Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Daleko od ociju daleko od srca..

Ići dole 
+3
Gea
Garavo jare
Sumadijacafee
7 posters
AutorPoruka
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSub 07 Mar 2009, 08:03










20 savršenih poklona za vezu na daljinu






(33 votes)











Marina

  

"Daleko od očiju, daleko od srca" - ne vrijedi za sve
parove. Ljubavna veza na daljinu može biti dugotrajna i uspješna, a da
bi jedno drugome umanjili osjećaj samoće tijekom perioda udaljenosti,
bacite pogled na savršene poklone za veze na daljinu.

Daleko od ociju daleko od srca.. Comment

Nazad na vrh Ići dole
Garavo jare
Urednik
Urednik
Garavo jare


Broj poruka : 515
Location : lepa basna
Datum upisa : 26.06.2008

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSub 07 Mar 2009, 17:11

Pa šta, može duže da traje veza ako su ljudi što dalje:)) Manje se svadjaju, zažele se jedno drugog. Izueci menjaju pravila , zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue0/0Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSub 07 Mar 2009, 19:29

Poznato je da se ljudi lakše otvaraju, poveravaju strancu nego nekom poznaniku iz okruženja ili prijatelju. Verovatno je to i sa net pričom. Zaljubljenost je ipak iluzija koju stvaramo prema nekoj osobi, pa samim tim je idealna daljina za trajniju iluziju o skladnosti dve osobe. Sama želja da se sa nekim podeli intimnost je dovoljni preduslov da se takva veza ostvari.
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeNed 08 Mar 2009, 09:24

Ima toga sto Gea pise, i to dosta na chatu. Zao mi je sto tako mislim - ali ne verujem da veza na daljinu moze lako da opstane, pogotovo ako ta razdvojenost traje. Vrlo su simpaticni ovi predlozi za poklone, zaista Smile))
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeUto 10 Mar 2009, 18:01

Veza na daljinu je slatka iluzija, jer zivot je ovde i sad....
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSub 14 Mar 2009, 17:45

es, zvrkic, a ono>
"... sreca je lepa samo dok se ceka,
dok od sebe samo nagovestaj da..." > nista a? haha
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSub 14 Mar 2009, 18:29

jeste tacno i vazi za sva zivotna polja.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue0/0Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeNed 15 Mar 2009, 08:16

Ja volim više onu sreću koja može da se pipne OO i štipne a slatke nagoveštaje sam ostavila u pubertetu .
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimePon 16 Mar 2009, 14:33

Jesi malo sutra:))) U tim stvarima covek ostaje pubertetlija, u smislu da nikad nije siguran kada ce da zatreperi. Naravno, uvek sam bila za realu.

Ima tu i ono kad nesto zelis, nekako mu dodas boju, mislim uopste. Lako se naviknemo, ustvari ocas podrazumevamo ono sto imamo, a steta je. Glupost je izgoreti u zelji, a ljudi to cesto cine iako ne izgleda, cak i u ovim godinama bih volela da umem vise uzivati u tome sto volim, posvetiti vecu paznju kako drugim, tako i sebi. No ja uvek nesto trebam, moram i td. kao i svi.

I volela bih da se u te ljubavne odnose mladih vrate odredjene vrednosti koje se u "modernom" dobu smatraju prevazidjenim. Malo vise mere, finije, kreativnije paznje, oni istinski musko/zenski odnosi. Lepse, ispunjenije je.
Nazad na vrh Ići dole
zutaruzasadunava
Urednik
Urednik
zutaruzasadunava


Broj poruka : 702
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeUto 07 Apr 2009, 05:38

Tacno.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeUto 07 Apr 2009, 14:22

zutaruzasdunava i sve moje drugarice sa foruma VI ste meni u....
Upload Pictures - Photo Sharing - Free Image Hosting
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue0/0Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeUto 07 Apr 2009, 15:28

Uf, bre Milovane sve smo ti u srcu i želiš nas kao ovo luče na fotki.

Lepo, lepo ti nas onako, baš drugarski "želiš".
Šta čini ovaj internet, svakog poželiš i misliš da je to onaj pravi koji
bi mogao a prigrliš. Ostvariš svoj san o ljubavi bez granica, strast koja te
uzdiže nad svakodnevnicom i trepti u tvom telu dugo, dugo....
Nazad na vrh Ići dole
Sumadijacafee
[*_-]
[*_-]
Sumadijacafee


Broj poruka : 4794
Location : Sumadijacafee
Datum upisa : 16.11.2007

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue20/20Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeUto 07 Apr 2009, 17:41

Jaooo Gea bwe,ma nisam mislio bas ovako nego naleteh na ovu simpa slicicu,a i nikada se ne zna Smile plj SM: SM: SM:
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Daleko od ociju daleko od srca.. Left_bar_bleue0/0Daleko od ociju daleko od srca.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeUto 14 Apr 2009, 20:53

Daleko od ociju daleko od srca.. V5cmyd
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSre 15 Apr 2009, 16:24

Cuj, ja nemem nista ni protiv onog tipa sa predhodne slicice SM:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSre 03 Jun 2009, 07:15

zvrchak ::
Cuj, ja nemem nista ni protiv onog tipa sa predhodne slicice SM:

Nisi ti mene videla inace bi drugacije pisala geek
Nazad na vrh Ići dole
zvrchak
Urednik
Urednik
zvrchak


Broj poruka : 692
Datum upisa : 08.04.2008

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeSre 03 Jun 2009, 18:38

Pa daj da te vidim bweeee!!!!! Poswe cu da se mejem.....hihihihih jer sam cula (sapuce se) crna offfca pocela da sedi!!!!! To je kao kad crnac na pečate izgubi pigment haha
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca_chata
Urednik
Urednik
Crna_ovca_chata


Broj poruka : 2228
Datum upisa : 18.01.2008

Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitimeČet 04 Jun 2009, 09:23

Smej se smej,uvek se smej...najvise volim osmeh tvoj...

ljubavi moja zivote moj lala lala lala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daleko od ociju daleko od srca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Daleko od ociju daleko od srca..   Daleko od ociju daleko od srca.. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Daleko od ociju daleko od srca..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: MUSKI KUTAK-
Skoči na: