study
***
Ne volim ni ja vas. Sluzite mi samo za zabavu, da onako neobavezno blebecem i utrosim korisno vreme zivota u ne korisno vreme.
Niste vise moje SU: u mom KS: i mojoj omiljenoj PL iga i ura dok Ja :pr: .....
Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: Ke: Ke:
........... :sta: ............ :sta: ...........
Ovo dolje, nije istina, ko je to pisao da mu mamu, njegovu Ja... mora da je neki crv zebnje u meni...
Ljubim ja vas i ljubit cu.... a nikad i nisam prestajao.
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeNed 20 Apr 2008, 14:25

nista ne kosta nista.
Ako nista ne kupis, nista ne kosta.
Nista ne kosta,(udri po drugu svom), kad znas oprostiti ce.
HeHeHeHe, nista ne kosta...
-One nece kad ti hoces, osim toga kad ti neces one zele !
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeNed 20 Apr 2008, 23:06

Biti pažljiv, saslušati, razumeti, umereno se posvetiti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePon 21 Apr 2008, 00:01

-One nece kad ti hoces, osim toga kad ti neces one zele !Ja bih rekla malo drugacije.Neki hoce uvek a neke nikad.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimeUto 22 Apr 2008, 14:13

Evo, niš' me ne košta da prestanem zavirivati u svaku temu, al' nevredi. PlaFuša, pa to ti je PP:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePet 25 Apr 2008, 11:41

PRICA:
Zastani i procitaj ovu pricu jer je nešto posebno:

Dva muškarca, obojica jako bolesni zajedno su ležali u bolnici. Jedan od njih je svaki dan imao mogucnost sjediti u svom krevetu zbog izdvajanja vode iz njegovih pluca. Njegov krevet je stajao uz jedini prozor u sobi.

Drugi muškarac je morao stalno ležati na ledjima.

Brzo su se upoznali i razgovarali po cijele dane. Pricali su o svojim porodicama, svojim domovima, poslu, gdje su bili u vojsci, i gdje na odmoru. Svaki dan je muškarac koji je sjedio uz prozor opisivao drugome muškarcu stvari koje je vidio vani.

Muškarac na drugom krevetu je poceo živjeti za te jednosatne trenutke kada je njegov prijatelj sjedio i pricao o dogadjanjima i bojama vanjskoga svijeta. Prozor je gledao na park uz jezero s labudovima.

Guske i labudovi su se igrali u vodi, a mala su djeca spuštali svoje male camce u vodu.

Mladi parovi su zagrljeni šetali uz cvijece svih boja. Veliko, staro i snažno drvece je uljepšavalo okolinu, a u daljini su se vidjela svjetla grada.

Kada je muškarac uz prozor detaljno opisivao sve to, njegov je prijatelj na drugom krevetu bi zatvarao oci te zamišljao sve te slikovite prizore.

Jednoga dana mu je muškarac uz prozor opisivao paradu, koja se kretala uz jezero. Bez obzira što njegov prijatelj nije cuo tu muziku, on ju je vidio u svom umu. Tako su prolazili dani i sedmice.

Jednoga jutra je jutranja sestra donijela vodu za umivanje i uz prozor pronašla tijelo muškarca koji je u snu mirno umro. Bila je tužna i pozvala je medicinsko osoblje koje je tijelo odnijelo van.

Odmah kada je to bilo moguce, drugi muškarac je zamolio da ga pomaknu uz prozor. Sestra mu je sa zadovoljstvom udovoljila, pobrinula se da se je udobno namjestio te ga ostavila samog.

Uz veliki napor podigao se polako na laktove kako bi po prvi put ugledao vanjski svijet.

Konacno je imao priliku sam uživati u vanjskim ljepotama. Pogledao je kroz prozor i ugleda prazan zid.

Muškarac je pitao sestru koji je to bio razlog da je pokojni prijatelj tako lijepo opisivao stvari u vanjskom svijetu. Sestra mu je rekla da je bio slijep i da nije mogao vidjeti zid koji je stajao ispred prozora. Rece: »A, možda je htio usreciti vas?«

Neizmjerna sreca leži u usrecivanju drugih, bez obzira na naše uslove. Podijeljena tuga se raspolovi, a kada dijelimo srecu ona se podvoji. Ako se želiš osjecati bogatim tada prebroji stvari koje ne možeš kupiti novcima.
DANAS je DAR ..zato se zove SADASNJOST
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Sta to ne kosta nista? Left_bar_bleue20/20Sta to ne kosta nista? Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitimePon 28 Apr 2008, 11:53

Toliko toga znamo, ali kad treba, često zaboravimo. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta to ne kosta nista? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta to ne kosta nista?   Sta to ne kosta nista? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta to ne kosta nista?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Najpopularnije teme :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: