Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ZENSTVENOST

Ići dole 
+5
sonia
Gea
neven
gorskooko
zutaruzasadunava
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 05:33

Gea, moji postovi i komentari nisu uopšte upućeni nikome već su
kao teme za razmišljanje i razmenu stavova, želja mi je bila da
se muškarci uključe u diskusiju da čujemo, tj. čitamo njih. CM:
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 11:32

Basketball

Polako..... Ima za svakog po nesto... Mada, ja stvarno verujem da se domacice mnogo vise bave raznoraznim sitnicama (koje i znace zenstvenost) a i mnogi muskarci se bave bas  ovim segmentom. Zaposlene zene su izgubile tu neku nit u stalnoj zurbi i jurnjavi. Muskarci, gresim li? (Na zalost ja sam u ovoj poslednjoj kategoriji)
Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 11:43

Zaposlene zene su izgubile tu neku nit u stalnoj zurbi i jurnjavi. Muskarci, gresim li? (Na zalost ja sam u ovoj poslednjoj kategoriji.

BR: CM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 17:54

zvrchak ::
Basketball

Polako..... Ima za svakog po nesto... Mada, ja stvarno verujem da se domacice mnogo vise bave raznoraznim sitnicama (koje i znace zenstvenost) a i mnogi muskarci se bave bas  ovim segmentom. Zaposlene zene su izgubile tu neku nit u stalnoj zurbi i jurnjavi. Muskarci, gresim li? (Na zalost ja sam u ovoj poslednjoj kategoriji)



A ti si mushkoooooooooooo? geek
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 24 Jul 2008, 22:57

eh, sta sve ko`e kuda ne pise i kako to ``ko`e ko`` sareno razume - OFcA - ne veruj onom sto n`umes da proFeris (nema moje gore cvetka Sad da te posalje gde treba - aj` oma u T-amo!) lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeUto 02 Sep 2008, 23:20

ZENSTVENOST - Page 2 Boss1
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeUto 02 Sep 2008, 23:22

ZENSTVENOST - Page 2 Esprit-women3
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimePon 29 Sep 2008, 05:24

ZENSTVENOST - Page 2 288r04z

Ovu sliku poklanjam Crnoj_ovci_cata, sa zeljom da jednog dana, nadje Raj, u ovako slicnoj zeni, i da on njoj jednog dana pokloni svoje zlatno runo...
CM: CM: CM:
Nazad na vrh Ići dole
neven
Prijatelji
Prijatelji
neven


Broj poruka : 1211
Godina : 63
Location : Novi Slankamen
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeUto 30 Sep 2008, 05:33

ZENSTVENOST - Page 2 Sws18k


Eh, Oh, Ah -
***
Obicno,
Izaberem visoku stenu
Sa koje se pruza odlican pogled
Pa kad na vidiku ugledam zenu,
Obema rukama scepam dvogled;
I gledam, gledam, ono sto srce trazi...
Gole Forumasice na nudistickoj plazi...
SM: SM: PP: PP: PP:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 02 Okt 2008, 19:20

Ode neven u voa.... qq
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeČet 02 Okt 2008, 23:45

Lepota žene se povećava kako godine prolaze."

he,he,he....h:)
Ma shalim se:)
I dalje je zenstveno ono sto uzbudjuje na ulici u krevetu,senu ,slami,slatku,gradu,planini...
kada ti zaigraju leptirici u stomaku....okrenesh se a nisi siguran da li autobus ide pravo na tebe??!
kada si fasciniran a` nisi zaljubljen:)
I kada si spreman da priznash da je ona,bash ona ta koja je ne odoljiva,sharmantna,ne ponovljiva...ma gde i ma skim bila....fascinacija,lepota poroka,ZEna!


Ps.
Obzirom da sam se malo vishe unela u ovu deskripciju,he he
na putu ove zenstvenosti stoji suprotnost kao kategorija:)
Zove mo je :Muzevnost !!!
E` to isto...i vishe od ovoga,samo kada mi leptirici u stomaku,naprave svilenu bubu i svilen konac od G lazarevic:)SmileSmile
Ja znam...i sigurna sam da sam srela muzevnog mushkarca.
hVa:
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimePet 03 Okt 2008, 21:18

Nije se rodila i zenom postala a da nije. Ili gresim?
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue0/0ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeSub 04 Okt 2008, 20:00

Posmatrala sam svoje prijateljice i njihove transformacije. Svakako i svoje. Za sigurnošću mogu reći da su ženstvene i senzualne žene, zadovoljne sobom. Nije to u pitanju ni lepota ni šminka, način oblačenja. Biti zadovoljna žena je mnogo teže postići nego biti lep.
Setih se, Sofije Loren koja je u većini filmova igrala, jednostavne žene, majke i zračila takvim seksualnim nabojem i bila ženstvena u besu i bedi.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
ZENSTVENOST - Page 2 Left_bar_bleue20/20ZENSTVENOST - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitimeNed 05 Okt 2008, 07:37

Citat :
Za sigurnošću mogu reći da su ženstvene i senzualne žene, zadovoljne sobom...Biti zadovoljna žena je mnogo teže postići nego biti lep.

Pogodak u zenit, Gea. Mislim da je samo potvrdjena zena zadovoljna sobom. Samo, najpre pred sobom samom, a potom i u okruzenju. Tu vidim kljuc. A svaka od nas iskustveno zna da je to (cesto bolan) proces.

Radi ilustracije ovog misljenja, reci cu da - samo (pred sobom) nepotvrdjena zena pristaje da ostane u braku/dugoj vezi koja je nedovoljno ispunjava.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZENSTVENOST - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZENSTVENOST   ZENSTVENOST - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZENSTVENOST
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: KUTAK ZA DAME-
Skoči na: