Sumadijacafee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sumadijacafee

FORUM NASEG ZAVICAJA I OKOLINE..NAJBOLJI FORUM U SUMADIJI....
 
PrijemPortalliLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
vocar
Prijatelji
Prijatelji



Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.01.2009

Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Empty
PočaljiNaslov: Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King   Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King I_icon_minitimePon 19 Jan 2009, 18:40

Posetite nas poljoprivredni forum na http://poljoinfo.forumotion.net
Forum nije veliki, ali svako pitanje u vezi vocarstva, vinogradarstva.......itd......mozete postaviti bas na ovom forumu u temi `MILIVOJAC`
Na vasa pitanja ce odgovarati magistar agronomije, gospodin Milivojac M.
On vodi oko 20 privatnih plantaza voca u srbiji, i ima svoje privatne plantaze voca na teritoriji Bosanske Gradiske!
Bez sumnje da cete dobiti pravi i najbolji odgovor....posetite nas forum, procitajte pravila, i uzivahjte! Hvala http://poljoinfo.forumotion.net

Za download besplatan posetite http://poljoinfo.forumotion.net
Registrujte se, i skinite wow......hvala
Forum je inace namenjen poljoprivredi, ali ima i drugih stvari koje vam se mozda svide...
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Left_bar_bleue0/0Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Empty
PočaljiNaslov: Re: Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King   Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King I_icon_minitimeUto 20 Jan 2009, 22:33

Hvala ti Voćko na pozivu. Lep je to posao voćarstvo.
Ja imam samo saksije i biljke u njima jedva preživljavaju moj režim nege.
Nazad na vrh Ići dole
Gea
[*_-]
[*_-]
Gea


Broj poruka : 1549
Datum upisa : 13.03.2008

List lica
Gea:
Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Left_bar_bleue0/0Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Empty_bar_bleue  (0/0)
Milovan:

Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Empty
PočaljiNaslov: Re: Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King   Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King I_icon_minitimeSre 21 Jan 2009, 11:39

Pre dve godine mi je baš trebao savet. Nije baš vezan za voće već za štetočine i to gubare. Moji imaju plac u Lipovačkoj šumi i bila je gadna najezda gubara. Meni je izgledala kao ekološka katastrofa. Nisam mogla ni da zamislim da se mogu pojaviti i gmizati, štetočine u toj količini. Brstili su sve zeleno i u prelasku sa jednog drveta na drugi prekrivali staze, zidove kuće. Strašno. Svi smo pokušavali da im makar umanjimo broj. Sačuvamo mlade trešnje od potpunog uništenja. Bilo ih je gadno i gledati kako su neumoljive u svojoj nameri da se najedu i razmnože.
Tražila sam na netu neki savet, pomoć.Uglavnom je priča bila da se to pojavljuje periodično i da je efikasnost vezana za širu akciju društva. Prskanje iz aviona, šire regije. Ručno uništavanje legla. Postoje i hemijska sredstva koje se mogu lokalno primeniti ali su otrovna i za životinje i njihova primena isključuje korišćenje tih biljaka. Znači, prilično ne upotrebljiva. Postoji i ekološko sredstvo koje nije u prodaji jer je skupo. Apoteke ih zbog toga ne nabavljaju jer im ide teško prodaja.
Ugnjavila sam ovim mojim utiskom, napasti gubara. Ko to nije video, teško je opisati.
Tih dana mi se stalno vraćao u mislima stari film o najezdi skakavaca. Nije bilo tako dramatično ali dobro je upozorenje da malo više osluškujemo dešavanje u prirodi.
Nazad na vrh Ići dole
darko01
Urednik
Urednik



Broj poruka : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 22.11.2008

Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King Empty
PočaljiNaslov: Re: Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King   Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King I_icon_minitimePon 31 Jan 2011, 12:37

Ja sam mislio da ce ovde da se pise o linkovima ka skidanju nekih punih verzija programa i uopste softvera a ne o vockama
Nazad na vrh Ići dole
 
Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Free download Full version WoW - Wrath of the Lich King
» Klikni na free i igraj..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sumadijacafee :: INTERNET-
Skoči na: