Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Indigo deca

Ići dole 
AutorPoruka
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Indigo deca Left_bar_bleue20/20Indigo deca Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Indigo deca Empty
PočaljiNaslov: Indigo deca   Indigo deca I_icon_minitimeNed 15 Feb 2009, 21:08

TKO SU INDIGO DJECA I STO NAM PORUCUJU?!

Indigo malisani donose suptilne poruke izvan nasega cjelokupnog znanja. Dobro i pazljivo ih promatrajte, slusajte njihove poruke i uronite u njih. Na takav nacin pomazu u iznalazenju nase istine, nase svrhe i naseg mira. Gledajte ih u oci. Neka su blagoslovljena nasa Indigo djeca! Tocno znaju sto su dosli ispuniti na ovom planetu. Cvrsto podupirem tu pojavu, ne samo kao roditelj, nego kao i savjetnik, i zaista sam sretna sto imam takav uvid. Moj je dom cesto slicio prenocistu s doruckom, te je svaki pisac, umjetnik i suradnik koji me posjetio uvijek drzao da je Samara veoma zabavno dijete. Odlazili bi sa njom u sobu, igrali se razgovarali o tome tko sto zna. Kad bi sisli iz sobe cinili su se mnogo mirniji i radosniji. Samara bi svakog ocjenjivala na svoj nacin. U komunikaciji sa odraslima iznosila bi svoje unutarnje dijete i jednostavnost bivanja. S druge strane, prilicno je kriticna glede svojih vrsnjaka. Cesto smatra da je previse odbacuju ili da joj se previse dive. Cesto Samaru moram uciti kako da se izrazava na ljubazan nacin.

Vecina Indigo malisana vide anđele i druga bica u eteru. S vremena na vrijeme, detaljno opisuju ono sto vide. To nije masta, to je objasnjenje. Među sobom Indigo malisani otvoreno govore o onome sto vide dok ih ne obesrabre drugi ljudi. Srecom, sve se vise ljudi otvara i slusa te poslanike. Nase tlapnje o djeci zamjenjuje radoznalost i povjerenje.

Indigo malisane fasciniraju tocnost i međuljudski odnosi. Lako se uznemire ako stvari, osobito razgovori, postanu nesinkronizirani. Uzivaju u spontanosti i lako se uzbude zbog nikakvog cistog razloga. Mnogim ljudima je tesko komunicirati s takvom djecom, jer im pristupaju s vec unaprijed stvorenim uvjerenjima i pravilima koja djeca nemaju.

Dok ste bili dijete, koliko ste puta culi opako pitanje: "Sto zelis postati kad odrastes?" Odmah ste planirali buduce zvanje ili djelatnost. Zar vas to nije izbacilo iz sadasnjosti? Pitanje "Sto zelis biti?" je silovanje, prekid, interferencija bivanja i zivljenja u tom trenutku. Malisani su sve sto trebaju biti; Oni su svoji. Pustimo ih na miru da budu tocno ono sto jesu.
/http://indigodjeca.blog.hr/
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Indigo deca Left_bar_bleue20/20Indigo deca Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Indigo deca Empty
PočaljiNaslov: Re: Indigo deca   Indigo deca I_icon_minitimePon 16 Feb 2009, 09:39

Tko su Indigo djeca ?

Brian je problematično dijete. Ne voli pratiti postavljena pravila u školi, i odbija učiti gradivo u kojem ne vidi smisao. Unatoč lošim ocjenama, njegovi roditelji znaju da je on nadareno dijete.Kod kuće može satima koncentrirano raditi na svojim modelima raketa.

Dijagnosticiran mu je poremećaj koncentracije.

Brianovi prijatelji i kolege ga nazivaju pogrdnim imenima,...on plače..Osjeća se progonjenim i zaklinje se na osvetu jednog dana.Ponekad vidi svoje prijatelje okružene obojenom svjetlošću, vidi anđele, čuje ih i razgovara sa njima.Intuitivno osjeća bol svoje majke, i zna da će joj biti bolje ako položi svoje ruke na njena leđa.Uznemiren je svjetskim problemima, poput beskućništva i uništavanja šuma. Cijelim svojim bićem želi riješiti taj problem i poboljšati svijet. Brian je Indigo dijete.

Mnoga današnja djeca su Indigo djeca, u indijanskoj kulturi su poznata pod nazivom Djeca Sunca, dok ih neki autori nazivaju Djecom Milenija.Prema tvrdnjama nekih stručnjaka smatra se da se oko 90% djece, u dobi do 9 godina starosti, može okarakterizirati kao Indigo dijete. Isto tako,mali dio odraslih također pripada Indigo generacijama. Indigo djecu mozemo prepoznati po njihovim jedinstvenim karakteristikama.Vrlo su inteligentna i kreativna, ali i buntovna prema autoritetima i društvenim sustavima.Vrlo često im se dijagnosticira poremećaj koncentracije ili hiperaktivnost, te im se preporučuju razne terapije u svrhu ispravljanja i prevladavanja takvog ponašanja.Na fizičkoj razini su često osjetljiva i krhka, no na emocinalnoj razini njihova osjetljivost dolazi do ekstrema. Imaju razvijen osjećaj brižnosti i empatije, no isto tako mogu razviti nesjetljivost ukoliko ih se emocionalno zlostavlja u mladosti.

Indigo djeca mogu izražavati veliki bijes i njima je potrebna sigurno mjesto u kojem će biti prihvaćen i otpušten taj bijes. Indigo djeca mogu iskusiti veliku egzistencijalnu depresiju u ranim godinama, ukoliko se ne sjete tko su i zašto su došli.

Sarah, Indigo dijete kaže o sebi: "kao dijete sam znala da sam drugačija. Potvrda mojih osjećaja mi je došla još dok sam bila u vrtiću. Jednog dana, dok sam gledala stariju ženu kako sama objeduje u restoranu, preplavile su me misli o vremenu, starenju i smrti. Osjetila sam veliko razumjevanje žene koja se bliži kraju svog života tjeskobu pri pomisli na vlastitu smrt, i veliku empatiju za sva bića koja postoje i koja će ikada postojati ( znala sam da će proći kroz slične duhovne turbulencije).Obuzela me beskrajna tuga, i za trenutak sam zaboravila da ja, četeverogodišnjakinja , postojim. U tom trenutku sam imala 80+ godina."

Sarina priča je tipična priča o jakoj vezi između Indigo djece i cijelog čovječanstva.Misija Indigo djece na Zemlji je pomoći čovječanstvu prilikom evolouiranja na višu razinu.Mnoga indigo djeca su prirodno nadarena i treba im pružiti pomoć i podršku u razvoju.Neka Indigo djeca su prirodni iscjelitelji i čini se da im je reiki energija vrlo prirodna i bliska. Ukoliko je Indigo djetetu dijagnosticiran autizam ili Aspergerov sindrom, treba im pomoći raznim energetskim tremanima, poput reikia, shamballe ili ENF uravnoteženjem. Tako da takva djeca mogu izaći iz svog oklopa.

Naziv Indigo dijete dolazi od dominantne boje u njihovoj auri ( indigo plava;tamno plava sa dodatkom crvene). Boja indiga predstavlja čakru Trećeg oka. Vjeruje se da je Treće oko razvijeno u većine indigovaca. Posebnost indigovaca je u tome sto osjećaju "tanki veo" razdavanja između Zemlje i duhovnog svijeta. Zbog osjaćaja "tankog vela" njima su dostupne mnoge informacije i drugačija znanja od uvriježenih.

Učenje o indigo djeci će poboljšati našu sposobnost za rad sa djecom. Pomoći će nam da razumijemo nove energije koje se spuštaju na Zemlju, jer indigo djeca će donijeti novu energiju i pomoći nam da stvorimo novi, harmonočniji život.Oni su došli da prosvijetle svijet i da nas uzdignu do nove razine, bez obzira da li smo spremni ili ne. Tko će nas bolje voditi novim putevima ponašanja, razmišljanja i osjećanja nego djeca koja se već tako ponašaju, razmišljaju i osjećaju?

Osjećaj koji mnogi indigovci izražavaju najbolje je sažeo Tegan:

"Ako mogu željeti nešto za ovaj svijet, onda bi to bio osjećaj krajnjeg razumjevanja, prihvaćanja i ljubavi među svim dušama na cijeloj planeti!"

By Wendy Chapman

Da li je vase dete "indigo"?

1. Vaše dete se još od rođenja ponaša kao da je plemenitog roda?
2. Da li vaše dete ima osećaj da je ova planeta stvorena baš za njega?
3. Ima li vaše dete izrazit osećaj sopstvene važnosti?
4. Vaše dete ima teškoća sa disciplinom i autoritetima?
5. Odbija li vaše dete da uradi nešto što mu se nameće kao obaveza?
6. Da li vaše dete, recimo, nevoljno stoji i čeka u redu?
7. Vaše dete ne razume zadatke koje smatra zastarelim i prevaziđenim?
8. Da li vaše dete često ima bolje rešenje za obavljanje nekog zadatka od onih opšte prihvaćenih?
9. Da li shvatanja vašeg deteta odstupaju od onih ustaljenih?
10. Vaše dete ne želi da mu se nameće osećaj krivice?
11. Da li vaše dete ima neobjašnjivi osećaj za neke stvari?
12. Da li vaše dete može da iskaže neshvatljivo razumevanje i saosećanje prema nekim ljudima?
13. Da li je vaše dete rano razvilo sposobnost apstraktnog mišljenja?
14. Vaše dete je izuzetno inteligentno?
15. Vaše dete često sanja na javi?
16. Ima li vaše dete duboke prodorne oči?
17. Da li vam se ponekad čini da je vaše dete ovladalao opštom istinom?
18. Da li vase dete ima talenat za muziku, crtanje i matematiku?
19. Da li se vase dete oseca i prikazuje neku svoju intuiciju?
20. Da li je vase dete izuzetno kreativno?

Ova i druga pitanja treba da pomognu roditeljima u utvrđivanju da li je njihovo dete možda dete plave aure
/http://www.natasa-miljkovic.com/forum/viewtopic.php?t=733/
Nazad na vrh Ići dole
gorskooko
Urednik
Urednik
gorskooko


Broj poruka : 6087
Location : Uzice
Datum upisa : 17.11.2007

List lica
Gea:
Indigo deca Left_bar_bleue20/20Indigo deca Empty_bar_bleue  (20/20)
Milovan: 20

Indigo deca Empty
PočaljiNaslov: Re: Indigo deca   Indigo deca I_icon_minitimePon 16 Feb 2009, 09:55

1. U taj čas pristupiše učenici k Isusu govoreći: ko je dakle najveći u carstvu nebeskome?

2. I dozva Isus dijete, i postavi ga među njih,

3. I reče im: Zaista vam kažem, ako se ne povratite i ne budete kao djeca, nećete ući u carstvo nebesko.

4. Koji se dakle ponizi kao dijete ovo, onaj je najveći u carstvu nebeskome.

5. I koji primi takovo dijete u ime moje, mene prima.

6. A koji sablazni jednoga od ovijeh malijeh koji vjeruju mene, bolje bi mu bilo da se objesi kamen vodenični o vratu njegovu, i da potone u dubinu morsku.

/Jevanđelje po Mateju 18:1-6/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Indigo deca Empty
PočaljiNaslov: Re: Indigo deca   Indigo deca I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Indigo deca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sto se nedrogiras kao sva ostala deca...
» KUDA IDU NASA DECA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: Mesto za opustanje.... :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: